Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Menstruatsioonilaadne veritsus ja pos test

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Menstruatsioonilaadne veritsus ja pos test

Postitas:
Kägu

Kellel on kogemusi, et samal ajal on menstruatsioonilaadne mitmepäevane veritsus (mitte õrn implantatsiooniveritsus) ja samal ajal positiivne rasedustest, kus triip tumeneb. Arst ultrahelis midagi ei näinud ehk väljapakutud võimalused hetkel on nt emakaväline rasedus või katkenud rasedus (kas või kaua katkemise puhul huvitav hcg tõuseb või kui kiirelt langeb?). Kuid samas on veel lootust, sest ikka ju kuulnud lugusid, kes ütlevad, et raseduse ajal justkui menstruatsioon käis edasi ja mõni isegi ütleb, et kuus kuud. Ehk ma tean, et mul ei ole hetkel miskit muud kui oodata ja kordus hcg ja UH teha, et näha, kas katkes või on emakaväline. Samas tahaks kuulda neid lugusid, et kel tõesti on menstruatsioon olnud esimesel kuul (või kauem) ja samas kõik hästi läinud. Laps oleks väga oodatud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Emakaväline ja veritsus? Siis sellisel juhul sa oleksid juba valudega haiglasse pöördunud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Emakaväline ja veritsus? Siis sellisel juhul sa oleksid juba valudega haiglasse pöördunud.

Veritsus on samal ajal kui oodatud menstruatsioon oleks. Rasedus oleks hetkel nii väike, et uh ei oleks näha ilmselt (ehk 4 nädalat). UH emakasisest rasedust ei näitanud, HCG veres olemas. Triip tumeneb.

Niipalju kui selgeks tegin siis emakavälised valud tekivad siis kui loode seal 8+ nädalat ehk kui nt munajuhas on ja sinna enam ära ei mahu. Nii vara kaebusi polevat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Emakaväline ja veritsus? Siis sellisel juhul sa oleksid juba valudega haiglasse pöördunud.

Veritsus on samal ajal kui oodatud menstruatsioon oleks. Rasedus oleks hetkel nii väike, et uh ei oleks näha ilmselt (ehk 4 nädalat). UH emakasisest rasedust ei näitanud, HCG veres olemas. Triip tumeneb.

Niipalju kui selgeks tegin siis emakavälised valud tekivad siis kui loode seal 8+ nädalat ehk kui nt munajuhas on ja sinna enam ära ei mahu. Nii vara kaebusi polevat.

Ega siis muud teha polegi kui oodata. Kas kutsuti uuesti vastuvõtule?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uh hakkab näitama alles ca siis kui hcg on 1500+, ehk ei saanudki väga vara midagi näha olla. Ega ei saagi praegu teada, selgub hiljem, kas oli ohutu veristus ja rasedus püsib (nt hematoom vms) või rasedus parasjagu katkes.

Kõige täpsemalt peaks info andma veretest hcg määramiseks- kui see langeb või ei tõuse, siis peetus/katkes ja midagi head loota pole. Kui edasi tõuseb korralikult, siis võib loota, et rasedusele see veritsus saatuslikuks ei saanud.

Kui on ikkagi heleda suure verega veritsus, siis tõenäolisimalt katkes. Kodune ribatest ei ole triibu tumeduse hindamise kaudu raseduse hindamiseks sobilik, see sõltub joodus vedelikust, kuna vetsus köisid viimati jnejne.

Niikuinii kutstui sind tagasi, ega me ka praegu ei saa sulle öelda, mis toimub… loodame parimat!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega siis muud teha polegi kui oodata. Kas kutsuti uuesti vastuvõtule?

Uuel nädalal uus vastuvõtt jah.

Tahaksi lihtsalt rohkem kuulda kogemusi, et kel on “päevad*” olnud nt raseduse esimesel kuul ja kõik hästi läinud. Kõikjal on pigem lihtsalt vastused, et mu tuttaval/sõbral vmt oli, aga ei leia kellegi reaalset kogemust, kes ise räägiks.

Googeldades justkui tuleb välja, et väike võimalus justkui on, et hilise implatatsiooni korral justkui võib esimene kuu siiski tsüklijärgse menstruatsiooni ajal nö emakast verd ja limaskesta irduda, kuid ka rasedus siiski püsima jääda (ehk ei tule kõik nagu muidu menstruatsiooni käigus tuleks). Kuna menstruatsioon on siiski juhitud hormoonidest, siis lihtsalt hormoonide tase selline, et keha pole signaali “rasedusest” saanud. Aga selle kohta vähe infot ka.

