Esileht Ajaviite- ja muud jutud metsa alla ainult suuskadega?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: metsa alla ainult suuskadega?

Postitas:
Kägu

Kolisin sügisel Nõmmele ja Glehni pargi lähedusse. Hirmsasti armastan seal metsa all jalutamas käia. Aga nüüd tuli lumi maha. Läksin eile metsa äärde ja seal on suusarajad ainult… Suusarajal ju käia ei tohi. Muud rada ei näinud. Kas seal metsa all on ka radasid, kus saaks niisama jalutada? Või lumega käiakse ainult suuskadega? Tunnistan, et suusatada küll ei tahaks, ei ole varustust (isegi riideid, ujumine on minu trenn) ja tahtmist, aga niisama metsa all tahaks olla.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: metsa alla ainult suuskadega?

a sa muretse endale need kerged punutud latakad saabaste alla. nendege pole kindlasti mitte keelatud suusaradadel käimine;). ei reeglite kohaselt ega ka mitte loogiliselt möeldes sest need ei lase lumme sisse vajuda;)

Please wait...
Postitas:
Kägu

suusarajad on mõeldud suusatajale. mina olen suusahull ja ei kannata kui rajal kakerdatakse. pealegi on see ohtlik. kui kunagi ise sealkandis käisin siis tuli tihti ohtlikke olukordi ette. sõidad täis tuuridega mäest alla ja olaa!! mammi jalutab koerakesega rajal. loodan, et nyyd on midagi ette võetud ja keelatud seal jalutamine.

Please wait...
Postitas:
adeelia

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kolisin sügisel Nõmmele ja Glehni pargi lähedusse. Hirmsasti armastan seal metsa all jalutamas käia. Aga nüüd tuli lumi maha. Läksin eile metsa äärde ja seal on suusarajad ainult… Suusarajal ju käia ei tohi. Muud rada ei näinud. Kas seal metsa all on ka radasid, kus saaks niisama jalutada? Või lumega käiakse ainult suuskadega? Tunnistan, et suusatada küll ei tahaks, ei ole varustust (isegi riideid, ujumine on minu trenn) ja tahtmist, aga niisama metsa all tahaks olla. [/tsitaat]

See on jah arulage asi seal. Lumi maas siis polegi kuskil jalutada, saad sõimata ka veel!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]suusarajad on mõeldud suusatajale. mina olen suusahull ja ei kannata kui rajal kakerdatakse. pealegi on see ohtlik. kui kunagi ise sealkandis käisin siis tuli tihti ohtlikke olukordi ette. sõidad täis tuuridega mäest alla ja olaa!! mammi jalutab koerakesega rajal. loodan, et nyyd on midagi ette võetud ja keelatud seal jalutamine.[/tsitaat]
Jah, sama. Olen ka oma raja metsa sõitnud ja varsti on see ära trambitud! Trampige oma rada metsa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saan aru, et ei ole mõtet sinna kurjasid suusatajaid segama minna… Suusaradadel ma käia ei mõtelnudki, minu küsimus oli selles, et kas kuskil metsas on seal mõni tee sisse lükatud ka selline, kus võiks ilma suuskadeta käia.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need Nõmme rajad on terviserajad ja on mõeldud kõigile. Lihtsalt hetkel on nendele terviseradadele tehtud suusarajad ka.
Kui sa ilusasti uisuraja servas käid ning klassikarajale tatsama ei lähe, siis ei ole probleemi.
Eile nt oli Harku ringil päris palju käijaid ja jooksjaid. Mind isiklikult nad ei häirinud (sõidan uisku). Kulme pani kergitama ainult vanapaar, kes koos lapselapsega suusatasid – lapselaps kukkus keset uisurada peale kurvi ja siis vanapaar lähenes talle abistavalt mõlemast küljest, suusad ilusasti risti rajaga. Suutsin täie hooga tulles viimasel hetkel siirduda klassikarajast veel metsa poole, st sinna, kus rada ei olnud.
Ja sinu rahustuseks võin veel öelda, et nt Glehni rajal käivad pidevalt jalkatrenni poisid/mehed jooksmas. Terve kambaga (see tegelikult on küll häiriv, eriti kui nad kambakesi joostes uisuraja ära songivad).
Aga nagu öeldud, need terviserajad on mõeldud kõigile.

Please wait...
Postitas:
rotsik

[tsitaat]suusarajad on mõeldud suusatajale. mina olen suusahull ja ei kannata kui rajal kakerdatakse. pealegi on see ohtlik. kui kunagi ise sealkandis käisin siis tuli tihti ohtlikke olukordi ette. sõidad täis tuuridega mäest alla ja olaa!! mammi jalutab koerakesega rajal. loodan, et nyyd on midagi ette võetud ja keelatud seal jalutamine.[/tsitaat]
ühe kitsa huvigrupi heaks keelata kogu ülejäänud elanikkonnale metsarajal jalutamine? Kas see nagu väheke terror ei ole?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väike muig – Nõmmel EI OLE mägesid. Ainuke natuke suurem laskumine on see koht, mis Nõmme spordikeskuse ülemist ja alumist ringi ühendab ja sinna vaevalt daam koerakesega ukerdama läheb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu arust võiks see mustamäe-nõmme-harku tõesti olla ära jagatud – harkusse spordihullud, nõmmele jalutajad, mustamäele koerasitutajad, või vastupidi, aga see, et need neetud spordipeded võivad sulle igal pool ja igal ajal 110-ga selga sõita, see ajab täiega närvi ja on megaohtlik – suvel kihutatakse jalgratastega nii, et möödumisel tahab tuul kõrvad viia, talvel on neil vaja laiutada oma suuskadega…normaalsetel inimestel pole enam kuskil kohta. rääkimata neist jooksjatest, kes ei näe ega kuule midagi, ainult tormavad, sina hüppa oma käruga või koeraga, või vanaemaga võssa, kui tuleb.

Please wait...
Postitas:
Fre

[tsitaat]Need Nõmme rajad on terviserajad ja on mõeldud kõigile. Lihtsalt hetkel on nendele terviseradadele tehtud suusarajad ka.
Kui sa ilusasti uisuraja servas käid ning klassikarajale tatsama ei lähe, siis ei ole probleemi.
[/tsitaat]

Kiidan takka, suusatajana mind servas jalutajad küll ei sega ja pole selle peale tulnudki et peaks pahandama.

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud metsa alla ainult suuskadega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.