Esileht Ilu ja tervis Menopaus ja edasised sümptomid

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Menopaus ja edasised sümptomid

Postitas:
Kägu

Olen 52-aastane ja nüüdseks pole enam aastajagu päevi olnud, ehk et menopaus siis.

Siiani on olnud vahel sellised nagu kuumahood, mille saab joogahingamisega ilusti tagasi ja paika. Higistamist pole, meeleolu suht normaalne. Seksiisu pigem suurenenud kui enne.

Küsimus – kas peale ametlikku menopausi algust on teil läinud need igasugu sümptomid paremaks või hullemaks?

Higistamine, öine magamatus, tupe kuivus, meeleoluhäired, jne…?

Kas peale seda, kui teil pole enam aasta olnud päevi, on midagi totaalselt muutunud paremaks või halvemaks?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

51, ka aasta otsa pole päevi.

Kuumahooge on natuke, higistamist ka. Seksiisu pole üldse, ausalt ei viitsi. Energiat vahel napib, kondid valutavad vahel nagu vanainimesel. Magan nagu kott.

Aga meeleolu hea, elu on suht lill.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on tõsine mure: kuidas tõsta seksiisu ja peatada juuste hõrenemine?

See kõik on mind ytabanud peale emaka ja ühe munasarja eemaldamist; kuigi vanus alles 47.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis see ametlik menopausi algus on? Seksiisu kohta ei oska midagi öelda, see on mul alati nadi olnud. Kuumahood on periooditi küll hullemad, küll kergemad. Meeleolu kõigub küll, aga ma ei tea, minu meelest on see alati nii olnud. Ärevushäire tekkis mingil ajal, ise seostan seda üleminekueaga.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Menopausi pole veel hakanud päevad kulgevad küll, aga mitte regulaarselt enam(51a) samas sellised sümptomid mida enne polnud, on nüüd tekkinud ja hästi ebameeldivad.

Kuumahoogusid(õhetamist) pole üldse kunagi olnud,  aga mõned korrad on olnud tohutud higistamishood öösel magades. Nii et pean voodipesu ära vahetama ja ennast pesema.

On väga häirivad ärevushäired tekkinud, just hommiku poole, samuti vastikud südame puperdamised, nii et arvad, et nüüd on lõpp, sest süda tahab rinnust välja karata. Igasugu ebameeldvad mõtted garanteeritud.

Kiire ärrituvus(minusugune elupõline vana rahu ise)lähen põlema nüüd ühest ainsast valesti vastatud lausest.

Mälulüngad, tunne et ei haara enam lennult, ei omanda kiirelt, unustad kiirelt jne. Tunned et noored on nüüd sust kaugelt ees igatepidi.

Need on siis minu halvimad näitajad.

Kui loen tarku raamatuid-siis neis peetakse seda kõike täiesti normaalseks üleminekueaks, aga mina põen tohutult, ehk peaks tõesti võtma seda kõike kui vanusega mööduvat ajutist nähtust(nagu pubekatel mõne aastaga mööduv hormoonide möll)

Loodan parimat

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui loen tarku raamatuid-siis neis peetakse seda kõike täiesti normaalseks üleminekueaks, aga mina põen tohutult, ehk peaks tõesti võtma seda kõike kui vanusega mööduvat ajutist nähtust(nagu pubekatel mõne aastaga mööduv hormoonide möll)

Misasi sul möödub?! Arvad, et mälu läheb uuesti paremaks ja tervis tugevamaks? Ei lähe enam. Ainult viletsamaks läheb kõik ja iga paari kuu tagant avastad mõne uue viletsuse lisaks. Vanadus on puhas pask, räägitagu mida tahes.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

oi, mäluprobleemid unustasingi enne kirja panna:)

0
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Ilu ja tervis Menopaus ja edasised sümptomid