Esileht Kodunurk Meriinost beebitekike hukas

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Meriinost beebitekike hukas

Postitas:

Tavaliselt pesen kõiki villaseid asju käsitsi, aga nüüd juhtus kuidagi nii, et lapsele kingitud käsitöö beebitekk sattus müstiliselt masinasse.

Tekk oli enne pesu selline imeõhuke ja pitsiline, aga nüüd, kui mees pesu masinast välja võttis, oli ise ka hämmingus, et mis kalts see on. Tuli ja näitas mulle, kui aru sain, mis see olema peaks, tuli nutt peale. Nagu tihe vilt, mustrit enam ei ole, lopergune kõva nuustik.

Tahtsin küsida, kas on keegi sellise äpardusega hakkama saanud ja kas annab midagi ette võtta või on asi lõplikult hukas?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks lõplikult. Ära vilditud kudumit ei saa endiseks mingi valemiga.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuuma vee ja seebiga vilditud meriinoasja küll enam normaalseks ei saa. Kingi mõnele sõbrannale koera küljealuseks või jäta nukutekiks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks on nüüd hukas jah!

Me oleme ka ükskord imestanud, et mis imelik riideese pesumasinast välja tuli – kummaline vanunud sall osutus pikemal vaatlusel tütre kampsuniks. Ja just hiljuti suutsin oma angoorakampsunist väikese vilditud lapsekampsuni teha – nii kõva, et kui paneks sellise lapsele selga, siis ta lihtsalt seisaks, käed natuke laiali  🙂

Aga samas – oli vaja ühte mütsi natuke väiksemaks ja tihedamaks vanutada, mida rohkem ma teda masinas pesin, seda laiemaks ja lötakamaks läks.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tuttmütsist sai nii teetassisoojendaja 🙂

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 16:35; 06.04 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma prooviks veel päästa ja pesupehmendiga korraks pesukaussi likku jätta ja pärast õrnalt väänata ja panna mingile suuremale tekile laialaotatult (venitatult) kuivama. Kaotada pole enam midagi.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma prooviks veel päästa ja pesupehmendiga korraks pesukaussi likku jätta ja pärast õrnalt väänata ja panna mingile suuremale tekile laialaotatult (venitatult) kuivama. Kaotada pole enam midagi.

Kui on  vill, siis ei aita midagi. Mul on kaks korda juhtunud villane sall masinasse ja polegi midagi teha kui ära visata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii palju opakaid, kes villa masinas suvaliselt pesevad? Uskumatu.

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See juhtub ikka kogemata ju inimestel. Keegi viskab nt pesukorvi selle määrdunud asja ja siis keegi teine sageli paneb selle korvitäie ilma vaatamata ja sorteerimata masinasse või siis mingi mees või laps paneb meelega masinasse, sest ei tea, et villast ei saa niimoodi tavalise programmiga masinas pesta ja mida kallim ja õrnem asi, seda arukam oleks üldse käsitsi pesta. Üks nipp on veel juuksepalsamiga leigesse vette likku panna ja pärast tasahaaval venitada, kui on lihtsalt kokku tõmbunud, siis võib normaalseks saada, aga kui on ikka tihe vilt, siis ei pruugi sellest kasu olla. Kui pole just kallis palsam, aga on kallis tekk, siis võid ju proovi teha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii palju opakaid, kes villa masinas suvaliselt pesevad? Uskumatu.

Kuna katsudes ei tundunud see maavillane, siis olin üsna kindel, et seda võib masinas villaprogrammiga pesta. Aga näed eksisin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 16:35; 06.04 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tuttmütsist sai nii teetassisoojendaja ????

Aga mina tegin oma kampsunist lapsele kampsuni. L-suurus kampsun oli. Ok, alguses oli see talle natuke suur, aga nüüd on ta 4a ja juba on täitsa paras.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul õnnestus Ivo Nikkolo villasegust pintsakust sellise selline rõivas kujundada, et 8aastasele ka ei mahtunud selga. Masinast võttes ei saanud kohe aru ka millega tegu, sest vooder ju kokku ei tõmmanud. Kahju oli küll, aga noh … see oligi juba vana 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Meriinost beebitekike hukas