Esileht Ilu ja tervis Menstruaalanum ja lekkimine

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Menstruaalanum ja lekkimine

Postitas:

Ma olen suht värske anumakasutaja ja tekkis küsimus, et kas teised kasutavad anumaga koos pesukaitset ka või ei ole teil absoluutselt mitte mingit lekkimist? Mul on kogu aeg pesukaitse ka kasutusel ja tavaliselt sinna midagi ka tuleb, küll vähe, aga siiski. Mulle endale tundub, et see polegi otseselt lekkimine, vaid välja tuleb see veri, mis anuma tühjendamisel ja tagasipanemisel anumast allapoole tuppe jääb.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 13:58; 04.08 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole võimalik – see anum on ju hüpersupermegamugav imevidin, nagu siit kohe kuulda saad.

+7
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 14:36; 04.08 15:28; 04.08 16:40; 05.08 08:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda, et anum on hüpersupermegamugav imevidin, võin ma sulle juba ise kinnitada, see minimaalne lekkimine ei muuda asja.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 13:58; 04.08 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei leki midagi ja on hüper-super vidin igatahes. Tampoonidega juhtus lekkimist rohkem, sest mul on suur verejooks ja millal ta nüüd täpselt hullult lahmama hakkab, ei oska ette ennustada. Mõnikord ei saanud paar tundi vahetada ja oli lekkimine platsis. See vidin mahutab kordades rohkem verd. Saab öösel ikka magada ka, mitte ei pea kogu aeg tampoone vahetamas käima.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 14:54; 04.08 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei leki, ei ole näinud ka, et midagi jääks pükstele (pesukaitset ei kasuta). Pärast anuma sisestamist tõmban ka vetsupaberiga nii puhtaks kui saab, et ei jääks midagi üleliigset. Anuma sisestan nii üles kui saan ja mugav on.

Ühe korra avastasin, et natuke lekkis, aga siis sain kohe jaole – anum ei olnud end piisavalt avanud. Nüüd kontrollin alati üle, et anum ilusasti lahti ja vastu oleks.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 14:59; 04.08 19:19; 06.08 21:41; 07.08 07:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ALATI side all. Mul on ebatavalliselt suur vereeritus ja ainult cupiga ei saaks kuidagi hakkama. Igal juhul lekib natukene kuigi palju. kunagi ju ei tea, kui see peaks järsku täis saama.

Aga hea asi on see leiutis küll.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 15:06; 04.08 16:29; 04.08 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe korra avastasin, et natuke lekkis, aga siis sain kohe jaole – anum ei olnud end piisavalt avanud. Nüüd kontrollin alati üle, et anum ilusasti lahti ja vastu oleks.

Kõlab tõesti megamugavalt

+5
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 14:36; 04.08 15:28; 04.08 16:40; 05.08 08:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe korra avastasin, et natuke lekkis, aga siis sain kohe jaole – anum ei olnud end piisavalt avanud. Nüüd kontrollin alati üle, et anum ilusasti lahti ja vastu oleks.

Kõlab tõesti megamugavalt

Hakkab pihta! Sa oled siin perekoolis juba korduvalt sellel temal arvamust avaldanud. Me juba teame sinu seisukohta ja sellepärast palume sind mitte hakata ennast kordama.

+12
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 15:06; 04.08 16:29; 04.08 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkab pihta! Sa oled siin perekoolis juba korduvalt sellel temal arvamust avaldanud. Me juba teame sinu seisukohta ja sellepärast palume sind mitte hakata ennast kordama.

Kas Perekoolis võib ainult menstruaalanuma poolt arvamust avaldada?
Mulle jääb arusaamatuks selle väidetav tohutu eelis tampoonide ees, millest siin koguaeg õhetades jutustatakse. Suure vooluse puhul on lekkimise oht mõlemaga. Tampooni puhul vähemalt ei topi endale vahetades sedasama verist asja sisse vaid võtad uue ja puhta.

