Esileht Ilu ja tervis Mentstruatsioonianum

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 92 )

Teema: Mentstruatsioonianum

Postitas:

Mina selle asjandusega sõbraks pole saanud, kuigi olen proovinud kolme erinevat sorti. Esimene lendas kohe prügisse, kõva rõvedus. Teine oli Organicup, samuti liiga kõva. Viimane on Vagisani SafeCup, see on tõesti neist kõige pehmem ja MÕNIKORD saan seda kasutada. Inimesed on erinevad ja mul on vist mingid anatoomilised iseärasused.

Esiteks, mitte mingil juhul ei õnnestu mul seda paigaldada vähese vereeritusega. No ei. Valus ja vastik. Mul on viimased päevad sellised, et side on palju, pesukaitse on vähe. Ja no sellest jullast on null abi siis.

Teiseks, ma ei saa aru, kas ta ajab üle või ei. Tampooniga on mul selline sümbioos, et saan une ajal ka aru, kui vahetada vaja, mingi jõnksakas käib ja ärkan üles. Anumaga ei saa midagi pihta enne kui juba uputab.

Kolmandaks, ma ei saa seda vaakumit sageli korda, ta vist ei lupsa lahti päris korralikult volditud asendist. See võib olla harjutamise asi, aga ma ei saa harjutada, sest lihtsalt ei saa aru, millal ta lahti on ja millal mitte. Lõpuks surgin ja surgin ja üliebamugav on. Ja kõigi nende kolmega oli nii.

Ja lõpetuseks veel täielik müsteerium. Ma ei saa sellega pikali olla, st ka magada. Päriselt, ma ise ka ei usuks kui kuuleks sellist asja, aga mul hakkab vasak puus valutama ja mitte vähe. Ja see kiirgub jalga ka veel. Ma ei tea, kas see on võimalik, et surub mingile närvile, aga no iga jumala kord, viskan anumaga pikali ja puus hakkab valutama. Tõusen püsti, läheb üle, võtan välja, ei valuta ka pikali enam.

Rohkem ma endale neid imevidinaid prooviks osta ei kavatse, sest paar korda proovida ja seisma jätta on ikka päris kallis lõbu. Olen juba 40 ka, enne ilmselt jõuavad munasarjad pensionile minna kui ma endale sobiva leiaks.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen mingi aeg proovinud, aga mul hakkas see julla, millest see anum välja tõmmatakse, ebamugavalt hõõrduma või tupes tunda andma-eriti sportides. Ei teagi, kas vale sort või minu eripära. Muidu ei lekkinud ja täitsa tore leiutis. Kuna väga vererohkeid päevi ei esine, kasutan tampoone edasi. Ei viitsinud rohkem jamada.

Mul ka segas, aga ma lõikasin ära. Kasutusõpetuses oli juba lahkelt kirjas, et lõika saba endale parajaks, no minu paras saba oligi siis nulliga maha. Mu anuma alumine ots on niipalju krobeline, et saab sest kinni hakata ka sabata.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 09.01 19:48; 09.01 21:58; 10.01 02:11; 11.01 02:17; 11.01 11:26; 12.01 11:39; 27.01 11:54; 27.01 13:55; 28.01 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pigem ainult määrimine (hormoospiraali mõjul ilmselt), aga igakuiselt ja pesukaitseid ikka kulub. Kas sel juhul tasuks katsetada anumat või on see ikka nö korraliku vereeritusega päevade jaoks mõeldud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.01 09:25; 11.01 12:33; 11.01 20:39; 12.01 07:29; 21.01 11:45; 21.01 16:11; 27.01 07:34; 30.01 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin ka ja proovisin. Esimene osutus väikseks, lekkis, ei jäänud ilusti paigale. Siis ostsin suurema, aga see tundub natuke liiga pehme, ilmselt oleks minu jaoks jäigem parem – lihtsalt paigutamisel jäigem avaneb paremini, aga see pehmem ei pruugi ilusti avaneda ja hakkabki lekkima. Lisaks ma ei suuda aru saada, kas on ilusti avanenud või mitte.

