Esileht Kodunurk Menüü 200-300 eurot kuus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Menüü 200-300 eurot kuus

Postitas:
Anonymous

Sööme igasugu asju, aga kõik tuleb poest osta, ei mingeid juurikaid ega midagi pole kusagilt odavalt saada. Lisaks tahaks lapsele tervislikku toitu pakkuda. Praegu läheb kuus ca. 400-500 euri, mis on minu meelest üle mõistuse palju. Järgmisest kuust lõppeb ka mu vanemahüvitis ja peaksime ainult mehe palgaga hakkama saama. KOkku meid siis 3tk. Igasugu head soovitused on teretulnud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt pane kirja kõik, mida oled poest ostnud. Analüüsi seda – võibolla on seal aineid, milleta saaks ka läbi (nt karastusjoogid, maiustused jms).
Kas on ka hetkeemotsiooni oste? Nt läksid tühja kõhuga poodi ja need pirukad lõhnasid eriti isuäratavalt? Väldi selliseid oste!
Kas ostsid midagi ainult sellepärast, et see oli odav? Tegelikult sul seda vaja polnudki? Ära osta asju, mis on odavad. Osta neid, kui sul neid siiski vaja on.
Asenda osa tooteid – nt kohukeste asemel osta kohupiima. Maitsesta seda ise moosiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei oska soovitusi anda. Tunnistan ausalt, et mul puudub selliseks kalkuleerimiseks vajadus ja ilmselt ei jätkuks mul ka fantaasiat, et kogu see menüü välja nuputada.Menüü otsused teen poes kuhu peale tööd lähen.
Sulle aga soovin edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin sama probleemiga kimpuus.Nüüd hakkasin koostama nädala menüüd ja puhapäev on meil poe päev.Ostame kõik vajaliku nädalaks ära.Vahepealseteks ostudeks jääb ainult piim ja võileiva materjal kui vaja.Teen söögi ülepäeva.Järgmisel päeval soojendan eelmise päeva sööki.40-50 euriga saame nädalas hakkama.Ainus mis omal olemas on kartul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 17:05; 20.01 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mel ka kõik asjad tulevad poest-turult.
Turult ostan kartuld ja juurikad-kapsad.
Liha ja hakkliha ostan ainult lihapoest.
Kuu alguses ostame ära kuivained ja muud seisvad toiduained, jooksvalt ostame pest siis leiba-saia-vorsti-piima.
Nädalamenüü on ka väga hea asi, ilma selleta ma ei oskakski elada enam 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hommikuks puder, mitte võikud ega krõbinad. Lastel üks söögikord kama. Kord nädalas supp, mida süüakse 2-3 päeva. On asju, mida kunagi ei osta – mahlad, karastusjoogid, vorst, valmistoidud.
Aga raha läheb ikka palju! Inimesed nagu tunneks end süüdi, et ei suuda mingeid säästumenüüsid välja mõelda, aga tegelt on meie toiduhinnad üle mõistuse :S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 17:38; 25.01 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaga raha nädala peale nt 200:4=50¤ ja siis vaata mida saad selle raha eestning jäta igaks juhuks5-10¤ tagavararaha. Ka taara vii ära kuu lõpus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]hommikuks puder, mitte võikud ega krõbinad. Lastel üks söögikord kama. Kord nädalas supp, mida süüakse 2-3 päeva. On asju, mida kunagi ei osta – mahlad, karastusjoogid, vorst, valmistoidud.
Aga raha läheb ikka palju! Inimesed nagu tunneks end süüdi, et ei suuda mingeid säästumenüüsid välja mõelda, aga tegelt on meie toiduhinnad üle mõistuse :S[/tsitaat]

