Esileht Ilu mesoteraapia, mesoniidid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 173 )

Teema: mesoteraapia, mesoniidid

Postitas:
Kägu

On siinsetest keegi teindu mesoteraapiat või lausa lasknud mesoniidid panna. On mesoteraapial päriselt ka mingi mõju? Mesoniidid, mida neist arvata, kas on oma olemuselt sama nagu ilusüstid või mingi “leebem” asi?

tahaks justkui nägu juba kohendada, kuid kardan ilusüstide ebaloomulikku tulemust…jah, alguses on ehk okei, kui kortsud pole nii sügavad, aga mida vanem, seda enam ilmselt on täidet vaja ja lõpuni ikka ei saa tulemus loomulik olla (st ise arvan, et nt 50a ei peagi välja nägema nagu 30a, 5a noorem oleks tore…)

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Süstid ja niidid on ju olemuselt täiesti erinevad asjad. Süst täidab kortse või halvab lihased. Niidid tõstavad nägu, mis süstidega võimalik pole. Või peaks tõstma, aga minu meelest pole tulemus ja hind tasakaalus.
Kui vaja tõsta, siis pigem juba (pool)ringlõikus.
Ehk siis tee esmalt selgeks, milles su probleem on.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On siinsetest keegi teindu mesoteraapiat või lausa lasknud mesoniidid panna. On mesoteraapial päriselt ka mingi mõju? Mesoniidid, mida neist arvata, kas on oma olemuselt sama nagu ilusüstid või mingi “leebem” asi?

tahaks justkui nägu juba kohendada, kuid kardan ilusüstide ebaloomulikku tulemust…jah, alguses on ehk okei, kui kortsud pole nii sügavad, aga mida vanem, seda enam ilmselt on täidet vaja ja lõpuni ikka ei saa tulemus loomulik olla (st ise arvan, et nt 50a ei peagi välja nägema nagu 30a, 5a noorem oleks tore…)

Kas mitte üks tuntud teleajakirjanik sellega alt ei läinud? Lasi mingid tõstvad niidid panna, pärast seda läks midagi valesti ja nüüd ongi nii.

Mina ei hakkaks riskima. Mõtle sellele, mis kõik võib valesti minna. Iga naine on parimat väärt, aga see parim on siiski oma loomulik olek.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need niidid ei püsi absoluutselt. Raha raiskamine. Mingit “nii ongi” tulemust ei saa nendega iial.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On siinsetest keegi teindu mesoteraapiat või lausa lasknud mesoniidid panna. On mesoteraapial päriselt ka mingi mõju? Mesoniidid, mida neist arvata, kas on oma olemuselt sama nagu ilusüstid või mingi “leebem” asi?

tahaks justkui nägu juba kohendada, kuid kardan ilusüstide ebaloomulikku tulemust…jah, alguses on ehk okei, kui kortsud pole nii sügavad, aga mida vanem, seda enam ilmselt on täidet vaja ja lõpuni ikka ei saa tulemus loomulik olla (st ise arvan, et nt 50a ei peagi välja nägema nagu 30a, 5a noorem oleks tore…)

Kas mitte üks tuntud teleajakirjanik sellega alt ei läinud? Lasi mingid tõstvad niidid panna, pärast seda läks midagi valesti ja nüüd ongi nii.

Mina ei hakkaks riskima. Mõtle sellele, mis kõik võib valesti minna. Iga naine on parimat väärt, aga see parim on siiski oma loomulik olek.

Kellest jutt?

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niidid on jah kahjuks pettumus. Mul on näoovaali äravajumisega probleem ja olen kaks korda lasknud niite panna. Esimene kord polnud see panemine väga hull ja esialgu oli tulemus ka olemas, aga kuskil kuu aja pärast hakkasin vaatama, et olen nagu enne. Siis mõne aja pärast lasin veel panna, siis tegija ütles, et peab ikka rohkem neid niite panema ja teine kord jäävadki paremini püsima, mõtlesin siis uuesti proovida. Esiteks oli panemine meeletult valus, nägu oli paistes ja sinine, ühe põse peal olid niidivorbid näha. Trimmis oli küll, aga nägu nägi väga jube välja. Kuu ajaga see siiski kõik paranes, aga nüüd vaatan, et hakkab jälle endiseks kõik vajuma. See raha, valu, taastumine tõesti ei ole seda asja väärt. Nüüd hakkas see arst rääkima, et peaksin laskma seestpoolt rasva imeda, et siis on neid põski kergem üles vinnata, see oleks siis jälle mingi kallis ja kaua paranemisaega võttev protseduur, aga ma arvan, et ei ole sellel mõtet. Peab ikka minema ringlõikust tegema, kuigi seda kardan ka.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mida see ringlõikus tähendab? Tõmmatakse nahk kõrvade taha ja silmad pilukile? või lõigatakse äravajunud nahka vähemaks? Sest tõttöelda, kortsud ei häirigi mind niiväga, see nagu elu loomulik osa, aga nagu eespoolgi üks kirjutab – need äravajunud, lõdvad põsed – ja ma ei ole paks, st ei usu, et mingi “rasva vähendamine” aitaks, ikka nahk on lõtv.

