Esileht Ilu mesoniidid või täitesüst?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: mesoniidid või täitesüst?

Postitas:

Käisin konsultatsioonis, et lasta teha täitesüste (suu-nina vagu)ja läheks vaja 4ml ehk kui 1 süst on umbes 300euri siis kokku 1200euri. Rääkisin sõbrannaga sellest ja ta ütles, et nägi kunagi naiste saadet ,kus rääkis mesoniitidest. Vaatasin ka siis seda lõiku ja hindasid ja tuleb tuduvalt odavam niidid panna, iseasi kas need toimivad ja kui kaua püsivad? Andke nõu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.09 13:42; 03.04 11:37; 27.06 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ka palju mööda ilukliinikuid käinud ja mesoniitidega tõstmisest pole ükski arst vaimustuses. olen samuti uurinud, aga nad ütlevad et mõttetu protseduur. uuri välismaistest portaalidest, seal rohkem infi, loetakse suht keskpäraseks protseduuriks.
soovitan täitesüste-ninasuu vagu allub neile hästi ja tulemus on pikaks ajaks ilus. risk on ainult see, et oskamatu tohter võib sulle täidet liiga palju panna, ja siis on tulemuseks vorstid suu kõrval, aga loodetavasti nii ei lähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on vale arusaam nagu fillerid või botox teeksid näo nooremaks, ehk aimult natuke paremaks.Kortsud on noortel inimstel ka, vananedes muutub kogu näostruktuur ja seda süstidega ei paranda. Täitesüstidega on veel see jama, et kord juba süstitud, siis nad jäävad naha sisse püsima, ei lahustu nad kuhugi, kuigi reklaamitakse vastupidi, aga see tekitab omakorda turseid. Halveneb verevarustus, aga normaalne verevarustus on ainus võimalus hoida oma nägu noorena. Ja mitte stressata

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mesoniidid on võrdlemisi mõttetud. Nende ümber tekib organismi eripäradest sõltuvalt kas vähem või rohkem armkude aja jooksul ning mida vanemaks saad, seda ebaühtlasemaks ja kühmulisemaks su nägu läheb. Ei soovita üldse ja ei saa aru, miks neid haibitakse. Samas on need paremad põskedele ja lõuajoonele, mitte suu-ninavaole.
Täitesüst on sinna parem variant. Ise olen täitesüstide pooldaja, kuigi väga palju sõltub süstijast ja ka lihtsalt sellest, kuidas veab… Endal läks ühe süstija juures kehvasti, teise süstija juures esimene kord hästi, teine kord kehvasti. Probleemiks ongi need nn vorstid – süstitakse kortsu põhjast veidi mööda ja selle asemel, et kortsu põhja tõsta, tõstab täidis kortsu ääred veel kõrgemale või muudab kortsu sik-sakiliseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on vale arusaam nagu fillerid või botox teeksid näo nooremaks, ehk aimult natuke paremaks.Kortsud on noortel inimstel ka, vananedes muutub kogu näostruktuur ja seda süstidega ei paranda. Täitesüstidega on veel see jama, et kord juba süstitud, siis nad jäävad naha sisse püsima, ei lahustu nad kuhugi, kuigi reklaamitakse vastupidi, aga see tekitab omakorda turseid. Halveneb verevarustus, aga normaalne verevarustus on ainus võimalus hoida oma nägu noorena. Ja mitte stressata

Nõustun. Miinustajad vaadake seda videot fillerite tegelikust püsivusest: https://www.youtube.com/watch?v=yoF_Ez27-L0

Palju, mida iluvaldkonnas räägitakse ja haibitakse, on tegelikult üks suur mull. Seda teame juba kõik, et kreemide lubadused ei vasta tegelikkusele. Reaalsus on see, et ka enamus protseduuride lubadused on sama suurejooneliselt üleshaibitud. See ei tähenda muidugi, et nüüd peaks loobuma igast kreemist või protseduurist, aga tuleks suhtuda kriitiliselt “pakendil lubatud” tulemustesse.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 21:34; 17.10 00:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju, mida iluvaldkonnas räägitakse ja haibitakse, on tegelikult üks suur mull. Seda teame juba kõik, et kreemide lubadused ei vasta tegelikkusele. Reaalsus on see, et ka enamus protseduuride lubadused on sama suurejooneliselt üleshaibitud. See ei tähenda muidugi, et nüüd peaks loobuma igast kreemist või protseduurist, aga tuleks suhtuda kriitiliselt “pakendil lubatud” tulemustesse.