Tore, kui sinu pere sellega lepib ja mees ise poes üldse ei käi.. Minu mees ei söö ühtegi putru ega võta suppe suu sissegi, kui tegu pole seljankaga ja ka seda pole ta nõus üle ühe õhtu sööma..On poegadelegi \”kasvatustööd\” teinud, et \”tõelised mehed\” suppi ei söö, see vaid kord kusta ja ei toida, mehed söövad iga päev ja soovitavalt veel igal toidukorral praadi(LIHA!) 2-3 päeva suppi = utoopia. Sel juhul telliks mees neil päevadel hunniku pitsasid või käiks lastega üldse väljas söömas. Hommikuti sööb meees ise võileibu või krõbinaid ja tema järgi ka lapsed. Oma pudrud ja supid võin üksi ära süüa kui neid teen…Mahlu, karastusjooke, vorsti ja muud sellist kraami ostab mees ise, kui mina need ostmata jätan. Sellepärast nad olemata küll ei jää. Ainult mehe sõimamist, et naine ei oska poest midagi peale \”saasta\”(loe: tervisliku toidu) osta, ei jõua ära kuulata…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 00:53; 21.01 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tore, kui sinu pere sellega lepib ja mees ise poes üldse ei käi.. Minu mees ei söö ühtegi putru ega võta suppe suu sissegi, kui tegu pole seljankaga ja ka seda pole ta nõus üle ühe õhtu sööma..On poegadelegi \”kasvatustööd\” teinud, et \”tõelised mehed\” suppi ei söö, see vaid kord kusta ja ei toida, mehed söövad iga päev ja soovitavalt veel igal toidukorral praadi(LIHA!) 2-3 päeva suppi = utoopia. Sel juhul telliks mees neil päevadel hunniku pitsasid või käiks lastega üldse väljas söömas. Hommikuti sööb meees ise võileibu või krõbinaid ja tema järgi ka lapsed. Oma pudrud ja supid võin üksi ära süüa kui neid teen…Mahlu, karastusjooke, vorsti ja muud sellist kraami ostab mees ise, kui mina need ostmata jätan. Sellepärast nad olemata küll ei jää. Ainult mehe sõimamist, et naine ei oska poest midagi peale \”saasta\”(loe: tervisliku toidu) osta, ei jõua ära kuulata…[/tsitaat]
No siis pole midagi teha, ükskord kui rah aotsa saab siis las istub sul mees oma karastusjoogi otsas nädal aega. Lastest ainult kahju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 09:14; 23.03 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõistan täitsa seda, kelle mees ei pea suppi söögiks ja ainuke toit on korralik praad lihaga. Mul on samasugune eksemplar kodus. Kusjuures meil ei ole ei kana ega ka kala liha. Neid võin heal juhul kuus korra teha, kuigi ise sööks palju tihemini neid.
Aga olen täheldanud, et mida vanemaks ta saab, seda teadlikum ta on tervislikumast toitumisest ja seda rohkem on ta nõus kasvõi 1x midagi muud sööma. Ma nii tahaks igasuguseid uusi asju katsetada ja siis on ta põhimõtteliselt andnud lubaduse, et 1x on ta nõus sööma seda, mida ma kokku keeran. Aga mitte mingil juhul kaks päeva järjest. Teine päev peab siis tema jaoks normaalne toit olema. Ja ega sedagi ei või mitu päeva järjest süüa. Heal juhul saan nii teha, et ükspäev on keedukartul, teine päev siis praetud või ahjus üle küpsetatud kartul. Ühesõnaga süüa pean iga päev tegema ja ausalt öeldes on vahest täitsa kõrini sellest. Siis teengi tavaliselt seda, mida ise väga teha tahaksin:P

Teemaalgatajal soovitaks proovida neid nõuandeid, mis siin juba antud on – kõik väljaminekud toidugruppide viisi ülesse märkida (mina tegin selleks Excelis tabeli) ja edasi juba võiks proovida nädala menüüd. Minul nädalamenüü koostamine ei õnnestunud. No ei oska seda nii teha, et sellest ka kinni peaksin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 13:09; 20.01 14:38; 20.01 20:23; 20.01 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma loen seda ja imestan, kust tulevad sellised mehed. No ok, mul mees ei söö putru, tema sõnade kohaselt see ei toida, tegelikult ei toida jah, mul on kaks tundi peale pudru söömist kõht nii tühi, nagu poleks kolm päeva midagi söönud, aga see selleks. Aga kana, kala, supid, millisest kodus need mehed kasvanud on, mina kuulutaks sellisel juhul boikoti, ostku ja tehku ise mida tahab, las viriseb ja näägutab? Ei salli selliseid isaseid, kes ka lastele õpetavad, et supp on korra kusta, mats mitte mees.
Ma üritan oma menüü kokku panna nii, et kord kahe nädala jooksul peaks saama ühe korra suppi, ühe korra makarone, kartuleid, riisi erinevate lisanditega- kala, kana, hakkliha jne. Ühe korra kokkan, kaks-kolm päeva sööme.