+7
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 14:36; 04.08 15:28; 04.08 16:40; 05.08 08:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkab pihta! Sa oled siin perekoolis juba korduvalt sellel temal arvamust avaldanud. Me juba teame sinu seisukohta ja sellepärast palume sind mitte hakata ennast kordama.

Kas Perekoolis võib ainult menstruaalanuma poolt arvamust avaldada?

Mulle jääb arusaamatuks selle väidetav tohutu eelis tampoonide ees, millest siin koguaeg õhetades jutustatakse. Suure vooluse puhul on lekkimise oht mõlemaga. Tampooni puhul vähemalt ei topi endale vahetades sedasama verist asja sisse vaid võtad uue ja puhta.

Anuma pesed ikka ära kasutamiskordade vahepeal.

Miks kasutatakse? Prügihulga vähendamine, raha kokkuhoid, näiteks. Tampoonide ja sidemete mittesobivus, näiteks. Mulle näiteks ei meeldi nende tekstuur.

Veider, et kedagi nii häirib, mida osa naisi endale tuppe sisestab.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkab pihta! Sa oled siin perekoolis juba korduvalt sellel temal arvamust avaldanud. Me juba teame sinu seisukohta ja sellepärast palume sind mitte hakata ennast kordama.

Kas Perekoolis võib ainult menstruaalanuma poolt arvamust avaldada?

Mulle jääb arusaamatuks selle väidetav tohutu eelis tampoonide ees, millest siin koguaeg õhetades jutustatakse. Suure vooluse puhul on lekkimise oht mõlemaga. Tampooni puhul vähemalt ei topi endale vahetades sedasama verist asja sisse vaid võtad uue ja puhta.

Kuna sa ise cupi ei ole kunagi kasutanud, siis sul võrdlusmoment puudub.

Looduse säästmist ja väga suurt rahalist kokkuhoidu juba mainiti. Ma lisaks enda poolt veel seda, cup mahutab oluliselt rohkem kui tampoon. Neil, kel on väga suur vereeritus, on see juba selle pärast parem lahendus. Mina saan cupiga peaaegu terve öö ära magada. Super plus tampoon aga lekib juba paari tunni pärast, kui rääkida kõige vererohkemast ajast.
Sama mugavus on ka päevasel ajal. Ma panen hommiku tööle minnes sisse. Tööl ei olegi vaja midagi vahetada või mäkerdada. Õhtul kodus võtan välja.

Sinu kommentaari esimene lause jäi aga arusaamatuks. Teemaalgataja ei soovinud teha ju küsitlust – kellele meeldib, kellele mitte.

Sinu sügavat põlgust cupi vastu oleme me siin lugenud juba mitmetel kordade. Ja tõesti, ennast korrata ei ole sul vaja. Teame juba, mida arvad!

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 15:06; 04.08 16:29; 04.08 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe korra avastasin, et natuke lekkis, aga siis sain kohe jaole – anum ei olnud end piisavalt avanud. Nüüd kontrollin alati üle, et anum ilusasti lahti ja vastu oleks.

Kõlab tõesti megamugavalt

Uskumatult mugav on. 8-10h ei pea vahetama ja anum ehk pool täis ja pole mingit lekkimise ohtu. Ei ole mingit ebamugavat krõbisevat “pampersit” püksis, mida tihti peab vahetama ja mis liibuvate riietega ebamugav on. Ega ei pea mingit kuiva “vatti” endale sisse toppima ega välja võtma, mis vahepeal ootamatult 2-3 tunniga täis saab (samal ajal kui menstruaalanuma põhjas on ehk selleks ajaks vaid natukene) ja mööda nöört lekkima hakkab. Ei ole mingeid üllatusi st tean, et ei pea end wc lähedale hoidma, et vajadusel tampooni vahetada või vahepeal kuiva tampooni vahetama, sest igaks juhuks kui tead, et lähima paari tunni jooksul seda võimalust ei teki jne. Null ebamugavustunnet (reaalselt ei tunne anumat). Ei teki jäätmeid, ega haisvaid ja ka teistele ebameeldivaid nuustakuid prügikastidesse.