Ja seda jullat ära lõigata mina ei julge – isegi sellega oli mul paar korda anuma kättesaamine ikka väga vaevaline. Kui paigutasin mugavalt, nii et tunda ei olnud, siis nagu kadus sisse ära, liikus ise kuidagi liiga sügavale või ma ei oska seda selatada. Kahtlustan ka, et minu anatoonia jaoks see ei ole kõige sobivam (ka tampoonid pole minu jaoks alati just eriliselt mugavad). No võimalik, et mõni on ideaalne, aga lihtsalt ei raatsi osta järjekordset jullat lihtsalt katsetamiseks ja eelmised jäävadki vedelema.

Üks asi veel – paigaldamisel on mul see häda, et no ei mahu mul neid näppe sinna sisse nii palju, et hästi paika saada see värk. Ikka kipub nii juhtuma, et tuleb lõpuni lükata nii, et ei saa seda korrlaikult kinnivoldituna hoida ja anum läheb liiga vara lahti. Ja siis on see ka vales asendis. Jullast kinni võtta ja seda sees keerata nagu soovitatakse, pole minul küll võimalik olnud.

Nii et jah, tundus jube mugav ja hea, aga ei ole käppa saanud ja see mässamine väsitas lihtsalt ära. Võib-olla oleks ka asi paremini edenenud, kui oleksin nooremana seda proovinud, aga nüüd on ka see seis, et pole kaugel aeg, kui enam midagi vaja polegi, nii et tõesti ei hakka enam katsetama ja  mitut uut anumat ostma.

Aga noorematele soovitan küll proovida ja paigaldamine ära õppida.

Aa, üks asi veel – ka minul kipub ikkagi see anum välja nihkuma, kui nr 2-l vaja käia.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 11:22; 13.01 12:35; 28.01 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pigem ainult määrimine (hormoospiraali mõjul ilmselt), aga igakuiselt ja pesukaitseid ikka kulub. Kas sel juhul tasuks katsetada anumat või on see ikka nö korraliku vereeritusega päevade jaoks mõeldud?

See on üks neist asjust, mis mulle anuma juures meeldib, et saab kasutada ka vähese eritusega päevadel. Peaasi, et sa ei unustaks seda kaks korda päevas välja võtta ja puhtaks pesta (unustamine on väga reaalne oht vähese erituse puhul).

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 09.01 19:48; 09.01 21:58; 10.01 02:11; 11.01 02:17; 11.01 11:26; 12.01 11:39; 27.01 11:54; 27.01 13:55; 28.01 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on üks neist asjust, mis mulle anuma juures meeldib, et saab kasutada ka vähese eritusega päevadel. Peaasi, et sa ei unustaks seda kaks korda päevas välja võtta ja puhtaks pesta (unustamine on väga reaalne oht vähese erituse puhul).

Lihtsam oleks 2*päevas minitampoon paigaldada.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.01 01:07; 10.01 21:42; 11.01 11:51; 11.01 12:46; 11.01 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsam oleks 2*päevas minitampoon paigaldada.

…. Aga sama tampooni ei taha pool päeva sees hoida

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.01 09:25; 11.01 12:33; 11.01 20:39; 12.01 07:29; 21.01 11:45; 21.01 16:11; 27.01 07:34; 30.01 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sama tampooni ei taha pool päeva sees hoida

Öösel ei pane ju nagunii midagi, kui juba päeval vereeritus vähene.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.01 01:07; 10.01 21:42; 11.01 11:51; 11.01 12:46; 11.01 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka igavene jama paigaldamisega. Mul on tupeseinas mingisugune muhk (kontrollitud ja OK) ja tupp ise on suhteliselt lühike, mis segab anuma paika saamist/lahti minemist. Iga kord pean mitu-mitu korda paigaldama, et saaks nii, et vaakum tekib.

Esiteks, mitte mingil juhul ei õnnestu mul seda paigaldada vähese vereeritusega. No ei. Valus ja vastik.

Minu juhendis on kirjas, et julgelt võib kasutada libestit, siis läheb kergemini sisse. Vett võib ka kasutada, aga libesti on parem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 13:13; 13.01 18:16; 27.01 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sama tampooni ei taha pool päeva sees hoida

Öösel ei pane ju nagunii midagi, kui juba päeval vereeritus vähene.