Teemasse ka, proovisin teha terve kuu menüü, mõtlesin hunniku toite välja ja tegin nimekirja, mida ma ostma pean. Poes läks kogu kraamile 121 euri, kuid kaks korda nädalas käin ikka poes umbes 20 euro eest, et osta puu ja juurvilju, võileivakraami, piimatooteid, pesupulbrit, maj. pidamis tarbeid, lisaks titale mähkmeid, puuviljapüreesid jne. Rämpsu ei osta, kord nädalas lastele küpsist ja kommi, vahel harva mingit jäätist, igasugu limonaadid, kõrrejoogid, üllatusmunad, nätsud värvilised kommid jäävad poeriiulile, aga sellegipoolest veereta neid sente kuidas tahad ikka läheb raha rohkem kui plaanitud sai, palju-palju rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Meil on söögitegemine minu teema, ja mees sööb rõõmsalt kõike, mis ette antakse.
Ausalt, kui talle minu toit ei sobiks, siis ma laseks tal endal köögis toimetada. Kindlasti ei lepiks mingi nõmeda jonniga a la \”supp pole meestetoit\”!

Meie sööme HÄSTI, ja raha toidule küll oluliselt vähem kui teemaalgatajal. Ok, kartul tuleb maalt, ja seened-marjad olen sügisel sügavkülma korjanud.

Õnneks meil armastatakse suppe väga, ja töölkäiva inimesena teen toitu tavaliselt 2 päevaks. Alati on laual ka magustoit, nii et ka supiga pole nälga karta…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma loen ka imestusega. Et kui istute mehega maha ja panete pere-eelarve paika ning söögile saab kulutada X summa, siis mismoodi mees ette kujutab, et ta hakkab pärast seda dikteerima, et talle see ei sobi? Ma saadaks ta tõesti joonelt ise poodi, arveldagu eelarve piires ja toitku perekond tervislikult ära.

Sellise mehega, kes leiab, et minu tehtud supp on kusi ja poest toon ma saasta, oleks üldse väga lühike jutt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil läheb ka julgelt 400 ja + euri söögile kuus. peres siis 5 inimest ka.
lisaks kass ja väike koer ja jänes…

teen üldjuhul nädalamenüü ja selle järgi ostlen siis poes. kartul ostetud sügisel ette.

kuna mul 2 täismeest(mees ja poeg) majas siis teen iga jumala päev süüa.ära tüütab küll aga ma lihtsalt ei oska enam teha 2 päeva söögi kogust. varem küll tegin.õnneks on ka supp meie majas söök. just sai valmis kanasupp.

hea ja odav söök ka teine veel:2 kanakoiba keedan puljongiks, sisse kartul, porgand (vahest mingi külmapakk porgandi, maisi ja herne seguga nt) ja nuudlid.supi päeal kindlasti ka magustoit. ja selleks võib olla kasvõi munaga praetud saiaviilud kaneeli-suhkruga.kõrvale piim/tee.
kohupiim kisselliga jne.

hakklihatoidud on ka head ja suht odavad.
igasugused ahjuvormid.