Või infot, et kui siiski katkeski rasedus siis, kas on loogiline või kui kaua veel hcg võib tõusta, et test tumedamaks minna.

Kui test endiselt järgnevatel päevadel veel tumeneb siis ilmselt ei kannata ja lähen ikkagi ise vahepeal lisa hcg testi enne arsti aega tegema.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või infot, et kui siiski katkeski rasedus siis, kas on loogiline või kui kaua veel hcg võib tõusta, et test tumedamaks minna.

Kui katkes, siis ilmselgelt hcg enam ei tõuse, aga langeda võib see päris aeglaselt, nulli jõuda mitme nädalaga alles (4.nädalal on näit veel väike, ei ole kümnetes tuhandetes, et langeks nii pikalt, aga siiski). Täpse arvulise näidu saab veretesti, mitte koduse ribatestiga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodune rasedustest on sobilik hcg olemasolu tuvastamiseks, kuid mitte selle tõusu hindamiseks (sõltub väga paljudest asjadest see sisaldus uriinis). Seda saab teha vaid veretestiga siiski. Seega triibu tugevus ei anna adekvaatset infot selle kohta, kas hcg tõuseb või alaneb.

Aga üldiselt hcg alane üsna aeglaselt. Mul oli peale katkestamist hcg ikka jupp aega üleval –  alanes, kuid oli üle selle piiri, kus kodune rasedustest positiivne, ikka kuu aega.

Oota lihtsalt kenasti uut aega või tee üle päeva veretest, kui muidu ei saa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varasemate rasedustega mul ikka hcg (hommikuti, esimene uriin) on rasedustestid ikkagi tumenenud, alguses õrnad, heledad kuni siis testtriibu tumeduseni ja sellest tumedamaks. Vb see triibu tumedus on jah halb sõnastus, triip püsib. Aga kuna katkemisega kogemust pole siis ei olegi infot, et kaua see hcg langus aega võtab ja test võib positiivne olla.

Aga tegelikult tahtsin just rohkem kuulda kogemusi neist, kes rasedad olnud ja samal ajal menstruatsioonilaadne (tugevam kui määrimine) veritsus olnud ja rasedus püsima jäänud.

Muud, et lihtsalt oodata saab ja hcg verest testida tean ju ise ka.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin ikka uueti veretesti tegemas, hoolimata veritusest on hetke seisuga on hcg tase ilusti normis ja kahekordistunud 48h arvutustega. Seega lootust veel on! Progesteroonitase on ka justkui normis (niipalju kui suutsin ka välja googeldada).
Aga vähemalt arstile minekuks nüüd natukene põhja all ja millegagi võrrelda. Sest eelmine arst, kes mind veritsusega üle vaatas oli üpriski kindel, et rasedus katkenud kui oli (või emakaväline). Aga nagu hiljem aru sain siis ega tõesti vist 4+0 kandis rasedust vist UH ei tuvastagi? 4+0 päevade järgi, tegelik ilmselt oli 3+4 üldsegi (ov toimus hiljem kui tavapäevane 14 päeva mensturatsioonist).

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõistan, et sa tahad just seda kogemust kuulda, et päevad on ja rase. Mul seda kogemust anda ei ole. Aga kirjutan oma loo, et võib ka nii juhtuda elus. Lihtsalt selle hcg tõusu pärast panen kirja oma kogemuse. Mul hakkas nagu ikka määrima 5 päeva enne päevade algust ja jäin ootama päevasid. Kõik oli nagu iga päevade alguses, kord wc käies tuli roosat, kord pruuni jne. Aga siis nn õigeid veritsusega päevasid ei hakanudki, tegin testi, hetkega oli positiivne. Aga sisetunne ütles kohe, et ei ole normaalne. Hakkasin üle päeva hcg mõõtmas käima. Tõusis meeletul kiirusel ja viimane mõõtmine oli üle 100 000. Kõik oli nagu raamatu järgi, test positiivne, hcg kahekordistus üle päeva, süda paha, rinnad valusad, unekas, aga määris ja roosakas oli ikka. Lõpuks arstile minnes oleks pidanud 7+ nädalat olema. Uh näitas lapikut lootemuna ja kõik. Erakliinik ütles rasedust ei ole, suunas etakorralisse tük vastuvõttu. Seal avastati moolrasedus, mis on täielik anomaalia ja nimetatakse ka platsentakasvajaks. Ja arst ütleski, et hcg tõus ongi sellise seisu puhul täiesti tavaline ja raseduse tunnused samuti. Läks siis nii. Et siis mõnikord isegi kui kõik õpiku järgi tundub nagu ok, ei pruugi see pooltki nii olla. Hcg langust pidin ootama pool aastat, et nulli saaks..iga nädal käisin mõõtmas, selline oli raviplaan.