Ma ju ise näen enda pealt, kuidas ja kas aastate jooksul tulemus püsib. Ja näen ka seda, kas teevad näo nooremaks või mitte.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.10 21:54; 18.10 00:02; 19.10 18:26; 10.11 10:10; 10.11 10:14; 10.11 21:56; 13.11 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõustun. Miinustajad vaadake seda videot fillerite tegelikust püsivusest: https://www.youtube.com/watch?v=yoF_Ez27-L0

Mul püsis kurjusekortsu filler üle 5 aasta, nasolabiaalid 2 aastat.
Millest sa räägid, inimene!

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 19:17; 19.10 15:30; 20.10 18:02; 09.12 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju, mida iluvaldkonnas räägitakse ja haibitakse, on tegelikult üks suur mull. Seda teame juba kõik, et kreemide lubadused ei vasta tegelikkusele. Reaalsus on see, et ka enamus protseduuride lubadused on sama suurejooneliselt üleshaibitud. See ei tähenda muidugi, et nüüd peaks loobuma igast kreemist või protseduurist, aga tuleks suhtuda kriitiliselt “pakendil lubatud” tulemustesse.

Ma ju ise näen enda pealt, kuidas ja kas aastate jooksul tulemus püsib. Ja näen ka seda, kas teevad näo nooremaks või mitte.

Probleem ongi selles, et inimene ise ei suuda ennast kuigi objektiivselt hinnata. See lihtsalt on nii. Suur enamus arvab meist, et n2eme u 10 aastat oma tegelikust vanusest nooremad v2lja. T6esti arvame ju, aga see ei saa ju ometi t6si olla, et k6ik paistavadki 10 aastat nooremad v2lja. Samuti on ju nn staaride puhul n2ha, kui 6udsaks nad v6ivad end igasugu ilusystide ja l6ikustega muuta. Nad ise ei saa sellest aru, muidu nad ei laseks asja ju k2est. Subjektiivselt tajuvad end ehk v2ga kauninagi. K6igele lisaks j22b nendest protseduuridest mingis m6ttes s6ltuvusse. Tundub et tagasiteed enam ei ole. Kui mingil hetkel ei ole nt 1200 eurot vaba raha enda noorendamise peale raisata, mis siis saab. Igal asjal on varjupooled ja enne peab ikka v2ga korralikult m6tlema, kui enda n2gu moonutada lasta. kui t6esti teisiti ei saa(enneaegne vananemine vmt probleemid)

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.10 21:11; 18.10 21:53; 19.10 21:59; 07.11 21:10; 10.11 12:13; 10.11 20:23; 11.11 14:05; 15.11 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul püsis kurjusekortsu filler üle 5 aasta, nasolabiaalid 2 aastat.
Millest sa räägid, inimene!

Kas sa üldse vaatasid seda videot? Video ongi sellest, et fillerid püsivad palju kauem kui lubatud ja aastatega liiguvad näos ringi (vajuvad).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 21:34; 17.10 00:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju, mida iluvaldkonnas räägitakse ja haibitakse, on tegelikult üks suur mull. Seda teame juba kõik, et kreemide lubadused ei vasta tegelikkusele. Reaalsus on see, et ka enamus protseduuride lubadused on sama suurejooneliselt üleshaibitud. See ei tähenda muidugi, et nüüd peaks loobuma igast kreemist või protseduurist, aga tuleks suhtuda kriitiliselt “pakendil lubatud” tulemustesse.

Ma ju ise näen enda pealt, kuidas ja kas aastate jooksul tulemus püsib. Ja näen ka seda, kas teevad näo nooremaks või mitte.

