Esileht Väikelaps Merivälja vs Padriku vs Pirita lasteaed

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Merivälja vs Padriku vs Pirita lasteaed

Postitas:

Uurisin ja vaatasin, et uuemaid teemasid nende kohta pole.
Kellel on kogmusi nende lasteaedadega – paluksin plusse ja miinuseid.
Kuidas õpetajad on?
Kuidas elu-olu sees ja väljas?
Millist neist soovitate ja miks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti mitte Padriku, minu lapsel oli viie aasta jooksul 13 kasvatajat, kellest üks oli nii vaimselt kui füüsiliselt vägivaldne. Selles lasteaias toimus palju halba, kasvatajad nägid seda, aga muuta ei saanud midagi ja seetõttu head lahkusidki, sest juhatajale rääkimisest ei olnud mingit kasu. Kiusati nii lapsi, kasvatajaid kui lapsevanemaid, igasuguseid hirmsaid asju juhtus, nii sakutamised, tõukamised, lapse kinnipanemine pimedasse ruumi kui vägivald kasvataja poolt. Tagakiusamist oli ebanormaalselt palju. Ma ei taha neid õudusi meenutada ja need mitmekümned kasvatajad, kes on sealt lahkunud, ilmselt samuti mitte.
Et keegi ei saaks mind süüdistada liialdamises, siis see millest allolev artikkel räägib, on ainult jäämäe tipp, reaalsuses olid asjad palju hullemad.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/riiklik-jarelevalve-leidis-tallinna-padriku-lasteaias-mitmeid-puudusi?id=65770218

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed käivad Meriväljal, kiidan igati. Elame muidu Padriku lasteaia juures, tean ka sealt mõnda last — ma ei ole näinud nende vanemaid küll Padriku lasteaeda nii hirmus väga ülistamas, aga mingeid suuremaid etteheiteid neil ka pole olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ka Meriväljas, iga hinna eest tahtsime sinna saada, sest olin varemgi kuulnud, et see on Pirita piirkonna parim ja sealt me ära ei lähe.
Laps läheb rõõmuga ja ta ei taha vahel äragi tulla 😉
Kaadrivoolavust pole ma küll märkanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 20:25; 21.01 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui neti sirvida siis Merivälja kohta on tõesti ainult kiidusõnu.
minu laste rühm oli küll õudusunenägu. kasvatajad ei saanud agressiivsemate lastega hakkama, oli löömist ja karjumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui neti sirvida siis Merivälja kohta on tõesti ainult kiidusõnu.

minu laste rühm oli küll õudusunenägu. kasvatajad ei saanud agressiivsemate lastega hakkama, oli löömist ja karjumist.

räägid Meriväljast ?
Ju meil pole siis sattunud ühtegi agressiivset last. Veider.
Õue peal ei ole ka märkanud kedagi kedagi klohmimas või lükkamas, sõimamas jmt

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 20:25; 21.01 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka meeldis Merivälja, lapsel olid head õpetajad (kellest küll üks ei tööta enam Meriväljal) ja tore rühm ka. Oli palju hästiorganiseeritud ühisüritusi.

Kas keegi oskab ka Pirita lasteaiast rääkida? Kuidas seal õpetajad tunduvad? Palju on liitrühmi… huvitaks just suuremad, 5-6a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Merivälja vs Padriku vs Pirita lasteaed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.