Otsin alternatiivi mitte tampoonile, vaid pesukaitsele. Seda on ikka ka öösel vaja kasutada, kui määrib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.01 09:25; 11.01 12:33; 11.01 20:39; 12.01 07:29; 21.01 11:45; 21.01 16:11; 27.01 07:34; 30.01 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osasid kommentaare lugedes tundub, et mul ikka päris hästi läinud. Ostsin endale Mooncupi ca 8 aastat tagasi, valisin kahest saadaolevast variandist suurema (väiksem oli mõeldud mittesünnitanud naistele) ja pm esimesest kasutuskorrast kõik tipp-topp mugav ja hea. Kahetseda saan ainult seda, et juba varem sellist väärt asja enda jaoks ei avastanud. Paigaldamine väga lihtne (märjalt alati), midagi tunda ei ole (“saba” lõikasin õige pisut lühemaks), ei leki jne. Eemaldamist pidin siiski natuke harjutama, see oli esialgu ebamugav, aga sai ka üsna kähku käppa. Minu jaoks superhea ja asendamatu asi.

Samuti meeldib mulle selle juures keskkonnasäästu aspekt – on ikka vahe küll, kui kujutlen, millise hunniku kasutatud tampoone ja sidemeid ma “toodaks” kasvõi ühe aastaga, nüüd juba aastaid saan selle ühe väikese jubinaga hakkama. Rahaline võit nagunii. Lisaks paistab menstruaalanum ka kehasõbralikum ja tervislikum variant olevat tampoonidega võrreldes. Kuskilt lugesin, et tampoonid rikuvad tupe loomulikku keskkonda, sest need imevad endasse kõik, ka selle, mis aitab seal normaalset tasakaalu hoida. Anumaga seda muret ei ole.

Nii et katsetada tasub kindlasti. Kui anuma kasutamine sobib, siis on see ikka väga mugav ja mitmeti kasulik variant.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sama tampooni ei taha pool päeva sees hoida

Öösel ei pane ju nagunii midagi, kui juba päeval vereeritus vähene.

Otsin alternatiivi mitte tampoonile, vaid pesukaitsele. Seda on ikka ka öösel vaja kasutada, kui määrib.

Mina kui tulihingeline moocupi pooldaja soovitan nii väikese vereerituse puhul siiski pigem pesukaitset kasutada.

Cupid sobivad siis, kui on suurem vereeritus.Lihtsalt määrimise puhul ma cupi küll ei viitsiks panna.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 09.01 10:36; 09.01 10:46; 09.01 11:51; 09.01 22:25; 10.01 09:36; 11.01 22:54; 13.01 19:32; 21.01 14:15; 21.01 19:42; 24.01 14:48; 27.01 17:08; 27.01 20:21; 30.01 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsin alternatiivi mitte tampoonile, vaid pesukaitsele. Seda on ikka ka öösel vaja kasutada, kui määrib.

Ma ei kasuta kunagi pesukaitset. See tilluke tampoon on ideaalne ööseks, kui vaja.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.01 01:07; 10.01 21:42; 11.01 11:51; 11.01 12:46; 11.01 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cupid sobivad siis, kui on suurem vereeritus.Lihtsalt määrimise puhul ma cupi küll ei viitsiks panna.

Aitäh, seda infot oligi vaja.

Ma ei kasuta kunagi pesukaitset. See tilluke tampoon on ideaalne ööseks, kui vaja.

