Esileht Kodunurk Metsast mustikataimed?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Metsast mustikataimed?

Postitas:

Kas keegi on toonud metsast mustikataimi koduaeda kasvama?

Peenra teeks nii nagu kultuurmustikalegi, aga mustikamets kodul lähedal, nii suur kiusatus on tuua mõned taimed sealt hoopis. Pole saanud veel nii head kultuurmustikat kui on tavaline metsmustikas..

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastan väga mustikaid korjata ja sügiseks on kelder-sügavkülm mustikaid täis. Eile lagi laari toormoosi.
Aga neil ei ole mingit süsteemi – sealt kus ühel aastal saad sõrmaotsasuuruseid marju ei pruugi järgmised 3 aastat üldse midagi saada või on kribalad. Samas on maja juures suur puhmas mustikaid, kust ei ole üldse marju, nautke vaid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsiks sel juhul: miks? Palju lihtsam ju, kui mustikas metsas kasvab. Seal ta toimetab 100% ise ja sinul on ainult metsa jalutamise ja korjamise vaev. Eriti veel kui mets lähedal on.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsiks sel juhul: miks? Palju lihtsam ju, kui mustikas metsas kasvab. Seal ta toimetab 100% ise ja sinul on ainult metsa jalutamise ja korjamise vaev. Eriti veel kui mets lähedal on.

No just. Metsmustikas peabki kasvama oma looduslikus keskkonnas. Kui mustikamets on lähedal, siis milleks sul on vaja peenraid harida, et mõni taim ka kodus kasvaks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on metsamustikad aias, aga nad olid seal juba enne meid. Ümber istutada ei ole neid proovinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mustikamets on lähedal, siis mine korja metsast. Kui sajust mingit suurt peenart ei plaani rajada. Aga metsmustikas tahab varjulist kohta, männimetsa, sammalt. päikese käes jääb metsmustikas kiduraks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Metsast mustikataimed?