Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ments. ei tule pärast antibeebipille lõpetamist

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: ments. ei tule pärast antibeebipille lõpetamist

Postitas:

Kas kellelgi on veel nii olnud, et pärast pillide ära jäätmist ei tulegi päevad juurde. Mul pole päevi olnud juba üle 3 kuu juba. Rasedustestid on olnud kõik negatiivsed.
Ja mis ravi te saite, et päevad juurde tuleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas Sul enne pillidega alustamist olid menstruatsioonid regulaarsed? Kui ei, siis ilmselt põhjustab päevade ärajäämist seesama probleem mis ennegi.

Igatahes tasub minna arsti juurde. Põhjusi võib olla erinevaid ja ka ravitakse neid erinevalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on üsna tavaline probleem pillidega.
Võetakse võib-olla hormoonanalüüsid ja pannakse kõigepealt Duphaston peale (progesterooni vähesus), kui see ka ei aita ja on näha, et ka tsükli esimene pool on puudulik, siis tehakse nt 3 kuuri koos Serophene’ga, mis stimuleerib folliikulite teget ja ovulatsiooni, lisaks jääb siis veel Duphaston peale.
Kui rasedaks ei jää, siis võidakse mõnikord teha väike paus ja vaadata, kas keha hakkab ise toimima (mul hakkas ja rohkem polnud hormoonravi vaja).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arsti juurde peaks ikkagi minema. Võibolla on mensi puudumine tõesti tingitud pillide ärajätmisest, aga võibolla on hoopis mingi muu põhjus, mis ei ole kuidagi pillidega seotud. Ainult arst oskab öelda, kas on ravi vaja või kõik laheneb siiski iseenesest 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli samamoodi, kuna päevad veidi hilinesid detsembri lõpus, siis enam ei alustanud uute pillidega, rasestumisplaan on ka muiudgi see aasta. Nüüd juba veebruar algab ja pole siiani päevasid olnud, testid siiani negatiivsed olnud. Mine arstile, või olla ka tsüst, siis võib esineda tsüklihäireid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleks küll jah arstile minna.
Mul ka kunagi ammu, aastaid tagasi, oli taoline asi, et ca 6 kuud päevi polnud. Siis hakkasin erinevaid tablette võtma, käisin UHs, uuriti aju jne. Korda sain ja üks laps juba käes ka 🙂
Hetkel, ka veel aasta peale tablettide ärajätmist, on minul tsükli vahe 30-36 päeva, arstist sain aru, et väga hea see ei ole. Varsti plaanis \”last tegema hakata\” 🙂 arst soovitas e-vitamiini võtma hakata, see pidavat tsükli regulaarsemaks muutma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ments. ei tule pärast antibeebipille lõpetamist

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.