Seega jah ongi megamugav, ükskõik, kuidas see kõlab. Minu arust on megapoogen, kas kasutad verist sidet, tampooni või cupi, üks veri kõikjal.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 14:59; 04.08 19:19; 06.08 21:41; 07.08 07:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Perekoolis võib ainult menstruaalanuma poolt arvamust avaldada?
Mulle jääb arusaamatuks selle väidetav tohutu eelis tampoonide ees, millest siin koguaeg õhetades jutustatakse. Suure vooluse puhul on lekkimise oht mõlemaga. Tampooni puhul vähemalt ei topi endale vahetades sedasama verist asja sisse vaid võtad uue ja puhta.

Kas oled ise kasutanud ka seda anumat või lihtsalt arvad midagi? Tundub, et arvustad, aga kasutanud konkreetset toodet ei ole.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 14:54; 04.08 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on ka menstruaalanum üks parimaid “leiutisi”. Olen kasutanus probleemideta oma 4 aastat kindlasti, no meeletu kokkuhoid nii rahaliselt kui keskkonna heaks.
Minul näiteks oli tampoonidega pidevalt probleeme tupeseenega, sest päevade ajal voolus pigem väike ja tampoonid kuivatasid tuppe liigselt, pärast anuma kasutusele võttu pole kordagi tupeseent põdenud.

Aga teemaalgatajale vastuseks – minul esineb lekkimist harva, siis ongi probleemiks kas halvasti avanenud anum (enamasti seda ei juhtu, kontrollin ikka üle) või kui on tõesti anum maksimaalselt täis saanud, pole mingil põhjusel tugeva voolusega päeval tühjendama jõudnud. Mina saan viimastel päevadel vabalt isegi 48h järjest probleemideta anumat kanda.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olete ujumas käinud cupiga ja kas võib ennast turvaliselt tunda lekkimise osas? Ma ei mõtle neid kõige vererohkemaid päevi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Perekoolis võib ainult menstruaalanuma poolt arvamust avaldada?

Mulle jääb arusaamatuks selle väidetav tohutu eelis tampoonide ees, millest siin koguaeg õhetades jutustatakse. Suure vooluse puhul on lekkimise oht mõlemaga. Tampooni puhul vähemalt ei topi endale vahetades sedasama verist asja sisse vaid võtad uue ja puhta.

Kas oled ise kasutanud ka seda anumat või lihtsalt arvad midagi? Tundub, et arvustad, aga kasutanud konkreetset toodet ei ole.

Kui ma loen siit järjest kommentaare, kuidas naised kirjutavad, et pesemisvõimaluse puudumisel “tõmbavad lihtsalt tualettpaberiga puhtaks” ja tagasi tuppe, siis tõesti ma ei pea seda ise järele proovima, et sellest midagi arvata.
Aga ilmselt mõne jaoks kaalub see 2.50 kokkuhoidu kuus ikka igasugused ebamugavused üles.

+5
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 14:36; 04.08 15:28; 04.08 16:40; 05.08 08:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Perekoolis võib ainult menstruaalanuma poolt arvamust avaldada?

Mulle jääb arusaamatuks selle väidetav tohutu eelis tampoonide ees, millest siin koguaeg õhetades jutustatakse. Suure vooluse puhul on lekkimise oht mõlemaga. Tampooni puhul vähemalt ei topi endale vahetades sedasama verist asja sisse vaid võtad uue ja puhta.

Kas oled ise kasutanud ka seda anumat või lihtsalt arvad midagi? Tundub, et arvustad, aga kasutanud konkreetset toodet ei ole.