Aga, sinul võib alati olla rasedus ja kõik ok. Lootma alati peab lõpuni 😉

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõistan, et sa tahad just seda kogemust kuulda, et päevad on ja rase. Mul seda kogemust anda ei ole. Aga kirjutan oma loo, et võib ka nii juhtuda elus. Lihtsalt selle hcg tõusu pärast panen kirja oma kogemuse. Mul hakkas nagu ikka määrima 5 päeva enne päevade algust ja jäin ootama päevasid. Kõik oli nagu iga päevade alguses, kord wc käies tuli roosat, kord pruuni jne. Aga siis nn õigeid veritsusega päevasid ei hakanudki, tegin testi, hetkega oli positiivne. Aga sisetunne ütles kohe, et ei ole normaalne. Hakkasin üle päeva hcg mõõtmas käima. Tõusis meeletul kiirusel ja viimane mõõtmine oli üle 100 000. Kõik oli nagu raamatu järgi, test positiivne, hcg kahekordistus üle päeva, süda paha, rinnad valusad, unekas, aga määris ja roosakas oli ikka. Lõpuks arstile minnes oleks pidanud 7+ nädalat olema. Uh näitas lapikut lootemuna ja kõik. Erakliinik ütles rasedust ei ole, suunas etakorralisse tük vastuvõttu. Seal avastati moolrasedus, mis on täielik anomaalia ja nimetatakse ka platsentakasvajaks. Ja arst ütleski, et hcg tõus ongi sellise seisu puhul täiesti tavaline ja raseduse tunnused samuti. Läks siis nii. Et siis mõnikord isegi kui kõik õpiku järgi tundub nagu ok, ei pruugi see pooltki nii olla. Hcg langust pidin ootama pool aastat, et nulli saaks..iga nädal käisin mõõtmas, selline oli raviplaan.

Aga, sinul võib alati olla rasedus ja kõik ok. Lootma alati peab lõpuni ????

Huvitav, kes sulle miinuse pani ja miks? Et julgesid rääkida oma lugu? ????

Ka katkenud raseduse korral võib hCG tükk aega tõusta enne kui langema hakkab, ainult veretestide tulemuste põhjal ma ei teeks küll mingeid järeldusi, TA.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen – kõikide halbade stsenaariumitega (et võimalik siiski emakaväline rasedus kui suurem katkemisoht nagunii), molaarraseduse jmt-ga. Samas need ohud on olemas ka muudes varjastes rasedustest.
Kuid siiski kui 5p tagasi oleks katkmine toimunud poleks hcg niipalju tõusnud, seega keskendun hetkel positiivsemale poolele. Otseloomulikult teen veel uut veretesti ja jään ultraheli ootama – tean, et miski pole kindel. Aga lootust on siiski rohkem kui teadmisega, et katkes.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoian pöialt et kôik oleks hästi ja loodan et hoiad kursis meid, kui selgub midagi. Kahjuks vōi õnneks ühtegi kogemuslugu ei ole rääkida, mul on biokeemilistega ikka päevade algusega kohe langema hakanud hcg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seal avastati moolrasedus, mis on täielik anomaalia ja nimetatakse ka platsentakasvajaks. Ja arst ütleski, et hcg tõus ongi sellise seisu puhul täiesti tavaline ja raseduse tunnused samuti. Läks siis nii.

Ka mul on olnud mool ehk põisrasedus, selle üks tunnuseid ongi, et hcg tõuseb kiiresti ja ikka kümnetessse tuhandetesse pauguga, aga mida ei teki, on loode. Kirurgiline puhastus järgnes.