Taaskord hea info sinu kohta, aga see ei puutu ju teemasse. Kas sa jäädki siia menstruaalanuma teemasse korrutama, et sina eelistad (mini)tampooni?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.01 09:25; 11.01 12:33; 11.01 20:39; 12.01 07:29; 21.01 11:45; 21.01 16:11; 27.01 07:34; 30.01 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan ca 9a, on olnud Mooncup (parim, vana tüüpi, nüüd on neid igasuguse imekujuga), mingi aliexpressi julla ja Natu. Natu on neist kõige pehmem, minu jaoks isegi vähe liiga lötsakas, ei kipu sees õigesse vormi minema, aga muidu sobib. Võib-olla Mooncup ongi kõige universaalsem, või no neid on sadu valikus, ega kõiki ei tea. Üks mingi lilla jubedik oli veel, mille ostsin hädapärast Looduspere poest (enda õige oli maha jäänud), aga selle viskasin pärast nende päevade läbisaamist ja kasutamist ära, ei sobinud kuidagi, jäik ja igatepidi vastik oli. Kõikidel anumatel olen need “sabad” ära lõiganud, sest need ulatuvad välja ja hakkavad segama, pealegi pole mul neid eemaldamisel üldse vaja. Eemaldan kas ühe sõrmega vaakumi katkestades külje pealt või põhjast veidi kokku surudes ja välja tõmmates (vaakumiga tõmmates võib valus olla)

Igatahes olen rahul, kõige suurema vereeritusega öösel pean vetsus käies 1x tühjaks kallama (ja sedagi pigem selleks, et olla täiesti kindel, et hommikul vereplekke voodil poleks)- seega ma peaksin öö jooksul vahetama vähemalt 1-2x tampooni, sest mens.anum mahutab 30ml verd, “super”tampoon u 18ml. Muidu on täiesti ohutu ja lekkinud pole kunagi (ainult siis, kui on üle ääre täis, aga no see pole cupi viga). Eriti just väikese vereerituse ajal ideaalne, tampoon tõmbaks ju kõik kuivaks, kui verd iseenesest ainult mõni tilk tuleb, ja aluspükstes mingi lapiga magada ei kavatse. Vetsus on kraan, kallan vetsu tühjaks, pesen sealsamas cupi ja ennast ja panen veemärja cupi uuesti sisse, see teebki sisestamise lihtsamaks, pesen käed ja kõik.

Ei mingeid veriseid nutsakaid, ei pea tampoone käekotis kaasas tassima ja ühe cupiga vean nüüd tõenäoliselt kuni menopausisni välja, seega keskkonnahoid ja raha kokkuhoid on päris suur, cup “teenib” ennast ju tasa mingi 6 kuuga. Selle kasutama harjumine on paari korraga selge ja vilumus tuleb ajaga juurde, egas tampooni sisse panna oli ka esimene kord üsna kõhe.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 08:47; 19.01 21:57; 27.01 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti just väikese vereerituse ajal ideaalne, tampoon tõmbaks ju kõik kuivaks, kui verd iseenesest ainult mõni tilk tuleb, ja aluspükstes mingi lapiga magada ei kavatse.

Minu meelest ka. Mul just praegu on päevade lõpuosa, hommikul oli tilk anumapõhjas, oli see siis sellepärast, et rohkem polnud tulemas või ei jõudnud lihtsalt anumasse vajuda veel, ei tea ja ei huvita ka – pesin anuma puhtaks ja panin tagasi, järgmine kord mõtlen asjale õhtul (või seda teemat lugedes).

Ja veemärjana tagasipanemine on minu meelest elementaarne – kuidas siis veel, pühkida pestud anum räti või vetsupaberiga kuivaks? See tuletab meelde kodunurgast teemat, kus keegi kuuma veega steriliseeritud purgid enne täitmist rätikuga hoolega ära kuivatas. Milleks ma peaksin neid paberi- või frotee-ebemeid enda sisse tahtma??

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 09.01 19:48; 09.01 21:58; 10.01 02:11; 11.01 02:17; 11.01 11:26; 12.01 11:39; 27.01 11:54; 27.01 13:55; 28.01 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan juba 3 aastat OrganiCupi, ostsin Rimi ilu heaks kampaania ajal. Esimesed korrad oli küll imelik tunne, keeruline paigaldada ja pidev hirm lekkimise ees. Anuma saba jäi mul ka hõõruma, kaks korda kärpisin. Ja ma tunnistan, et mu elu parim ost on see anum, kõik menstruatsiooniga seotud vaevused (PMS, iiveldus, kõhuvalu) on kadunud, nagu peoga pühitud. Väljaspool kodu anuma puhastamine, wc-sse, paberiga seest puhtaks, kui on inva wc, siis seal kõrval kraanikauss, loputan üle (palaval suveajal kannan veepudelit kaasas). Osad hädaldavad, et anuma kätte saamine on raske -no kasutage lihaseid ja suruge anum allapoole. Niisama jõuga vaakumis oleva anuma tõmbamine ongi valus. Anumaid on ka erineva elastsuse ja tugevuse/kujuga, jällegi mis kellelegi sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osad hädaldavad, et anuma kätte saamine on raske -no kasutage lihaseid ja suruge anum allapoole.