Kui ma loen siit järjest kommentaare, kuidas naised kirjutavad, et pesemisvõimaluse puudumisel “tõmbavad lihtsalt tualettpaberiga puhtaks” ja tagasi tuppe, siis tõesti ma ei pea seda ise järele proovima, et sellest midagi arvata.

Aga ilmselt mõne jaoks kaalub see 2.50 kokkuhoidu kuus ikka igasugused ebamugavused üles.

Kui palju on neid olukordi, kui pesemisvõimalus puudub? Minu elus näiteks ainult siis kui pikemale matkale minna. Ja alati saab ju sellisel juhul tampoone/sidemeid kasutada, kui anumat puhastada ei saa. Aga ausalt öeldes pole raske ka veepudeliga anum puhtaks loputada.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kasutaja, ei ole mingit megamugavust. Aga usun, et on naisi, kellele see tõesti sobib rohkem kui muud vahendid. Mina ei ole üks neist. Seega on valed väited, et kõigile sobib ja imeline loodussäästlikkus ja raha kokkuhoid.
Esiteks, minul vähemalt on lekkimine õnneasi. Vahel lekib, vahel mitte. Alati on side ka, sama ka tampoonidega.
Teiseks, mingist 8 – 12 tunnist pole juttugi. Kui vereeritus on suur, tekkib samasugune raske ebameeldiv tunne nagu täituva tampoonigagi. Ma ei saa väga aru sellest jutust, et lõpuks hakkab üle ajama. See imevidin ju pidavat end vaakumiga kinni imema, mismoodi ta siis üle ajada saab? Viimase lekke ajal oli põhjas pool cm verd, ikka lekkis.
Kolmadaks, jah, anum ei ava end alati korralikult. Seda kontrollida ja sättida on täis keberniit, kordades vastikum kui ükski tampoon või side. Aru eriti ei saa ka, kas on korras või ei.
Edasi, minul vähemalt on u 3 viimast päeva sellised, et tampoon on palju, pesukaitse on vähe. Side on ka vahel palju, aga see anum… õu šitt, ausalt. See õnnestub paigaldada ainult neil päevadel, kui uputab, niisama juba väiksema vereeritusega, no ei iial. Vastik, valus, ebamugav, eemaldamine on valusavõitu nagunii igal ajal. Pärast jääb kipitama. Paigaldusmugavus võrreldes libeda kattega tampooniga on täiesti miinustes. Minu häda oma viimaste päevade heitliku vereeritusega ei leevenda see kuidagi.
Raha kokkuhoid on mõned super ja normal tampoonid iga korra pealt. No on jah. Või siis mitte, sest sidemeid läheb rohkem. Tampooniga tunned, kui hakkab täis saama ja siirdud ennetavalt vetsu, see julla lekib ilma hoiatusteta.
Loodussäästlik, ei tea. Ma olen siiani pidanud 2 jullat ostma. Esimene oli täishorror, ei avanenud üldse, mingi kõva käkk. 10 eur, poest koju ja kodust prügikasti. Teine nüüd siis nagu veidi funktsib. 25 eur, mõned korrad veel proovin, kui midagi ei muutu, läheb prügisse. Kõik nad on ikka pakendis jms, tootmise keskkonnamõju ma pole ausalt uurinud. Ei usu, et silikooni tootmine väga öko on. Pealegi ei tule turule mingeid imetooteid, et pole enam iial tampoone vaja. Ärge olge naiivsed, kust Unilever ja Procter & Gamble teie arust siis kasumit saama hakkavad? Nüüd mõni siin ilmselt soovitab mu jutu peale, et osta kolmas või neljas sort veel prooviks, mõni ikka sobib. Aga ma ei taha. Miks ma peaks vabatahtlikult endale veel rohkem haiget teha katsetama? Ja kui sobivad, mis teen siis selle portsuga, vaja läheb ju ainult üht?
Hoid ja sääst mai äss. Tampoonid ja sidemed saan kõik lõpuni kasutada. Jah mõni imab paremini ja mõni on mugavam, neid kehvemaid rohkem ei osta. Aga ükski tampoon ega side pole selline, et peaks paki minema viskama, kõik saab lõpuni kasutada. Selle jubina peab kohe ära viskama kui ei sobi.
Nii et ei ole see mingi imevidin kõigile. Jah, kui on mingi kiiks, et tampoon krabiseb jms, aga nt silikoonjubin tupes ei häiri, siis see anum sobib. Või kui oled looduse nimel nõus ebamugavust kannatama. Muus osas on see nagu iga muu toode, reklaam on äge, tegelikkus mage.