teoreetiliselt olen kõva aga ise ei suuda ka alati kinni hoida eelarvest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka peres katsetusel, et kas või kui hästi tuleme kuus 200 eurose söögirahaga toime. Praegu tundub igati hästi minevat. Hommikuti sööme kõik putru. Toidu teen nii, et jätkuks 2 õhtusöögiks ja 2 päevaks ka minule ja lapsele lõunaks. Jälgin, et igal nädalal oleks esindatud supp, makaron, riis, kartul ja kala, hakkliha, kanaliha. Iga toit koosneb meil lihast. Vahel ka küpsetan või ostame poest midagi head, sest oleme suured maiasmokad.
Kellel aga huvi lihtsamalt nädalamenüüd ja ostunimekirja teha, siis soovitan lehte http://www.retseptiraamat.ee/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie viga on ehk ka see, et otseselt rahapuudust ei ole meil. Saame kõike lubada omale. Seetõttu saab ehk ka mees rohkem kobiseda, mida ta tahab või ei taha. Kui oleks karmilt paigas, et x eurot ja mitte sentigi rohkem söögile, siis oleks teine lugu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 13:09; 20.01 14:38; 20.01 20:23; 20.01 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]meie viga on ehk ka see, et otseselt rahapuudust ei ole meil. Saame kõike lubada omale. Seetõttu saab ehk ka mees rohkem kobiseda, mida ta tahab või ei taha. Kui oleks karmilt paigas, et x eurot ja mitte sentigi rohkem söögile, siis oleks teine lugu.[/tsitaat]
Meie hakkasime just nimelt söögirahaga arvet pidama sellepärast,et me käisime poes igapäev ja ostsime kõike mida hing ihkas.Kuu lõpus polnud kunagi sellist seisu,et raha otsas,aga üle ka ei jäänud.Me kogume raha ka kogumis kontole panka ja ,et summa ikka koguneks siis otsustasime igapäevased poeskäigud ära jätta ja käia ainult pühapäeval.Kui tõesti tuleb puudu piimast saiast siis ainult selle järgi ka poodi lähme.Vähem poes käies ostad ka vähem liigseid asju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 17:05; 20.01 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Meie hakkasime just nimelt söögirahaga arvet pidama sellepärast,et me käisime poes igapäev ja ostsime kõike mida hing ihkas.Kuu lõpus polnud kunagi sellist seisu,et raha otsas,aga üle ka ei jäänud.Me kogume raha ka kogumis kontole panka ja ,et summa ikka koguneks siis otsustasime igapäevased poeskäigud ära jätta ja käia ainult pühapäeval.Kui tõesti tuleb puudu piimast saiast siis ainult selle järgi ka poodi lähme.Vähem poes käies ostad ka vähem liigseid asju.[/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 13:09; 20.01 14:38; 20.01 20:23; 20.01 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Meie hakkasime just nimelt söögirahaga arvet pidama sellepärast,et me käisime poes igapäev ja ostsime kõike mida hing ihkas.Kuu lõpus polnud kunagi sellist seisu,et raha otsas,aga üle ka ei jäänud.Me kogume raha ka kogumis kontole panka ja ,et summa ikka koguneks siis otsustasime igapäevased poeskäigud ära jätta ja käia ainult pühapäeval.Kui tõesti tuleb puudu piimast saiast siis ainult selle järgi ka poodi lähme.Vähem poes käies ostad ka vähem liigseid asju.[/tsitaat]

Ma ei ole kunagi iga päev poes käinud. Lihtsalt ei viitsi:) Käingi ehk 2x nädalas ja siis ostan suure laari asju (peres on 6 inimest). Säästud on meil alati olnud ja koguneb iga kuu juurde vaatamata sellele, et toidupoes väga arvet ei pea. Ainuke asi, mida toidupoes vaatan, on kg või liitri hinnad. Ostan soodsama hinnaga asju. Aga kvaliteedist muidugi järele ei anna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 13:09; 20.01 14:38; 20.01 20:23; 20.01 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ka selle söögitegemisega ikka üsna keeruline. Mees ei söö putrusid, sibulat, porgandit. Tema valikud toidu suhtes teevad minu söögitegemise raskemaks. Rahaliselt olen püüdnud arvestada, palju nädalas/kuus raha läheb, aga mees on oma suvaliste kulutamistega jälle kõik sassi löönd…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma loen ka imestusega. Et kui istute mehega maha ja panete pere-eelarve paika ning söögile saab kulutada X summa, siis mismoodi mees ette kujutab, et ta hakkab pärast seda dikteerima, et talle see ei sobi? Ma saadaks ta tõesti joonelt ise poodi, arveldagu eelarve piires ja toitku perekond tervislikult ära.