Mul oligi nii, et anum istus imeliselt sees, kui oli vaja kätte saada, siis lihtsalt ei saanud enam kätte – sõrmed nii sügavale ei ulatunudki, tükk aega pingutasin lihastega seda väljapoole punnitada, et saaks vähemalt anuma sabastki kinni. Vahepeal oli küll tunne, et nüüd see sisse jääb. Kui pärast püüdsin paigutada veidi allapoole, s.t mitte suruda liiga sügavale, siis nihkus see ise sujuvalt sinna sügavale tagasi. Juba sellepärast polnud minul võimalik ka korralikult kontrollida, et anum õigesti avanenud oleks vms. Kui kuidagi ettepoole sain jätta, siis oli ebamugav, andis tunda ja oli väga ilmselt vale koht. Ja nagu öeldud, oli tegemist suurema suurusega, mis on mõeldud sünnitanud naistele (nagu mina). Ja väiksem suurus lekkis. Nii et pole see asi midagi niisama lihtsalt “käppa saadav”.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 11:22; 13.01 12:35; 28.01 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi siin võrdles erinevaid mudeleid – milline neist just kõvem on? Mul need pehmed kipuvad paigast nihkuma, proovitud erinevaid suurusi ja tootjaid. Kunagi esimene oli mingit kupongisaidilt ostetud variant, mis oli tänapäevastega võrreldes oluliselt kõvem, aga see-eest absoluutselt lekkekindel, aga mitte ei mäleta, mis firma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi siin võrdles erinevaid mudeleid – milline neist just kõvem on? Mul need pehmed kipuvad paigast nihkuma, proovitud erinevaid suurusi ja tootjaid. Kunagi esimene oli mingit kupongisaidilt ostetud variant, mis oli tänapäevastega võrreldes oluliselt kõvem, aga see-eest absoluutselt lekkekindel, aga mitte ei mäleta, mis firma.

Mul on see. Suurus A on küll ainus, mida kasutanud olen ja seega võrdlusmoment puudub, kuid kirjeldusest lugesin, et see on tavalisest kõvem.

https://thefuncup.com/en/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 13:13; 13.01 18:16; 27.01 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsin alternatiivi mitte tampoonile, vaid pesukaitsele. Seda on ikka ka öösel vaja kasutada, kui määrib.

Siis ehk need spets püksid sobiksid?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi siin võrdles erinevaid mudeleid – milline neist just kõvem on? Mul need pehmed kipuvad paigast nihkuma, proovitud erinevaid suurusi ja tootjaid. Kunagi esimene oli mingit kupongisaidilt ostetud variant, mis oli tänapäevastega võrreldes oluliselt kõvem, aga see-eest absoluutselt lekkekindel, aga mitte ei mäleta, mis firma.

Minul on olnud ainult mooncup. Seega teistega võrdlust ei ole. Aga mooncup on minu arust küll jäik. Mitte mingit võimalust polnud, et see paigast nihkuks. Ainult suuremal hädal käies võib väljapoole liikuda,

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 09.01 10:36; 09.01 10:46; 09.01 11:51; 09.01 22:25; 10.01 09:36; 11.01 22:54; 13.01 19:32; 21.01 14:15; 21.01 19:42; 24.01 14:48; 27.01 17:08; 27.01 20:21; 30.01 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlalt eelmise aasta parim ost. enam ei mäleta, mis firma, aga ilmselt organicup, sest ostetud Rimist ja seal ainult üks vist müügil. esimene tsükkel oli OK, teise ajal nägin tõsist vaeva, et see välja saada: ma ei kujuta ette selle saba ära lõikamist, siis oleks vist siiamaani sees 😀 surkisin need augud suuremaks ja nüüd viimased kolm tsüklit töötab ideaalselt. ainus miinus on vast see, et kuna see tõesti nii uskumatult mugav kasutada, siis kardan, et unustan cupi olemasolu üldse ära. olen soovitanud kõikidele sõbrannadele ja soovitan siin ka, tõesti uskumatult hea toode.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

