Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Menstruatsiooni taoline valu raseduse alguses!

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Menstruatsiooni taoline valu raseduse alguses!

Postitas:

Olen esimesel rasedua kuul. Kas see on normaalne nähtus,et tunnen vahel päevade valu. Nagu hakkaksid päevad…tõmbab kõhu alt ja seljal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olnud kolm rasedust, kõikide rasedustega on olnud alguses menstruatsioonivalud..kaks last lõpuni kantud, üks katkes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka viimased päevad kogu aeg valutab, rasedust 4+2 alles, kas see normaalne on, ei tea öelda, mõnel kõik korras ja valutab, mõnel ei valuta, ja katkeb…esimese rasedusega ka oli mul, kus kõik kulges korralikult, aga ka rasedusega, mis katkes. loodame, et kõik läheb hästi, mis meil üle jääb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on,on. need on nn emaka kasvamise valud, vahepeal päris ebamugavad pisted ja on esimesel trimestril tavalised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid kahe viimase rasedusega sellised valud lausa kuu aega.
Iga päev.Vahel nii valusad, et, kui teised öösel magasid, siis mina nutsin teises toas ja võtsin valuvaigistit.
Rasedused olid normaalsed, sünnitusef samuti ja lapsed sündisid terved.Arstid ei osanud põhjust öelda.Ja valu oli alati ühel pool alakõhus, seal, kus on munasari.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid kahe viimase rasedusega sellised valud lausa kuu aega.
Iga päev.Vahel nii valusad, et, kui teised öösel magasid, siis mina nutsin teises toas ja võtsin valuvaigistit.
Rasedused olid normaalsed, sünnitusef samuti ja lapsed sündisid terved.Arstid ei osanud põhjust öelda.Ja valu oli alati ühel pool alakõhus, seal, kus on munasari.

Minul valutas ka paremal pool munasarjas ja arst ütles, et kollageen võib haiget teha. Minul küll kahjuks katkes, aga see vaevalt, et sellest kollageenist tingitud oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolm rasedust, kõikidega valutas alguses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viis rasedust ja pole kordagi esimesed kuud valutanud.
Juba oli siin korra sama teema, kus kiideti takka, et emakas hakkab kohe “peale vahekorda” venima. Aga paraku tuleb arvestada igat valu nii halva kui heaga. Eelmisel sama teema algatajal lõppes siiski kehvemini, kui kõik lootust andsid, nagu siin kombeks. Nelja ja viie lapsega emadel kästakse enda teadmiste ja kogemuste arutelu jagades, end hoopis asjadega kurssi viia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka viimased päevad kogu aeg valutab, rasedust 4+2 alles, kas see normaalne on, ei tea öelda, mõnel kõik korras ja valutab, mõnel ei valuta, ja katkeb…esimese rasedusega ka oli mul, kus kõik kulges korralikult, aga ka rasedusega, mis katkes. loodame, et kõik läheb hästi, mis meil üle jääb.

Kuidas sul ja teema algatajal tänaseks nende valudega on? Ja kas rasedus säilinud? Mul on rasedus 4+1 ja alakõht valutab meeletult nagu kohe kohe algaksid päevad 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viis rasedust ja pole kordagi esimesed kuud valutanud.
Juba oli siin korra sama teema, kus kiideti takka, et emakas hakkab kohe “peale vahekorda” venima. Aga paraku tuleb arvestada igat valu nii halva kui heaga. Eelmisel sama teema algatajal lõppes siiski kehvemini, kui kõik lootust andsid, nagu siin kombeks. Nelja ja viie lapsega emadel kästakse enda teadmiste ja kogemuste arutelu jagades, end hoopis asjadega kurssi viia.

No menstruatsioonilaadsed valud raseguse alguses on väga tüüpilised. Selle tunnuse tüüpilisust ei lükka ümber ka 10 last sünnitanud ema, kes pole neid valusid ühegi oma rasedusega kogenud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viis rasedust ja pole kordagi esimesed kuud valutanud.
Juba oli siin korra sama teema, kus kiideti takka, et emakas hakkab kohe “peale vahekorda” venima. Aga paraku tuleb arvestada igat valu nii halva kui heaga. Eelmisel sama teema algatajal lõppes siiski kehvemini, kui kõik lootust andsid, nagu siin kombeks. Nelja ja viie lapsega emadel kästakse enda teadmiste ja kogemuste arutelu jagades, end hoopis asjadega kurssi viia.

Keegi ei kirjutanud, et kohe peale vahekorda hakkas emakas venima/kasvama. Enamasti algavad valud siis, kui päevad peaksid hakkama, ehk siis u alat 14 päeva peale ov’d. Menstruatsioonivalude kohta raseduse ajal v6id lugeda siit nt http://www.elitekliinik.ee/elite/rasedus/rasedusest/raseduse-muutused/#Menstruatsioonivalud

“Menstruatsioonivalud
Paljudel naistel on raseduse esimeste kuude jooksul valud,mis meenutavad menstruatsiooni.

See on tingitud emaka kasvamisest ja ka sellest, et emakas tõmbub kokku ning sidemed venivad.

Kui valu muutub tugevamaks või sul on verejooks, siis tuleb sul koheselt arsti poole pöörduda.”

See, et sinul ei ole olnud menstruatsioonivalusid raseduse ajal, on siiski pigem haruldasem nähtus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Menstruatsiooni taoline valu raseduse alguses!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.