Sellise mehega, kes leiab, et minu tehtud supp on kusi ja poest toon ma saasta, oleks üldse väga lühike jutt.[/tsitaat]

Ei ole meil iial mingit eelarvet olnud ja rahapuudust seni ka mitte. Sissetulekud järjest kasvavad..see mehe ära rikkunud ongi, et alati on võimalik olnud osta kõike, mida hing parajasti ihaldab ja kas või 3 korda päevas poes käia. Mina olen see, kes tahaks perele tervislikku toitu pakkuda ja söögikulusid koomale tõmmata, sest ei pea ometi enamust sissetulekust lihtsalt ära sööma.Mees jällegi kusagil käia,reisida jne ei viitsi, tema vedelekski kogu vaba aja kodus ja ajaks rämpsu näost sisse. Parim lõõgastusviis tema jaoks külili teleka ees, kommid-krõpsud-jäätis kõrval…lapsed tema järgi samamoodi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 00:53; 21.01 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu siin juba soovitati, proovi nädalamenüü teha koos eelarvega. Ise nüüd olen ka mõnda aega nädalamenüüd koostanud ja ausalt öeldes kokkuhoid on päris suur + lisaks ajavõit ja närvikulu, mis meil oli kahjuks igapäevane lastega poes käies (2.a ja 4.a). Meie peres oli ikka väga palju hetkeemotsiooni oste ja sageli läksin poodi mõttega, et poes vaatana, mille järgi isu tekib, mis on sooduspakkumises vmt. ja selle põhjal teen õhtusöögi. Aga kui aus olla, siis rahutute rüblikutega selline poeskäimise viis on lausa idiootne. Igatahes nüüd kulutan pool tunnikest nädalas menüü ja ostunimekirja kirja panekule ja stressi on kohe tunduvalt vähem ning ka vaba aega rohkem :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No muidugi on hoopis teine asi, kui rahamuret ei ole.
;eil aga jääbki füüsiliselt kahe peale 200 eurot üle peale maksude maksmist, see ongi todu ja olmeraha.
Seega mingit jama, et mees läheb ja osta salaja nänni kooku ei saakski olla, sest vastasel juhul oleks terve pere söömata pärast kuu lõpus.
Eks elu õpetab. Minu alfaisane ja ihasöödik on ka kõike sööma hakanud. Mis sa ikka teed, kui midagi muud ei ole aj ei saa ka tulema kuskilt.
Kusjuures me ei söö jama ja putru päev otsa, hakkliha või kanaliha on ikka igapäevaselt peaaegu. Teen palju vormiroogasid, need toidavad ja maitsevad kõigile.

Küsimus neile, kelle mees liha nõuab – teetegi iga päeva ahjupraadi??? Miks ometi? See metsik kogus liha on organismile raske seedida ju!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Supp, kus taldrikutäies vedelikus kolm kartuli-, kaks porgandi- ja üks lihatükike hulpimas, on paljude meeste arvates mõttetu lurr, mis kõhtu ei täida.
Neile tuleb teha \”paksemaid\” suppe. Selliseid, kus ükski lusikatäis poleks \”paljas vesi\”. Lisada saab kruupe, singitükke, lihapalle, pelmeene, klimpe …

Mees, kes hommikuputru ei taha, võib hea meelega süüa õhtul mulgiputru või tatraputru erinevate lisanditega.

Samast kogusest lihast, mis ahjupraena ühe korraga ära süüakse, saab teha kaheks päevaks pajaroa või lihakastme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mõistuse järgi, kui väljas söömas ei käi, saab pere päris uhkelt ja fantaasiarikkalt ära toita.

Ainult, et peab olema hea kokk, kes tiba vaeva viisib näha.
Olen tähele pannud, et osad toorsalateid vihkavad mehed söövad suurima heameelega igasuguseid tomatiga tehtavaid sooje praelisandeid. Neile ei tohi ainult öelda, et see on ‘tervislik’. Töötab näiteks minu õemehe puhul:)

Kallid ja suhteliselt mõttetud on poes müüdavad valmiskoogid ja -küpsetised, mis sisaldavad üüratus koguses margariini. Samuti kohukesed, kohupiimakreemid ja muud valmismagustoidud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tangu- või kruubipuder peekoni ja sibulaga. Suht odav ja tiba liha ka ju sees.

Kartul ja kapsa-hakkliha hautis, suht odav.

Täistera makaronid praetud juurviljadega (kasvõi külmutatud) ja tiba juustuga.

Vahel lihtsalt tatar praetud juurviljade ja hapukoorega.

Meil õnneks lähevad ka supid, teen tavaliselt hakklihaga, lisan juurvilju ja läätsesid. Supi teeb ikka paremaks, kui juurviljad on värsked, mitte külmutatud.

