Esileht Ilu ja tervis Meniere’i tõbi -palun infot ja abi

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Meniere’i tõbi -palun infot ja abi

Postitas:

Tere!
Minu pereliikmel on perearsti väitel Meniere’i tõbi.
Mõni kord on ta täiesti liikumisvõimetu. Pearinglus ja iiveldus ja kuulmislangus käib ka sellega kaasas. Ei ole ette teada, millal see tuleb või läheb.
Ma olen üsna nõutu ja kurb, sest mulle väideti, et seda ei ole võimalik ravida.
Palun teistelt, kes on selle haigusega kokku puutunud ükskõik, millist infot. Kas on Eestis mõni arst, kes on selle haigusega palju tegelenud ja väga pädev?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole üldse nii lootusetult hull lugu, on erinevaid leevendavaid meetodeid, medikamente ja protseduure. Alan B. Shepard (viies mees, kes oma jala Kuul maha on pannud) kannatas antud sündroomi käes; endolümfaatiline shunt (antud ajahetkel eksperimentaalkirurgiline protseduur) aitas lennuks sobivasse vormi tagasi. Tasub lisaks ise uurida võimalike tänapäevaste leevendavate mitte-farmakoloogiliste ja kombineeritud neuromodulatiivsete protseduuride (ka eksperimentaalsed) kohta…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu neuroloog soovitas kehvematel perioodidel võtta aspiriini tablett+iivelduse vastu Cerucali. Perearstilt sain harjutuste voldiku. Olen Menieriga võidelnud juba kolm aastat 🙁
Kahjuks pean ütlema, et kõik minu ponnistused on toonud ainult leevendust, haigus on tõepoolest ravimatu ja kulub hulk aega enne kui õpib selle tõvega elama. Mõnel on see haigus kergema, mõnel raskema kuluga (nagu minul). Päris pikki perioode olen voodihaige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Meniere’i tõbi -palun infot ja abi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.