Esileht Hobinurk Michael Jackson oli ikka geniaalne!

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 90 )

Teema: Michael Jackson oli ikka geniaalne!

Postitas:
Kägu

Raske uskuda, et tänapäeval keegi seda meetodit oma lapse peal rakendaks, et ta hääl peenikeseks jääks.

Keegi ei pidanudki tema peal midagi rakendama. Kui tal olid noorukieas hormonaalsed häired, siis kujunes tal see seisund välja iseenesest, Kuigi ma ei välistaks, et isa võis talle siiski ka teadlikult hormoone sisse sööta.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raske uskuda, et tänapäeval keegi seda meetodit oma lapse peal rakendaks, et ta hääl peenikeseks jääks.

Keegi ei pidanudki tema peal midagi rakendama. Kui tal olid noorukieas hormonaalsed häired, siis kujunes tal see seisund välja iseenesest, Kuigi ma ei välistaks, et isa võis talle siiski ka teadlikult hormoone sisse sööta.

Kuskohast need hormonaalsed häired nüüd tulid? Selle kohta pole nagu varem midagi lugeda olnud.

 

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas ta lapsed valged on

Sest need on spermadoonori ja surrogaatemaga saadud lapsed.

no kui a la youtubi lugeda, siis paljud, just mustanahalised, usuvad siiralt, et need tema bioloogilised lapsed… khmm.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas muusika nautimine on teie jaoks mingi algoritmiga lahti seletatav?

Jutt oli sellest, et ta tõi muusikasse palju uut. Mind huvitab, mida täpsemalt.

Kuidas sulle nüüd öelda. Noh, lühidalt, näiteks. Ta tegi nö mustade muusika üle maailma populaarseks (võiks öelda, et tänu temale enam ei nähtud muusika “värvi”). “Thrilleri” video sarnast polnud kunagi varem nähtud (oled sa siiani näinud teist nii pikka videot?). Terve põlvkond inimesi teadis selle liigutusi peast. Jackson oli ikka massivne üle-maailmne fenomen pop-muusikas, arvasin seni, et isegi pop-muusika kauged inimesed teavad seda.

Seda tegi hoopis Elvis ammu enne teda.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta tegi nö mustade muusika üle maailma populaarseks (võiks öelda, et tänu temale enam ei nähtud muusika “värvi”). “Thrilleri” video sarnast polnud kunagi varem nähtud (oled sa siiani näinud teist nii pikka videot?). Terve põlvkond inimesi teadis selle liigutusi peast. Jackson oli ikka massivne üle-maailmne fenomen pop-muusikas, arvasin seni, et isegi pop-muusika kauged inimesed teavad seda.

Sa ei vasta küsimusele. Siin eelnevalt väideti, et Jackson tõi muusikasse palju uut. Küsimus kõlas, mida uut. Mustade muusika populariseerimine ja senisest pikemate videote tegemine ei ütle midagi tema muusikalise keele kohta, veel vähem selle kohta, kas see oli või polnud geniaalne. Nii et jätkuvalt ootaks, et keegi lahti räägiks, mida uut tõi Michael Jackson muusikasse.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii et jätkuvalt ootaks, et keegi lahti räägiks, mida uut tõi Michael Jackson muusikasse.

Tema fenomen oligi pigem kultuuriline, popmuusikatööstuse mõjutamine, meeletud vaatajanumbrid, mida pole siiani murtud, mitte niivõrd muusikaline pool. Aga kultuuri, ühiskonna mõjutamist ja muusikat ei saagi lahutada, seega võib ka öelda, et tõi muutuse muusikasse. Seega ei saa su pidevast jauramisest siin aru.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema fenomen oligi pigem kultuuriline, popmuusikatööstuse mõjutamine, meeletud vaatajanumbrid, mida pole siiani murtud, mitte niivõrd muusikaline pool.

Selge. Kuna mind isiklikult jätab see muusika üpris külmaks (no mis teha, meeldivad teistsugused stiilid ja ajastud) ja popmuusikatööstusega kokkupuude puudub, siis ma ei saagi ilmselt saama sellest geniaalsusest aru.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selge. Kuna mind isiklikult jätab see muusika üpris külmaks (no mis teha, meeldivad teistsugused stiilid ja ajastud) ja popmuusikatööstusega kokkupuude puudub, siis ma ei saagi ilmselt saama sellest geniaalsusest aru.