Sul loodan parimat ja hoian pöialt, niikaua kui hcg tõuseb, on lootust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA siin. Ka viimased tulemused käes ja 48h tunniga on tõus peaaegu kahekordne (üle 90, alla 100), st kahekordne tõus on lubatud 48-72h seega siiani arvutusi võttes eelmine näit – 48h x 2 on tõus siiski piisav olnud. Võrreldes eelmise rasedusega on tõus aeglasem, aga samas kõiki arvutusi jmt aluseks võttes hetkel on tõus täiesti normis, ja ka see peaks normis olema, et hcg tõusebki erinevate rasetustega erinevalt. Hetkel kokku 3x mõõtnud.

Natuke ka hulluks googeldades emakavälise rasedusega tõus pigem alla 35% 48-72h kohta. Seega ehk loodetavasti pole ka emakaväline.

Arstini veel aega, hetkel hcg siiski alla 1000, rasedus arvutuste kohaselt ka hetkel alla 5 nädala. Seega nüüd hetkel võtan rahulikumalt ja ootan arsti.

Igatahes lootust on, kõikide näitude kohaselt hetkel siiski pole kahtlust, et oleks vähemalt tolle veritsusega raseduse kaotanud. Tuleviku kohta muidugi ei oska ennustada, aga ka see on parem stardipositsioon.

Ehk testi andsin veritsuse esimesel päeval(selgus, et olen rase), veritsuse lõppedes(ehk veenduda, kas verituse alguses kui arst miskit ei näinud toimus katkemine või ei) ja nüüd pärast veritsust (veendumaks, et kas on tõusu ja milline, kuna rasedus võis katkeda ka muu veritsuse päeval).

Esimese veritsuse ajal oli menstruatsiooni arvestuse kohaselt 4+0, tegelik pigem 3+3. Arstile küll sai seda kõike ka öeldud (ov testidega mõõdetud + tean millal vahekorras olime) ehk sellest infost lähtuvalt arst justkui ei andnud üldse lootust, et mingit rasedust võiks olla või püsima jääda ja kui on siis emakaväline. Ehk ma sel hetkel isegi ei suutnud ise mõelda, et kas seal üldse peaks midagi näha olema.

Kuidas ma üldse nii vara teada sain siis tekkisid samad sümptomid, mis varasemalt rasedusega. Õhkõrna triibu sain täpselt 10 päeva pärast ovulatsiooni, samal õhtul oli korraks õrn veritus st määris vaid pühkides. 11ndal päeval (eeldatav mentstruatsiooni algus) oli testil juba märgatav triip (10 tundlikusega testid) ja algas ka tugevam veritsus – siis saigi helistatud küsitud, kas on miskit teha. Arst kutsus kohale ülevaatuseks – oleks arst miskit näinud oleks mingi rohu määranud.

Nii palju kui ise hetkel olen uurinud siis ehk ilmselt ja loodetavasti on tegu siiski nö hormonal bleedinguga (kohtasin ka breakthrough bleeding, seda ei kasutata vaid pillide ajal määrikmise kohta) ehk mis esinebki osadel eeldatavate menstruatsiooni aegadel, kel esimesel kuul, kel natukene pikemalt.

Seega hetkel siiski pole lootust kaotanud. Aga eks annan ka teada kui arstil käidud ja hiljem kuidas läheb. Hetkel igatahes tõesti sellise olukorra kohta üpriski vähe infot, eriti eesti keeles. Seepärast hetkel ka nii põhajalikult selle kirja panin ehk kellelgi kasu kunagi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean, kui närvesööv see ootamine on, loodan, et sul läheb kõik kenasti. Paraku positiivset kogemust jagada ei ole, minul emakavälisega kahekordistus hcg kenasti 48h tagant kuni umbes 800ni ja sealt kasv aeglustus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli kaksikrasedus, kus 3+6 oli näit 127.17, 4+2 oli 245.12 ja 5+0 oli 1019,47. St mina arvan, et hcg suurus ei näita iseenesest midagi, vaid see, kas see kahekordistub 48-72h jooksul. Peale 6000 võib kahekordistumine aega võtta 96+ h. Kaksikrasedus kestis küll ainult 7.nädalani, üks loodetest peetus ja teise kandsin ilusti lõpuni. Oli ka tugevam määrimine sel ajal.

Hoian sulle pöidlaid peos ja loodan parimat! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on mõlema rasedusega olnud menstruatsioonilaadne veritsus. Esimesel kuul ka päris heleda verega, teisel kuul vähem ja tumedam. Isegi kolmandal kuul oli veel mingi määrimine. Ja kusjuures olid need kõik oletataval menstruatsiooni ajal. Esimes korral platsenta tagaseinas, teisel korral eesseinas ja see oli ka ainuke erinevus enesetunde ja kõige muu mõttes rasedustel.

