Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas keegi teab tookohast Cloudworkers midagi?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kas keegi teab tookohast Cloudworkers midagi?

Postitas:

Kas keegi teab selllisest töökohast midagi nagu Cloudworkers?Mis tood nad pakuvad ja kas see on ikka mingi õige värk või mingi petuskeem? On keegi seal töötanud ja jagab kogemust

On

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://elu24.postimees.ee/7380440/internetis-eesti-meestele-mesijuttu-raakiv-dagmar-see-on-suur-pettus#_ga=2.96576927.148528098.1636206263-558956603.1623812331

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 Ma proovisin.

Mugav, saad ise tööaja valida ja koha, kus seda tööd teed.
Kuid palk on naeruväärne. See, mis nad lubavad, et saad saada, see on võimatu.

Sa pead vastama sônumitele, mitte enda nime alt, vaid màngid teisi inimesi. Sônumi sisu peab olema pikk, tavaliselt on erootilise sisuga ning sa jätkad iga sônumiga kellegi teise kirjavahetust. Ehk siis sa pead sûvenema, mida kirjutad, aga palka saad saadetud sônumite eest, ma ei màleta, aga vist oli 100sônimit tunnis ja siis said 7.-, aga isegi tipprunnil ei ônnestunud mul 100 sônumit tunnis saata, see lihtsalt ei ole vôimalik, kui pead pikka teksti kirjutama niimoodi, et see haakuks vestlusesse. 

Vahepeal on perioodid, kus keegi ei suhtle, seega sa ka ei teeni ja siis on perioodid, kus on online hàsti palju inimesi ja siis pead suhtlema. Aga nagu ma ûtlesin, see palk on naeruvààrne selle aja eest ja selle energia eest, mis sinna panna. 

Muidu oleks ok, kui sind ei sega see, et pead màngima kedagi teist. Mind hakkas see tohutult segama ja paar nàdalat tegin, siis loobusin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kokkuvõtvalt, kirjutasin lõpu eksitavana- seal ei olnud midagi okeid! Palk, töö sisu, nii see, mida sa ise kirjutama pidid kui see, kellena sa end esitlema pidid. Kui oleks tahtnud teha ettepanekuid vms, siis seda võimalust ka polnud, ülemuse kontakte polnud, usa firma, suhtlus käis läbi teamijuhtide whatsappis, kes olid suvalised jukud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas keegi teab tookohast Cloudworkers midagi?