Esileht Kodunurk meresool Tartus – ei leia kuskilt

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: meresool Tartus – ei leia kuskilt

Postitas:
Kägu

Tere!

Mul hakkab meresool otsa saama ja läksin seda 4 päeva tagasi otsima (Tartus). Nüüdseks läbi käidud 2 Coop’i, Kaubamaja, 2 Selverit, 1 Prisma ja pole.

Ei jõua enam mööda linna sõita 🙁 Hispaania, jne ülikallist soola ei soovi. Kas keegi oskab juhatada, kas kuhugi on lõpuks juurde toodud.

Tänan

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Grossi pood?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Mul hakkab meresool otsa saama ja läksin seda 4 päeva tagasi otsima (Tartus). Nüüdseks läbi käidud 2 Coop’i, Kaubamaja, 2 Selverit, 1 Prisma ja pole.

Ei jõua enam mööda linna sõita ???? Hispaania, jne ülikallist soola ei soovi. Kas keegi oskab juhatada, kas kuhugi on lõpuks juurde toodud.

Tänan

Osta kallim sool ära. Kulutad ju kütusele rohkem otsides. Ja 30% äädikas on ka kõikjalt otsas.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul hakkab meresool otsa saama ja läksin seda 4 päeva tagasi otsima (Tartus). Nüüdseks läbi käidud 2 Coop’i, Kaubamaja, 2 Selverit, 1 Prisma ja pole.

Coopi e-poes on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Mul hakkab meresool otsa saama ja läksin seda 4 päeva tagasi otsima (Tartus). Nüüdseks läbi käidud 2 Coop’i, Kaubamaja, 2 Selverit, 1 Prisma ja pole.

Ei jõua enam mööda linna sõita ???? Hispaania, jne ülikallist soola ei soovi. Kas keegi oskab juhatada, kas kuhugi on lõpuks juurde toodud.

Tänan

Kui palju erineb ühe tavalise soolapaki hind erinevate tootjate/päritolumaa korral? Ja nüüd mõtle, kui palju ressursse oled sa kulutanud selle nelja päeva jooksul odavama soola otsimisele (sh ka su enda aeg). Kusjuures veel täiesti tulemuseta, sest soola pole sul endiselt 🙂

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just hiljuti rääkis või kirjutas kuskil, et meresool ei olegi nii tervislik, kui arvatakse. Et ongi kõike ebapuhtam sool, kuna mered nii saastunud.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma lugesin: metroo Tartus-ei leia

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

osta siit:

https://gurmeesool.ee/toode/havsno-coarse-nr-52-meresool/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata annelinna või zeppelini realisatsioonipoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just hiljuti rääkis või kirjutas kuskil, et meresool ei olegi nii tervislik, kui arvatakse. Et ongi kõike ebapuhtam sool, kuna mered nii saastunud.

Mina ka enam meresoola ei tarbi, kuna sealt on leitud plastijääke, mis meres mikroosakesteks lagunevad.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma lugesin: metroo Tartus-ei leia

Kuidas on sõna ‘meresool’ võimalik lugeda ‘metroo’?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul hakkab meresool otsa saama ja läksin seda 4 päeva tagasi otsima (Tartus). Nüüdseks läbi käidud 2 Coop’i, Kaubamaja, 2 Selverit, 1 Prisma ja pole.

Coopi e-poes on.

Kuidas see tartlast peaks aitama?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul hakkab meresool otsa saama ja läksin seda 4 päeva tagasi otsima (Tartus). Nüüdseks läbi käidud 2 Coop’i, Kaubamaja, 2 Selverit, 1 Prisma ja pole.

Coopi e-poes on.

Ei ole enam, eile tellisin ja sool krediteeriti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole enam, eile tellisin ja sool krediteeriti.

Sama e-Selveris. Panin peeneteralise meresoola tellimusse, aga ei saanud. Ega ma tegelikult meresoola tahtnudki, sest see on tõesti  plastijääke täis, aga kuna tavaline peensool hakkas lõppema, siis igaks juhuks tellisin, kuna muud polnud Selveris pakkuda. Mõtlesin, et paar lusikatäit ehk jookseb mu seest niisama läbi ja see plast nii väikeses koguses ehk suuremat kahju ei tee.
Ju see soolapaanika möödub varsti ja tuleb tavaline kaevanduste sool jälle lettidele. Lihtsalt veidi aega on vaja.
Kui mul oleks majapidamises sool täiesti otsas, siis loomulikult ostaksin ka veidi kallimalt. Kulub ju seda üsna vähe. Aga seni jahvatan veskis jämesoola ja pole hullu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see tartlast peaks aitama?

