Esileht Ilu ja tervis Menstruatsioonivere välja pressimine???

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Menstruatsioonivere välja pressimine???

Postitas:

nimelt ma juba aastaid alati, kui päevade aeg vetsu lähen punnitan/pressin ka alati seda verd välja. Nüüd aga olen mõtlema hakanud, kas ikka nii tohib teha, kas see midagi halba ei tee????
Nimelt mul viimasel ajal probleem tsüklivälise veritsusega ja vahekorra järgse veritsusega. Kas see võib kuidagi selle pressimisega seoses olla, et olen omale miskit halba sellega tekitanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 20:53; 20.05 21:22; 21.05 11:25;
To report this post you need to login first.

selliste sümptomitega tuleks pigem PAP-analüüs anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]selliste sümptomitega tuleks pigem PAP-analüüs anda.[/tsitaat]

Pap tehtud ja pidavat korras olema.

no on jah imelik mure, lihtsalt hakkasin mõtlema, et äkki miskit halba omale sellega nüüd teinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 20:53; 20.05 21:22; 21.05 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see vere välja pressimine aitab?
Ei saa aru, kuidas seda üldse teha saab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 22:09; 20.05 23:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ka püüan ikka seda verd võimalikult palju potti sihtida. Ei ole kuulnud, et sellest midagi halba juhtub. Teoorias võiks parem treenida vaagnapõhja lihaseid… aga ma ei tea..
Kirjutan vaid selleks, et siin ülal nii veider reageering sinu küsimusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]789456 kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ma ka püüan ikka seda verd võimalikult palju potti sihtida. Ei ole kuulnud, et sellest midagi halba juhtub. Teoorias võiks parem treenida vaagnapõhja lihaseid… aga ma ei tea..
Kirjutan vaid selleks, et siin ülal nii veider reageering sinu küsimusele.[/tsitaat]Mis siin ikka veidrat on? Kui lähed vetsu pissile või suuremale asjale, siis on arusaadav, et koos lihaste teatud pingutuse ja seejärel lõdvestusega, mida vastavad toimingud nõuavad, tuleb mingi suurem sorakas ka verd. Aga see, et keegi istub potil ja konkreetselt punnitab verd välja on pehmelt öeldes koomiline.
Organism töötab selles osas ikka oma rütmi järgi ja selle säärane kunstlik mõjutamine ei tee päevadele kiiremat lõppu ega säästa oluliselt ka sellel ajal kasutatavate hügieenivahendite hulka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 22:09; 20.05 23:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kunagi kuulnud, et niisugune tegevus midagi halba võiks teha. Aga kas Sul emaka limaskesta on muidu uuritud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]789456 kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ma ka püüan ikka seda verd võimalikult palju potti sihtida. Ei ole kuulnud, et sellest midagi halba juhtub. Teoorias võiks parem treenida vaagnapõhja lihaseid… aga ma ei tea..
Kirjutan vaid selleks, et siin ülal nii veider reageering sinu küsimusele.[/tsitaat]
Sihtimine on üks asi, aga punnitamine, pressimine? Mind ka hämmastas selline tegevus. Kas see nüüd just mingit kahju on tekitanud, ei tea(ei tea ju ka, kui tugevasti või tõsiselt ta pressib), aga sellise tegevuse mõttekusest ka aru ei saa. Ei ole kunagi kusagilt lugenud, et sellest võiks mingitki kasu olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]789456 kirjutas:[/small]

Sihtimine on üks asi, aga punnitamine, pressimine? Mind ka hämmastas selline tegevus. Kas see nüüd just mingit kahju on tekitanud, ei tea(ei tea ju ka, kui tugevasti või tõsiselt ta pressib), aga sellise tegevuse mõttekusest ka aru ei saa. Ei ole kunagi kusagilt lugenud, et sellest võiks mingitki kasu olla. [/tsitaat]

Miks ma seda teen, ok seletan. Ma vihkan, kui pean räpasena ringi käima ja kui olen eelnevalt vetsus üritanud end tühjaks pressida, siis ikka on veits kuivem olla küll. ja vahest mul muudkui jookseb ja jookseb(siis juba tean, et kui niiviisi jookseb siis mingi suurem tükk sees), siis kohe tugevasti pressin kuniks see tükk/tükid välja tulevad ning siis jääb see suur jooksmine ka järgi. Selliseid tükke hakkas tulema peale sünnitust, sünnitusest möödas 8 aastat. Aga vot jah, on sihuke rumal komme nüüd, et veidigi puhtam ja kuivem oleks, siis ikkaa pressin võimalikult palju vetsus välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 20:53; 20.05 21:22; 21.05 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks ma seda teen, ok seletan. Ma vihkan, kui pean räpasena ringi käima ja kui olen eelnevalt vetsus üritanud end tühjaks pressida, siis ikka on veits kuivem olla küll. ja vahest mul muudkui jookseb ja jookseb(siis juba tean, et kui niiviisi jookseb siis mingi suurem tükk sees), siis kohe tugevasti pressin kuniks see tükk/tükid välja tulevad ning siis jääb see suur jooksmine ka järgi. Selliseid tükke hakkas tulema peale sünnitust, sünnitusest möödas 8 aastat. Aga vot jah, on sihuke rumal komme nüüd, et veidigi puhtam ja kuivem oleks, siis ikkaa pressin võimalikult palju vetsus välja.[/tsitaat]

pole siin midagi imelikku, teen seda dussi all käies! muidu ei saaks ma kahte sammugi teha (käterätti võttes), et põrand verd täis ei oleks. täitsa tugevalt pressin tykke välja, kui ma ei seda ei teeks, oleks rätik yleni punane:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Menstruatsioonivere välja pressimine???

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.