Ausaltöeldes ma üldse väga iluoppe ei fänna, aga ma olen “terve elu” näinud ca 10 a vanem välja ja kui nooremana see tuli kasuks  – ööklubidesse pääsemine, alkoholi ost, 20aatsaselt oli poogen – sest no näojooned on sellised, aga kortse ju polnud, siis nüüd ikka hakkab häirima, kui lisandub vananev nahk 🙁

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te teete neid jäledaid asju iseendaga? Riskite oma normaalse inimese väljanägemise klouni oma vastu vahetada eesmärgiga “viis aastat noorem välja näha”, halvemal juhul riskite ka tervisega, ja igal juhul aitate kaasa ühiskonnas idiootse arusaama levimisele et omas vanuses välja näha on häbiasi. Lõpetage ära.

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest tõttöelda, kortsud ei häirigi mind niiväga, see nagu elu loomulik osa, aga nagu eespoolgi üks kirjutab – need äravajunud, lõdvad põsed – ja ma ei ole paks, st ei usu, et mingi “rasva vähendamine” aitaks, ikka nahk on lõtv.

Asi ei ole paksuses, vaid need buldogipõsed ongi see, et rasv paigutub ümber, kukub sinna allapoole ja kui nahk oleks sealt õhem, oleks niitidega ülestirimine kergem ja püsivam. Aga nagu öeldud, ma enam väga ei usu, et see niitidega tirimine väga aitaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on hästi näha, milline vahe on alla vajunud näol ja tõstetud näol. Tahaks ka nii, aga raha pole.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures alguses isegi on niitidega sarnane efekt, aga see ei püsi. Ainult näo ringlõikus aitab, peangi vist ise ka selle ette võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mesoteraapia ja mesoniidid on ikka täiesti erinevad asjad, kuigi sõna algus on sarnane.

Mina olen mesoteraapiat teinud, see on selline leebe naha turgutamise protseduur. märksa mõjusama tulemuse tegi aga biorevitalisatsioon, mis on pm sama asi, aga suurem kogus.

buldogipõski see muidugi tagasi ei tõsta, aga naha teeb pringimaks ja siledamaks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te teete neid jäledaid asju iseendaga? Riskite oma normaalse inimese väljanägemise klouni oma vastu vahetada eesmärgiga “viis aastat noorem välja näha”, halvemal juhul riskite ka tervisega, ja igal juhul aitate kaasa ühiskonnas idiootse arusaama levimisele et omas vanuses välja näha on häbiasi. Lõpetage ära.

Teevad, sest ei suuda aktsepteerida ennast loomulikus olekus. Lisaks on osade jaoks vanusega leppimine  mission impossible, nad lihtsalt ei suuda seda. Madal enesehinnang ja surve igasuguste tobedate “ilugurude” poolt. Päris paljud naised ei tule sellega toime ja valivad enese kohendamise tee, selle asemel, et oma mentaalse poolega tööd teha.

Aga häid jõule teilegi.????

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inspiratsiooniks:

https://www.youtube.com/watch?v=hBTNyJ33LWI&ab_channel=RammsteinOfficial

Rõõmsaid pühi!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mida see ringlõikus tähendab? Tõmmatakse nahk kõrvade taha ja silmad pilukile? või lõigatakse äravajunud nahka vähemaks? Sest tõttöelda, kortsud ei häirigi mind niiväga, see nagu elu loomulik osa, aga nagu eespoolgi üks kirjutab – need äravajunud, lõdvad põsed – ja ma ei ole paks, st ei usu, et mingi “rasva vähendamine” aitaks, ikka nahk on lõtv.

Pilukile?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on hästi näha, milline vahe on alla vajunud näol ja tõstetud näol. Tahaks ka nii, aga raha pole.

Vahe on tõesti silmanähatav – üks on normaalne inimese nägu, teine photoshop.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mida see ringlõikus tähendab? Tõmmatakse nahk kõrvade taha ja silmad pilukile? või lõigatakse äravajunud nahka vähemaks? Sest tõttöelda, kortsud ei häirigi mind niiväga, see nagu elu loomulik osa, aga nagu eespoolgi üks kirjutab – need äravajunud, lõdvad põsed – ja ma ei ole paks, st ei usu, et mingi “rasva vähendamine” aitaks, ikka nahk on lõtv.

