Esileht Ilu ja tervis Menstruaalanum Organicup

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Menstruaalanum Organicup

Postitas:

Kas kasutate seda? Mul on ausalt öeldes päris õudne kogemus esimesest päevast. See on kõva, sissepanek oli valus (sest on ka kokkuvoldituna suur. Võtsin B suuruse, sest mul on teismeline laps ja olen 40+).

Kui lõpuks enda meelest paika sain, siis terve aja oli see sees tunda, eriti häiriv oli istudes. Vahepeal tundsin, et päris lahti ta mul sees vist ei läinudki, sest tunda oli see murdejoon. Ja eemaldamine sellest “sabast” oli niivõrd valulik. Olen selles tootes pettunud.
Kuidas teil kogemused sellega?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa pead kohe uue teema vorpima? Seda mensa anuma teemat on käsitletud siin nõrkemiseni.Kasuta otsingut.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anna aega. Valus ja ebamugav ongi pigem oskamatusest, küll käppa saad.

Kui tunneb, et ei läinud lahti siis tulebki eemaldada ja uuesti panna, mitte kannatada.

Pehmemaks lähevad nad ka ajapikku.

Eemaldamiseks ära sikuta sabast, vaid lükka sõrm sisse, õrnalt sõrmega küljepealt vaakumist välja ja siis alles sikutad välja. Võid sõrmedega ka topsist endast alt kinni võtta ja välja tõmmata – õigel paigaldamisel ei ole ka topsi põhi kuidagi verine, kuna vaakumiga külgedelt midagi ei üle tule.

 

Pärast esimest korda on mõttetu õhku pillata “olen selles tootes nii pettunud”, ega toode süüdi pole.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anna aega. Valus ja ebamugav ongi pigem oskamatusest, küll käppa saad.

Kui tunneb, et ei läinud lahti siis tulebki eemaldada ja uuesti panna, mitte kannatada.

Pehmemaks lähevad nad ka ajapikku.

Eemaldamiseks ära sikuta sabast, vaid lükka sõrm sisse, õrnalt sõrmega küljepealt vaakumist välja ja siis alles sikutad välja. Võid sõrmedega ka topsist endast alt kinni võtta ja välja tõmmata – õigel paigaldamisel ei ole ka topsi põhi kuidagi verine, kuna vaakumiga külgedelt midagi ei üle tule.

Pärast esimest korda on mõttetu õhku pillata “olen selles tootes nii pettunud”, ega toode süüdi pole.

Olen nõus. Abiks võib olla ka muu brändi menstruaalanuma kasutamine kui peale paari kuud paremaks ei lähe. Ise kasutasin kõigepealt mingit hiinakat (ei teadnud tollal, et ei tohi), siis Organicupi ja lõpuks jäin Mooncupi peale pidama. Olen super rahul, et ei jätnud jonni! Kasutan nüüdseks menstruaalanumat peaaegu 10a ja need mõned korrad kui olen maha unustanud reisile minnes ja pidanud tampooni või sidet kasutama, on suht õudukad olnud. Raha- ja keskonnasäästu peale mõeldes on eriti tore.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.08 22:10; 04.08 02:30; 04.08 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kasutasin kõigepealt mingit hiinakat (ei teadnud tollal, et ei tohi)

Mina olen pikemat aega hiinakat kasutanud. Mis sellel viga võib olla?

Mis te teete oma anumatega, mis teile pole sobinud? Kas müüte edasi, jätate sahtlisse või viskate ära?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Organicup ja väga meeldib. Vahel, kui piisavalt sügavale ei lükka, siis jääb tunda, aga muidu mitte. Pärast paigaldamist katsun alati sõrmega serva üle, et oleks kindlasti avanenud.

Eemaldan samamoodi, nagu siin eelnevalt kirjeldati, et mitte sabast, vaid lükkan näpu vastu topsi külge ja vabastan vaakumi. Saba olen ma üldse täiesti ära lõiganud, et ei häiriks.

Soovitan proovida erinevaid voltimisviise. Ma alguses kasutasin klassikalist voltimist, aga siis avastasin, et punch down sobib mulle rohkem, avaneb paremini.

Veel üks põnev pilt, nii palju erinevaid on olemas.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kasutasin kõigepealt mingit hiinakat (ei teadnud tollal, et ei tohi)

Mina olen pikemat aega hiinakat kasutanud. Mis sellel viga võib olla?

Mis te teete oma anumatega, mis teile pole sobinud? Kas müüte edasi, jätate sahtlisse või viskate ära?

Need ei pruugi olla regulatsioonidele vastavast silikoonist ja võivad kehasse mürke eraldada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.08 22:10; 04.08 02:30; 04.08 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli esimesena Mooncup ja nüüd kasutan Lunat, aga mõlemad kipuvad lekkima. Harva, aga 100% ka kindel ei saa olla.

