Esileht Ilu mesoteraapia, mesoniidid

Näitan 23 postitust - vahemik 151 kuni 173 (kokku 173 )

Teema: mesoteraapia, mesoniidid

Postitas:
Kägu

Miks 54. a tädi hakkab kohe meestest rääkima? Aga ma olen kindel, et suurem osa mehi jookseks ikka selle fitnessi tädi suunas, kui et tema järgi.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin näiteks näeb küll ja ka eelmistel piltidel: https://www.instagram.com/p/Cmhj34Ru4aj/

Jumal, ma pidin oma tee kurku tõmbama praegu. Ma olen 54-aastane mul reaalselt on ilusamad käed. See on ikka päris võigas.

On muidugi. Eriti triitseps on sul kindlasti imeilus.

Nii, mina 54a naine tagasi sulle vastamas.

Esiteks, pildil on delta ja biitseps, mitte triitseps. Triitseptsit pildil ei ole näha. Tundub, et sul on inimese anatoomiaga veidi raskusi, õpi juurde.

Teiseks. Mingid punnis õlad või õlavarred ei muuda naist ilusaks, naiselikuks, võluvaks, pehmeks, ahvatlevaks. Nüüd on muidugi see koht, kus võiksid küsida meestelt. Kui julged. Mitte ükski biitseps, delta ega triitseps ei tee naist ilusaks, kui sa just ei liigu vaid mingites maikasärke kandvates ja pungitavaid õlgu reklaamivates seltskondades. Või oled äkki kettaheitjate fännikubis või mida?

Kolmandaks. Mina rääkisin kätest ja tegelikult mõtlesin randmeid ja labakäsi. Need on selle noore naise pildil ikka (vabandage) kohutavad. Minu, 54-aastase mitte fitnessiga tegeleva naise käed on siledad ja ilma mingite nende jubedate punduvate veresoonteta, kuid selle minust 20a noorema naise käed on nagu mingid soonelised õudusflmitegelase omad.

Vahet ei ole, mida sa seal pildil näed, mina rääkisin triitsepsist, mis sinusugustel treenimata käsivartega muttidel nukralt ripub. Deltast ei ole sul ilmselt samuti haisugi, kui trenni pelgad. Just delta ja treenitud õlg on muide see, mis käed ilusaks teeb, rumal naine. Kõige jõledam on kujutu ühtlaselt ülespoole jämenev õlavars nagu porgand. Paksematel veel rasvast krobeline. Suvel kannad “laiu lehvivaid” varrukaid, eks, sest pole nagu midagi väga näidata? 😀

Ja ära vahi mingeid olematu rasvaprotsendiga võistlusvormi pilte. Võrdle ikka võrreldavat, kui sa just ise võistlema ei taha minna.

+1
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks 54. a tädi hakkab kohe meestest rääkima? Aga ma olen kindel, et suurem osa mehi jookseks ikka selle fitnessi tädi suunas, kui et tema järgi.

Mina näiteks ei ole kindel. Mida me nüüd teeme?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks 54. a tädi hakkab kohe meestest rääkima? Aga ma olen kindel, et suurem osa mehi jookseks ikka selle fitnessi tädi suunas, kui et tema järgi.

Mina näiteks ei ole kindel. Mida me nüüd teeme?

No eks sa oota seda meestehunnikut, kes su järgi jooksevad? Palju täna on jooksnud?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

summer-sexy-arm-workout

Mitte ükski biitseps, delta ega triitseps ei tee naist ilusaks, kui sa just ei liigu vaid mingites maikasärke kandvates ja pungitavaid õlgu reklaamivates seltskondades. Või oled äkki kettaheitjate fännikubis või mida?

Sa sellist ajakirja nagu Cosmopolitan mäletad veel? Ei ole nagu mingi kettaheitjate žurnaal ja peaks piisavalt mainstream naistekas olema, aga näe nimetavad treenitud käsi seksikaks: https://www.cosmopolitan.com/health-fitness/how-to/a21536/summer-sexy-arm-workout/
“Õlgu pungitav” modellgi piltidel.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehenägu? Teil on ikka täisväärastunud arusaamine ilust. Vaadake seda põrsanäoga meest taustal ja siis rääkige “mehenäost”. Kodus endal samasugune, eks? Tahaks kohe näha neid perekooli süstivaid kuunägusid, kes siin kaunitare häälekalt maha teevad ???? Tänaval millegipärast ei jää sellist muljet, et ilusaid naisi väga jalaga segada oleks.