Probleem ongi selles, et inimene ise ei suuda ennast kuigi objektiivselt hinnata. See lihtsalt on nii. Suur enamus arvab meist, et n2eme u 10 aastat oma tegelikust vanusest nooremad v2lja. T6esti arvame ju, aga see ei saa ju ometi t6si olla, et k6ik paistavadki 10 aastat nooremad v2lja. Samuti on ju nn staaride puhul n2ha, kui 6udsaks nad v6ivad end igasugu ilusystide ja l6ikustega muuta. Nad ise ei saa sellest aru, muidu nad ei laseks asja ju k2est. Subjektiivselt tajuvad end ehk v2ga kauninagi. K6igele lisaks j22b nendest protseduuridest mingis m6ttes s6ltuvusse. Tundub et tagasiteed enam ei ole. Kui mingil hetkel ei ole nt 1200 eurot vaba raha enda noorendamise peale raisata, mis siis saab. Igal asjal on varjupooled ja enne peab ikka v2ga korralikult m6tlema, kui enda n2gu moonutada lasta. kui t6esti teisiti ei saa(enneaegne vananemine vmt probleemid)

Ma ei ole kordagi rääkinud 10 aastat nooremana näimisest. Räägin sellest, et süstid mõjuvad ja mõni päris pikalt. See on fakt (pildid olemas). Nasolabiaal oli 3 aastat tagasi olemas, praegu ei ole. Kurjusekorts oli olemas, praegu ei ole. Nii lihtsalt on. Polegi väitnud, et jään mingi vanuse juurde seeläbi püsima, aga kindel on, et teatud kohtades kortse mul pole ja see pole mitte ainult minu hinnangul ilus, vaid ka teiste. Järelikult olen osanud neid asju õigesti teha. Mees on mul tuline ilusüstide vastane (pidavat kohe näha olema, kui neid on tehtud), aga minu puhul pole tal õrna aimugi. Kiidab vaid mu loomulikku ja püsivat ilu :p.
Ja vaidlen vastu sellele, et süste võiks teha siis, kui olukord on juba väga halb. Vastupidi – mida varem neid teha, seda vähem on vaja hea tulemuse hoidmiseks ja seda loomulikum jääb.

Sellega olen absoluutselt nõus, et kõike tuleb mõistusega võtta ning seetõttu olen väga ettevaatlik ilusüstidega. Ideaalset siledust taga ei aja, sest see jääks ebaloomulik. Aga mõne sügavama kortsu lasen sileda(ma)ks “triikida” küll. Aga see on hoopis teine jutt, kui väide, et “ilusüstid on üks suur mull”. Ütleks, et isegi vastuolulised väited. Kui need üldse ei mõjuks, ei saaks nende abil ka nägu koledamaks muuta, eksju.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.10 21:54; 18.10 00:02; 19.10 18:26; 10.11 10:10; 10.11 10:14; 10.11 21:56; 13.11 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisele. Muidugi nad m6juvad, selles pole kahtlustki. N2gu on ju kohe nagu plastmassisem ja turses. V2hemalt seal muutumise saates olid nad ju l6puks k6ik yhte n2gu. Ole siis ettevaatlik, et mees, kes ei saa absull aru, kui naisel nn yle66 kurjusekorts ja nasolabiaalvolt kadunud on, sind yhel hetkel m6ne teise systituga segi ei aja.????

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.10 21:11; 18.10 21:53; 19.10 21:59; 07.11 21:10; 10.11 12:13; 10.11 20:23; 11.11 14:05; 15.11 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem ongi selles, et inimene ise ei suuda ennast kuigi objektiivselt hinnata. See lihtsalt on nii. Suur enamus arvab meist, et n2eme u 10 aastat oma tegelikust vanusest nooremad v2lja. T6esti arvame ju, aga see ei saa ju ometi t6si olla, et k6ik paistavadki 10 aastat nooremad v2lja.

Ei saa tõesti. Palju paistavad oma vanusest ka 10 aastat vanemad välja. Ja mõned näevad välja täpselt sellised, kui nende vanus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 19:17; 19.10 15:30; 20.10 18:02; 09.12 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisele. Muidugi nad m6juvad, selles pole kahtlustki. N2gu on ju kohe nagu plastmassisem ja turses. V2hemalt seal muutumise saates olid nad ju l6puks k6ik yhte n2gu. Ole siis ettevaatlik, et mees, kes ei saa absull aru, kui naisel nn yle66 kurjusekorts ja nasolabiaalvolt kadunud on, sind yhel hetkel m6ne teise systituga segi ei aja.????

