Esileht Ilu ja tervis Menopaus.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )

Teema: Menopaus.

Postitas:

Kas kellegil on või on juba läbi põetud ja kuidas väljendub ja mis vanuselt hakkas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 16:38; 26.03 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kuulaks ka kogemusi. Eriti huvitab mind, kuidas need kuumahood välja näevad. 🙂 Kas need on ka päevasel ajal või väljenduvad vaid öises higistamises? Ise olen 42 ja igal ööl higistan voodi põhjalikult läbi – kõrini juba märjas asemes magamisest …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.03 16:47; 26.03 18:02; 26.03 19:57; 28.03 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise 41 ja kardan miskipärast jubedalt.Mäletan ,kui noor olin pidin emale mitu korda kiirabi kutsuma,kuna ema ei saanud hooti hingata,siis oli tal külm ja siis jälle soe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 16:38; 26.03 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh ärge muretsege. Minul on asi käsil praegu. Esimesed kuumahood tulid siis, kui päevi ei olnud juba kolm kuud käinud. Aga selle vastu sain apteegist väga head tbl ja ei mingit kuumust enam. Neid tablette tarvitasin ainult ühe kuu ja kuumahood enam tagasi tulnud enam. Elu on nagu lill. Muid muresid pole ka olnud. Vanust on 51 aasttat.
Kuumahood olid ikka nii päeval kui öösel, aga mitte midagi jubedat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.03 17:51; 26.03 18:07; 26.03 21:30; 29.03 09:16; 03.04 14:32; 03.04 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oh ärge muretsege. Minul on asi käsil praegu. Esimesed kuumahood tulid siis, kui päevi ei olnud juba kolm kuud käinud. Aga selle vastu sain apteegist väga head tbl ja ei mingit kuumust enam. Neid tablette tarvitasin ainult ühe kuu ja kuumahood enam tagasi tulnud enam. Elu on nagu lill. Muid muresid pole ka olnud. Vanust on 51 aasttat.
Kuumahood olid ikka nii päeval kui öösel, aga mitte midagi jubedat.[/tsitaat]Tablettide nimi ei ole muidu üldsegi oluline asi siin mainida? 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.03 16:47; 26.03 18:02; 26.03 19:57; 28.03 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tablettide nimi ei ole muidu üldsegi oluline asi siin mainida? :P[/tsitaat]

Nende tlb valik on ju suur, aga mina kasutasin Rotklee plus. Palun.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.03 17:51; 26.03 18:07; 26.03 21:30; 29.03 09:16; 03.04 14:32; 03.04 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuumahoogude vastu on homöopaatilised Pulsatilla terakesed. Juuste hõrenemise vastu ei tea küll midagi. Hea, et päris kiilaks ei jää nagu mehed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Nende tlb valik on ju suur, aga mina kasutasin Rotklee plus. Palun.[/tsitaat]Ok, aasristik. Tänan. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.03 16:47; 26.03 18:02; 26.03 19:57; 28.03 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 42. Kuumahoogusid ei ole, aga tsükkel on lühemaks jäänud. Viimati oli näiteks 21 päeva (noorena oli 26-31). Päevad olid mul muidu vähese vereeritusega ja valutud, nüüd müoomi tõttu tunnen juba ammu enne päevi tuima nõrka valu ja vahest lahmab ka korralikult. Mingeid tablette ega toidulisandeid ma ei võta. Joon salveiteed, kummeliteed ja liht-naistepunateed. Muidu on hästi, aga see verejooks kohati ehmatab. Kas keegi oskab midagi soovitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.03 21:10; 26.03 21:56; 26.03 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nende tlb valik on ju suur, aga mina kasutasin Rotklee plus. Palun.[/tsitaat]

