Esileht Ilu ja tervis Melatoniini kasutajatele

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Melatoniini kasutajatele

Kommentaar kustutatud autori palvel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seda infot ei peaks oma arstilt küsima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mõjub küll, lähen voodisse, loen raamatut pool tundi, siis võtan melatoniini, loen veel pool tundi, jään magama..5 min olen unes, mõnikord ärkan üles öösel, pööran külge, kuulan abikaasa nohisemist, vajun jälle magamama. Lapsed küll jooksevad veel ringi õhtul(teismelised) aga mu rutiin on nii tugev et jään lihtsalt magama…vanust 48a.
Muide, peaks kohe mõjuma, mitte nädala pärast, mina võtan ka 1 mg või vähem sisse..tunned mõnusat une tunnet kohe.
Võta siis alguseks 2Xmäär sisse, ära ei sure, saad rütmi sisse vähemalt, pärast petad organismi ära vähemaga.Seda soovitas mulle perearst.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 22:55; 12.12 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Melatoniin on kehaomane hormoon, mille tootmine langeb just vanuse tõusuga seega une soodustamiseks soovitaks pigem vanemaealistele. Oodatav efekt peaks avalduma juba esimesel korral. See ei ole nagu vitamiinidega, et siis kuu-kahe pärast on mingit muutust näha. Kui ei aita, siis proovida midagi muud või siis jah suuremat annust. 1mg on selline soovituslik aga ei juhtu midagi kui võtad 2 või ka 3. On ka kombineeritud preparaate nt melatoniin+palderjan või kui see melatoniin ei mõjugi siis järelikult pole uneprobleemid tingitud selle puudusest. Proovi ka taimseid toidulisandeid näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apteeker kunagi ütles küll, et parim mõju saabub u 1-2 nädala kasutamise järel. Aga on müügil ka melatoniinisprey, mis pidi väga kiiresti ja tõhusalt mõjuma. Ise seda proovinud ei ole, sest hinnavahe on niivõrd suur.

Olen tarvitanud melatoniini (ikka see 1 mg) juba aasta ja mul nagu aitaks paremini uinuda. Toimeaeg saabub u 15-20 min jooksul. Aga panen ka suurt rõhku uinumiseelsele rutiinile, et alati loen, siis võtan tableti, loen veidi veel ja siis….. magama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ameerikas on tavaline doos 2 või 3 mg ja ka elavad ja midagi pole juhtunud, seega võiks proovida küll annust suurendada.
Ja ka unerohtu ei pea kartma, kui seda võtta ajutiselt. Keha harjub jälle uinuma ja pärast kahte nädalat saad juba loomulikul moel paremini magada, sõltuvust ei teki. Olen kogenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tellisin vahepeal iherbist 5mg melatoniini ja võtsin seda ka mitu tk-i õhtul …ja ikka ei jäänud tihtipeale magama. See melatoniin on suhteliselt leebe asi. Ma lasin igaks juhuks nõrgad unetabletid ka kirjutada, aga need mulle ka ei mõjunud. Asi oli sisemises närvipinges.

Praegu võtan 1mg õhtul lihtsalt eneserahustuseks ja jään enamasti ilusti magama. Ära tuleb ennast ainult väsitada (trenn+värske õhk)

Kahjuks iherbist enam tellida ei ole mõistlik, nüüd on kirjas ka, et melatoniini ei lubata Eestisse saata. Ja postikulu on hüppeliselt kasvanud, ei tea kas Trump on tegutsenud juba, et America First, ei pea see Ida-Euroopa siin odavaid toidulisandeid midagi saama 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan ka melatoniini 1mg tbl, kuid võtan korraga 3tk, kasutan neid keele alla pandavaid tablette, 1tbl ei mõju mulle ka. 3tk võtta on täitsa ok, uni tuleb suht kähku ja uni hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks iherbist enam tellida ei ole mõistlik, nüüd on kirjas ka, et melatoniini ei lubata Eestisse saata. Ja postikulu on hüppeliselt kasvanud, ei tea kas Trump on tegutsenud juba, et America First, ei pea see Ida-Euroopa siin odavaid toidulisandeid midagi saama ????

huvitav, miks ei lubata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks iherbist enam tellida ei ole mõistlik, nüüd on kirjas ka, et melatoniini ei lubata Eestisse saata. Ja postikulu on hüppeliselt kasvanud, ei tea kas Trump on tegutsenud juba, et America First, ei pea see Ida-Euroopa siin odavaid toidulisandeid midagi saama ????

huvitav, miks ei lubata?

Meie ravimiamet ei luba, sest käsimüügis meil on 1 mg, aga seal herbis mingid müstilised doosid 5-10 ja visti segi olnud 20 mg tabletid (ma ei viitsi praegu herbist vaadata). Kuna aga need kogused on nii erinevad, siis tegelikult on see pullikaka, see tegelikult ei toimi ja on täiesti ohutu- loogiline ju, kuidas saaks mingi toimiv asi olla 1 mg ja samas 10-20 mg? See on platseebo, mis toimib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi teha ka korralik B-vitamiinide kuur. Tegu võib olla B5 vähesusega. Teine asi, mis kindlasti aitab, on korralik punktmassaažisessioon. Saab ka ise endale teha. Ja kolmandaks võib melatoniini asemel korraliku laksu palderjani võtta nii tunnike enne uinumist.

Olen peale laste sündi ise samuti insomniaga kimpus olnud ja aeg-ajalt tuleb praegugi tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks iherbist enam tellida ei ole mõistlik, nüüd on kirjas ka, et melatoniini ei lubata Eestisse saata. Ja postikulu on hüppeliselt kasvanud, ei tea kas Trump on tegutsenud juba, et America First, ei pea see Ida-Euroopa siin odavaid toidulisandeid midagi saama ????

huvitav, miks ei lubata?

Meie ravimiamet ei luba, sest käsimüügis meil on 1 mg, aga seal herbis mingid müstilised doosid 5-10 ja visti segi olnud 20 mg tabletid (ma ei viitsi praegu herbist vaadata). Kuna aga need kogused on nii erinevad, siis tegelikult on see pullikaka, see tegelikult ei toimi ja on täiesti ohutu- loogiline ju, kuidas saaks mingi toimiv asi olla 1 mg ja samas 10-20 mg? See on platseebo, mis toimib.

5mg ei lubatud juba 2a tagasi. 1-3mg on alati lubatud ja lubatakse siiamaani 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5mg ei lubatud juba 2a tagasi. 1-3mg on alati lubatud ja lubatakse siiamaani ????

alati ei ole siiski olnud alati – olid ajad, kui eestis ei müüdudki melatoniini käsimüügis üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei lubata siis tglt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 22:55; 12.12 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

????

huvitav, miks ei lubata?

Meie ravimiamet ei luba, sest käsimüügis meil on 1 mg, aga seal herbis mingid müstilised doosid 5-10 ja visti segi olnud 20 mg tabletid (ma ei viitsi praegu herbist vaadata). Kuna aga need kogused on nii erinevad, siis tegelikult on see pullikaka, see tegelikult ei toimi ja on täiesti ohutu- loogiline ju, kuidas saaks mingi toimiv asi olla 1 mg ja samas 10-20 mg? See on platseebo, mis toimib.

Huvitav tõesti see amet! naistepuna kapslid on ka Eestis keelatud nende poolt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis Melatoniini kasutajatele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.