Tänu talle sai valdavaks pikaks ajaks uus muusikastiil, MTV sai tänu talle jalad alla, ta oli tuntuim artist planeedil, esimene must, kes MTV-s üldse esines jne, jne, neid saavutusi ikka on. Et sulle ei meeldi, ei tee seda kõike olematuks. Ka minu muusikamaitse on teine, sellegipoolest ma ei alahinda tema saavutusi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selge. Kuna mind isiklikult jätab see muusika üpris külmaks (no mis teha, meeldivad teistsugused stiilid ja ajastud) ja popmuusikatööstusega kokkupuude puudub, siis ma ei saagi ilmselt saama sellest geniaalsusest aru.

See oleks pidanud ju algusest selge olema, et Jacksoni puhul jutt POP-muusijast käib, aga hea, et lõpuks siis sinna jõudsid.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänu talle sai valdavaks pikaks ajaks uus muusikastiil

Milline stiil?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oleks pidanud ju algusest selge olema, et Jacksoni puhul jutt POP-muusijast käib

Miks sa arvad, et see kellelegi selgusetuks jäi?
Küsimus oli, milles seisnes tema geniaalsus? Vastus kõlas, et tõi muusikasse palju uut.
Küsimuse peale, et mida uut, toodi välja, et promos mustade muusikat ja tegi pikki muusikavideoid.
Tundub, et austajatele endale ka pole päris selge, mis neile täpsemalt meeldib.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et see kellelegi selgusetuks jäi?

Minu arust on küll mitu korda selgitatud, milles tema fenomen seisneb. Ja sellest peaks inimene ju aru saama, et isegi kui kellegi muusika pole sinu maitse, ei vähenda see tema saavutusi. Üks asi on kultuuri ja muusika mõjutamine, teine asi on minu isiklik maitse. Aga sina aina jaurad ja jaurad, et seletage veel, seletage veel, mina küll aru ei saa, mina ei kuula popi.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et austajatele endale ka pole päris selge, mis neile täpsemalt meeldib.

Kirjelda siis meile, rumalatele, mis sulle sinu lemmikmuusika juures meeldib. Paluks võimalikult detailirikkalt ja muusikalisi termineid kasutades.

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjelda siis meile, rumalatele, mis sulle sinu lemmikmuusika juures meeldib.

Jacksoni puhul ei räägita ju sellest, et ta on lihtsalt miljonite lemmik, vaid rõhutatakse tema muusika uudsust ja geniaalsust. Seda peaks siiski suutma lahti seletada.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjelda siis meile, rumalatele, mis sulle sinu lemmikmuusika juures meeldib.

Jacksoni puhul ei räägita ju sellest, et ta on lihtsalt miljonite lemmik, vaid rõhutatakse tema muusika uudsust ja geniaalsust. Seda peaks siiski suutma lahti seletada.

Siin mainis üks inimene uudsust, mitmed geniaalsust, mõlemat on juba seletatud (niipalju kui nii abstraktset asja üldse seletada saab).
Sinu heietamine on kohutavalt tüütu.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda peaks siiski suutma lahti seletada.

Mis sinu probleem on? Minu arust on piisavalt seletatud. Kui sa ei saa aru, siis pole midagi teha.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin mainis üks inimene uudsust, mitmed geniaalsust, mõlemat on juba seletatud (niipalju kui nii abstraktset asja üldse seletada saab).

Mitte ükski pole selgitanud, milles see uudsus ja geniaalsus seisnes. Kõik jahuvad ainult, et meeldib ja kõik. Keegi ei suuda tuua isegu ühtegi muusikalist näidet, kus oleks mingi uus helilaad või kõla vmt. Niisama fännamine on ka muidugi tore.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

MJ puhul pole kunagi seda miskit tabanud, olen korduvalt ka tema live-kontserditel käinud ja ka sealt mitte elamust saanud.

Vau, lausa korduvalt! Valeta usutavamalt.

Jah, korduvalt. Üks kord siis, kui ta Eestis kontserdi andis ja teine kord Londonis. Abikaasa töötas tol ajal seal.

Kõik läksid, mõtelge, ikkagi Jackson. No nii me siis samamoodi piletid ostsime.

Ega siis sõpradega koos kulgemine oli ikka tore, aga ma just tahtsin selgitust artisti fenomenaalsusele, geniaalsusele – nagu siin teda on iseloomustatud. Seda mina temas leidnud pole.

Tema kontserdid ei liigutanud mind karvavõrdki.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selge. Kuna mind isiklikult jätab see muusika üpris külmaks (no mis teha, meeldivad teistsugused stiilid ja ajastud) ja popmuusikatööstusega kokkupuude puudub, siis ma ei saagi ilmselt saama sellest geniaalsusest aru.