Novot, mees vaatab üldist tervikut, mitte üksikuid kortse ja ta ei saanud aru jah (keegi pole saanud), väga hästi tehtud järelikult ja õigel ajal. Mingeid turseid mul pole ja plastamssimoodi väljanägemist ka mitte (seal muutumissaates pannakse korraga vist 10ml laks ära, ma üle 1ml iial ei tee). Mees peab mind siiani ilusaimaks naiseks, kellega ta kohtunud on, segiajamist ei ole karta. Ära ole kade.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.10 21:54; 18.10 00:02; 19.10 18:26; 10.11 10:10; 10.11 10:14; 10.11 21:56; 13.11 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See et inimesed sulle ytlevad, et nad ei m2rka kuidas su kortsud kord tekivad ja siis kaovad, ei t2henda et nad tegelt ei m2rka. Mina kyll m2rkan, n2ost kohe natuke priskemaks ju muutuvad peale systimist. Kade kyll ei ole, lihtsalt imestan, miks inimesed ennast siukeseks teha lasevad. Mehed v6ibolla t6esti ei m2rka, need vahivad nagunii ainult noori.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.10 21:11; 18.10 21:53; 19.10 21:59; 07.11 21:10; 10.11 12:13; 10.11 20:23; 11.11 14:05; 15.11 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See et inimesed sulle ytlevad, et nad ei m2rka kuidas su kortsud kord tekivad ja siis kaovad, ei t2henda et nad tegelt ei m2rka. Mina kyll m2rkan, n2ost kohe natuke priskemaks ju muutuvad peale systimist. Kade kyll ei ole, lihtsalt imestan, miks inimesed ennast siukeseks teha lasevad. Mehed v6ibolla t6esti ei m2rka, need vahivad nagunii ainult noori.

Sa märkad neid, kes on ülesüstitud. Teisi mitte. Hea töö on tehtud siis, kui seda näha pole (peale loomuliku välimuse).
Ja kas suudaksid normaalselt kirjutada, täpitähed võiks ikka selgeks õppida.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 19:17; 19.10 15:30; 20.10 18:02; 09.12 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mesoniiite võid katsetada küll, aga arvesta, et see on lahendus umbes aastaks ja vahel võib taastusperiood olla pikem kui lubatakse. Kuu aega on nägu valus ja pingul ning miimika keelatud. Minul läks sellega halvasti, mitu niiti katkesid, sest ei osanud olla kivinäoga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See et inimesed sulle ytlevad, et nad ei m2rka kuidas su kortsud kord tekivad ja siis kaovad, ei t2henda et nad tegelt ei m2rka. Mina kyll m2rkan, n2ost kohe natuke priskemaks ju muutuvad peale systimist. Kade kyll ei ole, lihtsalt imestan, miks inimesed ennast siukeseks teha lasevad. Mehed v6ibolla t6esti ei m2rka, need vahivad nagunii ainult noori.

Ma pole ammu nii lolli juttu kuulnud!
Kuidas sa küll aru saad?
Ma isegi ei saa aru, kui kerge paistetus kaob kui olen süstinud. Näen lihtsalt värskem välja ja sama moodi ka teised süstitavad.
Ei saa sa muffigi aru, ära plära!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, sest olen tahelepanelik vaatleja. Nt 35+ systijate puhul m2letan et inimene 10 a tagasi kortsudega, nyyd ei ole kortse. Teen omad jareldused. 45+saan ka juba ilma taustainfota aru. Need juba nii palju sustinud, et nagu paistes. Loomuliku vananemise korral jaab nagu kitsamaks. Sustijatel nagu muutub laiemaks.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.10 21:11; 18.10 21:53; 19.10 21:59; 07.11 21:10; 10.11 12:13; 10.11 20:23; 11.11 14:05; 15.11 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See et inimesed sulle ytlevad, et nad ei m2rka kuidas su kortsud kord tekivad ja siis kaovad, ei t2henda et nad tegelt ei m2rka. Mina kyll m2rkan, n2ost kohe natuke priskemaks ju muutuvad peale systimist. Kade kyll ei ole, lihtsalt imestan, miks inimesed ennast siukeseks teha lasevad. Mehed v6ibolla t6esti ei m2rka, need vahivad nagunii ainult noori.

