Esileht Rasestumine ja lapse ootamine menses ja OV test???

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: menses ja OV test???

Postitas:

Tsükli pikkused poole aasta jooksul – 35, 28, 44, 31, 41 päeva. Kas on keegi targem ja kogenum – millal peaksin alustama ov testide tegemisega? Välja kirjutatud ka duphastoni kuur, seega on mul oluline, et kaks päeva pärast tumedat triipu ov testil hakkaksin neid võtma. ma tegelt suht segaduses ja kogemusteta sellel alal. mitte midagi ei saa aru 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

V6ta oma k6ige lühema tsükli järgi -st 28 ja siis mina teeks esimese testi 16 päeva enne oodatavaid päevi – oletame, et päevad hakkasid sul 1 kuupäeval ja siis 28 tsükli puhul, hakkaksin mina testima tsükli 12 paäeval. Kui siis tuleks testile ka testriip, siis jätkaksin testimist iga päev ja jälgiks triibu tugevnemist. Kui testile testtriipu ei tuleks sellel 12 päeval, siis järgmise testi teeks ülejärgmisel päeval ja kui siis oleks triip, siis hakkaks iga päev tegema ja jälgiks triibu tugevnemist. Kui ei tuleks jälle triipu, siis teeks uue testi jälle ülejärgmisel päeval jnejne
Loodan, et said aru, mida m6tlesin ja lisaks on ov testidega suht hea ja p6hjalik 6petus ka kaasas.

Igal juhl on oluline, et ov testi tehakse pärastl6unal v6i 6htul (mitte hommikul). Mina olen ilusad positiivsed testid saanud 6htul kella 16-17 ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine menses ja OV test???

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.