Esileht Ilu ja tervis Menopaus ja Activelle

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Menopaus ja Activelle

Postitas:
Kägu

Olen 46-aastane ja mul ei ole olnud üle aasta päevi, samas on kuumahood jne. Pöördusin naistearsti poole, kes kirjutas mulle välja Activelle. Infoleht ütleb, et võib esineda määrimist ja seda ütles ka arst, aga et selle näol ei ole tegemist menstruatsiooniga.

Minul algas verejooks umbes 2 nädalat peale ravimiga alustamist ja hetkel läheb neljas päev väga vererohkete “päevadega”, sj ka mulle tuttav alakõhuvalu. Ehk siis minu jaoks justkui on tegemist täpselt sellega, et on alanud päevad ja veel nii suure hooga, nagu mul väga harva enne menopausi olnud on. Arstiga konsulteerisin, ütles, et jah, seda võib esineda ka aga et see peaks ikkagi lõppema.

Ma siis nüüd loodan, et “päevad” saavad läbi ja peale seda enam see ei kordu, aga tahaks kuulda teiste Activelle kasutajate v menopausiga hädas olnute kommentaare.

Samas kuumahood kadusid vist juba peale teist tabletti, nii et selles osas olen väga rahul. Veidi murettekitav muidugi infolehte lugedes on see osa, mis räägib vähist (rinna, munasarja) ..

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju siis hakkasidki tavalised päevad. Minul oli nii, et aasta aega päevi polnud, siis ootamatult paar kuud olid ja nüüd jälle aasta kadunud. Nüüd vist lõplikult, vanus juba selline. Aga mina ei kasutanud ravimeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul on ka HAR-i kasutades mitu korda päevad olnud. järelikult ei ole menopaus veel täielikult käes.

naistele, kel päevad võivad veel käia, kirjutatakse Novofemi, see on ühefaasiline HAR. aga ega suurt vahet pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 46-aastane ja mul ei ole olnud üle aasta päevi, samas on kuumahood jne. Pöördusin naistearsti poole, kes kirjutas mulle välja Activelle. Infoleht ütleb, et võib esineda määrimist ja seda ütles ka arst, aga et selle näol ei ole tegemist menstruatsiooniga.

Minul algas verejooks umbes 2 nädalat peale ravimiga alustamist ja hetkel läheb neljas päev väga vererohkete “päevadega”, sj ka mulle tuttav alakõhuvalu. Ehk siis minu jaoks justkui on tegemist täpselt sellega, et on alanud päevad ja veel nii suure hooga, nagu mul väga harva enne menopausi olnud on. Arstiga konsulteerisin, ütles, et jah, seda võib esineda ka aga et see peaks ikkagi lõppema.

Ma siis nüüd loodan, et “päevad” saavad läbi ja peale seda enam see ei kordu, aga tahaks kuulda teiste Activelle kasutajate v menopausiga hädas olnute kommentaare.

Samas kuumahood kadusid vist juba peale teist tabletti, nii et selles osas olen väga rahul. Veidi murettekitav muidugi infolehte lugedes on see osa, mis räägib vähist (rinna, munasarja) ..

Tunnen kaasa, sest tean, mida tunned.

Ma ka 46 ja aasta juba päevadeta. Ning kuumahoogusid viimase paari kuu jooksul maksimaalselt. See on lihtsalt kohutav! Mu ema oli viljakas kuni 50. eluaastani ega kogenud mitte ühtegi üleminekuea vaevust. See higistamine suvalisel hetkel on tappev. Aga püüan hakkama saada looduslikke vahendeid kasutades. Mingi sisemine tõrge on hormoonpreparaatide vastu – eks näis, kui kaua.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mullegi just kirjutati sama ravim välja.

Kuidas kogenenud kasutajatel kaalutõusuga, kas activelle tingis seda?

Teoorias peaks vastupidi olema, keha petetakse ära, et jälle noor, juuksed kenamad, nahk parem, ainevahetus kiirem, aga tegelikult?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka 46 ja aasta juba päevadeta. Ning kuumahoogusid viimase paari kuu jooksul maksimaalselt. See on lihtsalt kohutav! Mu ema oli viljakas kuni 50. eluaastani ega kogenud mitte ühtegi üleminekuea vaevust. See higistamine suvalisel hetkel on tappev. Aga püüan hakkama saada looduslikke vahendeid kasutades. Mingi sisemine tõrge on hormoonpreparaatide vastu – eks näis, kui kaua.

Ma ka tõrkusin, lausa aastaaega, aga need kuumahood ei lõppenud, ikka umbes iga kahe tunni tagant käisid. Öösiti olin täiesti magamata ja hirmuhood olid ka. Magamatusest polnud päeval üldse energiat ja et seda saada hakkasin palju sööma, iseäranis muidugi magusat, mis annab vähemalt korraks suure energialaksu. Kehakaal tõusis aastaga 10 kg, olin närviline ja väsinud. Lõpuks, aasta siis möödas, andsin alla ja lasin ikkagi hormoonravimi kirjutada. Sain Anquliqi. Kuumahood kadunud ja ikka tunduvalt parem elukvaliteet. Olen nüüd võtnud 1,5a ja jätkan, sest vahepeal tegin katse ja jätsin nädalaks ära. Hakkas jälle see kuumahoo pull pihta. Vaesed meie.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mullegi just kirjutati sama ravim välja.

Kuidas kogenenud kasutajatel kaalutõusuga, kas activelle tingis seda?

Teoorias peaks vastupidi olema, keha petetakse ära, et jälle noor, juuksed kenamad, nahk parem, ainevahetus kiirem, aga tegelikult?

Ma olen kuu aega kasutanud. Ütleks nii, et söögiisu on oluliselt kasvanud, ehk siis pigem viitaks sellele, mitte ravimist tulenevale kaalutõusule.

Teine asi on nahk. Kui ma menopausi ajal olin õnnelik vähemasti selle üle, et mind eluaeg saatnud akneprobleem on kadunud, siis .. nüüd on see tagasi. Nahk on rasvasemaks muutunud oluliselt. Samal ajal on juuksed kuidagi viletsamaks läinud, haprad ja kuivad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Menopaus ja Activelle