Väidad, et 1ml täidet näiteks nasolabiaalides muudab inimese näost silmnähtavalt priskemaks? Ära aja jama. Rääkimata botoxist, mis ei mõjuta üldse näo volüümi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.10 21:54; 18.10 00:02; 19.10 18:26; 10.11 10:10; 10.11 10:14; 10.11 21:56; 13.11 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, sest olen tahelepanelik vaatleja. Nt 35+ systijate puhul m2letan et inimene 10 a tagasi kortsudega, nyyd ei ole kortse. Teen omad jareldused. 45+saan ka juba ilma taustainfota aru. Need juba nii palju sustinud, et nagu paistes. Loomuliku vananemise korral jaab nagu kitsamaks. Sustijatel nagu muutub laiemaks.

Mul on nägu kitsas ja sale, võiks öelda isegi, et kondine (25-aastaselt oli märksa ümaram). Sittagi sa aru saad.
45-ndaks eluaastaks on tekkinud vajadus keskmiselt vast 2-3 täitesüsti järele lisaks botoxile, see kogus ei muuda nägu küll mingitmoodi priskemaks.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.10 21:54; 18.10 00:02; 19.10 18:26; 10.11 10:10; 10.11 10:14; 10.11 21:56; 13.11 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see systimine kuidagi n2gu ei muuda, nagu te siin vaita yritate, miks te siis seda teete. Iga taoline invasiivne sekkumine muudab mingil m22ral n2o proportsioone, ilmet. Ise ei saada sellest aru, sest kinnism6te on vabaneda mingist kortsust ja see eesm2rk saab t2idetud. Imelise muutumise saates olid ju n2od tundmatuseni muutunud ja ebaloomulikud. No seal systiti rohkem, v2iksema koguse systimisel on muutus lihtsalt v2iksem. Ja mingist vanusest ei piisa v2iksest kogusest kellelegi. Kui panna v2iksemad rinnaimplantaadid, siis muidugi ei torka ka see kunstlikkus nii silma kui suurte pommide kulge monteerimisel, aga aru on ikka voimalik saada, et feik silikoon.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.10 21:11; 18.10 21:53; 19.10 21:59; 07.11 21:10; 10.11 12:13; 10.11 20:23; 11.11 14:05; 15.11 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see systimine kuidagi n2gu ei muuda, nagu te siin vaita yritate, miks te siis seda teete. Iga taoline invasiivne sekkumine muudab mingil m22ral n2o proportsioone, ilmet. Ise ei saada sellest aru, sest kinnism6te on vabaneda mingist kortsust ja see eesm2rk saab t2idetud. Imelise muutumise saates olid ju n2od tundmatuseni muutunud ja ebaloomulikud. No seal systiti rohkem, v2iksema koguse systimisel on muutus lihtsalt v2iksem. Ja mingist vanusest ei piisa v2iksest kogusest kellelegi. Kui panna v2iksemad rinnaimplantaadid, siis muidugi ei torka ka see kunstlikkus nii silma kui suurte pommide kulge monteerimisel, aga aru on ikka voimalik saada, et feik silikoon.

Miks sa räägid asjast millest sul pole mingit arusaamist?
Näo kuju, proportsioonid jms. süstid loomulikult ei muuda. Täitesüst tõstab kortsu põhja, alla 45 a inimestel on see korts ikkagi imepeen jooneke (mitte sügav vagu või rippuv nahk), mille põhi üles tõstetakse ja nägu on täpselt samasugune nagu varem va. see korts mis nüüd on muu nahapinnaga tasa.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah ja silikoonrinnad on ka tapselt samad mis loomulikud, ainult suuremad. Ja pardihuuled samuti. Sustitud naised lahevad pikapeale uhte n2gu nagu pardimokk-naisedki. Kaob isikup2ra. Mulle tundub, et mingi ilukliinikute reklaam siin.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.10 21:11; 18.10 21:53; 19.10 21:59; 07.11 21:10; 10.11 12:13; 10.11 20:23; 11.11 14:05; 15.11 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see systimine kuidagi n2gu ei muuda, nagu te siin vaita yritate, miks te siis seda teete. Iga taoline invasiivne sekkumine muudab mingil m22ral n2o proportsioone, ilmet.