+16
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lekib ka mul. Ilmselt sõltub igaühe anatoomiast. Suurema vereerituse ajal rohkem, viimastel päevadel enam mitte. Rahul olen ikka. Tampoonid seda suuremat vereeritust välja ei kannataks. Ka anumat pean mõnel päeval tunnis kord-kaks vahetama. Aga see on minu eripära, et kogu kupatus pea ühe päevaga välja tuleb.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui üle ääre hakkab ajama, siis lekib iga asi. Ja teiseks eks ikka vahetamise ajal jääb veidi verd tuppe. Mul muidu klassikaliselt võttes ei leki ta kunagi (kasutusel femmecup ja natu), aga see ei tähemda, et piiskagi kuskilt ei tule, ikka natuke vahetades vms jääb või imevähe määrib. pesukaitseid ei kasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ei ole kunagi kasutanud aga mõelnud. Tampoone ei saa spiraali tõttu kasutada, kas neid anumaid saab spiraaliga kasutada? Sidemed suht ebamugavad.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 22:02; 06.08 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ei ole kunagi kasutanud aga mõelnud. Tampoone ei saa spiraali tõttu kasutada, kas neid anumaid saab spiraaliga kasutada? Sidemed suht ebamugavad.

Miks ei saa? Saab küll. Lihtsalt ettevaatlik peab vahetamisel olema, et niitidesse kinni ei jääks ja spiraali paigaldusel oleks pidanud mainima, et oled tampoonide kasutaja, siis arst lõikab niidid hästi lühikeseks.
Ma kasutan juba 3.5a tampoone(kuigi viimasel ajal piisab ka vaid pesukaitsmest).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 22:45; 06.08 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka suur vereeritus ja vahel kergelt lekib. Kasutan enamasti pesukaitset.
Eelis peamiselt minu jaoks see, et puudub oht toksiliseks šokiks, mis nii sidemetel kui ka tampoonidel. Seent pole samuti aastaid olnud, kuigi vanasti juba kerge stressiga oli platsis.

Samuti ka ohutu spiraali kasutamisel, tampooni enam ei soovitata kasutada, kuna oht välja tõmmata.

Ujumas olen samuti käinud, pesen ja tühjendan nii enne kui pärast vetteminekut, kuigi vett sinna ei lahe.

Kasutanud olen ca 10 aastat.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ei ole kunagi kasutanud aga mõelnud. Tampoone ei saa spiraali tõttu kasutada, kas neid anumaid saab spiraaliga kasutada? Sidemed suht ebamugavad.

Miks ei saa? Saab küll. Lihtsalt ettevaatlik peab vahetamisel olema, et niitidesse kinni ei jääks ja spiraali paigaldusel oleks pidanud mainima, et oled tampoonide kasutaja, siis arst lõikab niidid hästi lühikeseks.

Ma kasutan juba 3.5a tampoone(kuigi viimasel ajal piisab ka vaid pesukaitsmest).

Vaatamata ettevastlikule kasutamisele, olen tampooniga 2x spiraali välja tõmmanud ja arst ütleski et minu anatoomia tampoone spiraaliga kasutada ei võimalda. Kahjuks anuma kohta ei osanud küsida.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 22:02; 06.08 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ei ole kunagi kasutanud aga mõelnud. Tampoone ei saa spiraali tõttu kasutada, kas neid anumaid saab spiraaliga kasutada? Sidemed suht ebamugavad.