Ausaltöeldes ma üldse väga iluoppe ei fänna, aga ma olen “terve elu” näinud ca 10 a vanem välja ja kui nooremana see tuli kasuks – ööklubidesse pääsemine, alkoholi ost, 20aatsaselt oli poogen – sest no näojooned on sellised, aga kortse ju polnud, siis nüüd ikka hakkab häirima, kui lisandub vananev nahk ????

Ära sa jumala eest ilukliinikusse konsultatsioonile mine. Nii, kui nina sinna pistad, tõmmatakse sul suu kõrvuni ja silmad pilukile. Ülejääv nahk jääb kõrvade taha rulli ja kõrvad ise asuvad edaspidi kuklas.
Ole rahulikult oma rippuvate põskedega edasi. Naturaalsus on moes.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on hästi näha, milline vahe on alla vajunud näol ja tõstetud näol. Tahaks ka nii, aga raha pole.

Mõnda inimest päästabki tema enda käest ainult see, et pole piisavalt raha et endale kahju teha.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnda inimest päästabki tema enda käest ainult see, et pole piisavalt raha et endale kahju teha.

Keegi ei keela koldana ringi käia, jumala eest. Sa ei paistnud silma ka noore ja värskena, nüüd ammugi mitte.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei keela koldana ringi käia, jumala eest. Sa ei paistnud silma ka noore ja värskena, nüüd ammugi mitte.

Neid täiesti põhjuse ja vajaduseta “ilu”operatsioone võiks keelata küll, ühiskonna vaimse tervise huvides. Kes tahavad elada maailmas, kus normaalne on kuuekümneselt plastiknäo ja pundunud pardihuultega ringi tuiata, siis see koht on olemas, kolige Hollywoodi ja nautige täiega. Mina seisan enda ja oma järeltulijate võimaluse eest elada maailmas, kus normaalne välimus ei ole ebanormaalsus, ja ebanormaalne välimus ei ole normaalsus.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid täiesti põhjuse ja vajaduseta “ilu”operatsioone võiks keelata küll, ühiskonna vaimse tervise huvides. Kes tahavad elada maailmas, kus normaalne on kuuekümneselt plastiknäo ja pundunud pardihuultega ringi tuiata, siis see koht on olemas, kolige Hollywoodi ja nautige täiega. Mina seisan enda ja oma järeltulijate võimaluse eest elada maailmas, kus normaalne välimus ei ole ebanormaalsus, ja ebanormaalne välimus ei ole normaalsus.

See on sinu subjektiivme arvamus. Koli ise metsa, kui tahad. Üle maailma teevad naised end ilusamaks, selleks pole vaja kuhugi kolida.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on sinu subjektiivme arvamus. Koli ise metsa, kui tahad. Üle maailma teevad naised end ilusamaks, selleks pole vaja kuhugi kolida.

Üle maailma teevad naised end lolliks, kraabivad oma rahanatukest kokku, et “ilu”ärikate taskuid täita, laastavad enda tervist, laastavad ennast ümbritsevate inimeste vaimset tervist, luues maailma, kus inimese normaalne välimus pole piisavalt hea ja sobiv.

Teie kes te oma täiesti eakohaselt välja nägevat sihverplaati süstide, noa ja muude väärastunud invasiivsete protseduuridega retsite, laote halvimal juhul alust sellele, et teie lastel ei ole enam valikut kas seda teha või mitte, sest oma välimuse rikkumise nimel tervisega riskimine ja uskumatute summade kulutamine on norm.

Paremal juhul lihtsalt süvendate iseendas, oma lastes ja kogu ühiskonnas ebatervet suhtumist inimese välimusse ja teete kokkuvõttes kõigil elu raskemaks, v.a käputäiel vastutustundetutel ilulõikuritel, kes omale teie raha eest villasid ehitavad.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teie kes te oma täiesti eakohaselt välja nägevat sihverplaati süstide, noa ja muude väärastunud invasiivsete protseduuridega retsite, laote halvimal juhul alust sellele, et teie lastel ei ole enam valikut kas seda teha või mitte, sest oma välimuse rikkumise nimel tervisega riskimine ja uskumatute summade kulutamine on norm.