Sa oled seesama tola, kes kaalu-ja söömisteemades mögisemas käib, et naine ei peaks üle 1200 kcal päevas sööma, vahest 300g liha söömine on arutu õgimine, jõuludeks teed perele väikese restoportsu jne?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga näe nimetavad treenitud käsi seksikaks: https://www.cosmopolitan.com/health-fitness/how-to/a21536/summer-sexy-arm-workout/ “Õlgu pungitav” modellgi piltidel.

Sellel pildil on jubedate ja hirmuäratavate kandiliste õlgadega naine. Mida peab konkreetselt siin seksikaks pidama?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga näe nimetavad treenitud käsi seksikaks: https://www.cosmopolitan.com/health-fitness/how-to/a21536/summer-sexy-arm-workout/ “Õlgu pungitav” modellgi piltidel.

Sellel pildil on jubedate ja hirmuäratavate kandiliste õlgadega naine. Mida peab konkreetselt siin seksikaks pidama?

Lodevate käsivartega paksukeste jaoks on mõte trennitegemisest hirmutav kindlasti 😀

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehenägu? Teil on ikka täisväärastunud arusaamine ilust. Vaadake seda põrsanäoga meest taustal ja siis rääkige “mehenäost”. Kodus endal samasugune, eks? Tahaks kohe näha neid perekooli süstivaid kuunägusid, kes siin kaunitare häälekalt maha teevad ???? Tänaval millegipärast ei jää sellist muljet, et ilusaid naisi väga jalaga segada oleks.

Sa oled seesama tola, kes kaalu-ja söömisteemades mögisemas käib, et naine ei peaks üle 1200 kcal päevas sööma, vahest 300g liha söömine on arutu õgimine, jõuludeks teed perele väikese restoportsu jne?

Nälgimisest räägite ikka teie, paksukesed. Jõutrenni tegevad naised söövad teist kaks korda rohkem ja on ikka poole pisemate mõõtudega.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nälgimisest räägite ikka teie, paksukesed. Jõutrenni tegevad naised söövad teist kaks korda rohkem ja on ikka poole pisemate mõõtudega.

Ok, siis see on teine kuri tola.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga näe nimetavad treenitud käsi seksikaks: https://www.cosmopolitan.com/health-fitness/how-to/a21536/summer-sexy-arm-workout/ “Õlgu pungitav” modellgi piltidel.

Sellised õlad ei mahu normaalse kleidi ega pluusi sisse äragi. Saabki ainult maikasid kanda, vaene inimene. Näiteks tuleb hea etendus teatris, tema läheb maikaga.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga näe nimetavad treenitud käsi seksikaks: https://www.cosmopolitan.com/health-fitness/how-to/a21536/summer-sexy-arm-workout/ “Õlgu pungitav” modellgi piltidel.

Sellised õlad ei mahu normaalse kleidi ega pluusi sisse äragi. Saabki ainult maikasid kanda, vaene inimene. Näiteks tuleb hea etendus teatris, tema läheb maikaga.

Issand kui vaimukas!
Aga sa mine pane endale maika selga ja vaata, kuidas su lötakad käsivarred ja kaenlaaugupekk paistavad.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand kui vaimukas! Aga sa mine pane endale maika selga ja vaata, kuidas su lötakad käsivarred ja kaenlaaugupekk paistavad.

