Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Menstruatsiooni taastumine peale LAPi ja Hüsteroskoopiat

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Menstruatsiooni taastumine peale LAPi ja Hüsteroskoopiat

Postitas:

Tere

Jaanuaris tehti mulle LAP ja veebruaris Hüsteroskoopia. Peale Hüsteroskoopiat algas menstruatsioon varem ja kestis kokku 14 päeva, tavaliselt kestab 4-6 päeva. Teistmoodi oli aga see, et nädal aega lihtsalt määris väga vähe, otseselt menstruatsiooni ei olnudki, aga imevähe määris. Menstruatsioon algas alles nädal aega hiljem.
Praegu, aprillis siis, on menstruatsioon hilinenud 5 päeva ja vahekorra ajal hakkas kergelt määrima, ometi ei ole mul mitte mingisugust tunnet, et menstruatsioon hakkas- ei valuta kuskilt ega midagi. Olen täiesti kindel, et homme ei ole määrimisest mingit jälgegi.

Mõistan, et taastumine võtab aega, aga hetkel on tunne, et kogu tsükkel on sassis ja ei saagi enam aru, millal peaks menstruatsioon olema või mitte.

On see kõik ikkagi normaalne?
Kui kaua olete teie taastunud, et tsükkel normaliseeruks, kes on sama läbi teinud mis mina?

Aitäh vastajatele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 21:28; 10.04 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan juurde, et peale LAPi menstruatsiooniga probleeme ei olnud. Ehk siis ebaloogiline natuke. LAP on 10x raskem operatsioon kui Hüsteroskoopia, aga hetkel tundub nagu oleks viimane hullemini mõjunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 21:28; 10.04 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kolm korda LAP’il käinud ja ühe korra hüsteroskoopial. Mul on taastunud väga ilusti. Esimene nädal/kaks on määrinud nagu ikka..siis on sirka nädal vahet ja hakkavad päevad nii nagu on hakkama pidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tehti mõlemad. Esimene nädal määris ja siis algasid päevad ja 1,5 kuud hiljem juba rasestusin. Seega mingit taastumist justkui polnudki, kõik jätkus sealt, kus pooleli jäi. Aga eks see ole individuaalne. Soovitan oma arstilt üle küsida.
Palju edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Menstruatsiooni taastumine peale LAPi ja Hüsteroskoopiat