Esileht Ilu ja tervis Metsik söögiisu ,kuidas vähendada seda?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Metsik söögiisu ,kuidas vähendada seda?

Postitas:

Millega leevendada hirmsat söögiisu.No juba kogu aeg tahan süüa ja süüa.Mida ma peaks tegema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 17:26; 29.03 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal need isud hakkasid? Alles äsja? Rase?

Kas isu on mingi kindla asja järgi? Krõpsud, burgerid ja muu rämpstoit? Nendesse pannakse kemikaale, mis inimestel sõltuvust tekitavad.

Kas sul on ükskõik mida sa sööd, peaasi et suu käiks koguaeg? Söömine on sulle nagu asendustegevus? Stress?

Oled äsja suitsetamise maha jätnud?

Söö oma kõht siis mingist tervislikust toidust nii täis, et muud ei mahugi. Nt tee kausitäis värsket salatit (tomat, kurk, sibul, kapsas) ja maitsesta hästi ära. Magu saab täis ja kaalule ka nagu väga suurt põntsu ei saa panna võrreldes sellega, kui midagi raskemat tarbid.

Aga muidu, külasta arsti, kui need isud sul juba pikalt kestnud, siis võib see viidata millelegi tõsisemale. Muidugi on ka võimalus, et ajutiselt on su kehal mingit ainet/vitamiini puudu ja see väljendub söögiisus. Näiteks mina, kes pole üldse suur magusasööja lihtsalt ükspäev tundsin, et nüüd vajan metsikult magusat. Ostsin: napoeleonitordi, küpsisemagustoidu, topsitäie jäätist, 3 ¨okolaadi, 5 kohukest ja panin kõik selle korraga nahka. No tundus et aitas, pärast seda (2 kuud) pole magusat söönud enam 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rase pole,päevad just lõppesid. Söögiisu just magusa järgi ,krõpse sööks ,igasugust asja.Hullumaja.Proovin siis hakata tervislikumalt sööma hakata,raske on ma tean.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 17:26; 29.03 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leia asendustegevus. Nii kui tekib hullumeelne isu, tõmba kähku dressid selga ja jookse kasvõi 10 minutit ümber maja. Seejärel käi du¨¨i all ja ma ütlen sulle, et see isu on läinud. Vähemalt sellised isud on kadunud. Tahtmine tekib hoopis millegi tervisliku järele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere !

Mulle soovitati siin keskkonnas SPIRULINA vetika tablette !! Usu või mitte,aga söögiisu kadus,vahel tuli söögi vastu lausa vastikus,ja kadus ka purgitäie kasutamise ajal 2,5 kg….jätsin nüüd vahe sisse et vaadata mis toimub…söögiisu tagasi,ja nüüd homme lähen ostan uue purgi !! Soovitan sulle kindlasti !!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära söö saia, jahu, makarone, suhkrut. Minul oli ka alati hundi-isu, nüüd on see isu kadunud. sysivesikute söömine on kui nõiaring, mida rohkem sa neid sööd, seda rohkem sa neid tahad. ja paksuks teevad ka.
Lisan veel, et algus oli suhteliselt raske ja harjumatu, aga nüüd olen väga harjunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veresuhkrutase kõigub. Googelda, millised toiduained seda reguleerida aitavad. Lühidalt:
1. Vali oma toiduks sellised süsivesikud, mida omastatakse aeglaselt – rukkileib, kaunviljad (oad), pasta, õun ja pirn.
2. Kiudained, valgud ja rasv aitavad süsivesikute omandamist “pidurdada”. Söö nt hommikuti muna.
3. Piira rasva tarbimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tean mida tunned. sõin kõhu täis ja pidevalt mõtlen, et mida järgmiseks süüa. paks ma ei ole, kaalun 53kg, aga minu puhul on sümptomiteks kevadväsimus, väike stress ja igavus…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Metsik söögiisu ,kuidas vähendada seda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.