Mingid tuhanded eurod ei liigitu uskumatute summade alla. Eakohane ei võrdu juba ammu 50 aastat tagasi olevaga. Aeg on tänapäeva tulla. Hoolitsetud naine on sotsiaalses plaanis palju edukam. Miks sa oma hambaid parandad, las olla auklikud, kui ei valuta. Näoga on sama.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paremal juhul lihtsalt süvendate iseendas, oma lastes ja kogu ühiskonnas ebatervet suhtumist inimese välimusse ja teete kokkuvõttes kõigil elu raskemaks,

Väga huvitav, kuidas need teised iluprotseduure tegevad naised sinu elu küll raskemaks teevad? Sinul ei käsi keegi mingeid protseduure teha, ka mitte need ahned ilukirurgid ei tule sind kuskile nurga taha püüdma, et pead operatsioonile tulema, muidu sured. Las teised elavad oma elu, sina ela oma. Ja püsi teemades, mis sind kuidagi puudutavad.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paremal juhul lihtsalt süvendate iseendas, oma lastes ja kogu ühiskonnas ebatervet suhtumist inimese välimusse ja teete kokkuvõttes kõigil elu raskemaks,

Väga huvitav, kuidas need teised iluprotseduure tegevad naised sinu elu küll raskemaks teevad? Sinul ei käsi keegi mingeid protseduure teha, ka mitte need ahned ilukirurgid ei tule sind kuskile nurga taha püüdma, et pead operatsioonile tulema, muidu sured. Las teised elavad oma elu, sina ela oma. Ja püsi teemades, mis sind kuidagi puudutavad.

No ta paistab oma buldogipõskedega siis ju eriti teravalt silma. Muidugi on tal elu raske.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mida see ringlõikus tähendab? Tõmmatakse nahk kõrvade taha ja silmad pilukile? või lõigatakse äravajunud nahka vähemaks? Sest tõttöelda, kortsud ei häirigi mind niiväga, see nagu elu loomulik osa, aga nagu eespoolgi üks kirjutab – need äravajunud, lõdvad põsed – ja ma ei ole paks, st ei usu, et mingi “rasva vähendamine” aitaks, ikka nahk on lõtv.

Pilukile?

Pole küll see, kellelt küsid, aga jah, need pilusilmad on küllaltki levinud resultaat, mis tekib just igasugu tõstvate näooppide tagajärjel. Vaata nt Jocelyn Wildensteini enne ja pärast pilte. Või Meg Ryani omi.

Normaalne oleks ju eeldada, et selline asi peletab inimesed igasugu kahtlastest iluoppidest eemale, aga ei…

 

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole küll see, kellelt küsid, aga jah, need pilusilmad on küllaltki levinud resultaat, mis tekib just igasugu tõstvate näooppide tagajärjel. Vaata nt Jocelyn Wildensteini enne ja pärast pilte. Või Meg Ryani omi. Normaalne oleks ju eeldada, et selline asi peletab inimesed igasugu kahtlastest iluoppidest eemale, aga ei…

See ei ole levinud resultaat, vaid eraldi soovitud opp-fox eyes.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole küll see, kellelt küsid, aga jah, need pilusilmad on küllaltki levinud resultaat, mis tekib just igasugu tõstvate näooppide tagajärjel. Vaata nt Jocelyn Wildensteini enne ja pärast pilte. Või Meg Ryani omi. Normaalne oleks ju eeldada, et selline asi peletab inimesed igasugu kahtlastest iluoppidest eemale, aga ei…

See ei ole levinud resultaat, vaid eraldi soovitud opp-fox eyes.

Ma ei räägi sellest.

Pean silmas neid arvukaid untsu läinud näolõikusi, kus varasemalt normaalse kujuga silmad pärast oppi ebaesteetiliselt pilukile jäävad. Sellel on teatud nimetus, aga hetkel ei tule meelde.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole küll see, kellelt küsid, aga jah, need pilusilmad on küllaltki levinud resultaat, mis tekib just igasugu tõstvate näooppide tagajärjel. Vaata nt Jocelyn Wildensteini enne ja pärast pilte. Või Meg Ryani omi. Normaalne oleks ju eeldada, et selline asi peletab inimesed igasugu kahtlastest iluoppidest eemale, aga ei…

See ei ole levinud resultaat, vaid eraldi soovitud opp-fox eyes.

Ma ei räägi sellest.

Pean silmas neid arvukaid untsu läinud näolõikusi, kus varasemalt normaalse kujuga silmad pärast oppi ebaesteetiliselt pilukile jäävad. Sellel on teatud nimetus, aga hetkel ei tule meelde.

Sulle juba seletati, need pole untsuläinud opi tulemused vaid omaette lõikus.
Kui ei taha selliseid silmi, siis neid ka ei teha. Lihtsalt ringlõikusega ei saa mingit rebasesilma.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osadel lähevad silmad väikseks, kui liiga palju põsesarnadesse süste teevad. Ringlõikus ei tee pilusilmi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 173 )


Esileht Ilu mesoteraapia, mesoniidid