Kle mine süsti ennast või tee endaga midagi, et enesetunne parem oleks. Jube õeluskott ja vingija oled.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.the-sun.com/entertainment/4354593/bogdanoff-twins-who-is-grichka-brother-igor/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kenad? https://www.the-sun.com/entertainment/4354593/bogdanoff-twins-who-is-grichka-brother-igor/

Miks sa oma pildi siia panid?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest ma olen ilus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohe huvitav jälgida kuhu mesoniitide teema on välja jõudnud 🙂

Aga niitidest rääkides – mina panin shilouette soft 10 niiti näkku, kuna tahtsin lõualotist vabaneda (geneetiline). Tõsi, lõualott kadus ära, aga sain asemele suured põsesarnad mis pidigi olema iluideaal (babyface). Mulle ei meeldinud, lisaks torkas arst kogemata veresoonde ja siis oli üks näopool 2 nädalat totaalselt paistes nagu oleks peksa saanud. Tulemus püsis umbes 3-4 kuud. Tegin paar aastat tagasi ja siiani on kaks kohta kuhu niidid pandi, tundlikud. Õppetund minu jaoks – tühi rahakott 🙂

Aga mis puutub jõusaali, siis minu jaoks on ideaalne kui ma käin iga päev – 1 päev kardio, 1 päev ülakeha ja 1 päev alakeha. Annab ilusa toonuse, mingeid kohutavaid lihaseid ei teki millest siin räägitakse. Aga enesetunne on hea, seljavalud kadusid ära, rüht on parem ja üldse on füüsiliselt parem olla. Ja mis kõige olulisem – mulle meeldib. Töö on mul täiesti istuva iseloomuga. Ehk siis igale oma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulemus püsis umbes 3-4 kuud. Tegin paar aastat tagasi ja siiani on kaks kohta kuhu niidid pandi, tundlikud.

Siis sul isegi vedas püsis tulemus kaks kuud. Kogu lugu. Pöördusin arsti poole, et kas nii vähe siis on normaalne, kui ta lubas umbes aastat püsivust. Siis ütles, et no teine kord jääb paremini, proovime veel. Pandi veel rohkem niite, oli kallim ja läks paiste, sinikad tekkisid, niidid paistsid välja teatud valguses. See asi paranes kuu aega, teine kuu oli ilus ja kolmandal kuul täpselt sama seis mis enne. Väga pettunud olen selles arstis, kes nii palju reklaami teeb ja ennast eetilise inimesena reklaamib, kuigi tegelikult ta vist ikka teab, et need niidid ei aita tuhkagi. Nüüd olen facelifti järjekorras, mida lootsin veidi edasi lükata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulemus püsis umbes 3-4 kuud. Tegin paar aastat tagasi ja siiani on kaks kohta kuhu niidid pandi, tundlikud.

Siis sul isegi vedas püsis tulemus kaks kuud. Kogu lugu. Pöördusin arsti poole, et kas nii vähe siis on normaalne, kui ta lubas umbes aastat püsivust. Siis ütles, et no teine kord jääb paremini, proovime veel. Pandi veel rohkem niite, oli kallim ja läks paiste, sinikad tekkisid, niidid paistsid välja teatud valguses. See asi paranes kuu aega, teine kuu oli ilus ja kolmandal kuul täpselt sama seis mis enne. Väga pettunud olen selles arstis, kes nii palju reklaami teeb ja ennast eetilise inimesena reklaamib, kuigi tegelikult ta vist ikka teab, et need niidid ei aita tuhkagi. Nüüd olen facelifti järjekorras, mida lootsin veidi edasi lükata.

Tore “reklaamtekst” ikka küll. Kas tõesti kuidagi ilma ei saa?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tore “reklaamtekst” ikka küll. Kas tõesti kuidagi ilma ei saa?

Saab ju, teeb facelifti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tore “reklaamtekst” ikka küll. Kas tõesti kuidagi ilma ei saa?

Mis reklaamtekst? Ütles ju, et ei soovita.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tore “reklaamtekst” ikka küll. Kas tõesti kuidagi ilma ei saa?

Mis reklaamtekst? Ütles ju, et ei soovita.

Aga seda ma ju silmas pidasingi, mistõttu reklaamteksti osas ka jutumärgid.

Kui ikka NII palju negatiivset infot selle protseduuri kohta, siis kas on ikka mõistlik seda teha? Seda mõtlesin.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ikka NII palju negatiivset infot selle protseduuri kohta, siis kas on ikka mõistlik seda teha? Seda mõtlesin.

Ei olegi mõistlik teha, täiesti mõttetu protseduur, lisaks on nende niitide panek väga ebameeldiv.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 151 kuni 173 (kokku 173 )


Esileht Ilu mesoteraapia, mesoniidid