Kas need tabletid kehakaalu ei tõsta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen 42. Kuumahoogusid ei ole, aga tsükkel on lühemaks jäänud. Viimati oli näiteks 21 päeva (noorena oli 26-31). Päevad olid mul muidu vähese vereeritusega ja valutud, nüüd müoomi tõttu tunnen juba ammu enne päevi tuima nõrka valu ja vahest lahmab ka korralikult. Mingeid tablette ega toidulisandeid ma ei võta. Joon salveiteed, kummeliteed ja liht-naistepunateed. Muidu on hästi, aga see verejooks kohati ehmatab. Kas keegi oskab midagi soovitada? [/tsitaat]
Müoomiga ongi tavaliselt verejooks tugevam. Günekoloog ei soovitanud midagi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen 42. Kuumahoogusid ei ole, aga tsükkel on lühemaks jäänud. Viimati oli näiteks 21 päeva (noorena oli 26-31). Päevad olid mul muidu vähese vereeritusega ja valutud, nüüd müoomi tõttu tunnen juba ammu enne päevi tuima nõrka valu ja vahest lahmab ka korralikult. Mingeid tablette ega toidulisandeid ma ei võta. Joon salveiteed, kummeliteed ja liht-naistepunateed. Muidu on hästi, aga see verejooks kohati ehmatab. Kas keegi oskab midagi soovitada? [/tsitaat]
võid proovida Agnucaston forte tablette. mul on adenomüoos ja neist on abi küll, tavitan ka naistepuna. arst soovitab mulle küll tungivalt Mirena spiraali, aga kuna minu vaevused ei ole veel eriti tugevad, siis ei pea vajalikuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas need tabletid kehakaalu ei tõsta?[/tsitaat]

Tõstsid jah natuke. Aga võtsin ju väga üürikest aega ja mõju on nendel väga hea.
Peale teise tbl võtmist, ei olnud mul enam mingeid kuumahoogusid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.03 17:51; 26.03 18:07; 26.03 21:30; 29.03 09:16; 03.04 14:32; 03.04 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

võid proovida Agnucaston forte tablette. mul on adenomüoos ja neist on abi küll, tavitan ka naistepuna. arst soovitab mulle küll tungivalt Mirena spiraali, aga kuna minu vaevused ei ole veel eriti tugevad, siis ei pea vajalikuks. [/tsitaat]

Aitäh, uurin seda Agnucaston fortet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.03 21:10; 26.03 21:56; 26.03 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Müoomiga ongi tavaliselt verejooks tugevam. Günekoloog ei soovitanud midagi?[/tsitaat]

Jah, günekoloog teavitas mind uutest tablettidest, mis müoome kahandavad, aga mis pikemas perspektiivis ei ole ennast veel piisavalt tõestanud ja seega ta neid otseselt ei soovitanud. Operatsioon tuli ka jutuks – kunagi edaspidi, kui peaks hullemaks minema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.03 21:10; 26.03 21:56; 26.03 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära hirmuta, viimane kägu … kuidas niimoodi üldse tööl saab käia? :S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.03 16:47; 26.03 18:02; 26.03 19:57; 28.03 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele käole!
Kas need kuumahood hakkasid siis, kui päevad ära jäid? Ja kui kaua pärast seda? Kas ikka pool aastat saab hinge tõmmata pärast päevi ja enne kuumahoogusid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minge taimetoidule ajutiselt üle, saate igasugu hoogudest lahti. Kuna muutub kogu organismi ainevahetus, siis igasugune liigne, mis muidu eritus verega, peab nüüd tules põlema. Sealt need kuumahood. Kõik e-ained välja, soola minimaalselt ja hoiduda loomsest valgust ja ei midagi hullu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Õnneks ma praegu ei käi tööl, aga varsti tuleb minna. Ei kujutagi ette, kuidas ma öisest ärkamisest räsituna suudan tööl käia.
Kuumahood hakkasid mul peale päevi, siis kui Activellega lõpetasin. Aga kuna 2 a. võtsin Activellet, siis ma ei teagi, millal nad oleks hakanud ilma HAR-ita. Lugesin, et postmenopaus kestab 65. aastani. Kas pean tõesti 10 aastat selliseid kuumahoogusid taluma?
Kes siin soovitas taimetoitu, ma ei usu sellesse. Peamiselt sööngi aed-, juur- ja puuvilju, natuke lahjat liha ja kala, muna ka. Väldin ka võimaluse piires e-aineid, ei miskit tolku. Kohv ja alkohol ka ei sobi, seda tean.[/tsitaat]

Minul hakkasid ka need kuumahood kuskil kolm kuud peale päevi. Võtsin ühe kuu Rotklee plussi ja peale seda pole enam olnud-nüüd juba neli kuud ilma vaevusteta. Minul aitasid need ikka väga hästi, ei tea ainult, äkki tulevad veel tagasi. Need on küll kallid tabletid, aga see hind tasus ennast ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.03 17:51; 26.03 18:07; 26.03 21:30; 29.03 09:16; 03.04 14:32; 03.04 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas juuste hõrenemine toimub kõigil?