Mõlemad rasedused kulgesid normaalselt on kõik oli korras, emakakael kinni ja pikk. Teisel korral oli keskmisest suurem preeklampsia oht, aga ka see ei realiseerunud, olin lihtsalt rohkem jälgitud (vanus ka oli suurem juba). Sünnitused normaalsed ja lihtsad, mõlemad pojad terved ja tublid!

Minu arst arvas, et veritsus võis olla sel korral seotud sellega, et mul on väike müoom. Eelmise raseduse ajal oli väike tsüst. Või siis on lihtsalt organismi eripära. Seega, lootust on, hoian pöialt, et saaksid esimesest 12 nädalast mööda :)))

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi tasub keskenduda positiivsele, kuni on lootust, aga minu kogemus ütleb, et liiga kahtlane, et asjast asja saab, selle raseduse algus tundub olevat liiga vaevaline. Samas, hcg tõuseb, seega päriselt katkenud rasedusega tegu pole ja selle veritsuse käigus rasedus ei katkenud. (Ei ole nii, et katkenud rasedusega veel hcg näit kuidagi edasi tõuseks, päevaks-paariks võib jääda samale tasemel, aga mis teda enam tõusma paneks? Ikka sellest hetkest hakkab lanegma. Kui loode oleks katkenud veritsusega, siis oleks see kohe langema hakanud. ) AGA veritsus pluss siiski väga tagasihoidlik hcg näit annab alust kahtluseks, kas ta ikka püsima jääb. Minu isiklik kogemus on, et kui 4+0 ajaks on hcg näit sinna tublisti alla saja, siis ikkagi lõpuks peetub.  Kuna TA ei ütle ühtegi täpset aega ega näitu, siis ei saa midagi arvutada, lihtsalt oletada.

Mul oli kaksikrasedusega 4+0 näit 900 ja mõlemad sündisid, seega selle eelmise kaksikutega Käo tulemus ongi reaalne sellise raseduse kohta, kus üks kaskikrasedusest peetub väga varases staadiumis (seda juhtub tihedamini kui teatakse) ja reaalselt näitab see ikkagi siis üksikraseduse näitu ju. Iseenesest on tõsi, et hcg absoluutväärtused ei näita midagi, need kõiguvad liiga suures vahemikus, tähtsad on dünaamikad, palju ja kui kiiresti tõuseb või langeb.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole pikalt teada andud, sest pole otseselt miskit konkreetset teada olnud anda. Hcg tõuseb siiani, kahekordistumisaeg pole parim, aga mitte ka halb – 55h ehk jääb justkui lubatud 48 ja 72h vahele.

Kuna ultrahelis polnud viimati midagi peale lootekoti veel näha, siis hetkel lihtsalt ootame, kas tekib miskit sisse või ei. Kahe ultraheli vahel (nädal) lootekott ise vähemalt oli kasvanud (kuigi võibki ka tühi lootekott kasvada ja tühjaks jääda).

Arst lootis, et ovulatsioon ja viljastumise toimusid ka ehk natukene hiljem, et kuna ov oli nagunii hiljem kui tavapärane 14. päeval, siis võingi nö päevade arvestusest nädalaga maas olla ja siis oleks see normaalne, et veel ei näe. HCG näit oli hetkel natuke alla 5000.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Atäh, et teada andsid! Juba see on suur asi, et on tuvastatud emakasisene rasedus üks suur murepunkt seega välistatud. Lootekott võib kasvada ka lihtsalt veega täitumise arvel, põhirõhk on selles, kas sinna loode sisse tekib või mitte. Kui päevade järgi on praegu 6+ nädal ja võib reaalselt olla 5+ ja hcg tõuseb ning veritsust pole rohkem olnud, siis on ikka lootust, et hoiab kõvasti kinni ja hakkab hoogsalt arenema. Hoian pöialt! Kuigi nagu öeldud, vaevaline on see areng kuidagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega siis muud teha polegi kui oodata. Kas kutsuti uuesti vastuvõtule?

Uuel nädalal uus vastuvõtt jah.

Tahaksi lihtsalt rohkem kuulda kogemusi, et kel on “päevad*” olnud nt raseduse esimesel kuul ja kõik hästi läinud. Kõikjal on pigem lihtsalt vastused, et mu tuttaval/sõbral vmt oli, aga ei leia kellegi reaalset kogemust, kes ise räägiks.

