Esileht Pereelu ja suhted memmepoeg

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: memmepoeg

Postitas:

Vahetevahel käime mehega tema vanemate juures lõunal. Mehe ema on tore, aga alati ta nunnutab oma poega, viib söögi ette, koristab ära, toob ajalehe, küsib sada korda, kas tahad seda, kas tahad toda, kook on seal külmkapis kolmandal riiulil… ühesõnaga väljendab mehe ema oma hoolivust teenindamise nöol. Mina olen teistsugune, mulle meeldib, kui mees oma nõud enda järel ära koristaks ja pesu ise pesema paneks. Kodus ma teda nii ei teeninda kui ta ema. Vahel tundub, et mees tahab kodus samamoodi nagu spa-s olla, et tehke tema järelt kõik korda. Mul kõrini. Kuidas ta viisakalt arusaama panna, et kodu pole spa? Viisakalt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle talle ja tee selgeks, et sa pole ta ema,kes ümmardab…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vahetevahel käime mehega tema vanemate juures lõunal. Mehe ema on tore, aga alati ta nunnutab oma poega, viib söögi ette, koristab ära, toob ajalehe, küsib sada korda, kas tahad seda, kas tahad toda, kook on seal külmkapis kolmandal riiulil… ühesõnaga väljendab mehe ema oma hoolivust teenindamise nöol. Mina olen teistsugune, mulle meeldib, kui mees oma nõud enda järel ära koristaks ja pesu ise pesema paneks. Kodus ma teda nii ei teeninda kui ta ema. Vahel tundub, et mees tahab kodus samamoodi nagu spa-s olla, et tehke tema järelt kõik korda. Mul kõrini. Kuidas ta viisakalt arusaama panna, et kodu pole spa? Viisakalt :)[/tsitaat]Iga mehe elus on ainult üks naine, kes teda tõeliselt armastab. See on ema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sa oma kodus ootad ka külalistelt, et nad viiks oma nõud kööki ja peseks ära.
mees on oma vanemate kodus ka külalisena, eriti kui te seal harva käite.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ytlekski, et mina ei ole sinu ema ja mina ei viitsi teenindada nii palju. ytlekski, et suur lugupidamine sinu emale, aga ma ei ole nii tubli:). siin ei annagi ebaviisakas olla. teataks mehele röömsalt, et täna koristad laua sina vmt. ja kui ei korista siis mina ka ei koristaks. mul oli ka elukaaslane kelle ema väga tema eest hoolitses aga meie kodus tegi ta köike mida vaja:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted memmepoeg

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.