Esileht Ilu Mesoteraapia näole

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Mesoteraapia näole

Postitas:
Kägu

Mis tulemusi oodata?

Vanus on 35, arme, laike pole. Tavaline eale vastav nahk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingeid erilisi tulemusi pole oodata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oodata on rahakoti rasket ohet, mitte midagi muud.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis su enda ootused on? Seda tuleks teha pigem kuurina, et üldse miskist mõjust aru saada. Ma olen teinud vähemalt 3x, siis on aru saada, et nahk on niisutatud ja trimm.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul pole erilisi ootusi. sain soodukaga ja mõtlesin ära proovida. Botox ja fillerid tundus natike liiga karm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas biorevitalisatsioon on parem protseduur? Et on reaalselt ka mingit värksemat tulemust näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas biorevitalisatsioon on parem protseduur? Et on reaalselt ka mingit värksemat tulemust näha.

Jah, sellega on kohe peale esimest korda tulemus näha.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mesoteraapias käisin igatahes ära. Ma ütleks, et midagii siiski nagu muutus, aga asi võis olla ka vedeliku tarbimises, antud nädala toidusedelis ja mis iganes faktorites, mis väljanägemist mõjutavad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://youtube.com/@ilueiannahabeneda-zi5xd  

hea kuulamine, saad kõik vastused mesoteraapiast

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nahka niisutavad süstid, seal juttu nii mesoteraapiast kui ka biorevitalisatsioonist siis

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas biorevitalisatsioon on parem protseduur? Et on reaalselt ka mingit värksemat tulemust näha.

Mulle tunduvad need protseduurid petukaup olevat, loomulikult rõhutatakse iga protseduuriga, et tuleb korrata aastaid, siis on ka tulemust oodata..aga rääkida, et esimese korraga tulemus jne on udujutt, kunagi uskusin, ei näinud tulemusi kusagilt..raha jätsin neile udu ajamise eest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tunduvad need protseduurid petukaup olevat, loomulikult rõhutatakse iga protseduuriga, et tuleb korrata aastaid, siis on ka tulemust oodata..aga rääkida, et esimese korraga tulemus jne on udujutt, kunagi uskusin, ei näinud tulemusi kusagilt..raha jätsin neile udu ajamise eest

Mina ka sellest aru ei saa, et kui ma teen mingeid protseduure, mida mulle soovitatakse, mingit vahet ei ole, siis öeldakse, et aga ilma oleks hullem. Nojah. Kui maksad sadu eurosid, siis tahaks mingit tulemust ikka näha ka. Olen teinud neid mesoteraapiaid ja biorevitalisatsioone, laserprotseduure, ei ole kasu küll olnud. Üks pettumus oli silmadele laserprotseduur, mis maksis kokku 700 eurot kolm korda ja kasutegur täielik null. Olen ka muid protseduure teinud, mida mulle on soovitatud ja millest pole kasu olnud. Ma ei saa aru, kuidas saab eetiline inimene soovitada sulle midagi, millest ta teab, et sellest pole mitte midagi kasu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovige biorevitalisatsiooni teha jaa, effekt tuleb kohe, tegin mingi 2 kuud tagasi. olen tulemusega väga rahul
tegin siin https://lux-medicus.ee/et/

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu Mesoteraapia näole