Esileht Ilu ja tervis Menstruatsioonihäired

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Menstruatsioonihäired

Postitas:
Kägu

Tere

Mul on terve elu menstruatsioon toiminud regulaarselt ja probleeme ei ole olnud. Viimasel aastal-kahel on aga hakanud menstruatsioon esinema ebaregulaarselt. Paar korda aastas toimib menstruatsioon veidralt, näiteks läheb nädal aega üle kuupäeva millal peaks juba uuesti algama(kasutan kalendrit), viimane kord läks samamoodi. Menstruatsioon algab täpselt nädal aega hiljem ja nüüd tundus, et algab täpselt ühe nädala varem, seega vahepeale oleks jäänud vaid 2 nädalat. Ühe päeva määris, rinnad on valusad, aga siis määrimine lõppes. Täna, mehega vahekorra ajal hakkas uuesti määrima, juba tugevamalt. Mis toimub? Vahel määrib imekergelt mitmeid päevi enne kui päriselt algab.
Suuri elumuutusi ei ole olnud ja stressi nii suurel määral ka mitte, et see peaks tervisele hakkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui vana oled? Mul on sarnaseid asju olnud imetamise ajal ja nüüd 40+ olles.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen 33a.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul on tsükkel sassis juba 7 aastat. Pärast vaskspiraali eemaldamist ei lähegi enam korda. Ühtegi rasestumisvastast vahendit ei kasuta. Ühel korral sõin tsükli korrastamiseks pool aastast beebipille, aga see oli mõttetu. Nüüd lähen günekoloogilisele opile (hüste…), et natuke ehk selgust saada, mis seda põhjustab.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pane arstile aeg. Määrimine vahekorra ajal on näisustus läbivaatuseks.

0
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ilu ja tervis Menstruatsioonihäired