Kuidas teil karvakasvuga on, kellel asi juba käsil? Minul küll alles päevad käivad, aga palju lühemaks jäänud ja märkasin juba enda ülehuulelt karvakesi kasvamas. Kas see käib ka kliimaksiga kaasas? :-/

Kas see vastab tõele, et tütardel on emaga sarnane üleminekuiga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vana Sa oled, viimane kägu? Ma 45 ja samuti päevad lühemaks jäänud kui enne 28-30, siis nüüd 24 päeva. Ja karvakesed kasvavad ülahuulel. Juuste hõrenemist pole märganud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ise 41 ja kardan miskipärast jubedalt.Mäletan ,kui noor olin pidin emale mitu korda kiirabi kutsuma,kuna ema ei saanud hooti hingata,siis oli tal külm ja siis jälle soe.[/tsitaat]

Meenutab paanikahoogu…kui enne kunagi ei olnud, siis seda vois pohjustada jah menopaus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kuumahood algasid 42-aastaselt. Vaevas just öösiti. paaril korral lõi ka päeval näost punaseks. Võtsin macat, mina sain abi. Tsükkel jäänud lühemaks, aga päevad ajal upun, mis hirmus. Näonahk vajus ka samal ajal ära. Ema mul ei kannatanud mingite vaevuste käes ja tsükli muutus oli tal tunduvalt hiljem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

unustasin lisada, et erutuda ei suuda, tupp muutus kuivaks, seksiisu kadus ära

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina talun ilma tablettideta neid kuumahooge, ainult mees külmetab. Õhtul toas üle 17 kraadi olla ei või muidu kuumenen üle, samas täna täna varahommikul hakkas jube külm. Oh õudust. Inehäireid mul ei esine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 46 ja tsükkel kõigub . Kui enne oli 28 päeva, siis nüüd võib olla ka 22-24 päeva; seekord oli vahe suisa 18 päeva (:.Paanika! No ei tea, kas võib selle normaalseks pidada? Jama on, et enam ei saa üldse millelegi kindel olla, ka suveks raske reisiaega planeerida (:. Teadjamad, mis oleks lahendus? Kui pikalt see kõik võib kesta? Naistearsti külastasin pool aastat tagasi, siis olid proovid ok. Kas sammud uuesti arstile?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 23:54; 09.04 16:14; 10.04 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas vahepeal on muutusi soovituste suhtes, nüüd minul kuumahood+ higistamine, vanus 50 ja paar kuud öösiti päris hullult. Kas soovitate jätkuvalt seda toodet kes kuumahoogudega hädas https://www.apotheka.ee/terrapoint-rotklee-plus-caps-n30-mm0074721

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.04 14:08; 03.04 14:42; 09.04 13:47; 10.04 09:21; 11.04 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas vahepeal on muutusi soovituste suhtes, nüüd minul kuumahood+ higistamine, vanus 50 ja paar kuud öösiti päris hullult. Kas soovitate jätkuvalt seda toodet kes kuumahoogudega hädas https://www.apotheka.ee/terrapoint-rotklee-plus-caps-n30-mm0074721

Mina siis see, kes esimesena soovitas siin neid tablette. Nüüd on vanust saanud vahepeal 55 ja möödunud talvel võtsin teise kuuri neid tablette. Nüüd juba pea 4 kuud ilma vaevusteta ning julgen neid soojalt soovitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.03 17:51; 26.03 18:07; 26.03 21:30; 29.03 09:16; 03.04 14:32; 03.04 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh 🙂 ja kuuri pikkus on üks kuu või rohkem?
Kas tupekuivuse kohta keegi oska midagi soovitada, otsisin netist ja silma jäi selle kreemi soovitus ka arstide poolt: Linoladiool N kreem. Käsimüügi omadest pole abi olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.04 14:08; 03.04 14:42; 09.04 13:47; 10.04 09:21; 11.04 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka üks karp järjest, seal on neid 30tk

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.03 17:51; 26.03 18:07; 26.03 21:30; 29.03 09:16; 03.04 14:32; 03.04 15:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )


Esileht Ilu ja tervis Menopaus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.