Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mg-preparaati

Postitas:

tahaks magneesiumit osta- aga millist?
on 2 pudelit olnud mingit taimset lahust- aga jube kallis ja vaevu jagub 2 nädalaks. sellist mg- lisandit ka ei soovi kus aspartaam sees on või lisaks ca. millega teie rahul olete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul arst soovitas Magvit B6
Öösiti käisid jalakrambid, nüüd pole enam olnud. Ju siis aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda Magvit B6 soovitas ka minu ämmaemand.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

B6-vitamiini lisandiga on hea, sest B6 aitab magneesiumil paremini omastuda, kadu on väiksem. Lisaks on B6 ennast vaja lapse aju ja närvisüsteemi arenguks.

Ise võtan ka Magvit B6. Ja mees hakkas ka võtma, sest tema kannatab ka \”rahutute jalgade\” all viimasel ajal. Aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina võtsin alguses kraanuleid diasporal 300, kuid need maksavad u 10euri ja jätkub 20neks päevaks. Hiljem soovitas üks teine apteeker Magnex tablette. Väga odava hinnaga ja saab lehe kaupa osta (10tk). 30 tabletti maksis alla 2 euri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutanud ka pikalt juba Magvit b6 ja väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige paremini pidi imenduma Kelasin magneesium

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sekundeeriks ja kinnitaks ka, et parima imendumisega on Mg kelasin. Üsna puhas preparaat ka ja tehtud Soomes (minus tekitab usaldust, et põhjanaabrite tehtud ja ehk ikka inimlikult, pole a la Hiinas masstoodetud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun, et looduslik värk imendub ka kenasti – kõrvitsaseemned sisaldavad rikkalikult magneesiumi ja hea krõbistada kah:). Umbes 1¤ pakk poes, sente peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ikka öösiti jalad krampi kisuvad, siis kõrvitsaseemnetele lootma jääda küll ei taha. Kasutasin ka mingit looduslikku ürtidega Mg-d aga see ei mõiganud ka midagi, jalad krambitasid edasi. Tänane öö oli üsna karm, nii jalalaba kui sääremari krambis – käisin just Kelasin Mg-d ostmas, ehk annab abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.