Miks ei saa? Saab küll. Lihtsalt ettevaatlik peab vahetamisel olema, et niitidesse kinni ei jääks ja spiraali paigaldusel oleks pidanud mainima, et oled tampoonide kasutaja, siis arst lõikab niidid hästi lühikeseks.

Ma kasutan juba 3.5a tampoone(kuigi viimasel ajal piisab ka vaid pesukaitsmest).

Vaatamata ettevastlikule kasutamisele, olen tampooniga 2x spiraali välja tõmmanud ja arst ütleski et minu anatoomia tampoone spiraaliga kasutada ei võimalda. Kahjuks anuma kohta ei osanud küsida.

Enne paigaldust, just seepärast ongi konsultatsioon.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 22:45; 06.08 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ei ole kunagi kasutanud aga mõelnud. Tampoone ei saa spiraali tõttu kasutada, kas neid anumaid saab spiraaliga kasutada? Sidemed suht ebamugavad.

Miks ei saa? Saab küll. Lihtsalt ettevaatlik peab vahetamisel olema, et niitidesse kinni ei jääks ja spiraali paigaldusel oleks pidanud mainima, et oled tampoonide kasutaja, siis arst lõikab niidid hästi lühikeseks.

Ma kasutan juba 3.5a tampoone(kuigi viimasel ajal piisab ka vaid pesukaitsmest).

Vaatamata ettevastlikule kasutamisele, olen tampooniga 2x spiraali välja tõmmanud ja arst ütleski et minu anatoomia tampoone spiraaliga kasutada ei võimalda. Kahjuks anuma kohta ei osanud küsida.

Anumal ei tohiks olla ühtegi vastunäidustust spiraaliga ega nö kokkupuute kohta, et välja tõmmata. Ainus viis kuidas anumaga annaks spiraali välja tõmmata on sees olles anuma suu kokku suruda ja välja tõmmata, kuid nii ei tehta. Anum on ülevalt siiski välja võtmiseh hetkel ja ei tohiks mitte kuidagi spiraali niidi külge takerduda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 14:59; 04.08 19:19; 06.08 21:41; 07.08 07:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimestel päevadel lekib ka mul. Kogemust anumaga juba 10 aastat, seega paigaldamise probleem see ei ole. Lihtsalt esimesel kahel päeval ongi vereeritus suurem ja seetõttu kannan ma meil päevil lisaks pesukaitset. Kolmandal päeval on juba nii, et piisab vaid anumast ja julgen ka ujumas käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anum võib ka siis lekkida kui viga pole paigalduses, vaid vales anuma suuruses.
Aga muidu kui anum täis pole ja üle ei aja (ka külje aukudest välja), ma ei saa aru kuidas lekib? Päris tihkelt ja vaakumis ju vastu tupeseinu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 14:59; 04.08 19:19; 06.08 21:41; 07.08 07:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan ikka koos sidemega. Küll mitte enam suure imavusega sidet vaid õhukesi, aitavad ka pesukaitsed. Kui anumat sisestan, siis jääb ikka tupe seintele natuke verd ja siis side aitab. Kui juba rohkem on näha ehk lekib, siis on aeg anumat tühjendada. Mõnikord aga jääb anumasse volt sisse ja siis hakkab lekkima. Kasutan Lily Cup’i.

Tampooni puhul vähemalt ei topi endale vahetades sedasama verist asja sisse vaid võtad uue ja puhta.

Mina pesen küll iga kord pärast väljavõtmist ja enne sisestamist anuma puhtaks. Õnneks on mul kraanikausiga WC kasutamise võimalus. See soovitus, et pühkige vetsupaberiga puhtaks ja siis sisestage tundub ka mulle veider.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Ilu ja tervis Menstruaalanum ja lekkimine