Googeldades justkui tuleb välja, et väike võimalus justkui on, et hilise implatatsiooni korral justkui võib esimene kuu siiski tsüklijärgse menstruatsiooni ajal nö emakast verd ja limaskesta irduda, kuid ka rasedus siiski püsima jääda (ehk ei tule kõik nagu muidu menstruatsiooni käigus tuleks). Kuna menstruatsioon on siiski juhitud hormoonidest, siis lihtsalt hormoonide tase selline, et keha pole signaali “rasedusest” saanud. Aga selle kohta vähe infot ka.

Või infot, et kui siiski katkeski rasedus siis, kas on loogiline või kui kaua veel hcg võib tõusta, et test tumedamaks minna.

Kui test endiselt järgnevatel päevadel veel tumeneb siis ilmselt ei kannata ja lähen ikkagi ise vahepeal lisa hcg testi enne arsti aega tegema.

Kõik korrad, kui mul verd tuli, katkes. Kui ei veritsenud, sündisid lapsed.

Ära mõtle üle.

Kahjuks nii.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

UH lõpuks tehtud – saigi pikem vahe, et kindlasti oleks näha ja teada, mis toimub. Rasedus tuvastatud – süda lööb. Vastas ilusti OV testi järgsele ov ajale ehk päevade järgest arvestusest oli suuruse erinevus mõõdetuna alla nädala – ehk seepärast ka varasemalt veel lootekotis tõesti näha ei olnud.

Eks tuleb edasi loota, et kõik hästi läheb 🙂

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellel on kogemusi, et samal ajal on menstruatsioonilaadne mitmepäevane veritsus (mitte õrn implantatsiooniveritsus) ja samal ajal positiivne rasedustest, kus triip tumeneb. Arst ultrahelis midagi ei näinud ehk väljapakutud võimalused hetkel on nt emakaväline rasedus või katkenud rasedus (kas või kaua katkemise puhul huvitav hcg tõuseb või kui kiirelt langeb?). Kuid samas on veel lootust, sest ikka ju kuulnud lugusid, kes ütlevad, et raseduse ajal justkui menstruatsioon käis edasi ja mõni isegi ütleb, et kuus kuud. Ehk ma tean, et mul ei ole hetkel miskit muud kui oodata ja kordus hcg ja UH teha, et näha, kas katkes või on emakaväline. Samas tahaks kuulda neid lugusid, et kel tõesti on menstruatsioon olnud esimesel kuul (või kauem) ja samas kõik hästi läinud. Laps oleks väga oodatud.

Tule maa peale. Iga kord kui päevade veritsus, siis ka katkeb. Mina ei teinud mingeid teste lisaks, no et mis ikka see HCG ja mis rasedustest näitab. Milleks?

Loodus ju ütleb sulle, et no go seekord.

Ela oma elu edasi ja nädala jooksul saad vastuse niikuinii.

0
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kellel on kogemusi, et samal ajal on menstruatsioonilaadne mitmepäevane veritsus (mitte õrn implantatsiooniveritsus) ja samal ajal positiivne rasedustest, kus triip tumeneb. Arst ultrahelis midagi ei näinud ehk väljapakutud võimalused hetkel on nt emakaväline rasedus või katkenud rasedus (kas või kaua katkemise puhul huvitav hcg tõuseb või kui kiirelt langeb?). Kuid samas on veel lootust, sest ikka ju kuulnud lugusid, kes ütlevad, et raseduse ajal justkui menstruatsioon käis edasi ja mõni isegi ütleb, et kuus kuud. Ehk ma tean, et mul ei ole hetkel miskit muud kui oodata ja kordus hcg ja UH teha, et näha, kas katkes või on emakaväline. Samas tahaks kuulda neid lugusid, et kel tõesti on menstruatsioon olnud esimesel kuul (või kauem) ja samas kõik hästi läinud. Laps oleks väga oodatud.

Tule maa peale. Iga kord kui päevade veritsus, siis ka katkeb. Mina ei teinud mingeid teste lisaks, no et mis ikka see HCG ja mis rasedustest näitab. Milleks?

Loodus ju ütleb sulle, et no go seekord.

Ela oma elu edasi ja nädala jooksul saad vastuse niikuinii.

Teemat ikka lugesid? TA kirjutas, et rasedus on tuvastatud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Menstruatsioonilaadne veritsus ja pos test