+ 1 rahulolev kasutaja. Kasutanud olen ebayst ostetud anumat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 19:09; 27.01 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Aastaid tagasi sai ostetud, sest kõik nii kiitsid ja no ei hakanud meeldima ning mingi aja pärast jäi kasutult seisma. Ruttu sai täis ja välja võtmise käigus loksus ikka vähem või rohkem kuhugi maha. Ainus positiivne külg oli see, et esimese päeva valu enam ei esinenud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 18:40; 27.01 18:30; 30.01 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ruttu sai täis ja välja võtmise käigus loksus ikka vähem või rohkem kuhugi maha.

Misasja? Välja võtad selle ju otse poti kohal ja kallad samas kohe tühjaks, siis tühja anuma pesed ära? Kuhu ta loksub?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 08:47; 19.01 21:57; 27.01 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja? Välja võtad selle ju otse poti kohal ja kallad samas kohe tühjaks, siis tühja anuma pesed ära? Kuhu ta loksub?

Sõrmede peale. Ega see ülimeeldiv pole tõesti.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.01 09:25; 11.01 12:33; 11.01 20:39; 12.01 07:29; 21.01 11:45; 21.01 16:11; 27.01 07:34; 30.01 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja? Välja võtad selle ju otse poti kohal ja kallad samas kohe tühjaks, siis tühja anuma pesed ära? Kuhu ta loksub?

Sõrmede peale. Ega see ülimeeldiv pole tõesti.

Sa siis pärast vetsuskäimist käsi ei pese või?

Tampooni kasutades saavad ju ka sõrmed millegagi kokku. Kui nöör ei ole just verine, siis on ta sul seal püksis olnud selle koha vastas, kust me pissime.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 09.01 10:36; 09.01 10:46; 09.01 11:51; 09.01 22:25; 10.01 09:36; 11.01 22:54; 13.01 19:32; 21.01 14:15; 21.01 19:42; 24.01 14:48; 27.01 17:08; 27.01 20:21; 30.01 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa siis pärast vetsuskäimist käsi ei pese või?
Tampooni kasutades saavad ju ka sõrmed millegagi kokku. Kui nöör ei ole just verine, siis on ta sul seal püksis olnud selle koha vastas, kust me pissime.

Mis sa nüüd õiendad 🙂 Selline väike võõristus on ju täiesti loomulik alguses.
Tampoon ja side siiski imavad vedela osa sisse ja neid ei võta ju peopesaga ümbert kinni.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.01 09:25; 11.01 12:33; 11.01 20:39; 12.01 07:29; 21.01 11:45; 21.01 16:11; 27.01 07:34; 30.01 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa siis pärast vetsuskäimist käsi ei pese või?

Tampooni kasutades saavad ju ka sõrmed millegagi kokku. Kui nöör ei ole just verine, siis on ta sul seal püksis olnud selle koha vastas, kust me pissime.

Mis sa nüüd õiendad ???? Selline väike võõristus on ju täiesti loomulik alguses.

Tampoon ja side siiski imavad vedela osa sisse ja neid ei võta ju peopesaga ümbert kinni.

Ei õienda. Lihtsalt ei mõista, mis vahet millegi puudutamisel on, kui pärast ju nagunii pesed käed ära.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 09.01 10:36; 09.01 10:46; 09.01 11:51; 09.01 22:25; 10.01 09:36; 11.01 22:54; 13.01 19:32; 21.01 14:15; 21.01 19:42; 24.01 14:48; 27.01 17:08; 27.01 20:21; 30.01 16:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 92 )


Esileht Ilu ja tervis Mentstruatsioonianum