Tehakse seepärast, et säilitada olemasolevat, mitte muuta, kas saad aru? Ei muuda see mingeid proportsioone.

Ja mingist vanusest ei piisa v2iksest kogusest kellelegi.

Mingist vanusest ei ole vaja ka enam samasugust tulemust saavutada kui 20a varem. 60-selt ei ole vaja välja näha nagu 30. Aga kui oled õigel ajal jaole saanud, pole ka vaja nii suurt sekkumist.

Su jutt on umbes sama rumal, nagu oleks meikimine mõttetu ja kole vaid seetõttu, et mõned naised end kenasti meikida ei oska.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.10 21:54; 18.10 00:02; 19.10 18:26; 10.11 10:10; 10.11 10:14; 10.11 21:56; 13.11 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oigel ajal jaole, kolab ka tapselt nagu ilukliinikute reklaam. Et juba noored inimesed systi otsa saada. Vanadega ongi ukskoik, nende visuaalne pool nagunii ei k6ida enam, on nad siis kortsus voi kummi systitud nagudega. Noorte ilu rikkuda ja narvimyrki ja silikooni kehasse systida, no hullumeelne ju.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.10 21:11; 18.10 21:53; 19.10 21:59; 07.11 21:10; 10.11 12:13; 10.11 20:23; 11.11 14:05; 15.11 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oigel ajal jaole, kolab ka tapselt nagu ilukliinikute reklaam. Et juba noored inimesed systi otsa saada. Vanadega ongi ukskoik, nende visuaalne pool nagunii ei k6ida enam, on nad siis kortsus voi kummi systitud nagudega. Noorte ilu rikkuda ja narvimyrki ja silikooni kehasse systida, no hullumeelne ju.

Aga sina ära süsti, miks need teiste süstid sind nii erutavad, ei saa aru.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 20:33; 07.12 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oigel ajal jaole, kolab ka tapselt nagu ilukliinikute reklaam. Et juba noored inimesed systi otsa saada. Vanadega ongi ukskoik, nende visuaalne pool nagunii ei k6ida enam, on nad siis kortsus voi kummi systitud nagudega. Noorte ilu rikkuda ja narvimyrki ja silikooni kehasse systida, no hullumeelne ju.

Ma ei tea, mis on sinu jaoks noor. Pidasin silmas vanust 40 ringis. Kuskil 55+ on vaja juba tõsisemat sekkumist. Ja korduvalt öeldud, et see ei riku ilu, vaid säilitab. Su väide silikooni süstimise kohta näitab, et sa just väga kompetentne pole sel teemal sõna võtma.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.10 21:54; 18.10 00:02; 19.10 18:26; 10.11 10:10; 10.11 10:14; 10.11 21:56; 13.11 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma naen inimesi enda umber. Nende valimus on sustide tottu vaga muutunud. Ka minu lahedasel, kes mu nouandeid ei kuula, sest on juba systi otsa sattunud. Kui korvutada praegust pilti 10 aasta taguse pildiga – taiesti teine inimene nagu. Kui systitakse tasapisi, siis seda justkui korraga ei marka, et inimene nii muutub. Aga need muutused aina kuhjuvad. See uus n2gu on toesti kortsudeta ja ei saa ka oelda, et oleks midagi koledat. Aga taiesti teine inimene. Selline vahajas uldmulje. See ei ole sailitamine, see on muundamine.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.10 21:11; 18.10 21:53; 19.10 21:59; 07.11 21:10; 10.11 12:13; 10.11 20:23; 11.11 14:05; 15.11 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vähemalt sile vahajas, ma olen viimase 5 aastaga muundunud krimpsus kartuliks 🙂 Kuna mani pole üleliigset, siis lepin endaga, no mis mul muud üle jääb.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mesoniidid toetavad näo karkassi nö, kui nägu on väga ära vajunud, siis on mõttekas.
Kui aga on lihtsalt natuke kortsukesi, siis suu-nina joone süstimine ja kurjusekortsukese süstimine ja natuke täidet põsesanadesse, et nägu nooruslikum oleks, on kindlasti mõttekam.
Aga tegija peab hea olema!

_

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Ilu mesoniidid või täitesüst?