Ma vaatan, et Lily B tundub huvitava kujuga, nagu mingid kaitseääred seespool. Kas keegi on kasutanud ja oskab kommenteerida?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Mooncupi anumat  5 viimast aastat ja ülirahul. Ei taha muudele variantidele enam mõeldagi. Minule põhjustasid tampoonid tugevaid peavalusid. Nüüd enam seda muret pole. Menstruaalanumaga on tunne ka palju puhtam ja meeldivam.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin Mooncupi aastaid. Mahutas oluliselt rohkem kui tampoonid. Mul olid väga vererohked päevad, mistõttu pidin kindlasti ka sidet igaks juhuks kasutama. Seega, mul lekkis, aga kindlasti mitte sellepärast, et valesti kasutasin.

Saba pidin oluliselt lühemaks lõikama, kuna see jäi tunda. Samas, lühikesest sabast oli jälle raske välja sikutada ajal, kui päevad hakkasid lõppema ja olid verevaesemad.

Teisi cupe katsetanud ei ole. Seega, võrrelda ei oska.

Teemaalgataja, kui tundsid seda sees, siis järelikult oli valesti paigaldatud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kasutasin kõigepealt mingit hiinakat (ei teadnud tollal, et ei tohi)

Mina olen pikemat aega hiinakat kasutanud. Mis sellel viga võib olla?

Mis te teete oma anumatega, mis teile pole sobinud? Kas müüte edasi, jätate sahtlisse või viskate ära?

Mitmed tootjad pakuvad rahulolugarantiid. Kui tellid nende kodulehelt ja peale 90p möödumist endiselt rahul ei ole, võid tagasi saata ja saad raha tagasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mina mõistan sind. Täpselt samad probleemid. Katsetanud erinevaid, aga ikka kokkuvõttes loobunud. Selleks peab sealt kohast lihtsalt avaram naisterahvas olema.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mõistan sind. Täpselt samad probleemid. Katsetanud erinevaid, aga ikka kokkuvõttes loobunud. Selleks peab sealt kohast lihtsalt avaram naisterahvas olema.

Mu teismelised õed kasutavad menstruaalanumat 😀 vaevalt nad eriti “avarad” on.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.08 22:10; 04.08 02:30; 04.08 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Organicupi (A suurus) kolmandat aastat. Mulle sobib ideaalselt, ei leki, ei tekita prügi, on alati olemas ja mugav kasutada. Iialgi ei lähe enam tampoonide peale tagasi 🙂

Arvan et proovi veel, võibolla ka teiste tootjate omi näiteks. Võibolla B on sinu jaoks ikkagi liiga suur? See on tavaline, et alguses on ebamugav kuna ei õnnestu anumat korralikult paika saada, siis jääbki ta tunda või lekkima. Lõika ots ka veidi lühemaks, siis on teda vähem tunda. Hiljem, kui kasutamine rohkem käpas, lõika täitsa maha.

Anuma eemaldamiseks kindlasti ära tõmba sabast! Seal on päris tugev vaakum ja võid end vigastada. Lihtsam on kahe sõrmega anumat altpoolt veidi kokku pigistada, seeläbi vaakum kaob ja teda on lihtne eemaldada.

Kusjuures mul mõnes asendis ei õnnestu paigaldamine üldse (nt üks jalg potile tõstetult),  aga kükitades sujub kenasti. Eemaldamisega sama teema.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Mooncupi kasutaja juba aastaid ja ei kujuta ettegi muud (üks mooncup, üks natu, üks hiinakas). Esimese päevaga ma nüüd küll kohe kaugeleulatuvaid järeldusi ei teeks, sa ei oska seda veel kasutadagi. Vilumust alles tuleb, nt kas konkreetse cupi jaoks on parem sisetusviis nurk sisse murda või pooleks murda (mingi natu on pehmepoolne, kui nurk sisse murda, siis ei taha korralikult lahti lüüa jne, see on nii individuaalne). Eemaldamiseks kas murrad põhjast natuke kokku või ajad näpu ääre vahele, et vaakum lahti lasta ja tõmbad sellesama näpuga välja. Kõik sabad olen alati maha lõiganud ja pole neist kunagi sikutanud ega puudust tundnud, nii oleks valus.  Mingi ei sobinud ka, oli kõva ja ebamugav, on ainult tagavarahädavariandiks hoiul.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lõikasin saba täiesti maha, muidu alati tundsin ja see saba torkis imelikult. Aga mul lekib see, nii et väga ei kasuta, aga arvatavasti proovin jälle. Youtube üks kasutaja andis nipi, et saab ka pahempidi keerata ja siis kasutada (kui äralõigatud jullast see koht torkima jääb või ma ei mäleta, mis see põhjus oli).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ma oskan öelda, valus võib siis olla kui liiga sügavale lükkasid. Või siis on jälle liiga all, siis on ka tunda. Üldse selle vaakumiga harjumine võtab aega, algul ei saa aru, kas läks korralikult lahti. Mina teen nii, et võtan põhjast ja keeran veidi, kuni tunnen et paigas. Eemaldades ära tõmba, vaid lihastega suru seda allapoole. Muidugi võib ka naisi olla, kellele ei sobigi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Menstruaalanum Organicup