Vahel teen kallima söögi ja siis teavitan kohe, et järgneb pudrupäev ja kõik on rahul.

Õhtuks teen vaesuse perioodil riisiputru, piima-nuudli suppi. Ok, need ei ole supertervislikud asjad, aga kui lisada külmutatud marju juurde, siis juba loob. Toore porgandi kangid on laual. Leivasupp ja rosinakissell ka au sees meil.

Tervislik lisand on meil veel külmutatud herned lihtsalt sulatatult. Ei peagi keetma.

Lapsele meeldib süüa leiba (saia ei ostagi) või ja moosiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mehe üks lemmiktoit on suvikõrvitsa-porrulaugu-selleri-bakla¸aani-tomati/paprika wokiroog. Lisada võib ka kana. Sööme seda niisama või ka riisi/kartuliga.

Mul aga hoopis teistsugune probleem. Nimelt meil kodus 10-aastane poiss, kellele väga meeldib süüa teha, lappab mu kokaraamatuid ja otsib ka internetist retsepte. Viimasel nädalavahetusel mässas hat¨apuri ja karamellipudingiga.
Meil küll otseselt rahaprobleemi ei ole, kuid söögi tegemisel/ostmisel vaatan siiski ka hinda ja arvestan, mida kapisolevast tuleks esmajärjekorras ära tarbida. Peale \”poiss köögis\” on aga kapp heast-paremast suhteliselt lage.
Samas kardan, et sellest suure numbri tegemine tõmbab tema kokandusfanatismi tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 16:19; 23.03 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie saame 3 inimesega küll 250-300 euriga hakkama. ainult et mees tervise tõttu liha ei söö, sealt tuleb ilmselt kõva kokkuhoid. liha sööb pmst ainult laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://toidupildid.blogspot.com/search/label/*%20ODAVATE%20TOITUDE%20NIMEKIRI

Odavate toitude retseptid ja hinnad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tore, kui sinu pere sellega lepib ja mees ise poes üldse ei käi.. Minu mees ei söö ühtegi putru ega võta suppe suu sissegi, kui tegu pole seljankaga ja ka seda pole ta nõus üle ühe õhtu sööma..On poegadelegi \”kasvatustööd\” teinud, et \”tõelised mehed\” suppi ei söö, see vaid kord kusta ja ei toida, mehed söövad iga päev ja soovitavalt veel igal toidukorral praadi(LIHA!) 2-3 päeva suppi = utoopia. Sel juhul telliks mees neil päevadel hunniku pitsasid või käiks lastega üldse väljas söömas. Hommikuti sööb meees ise võileibu või krõbinaid ja tema järgi ka lapsed. Oma pudrud ja supid võin üksi ära süüa kui neid teen…Mahlu, karastusjooke, vorsti ja muud sellist kraami ostab mees ise, kui mina need ostmata jätan. Sellepärast nad olemata küll ei jää. Ainult mehe sõimamist, et naine ei oska poest midagi peale \”saasta\”(loe: tervisliku toidu) osta, ei jõua ära kuulata…[/tsitaat]

Tunnen kaasa! Mu mees nii arulage pole – see ju endale hammastega haua kaevamine…. Mis õigusga ta lastega nii teeb? Kas su sõna üldse ei maksa? Mis meie pudru-supi menüüsse puutub, siis jah, süüakse ära. Samas pean mainima, et toitlustamine võib siiski olla tasemel, mis siis, et hommikuks puder ja paar korda nädalas supi tuleb süüa. See supp võib ju nii maistev olla, et mees varsti muud ei tahagi? Meie peres oli see harjutamise ja veenmise asi. Ma pean hobi korras üsna külastatavat kokablogi ja toidud on meil maitsvad, samas koostisained on lihtsad ja puhtad. Tänu sellele ei maitse poetoit ka burksi peal kasvanud mehele enam üldse toiduna – igal asjal kemikaali maik juures. Vanasti läks mees sõna \”ühepajatoit\” peale näost valgeks. Sain ta siis enda pajarooga maitsma ja nüüd see ta lemmiktoit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 17:38; 25.01 16:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Kodunurk Menüü 200-300 eurot kuus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.