Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Menstruatsioon pikem kui kunagi varem

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Menstruatsioon pikem kui kunagi varem

Postitas:

Tere,

lapsi pole, rasestuda olen üritanud umbes kuus kuud ja nüüd viimane kuu eriti suurte lootuste ja ootustega, keha andis ka rohkem signaale kui kunagi varem (mul oli ka pesastumise verd jne), aga jutu point on see et 8.jaanuaril algasid mul päevad ja kui muidu mu päevad kestavad circa 4 päeva ( heal juhul 5) siis nüüd veritsen ma tänaseni (mitte küll palju, aga ei nimetaks seda ka määrimiseks). Hakkasin enda initsatiivil võtma inofolicut, ega see ei tekita sellist asja? Muud mul häda ei ole, stressi ka mitte ja vanust on 28.

oskab keegi öelda millest võib nii ebatavaliselt pikk veritsus tulla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 20:16; 15.01 10:59; 15.01 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et paar päeva siia-sinna on ok kõikumine.
Tarvitan ka on-off inofolicut ja ei ütleks, et midagi väga muudaks. Kui siis tsükkel on regulaarsem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui muidu ikka ei ole pikemad päevad, siis on võimalik, et tekkis rasedus ja kohe katkes ka. Kas päevad hilinesid või algasid õigeaegselt?

Muidu tekitab vererohkeid päevi ka näiteks polüüp, kunas viimati naistearstil kontrollis käisid?

Mingeid limaskesta paksendavaid teesid vms ei tarbi?

Ses suhtes, et kui muidu neli päeva ja nüüd juba siis kaheksas päev, siis seda paaripäevaseks kõikumiseks ju nimetada ei saa, päevad poole pikemad juba kui tavaliselt.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 08:31; 15.01 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui muidu ikka ei ole pikemad päevad, siis on võimalik, et tekkis rasedus ja kohe katkes ka. Kas päevad hilinesid või algasid õigeaegselt?

Muidu tekitab vererohkeid päevi ka näiteks polüüp, kunas viimati naistearstil kontrollis käisid?

Mingeid limaskesta paksendavaid teesid vms ei tarbi?

Ses suhtes, et kui muidu neli päeva ja nüüd juba siis kaheksas päev, siis seda paaripäevaseks kõikumiseks ju nimetada ei saa, päevad poole pikemad juba kui tavaliselt.

Päevad hakkasid õigeaegselt. Naistearstil käisin detsembri lõpus ja kõik oli korras, v.a. paar verenäitajat oli kõrgemas pooles.

 

joon vahepeal harva taimeteed nimega “naiste tee” ja testosterooni taseme madaldamiseks piparmündi teed, muud ei tarbi.

jah, seepärast kirjutasingi siia, sest pole varem nii olnud, inofolic on ainus uus asi mida tarbin. :/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 20:16; 15.01 10:59; 15.01 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kui nüüd ikka lähipäevadel lõppevad, siis oota järgmine menstruatsioon ära ja vaata, kuidas siis on. Võib-olla mingi ühekordne error, neid ikka tuleb ette.

Aga kui määrima jääb või järgmised päevad ka tavapärasest pikemad, siis võta arstiga ühendust. Ise teeksin nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 08:31; 15.01 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kui nüüd ikka lähipäevadel lõppevad, siis oota järgmine menstruatsioon ära ja vaata, kuidas siis on. Võib-olla mingi ühekordne error, neid ikka tuleb ette.

Aga kui määrima jääb või järgmised päevad ka tavapärasest pikemad, siis võta arstiga ühendust. Ise teeksin nii.

Nüüd tänaseks tundub et on lõppenud, eile tuli veel pruunikat verd, enne seda oli koguaeg täitsa erkpunane, aga jah muidu kui veritsus koos määrimisega kestnud 4 päeva, siis nüüd veritsus koos määrimisega kestis 7 päeva. Minu puhul ebatavaline, loodan, et kõik korras, sest väga tahaks rasestuda ja mingid uued ebanormaalsused ei ole vist väga head näitajad:/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 20:16; 15.01 10:59; 15.01 14:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Menstruatsioon pikem kui kunagi varem