Coop Tartus ei tarni?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama e-Selveris. Panin peeneteralise meresoola tellimusse, aga ei saanud. Ega ma tegelikult meresoola tahtnudki, sest see on tõesti  plastijääke täis, aga kuna tavaline peensool hakkas lõppema, siis igaks juhuks tellisin, kuna muud polnud Selveris pakkuda. Mõtlesin, et paar lusikatäit ehk jookseb mu seest niisama läbi ja see plast nii väikeses koguses ehk suuremat kahju ei tee. Ju see soolapaanika möödub varsti ja tuleb tavaline kaevanduste sool jälle lettidele. Lihtsalt veidi aega on vaja. Kui mul oleks majapidamises sool täiesti otsas, siis loomulikult ostaksin ka veidi kallimalt. Kulub ju seda üsna vähe. Aga seni jahvatan veskis jämesoola ja pole hullu.

Himaalaja sool maksab vaid 5 eurot kilost. See ka kallis?

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see tartlast peaks aitama?

Coop Tartus ei tarni?

E-coop Tartus ei toimeta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi teab, miks Coop  Tartus  kullereid ei paku?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Himaalaja sool maksab vaid 5 eurot kilost. See ka kallis?

Poleks kallis, kui mul muud soola üldse kodus ei oleks. Himaalaja jämedat soola kasutan pidevalt ja ka mitmeid teisi jämedaid sorte on varuks.
Aga kuna ma ei ela linnas ja kogu mu toidu toob e-Selver, siis eraldi peenikese soola pärast veel linna sõitma ja poode läbi kammima ei hakka. Kui veski peaks üles ütlema, no eks siis näis, kumba lihtsam saada on – uut veskit või peenikest soola.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, kas mõni kokkuostnutest juba spelukeerib ka sooalaga ja püüab seda kriisiajal kaasmaalastele haige kuldina kallimalt ka müüa?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sool soolaks, aga neljapäeval oli vähemalt Tallinna Järve selveris suhkur ka otsas. Ainult moosisuhkrut ja fariinsuhkrut oli saada.

Käisin huvi pärast kuivainete riiulivahe ka läbi ja tegin tähelepanekuid. Tatar oli täiesti otsas, odrakruupi paistis riiuli tagaservas mõned pakid, nisujahu oli ainult ühte sorti alles jäänud ja sedagi vaid umbes kümne paki jagu, inimesed tõstsid ikka mitme paki kaupa pudruhelbeid korvidesse. Pastatoodete riiuliosa oli nagu tavaliselt kõikvõimalikke makaronitooteid täis, herneid ja riisi paistis ka olevat piisavalt.

See oli siis neljapäeval, tänaseks on võib-olla asjad normaliseerunud.

Sain oma suhkrukilo kodulähedasest väikesest selverist kätte ja seal oli isegi (soome) meresoola mõned pakid riiulis veel alles.

Aga näiteks kesk-eesti suuremas Coop-is ei märganud ma täna kuivainete riiulis mingeid muutusi – kõike oli piisavalt. Soola ja äädikat muidugi ei olnud ka seal poes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, kas mõni kokkuostnutest juba spelukeerib ka sooalaga ja püüab seda kriisiajal kaasmaalastele haige kuldina kallimalt ka müüa?

https://www.facebook.com/marketplace/item/1290034841501058/?ref=search&referral_code=marketplace_search&referral_story_type=post&tracking=browse_serp%3Ac3b279d2-35b6-4943-88d1-0fb55233e0e6

ja

https://www.facebook.com/marketplace/item/382178633422798/?ref=search&referral_code=marketplace_search&referral_story_type=post&tracking=browse_serp%3Ac3b279d2-35b6-4943-88d1-0fb55233e0e6

 

Tahaks loota, et need kuulutused on naljana mõeldud.. Hetkel saab ikka veel kasvõi väikeses pakikeses soola palju odavama kilohinnaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tartu grupis (a la märgatud tartus vist) anti just eile teada, et äädikat ja soola tuli coopi juurde.

Selver andis täna teada, et toovad uuesti Vene ja Valgevene toodet ladudest lettidele tagasi, müüvad laojäägid maha ja summad annetavad. Et ilmselt lootust Selverist saada lähiajal.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleb ka sool varsti lettidele tagasi. Nisujahu juba on kõikjal poodides olemas jälle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prismas (nt Kristiines oli, eeldatavalt siis ka Tartu Prisma(de)s) on Meira meresoola nii jämedat kui ka peenikest

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, FBs on selliseid juba hulgem

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, FBs on selliseid juba hulgem, kes spekuleerivad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raadi Maximas oli eile jämedat kindlasti (u 1 eur/kg) ja minu meelest seal kõrval ka peensoola (selles pole 100% kindel).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, FBs on selliseid juba hulgem, kes spekuleerivad

Ei spekuleeri, vaid provotseerivad ja külvavad paanikat.

See on ju putinimeelne grupp FBs.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soolast saan veel aru, aga milleks osta kokku soodat ja äädikat? Mul on 5 aastat juba sama pakk soodat ja sedagi on üle poole alles. Äädikaga küürin aeg-ajalt wc-potti (väga tõhus vahend), aga pole ka mingi hädatarvilik asi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Kodunurk meresool Tartus – ei leia kuskilt