Tänu talle sai valdavaks pikaks ajaks uus muusikastiil, MTV sai tänu talle jalad alla, ta oli tuntuim artist planeedil, esimene must, kes MTV-s üldse esines jne, jne, neid saavutusi ikka on. Et sulle ei meeldi, ei tee seda kõike olematuks. Ka minu muusikamaitse on teine, sellegipoolest ma ei alahinda tema saavutusi.

Olla kuskil esimene mustanahaline on tema saavutus, mis teeb ta lauljana geniaalseks?!

No sel juhul tõesti jah, las ta jääb. Teie jahute taustast, mina konkreetselt temast kui lauljast, tema häälematerjalist, ulatusest, geniaalsusest muusikuna. Neid kriteeriume otsides ma tõesti ei vaata samal ajal, kas geenius on valge, must või minu meelest kasvõi rohelisenahaline.

 

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olla kuskil esimene mustanahaline on tema saavutus, mis teeb ta lauljana geniaalseks?! No sel juhul tõesti jah, las ta jääb. Teie jahute taustast, mina konkreetselt temast kui lauljast, tema häälematerjalist, ulatusest, geniaalsusest muusikuna. Neid kriteeriume otsides ma tõesti ei vaata samal ajal, kas geenius on valge, must või minu meelest kasvõi rohelisenahaline.

Kui sind väga huvitaks, siis oleksid sa saanud võtta lahti juba suvalise allika ja leidnud oma küsimusele ammu vastuse. Asi polnud selles, et ta oli must, vaid et ta tõi popmuusikasse ühiskondlikud teemad, ebaõigluse, keskkonna jne. Tema hääleulatus oli 4 oktavit, kasutas falsetti, erinevaid tehnikaid. Tema mõju teistele artistidele oli väga suur. Aga minu arust pole mõtet jätkata, sest sinu stiil on lihtsalt jauramine, et must astus lavale. Las ta tõesti jääb, milleks mingi ignorandiga vaielda ja proovida midagi tõestada.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olla kuskil esimene mustanahaline on tema saavutus, mis teeb ta lauljana geniaalseks?!

No sel juhul tõesti jah, las ta jääb. Teie jahute taustast, mina konkreetselt temast kui lauljast, tema häälematerjalist, ulatusest, geniaalsusest muusikuna. Neid kriteeriume otsides ma tõesti ei vaata samal ajal, kas geenius on valge, must või minu meelest kasvõi rohelisenahaline.

1 … jõuab rohkem küsida kui …

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellele vaidlejale on vist karu kõrva peale astunud…

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema hääleulatus oli 4 oktavit, kasutas falsetti, erinevaid tehnikaid.

Lõpuks ometi midagi, mis on arusaadav. Aitäh.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema hääleulatus oli 4 oktavit, kasutas falsetti, erinevaid tehnikaid.

Lõpuks ometi midagi, mis on arusaadav. Aitäh.

No tore. Saad nüüd vähemalt öösel rahulikult magada, kui vastus käes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

4 oktavi teevad paljud klassikalised lauljad ja falsetiks on võimeline küll absoluutselt iga suud lahtitegev laulja.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

4 oktavi teevad paljud klassikalised lauljad ja falsetiks on võimeline küll absoluutselt iga suud lahtitegev laulja.

Las need klassikalised lauljad teevad siis. Me rääkisime popmuusikast siin.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

4 oktavi teevad paljud klassikalised lauljad ja falsetiks on võimeline küll absoluutselt iga suud lahtitegev laulja.

Kuni sind keegi ei tea, keegi ei tunne, siis pole vahet, mis sa oskad. Aga kui suudad saada nii tuntuks, et kogu maailm sind teab, siis on sinu tegevuse mõju väga suur. Tema mõjutas kogu kultuuri, tõi muusikasse uue ajastu, uued ühiskondlikud teemad, rassiküsimuse, keskkonna jne, seega on tema olulisus teine kui mõnel klassikalisel lauljal, keda mitte keegi ei tea. Seega on tema oluline ja see omaette laulev klassik mitte.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainuüksi see, kuidas Jackson oma häält kasutas (ja tantsis!), teeb temast midagi täiesti ainukordset. Need, kes tänapäva autotune’itud “muusikat” kuulavad,  ei saagi seda mõista.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi jälle leiutas jalgratta! Enne MJ-d tantsisid Elvis Presley, James Brown ja hulk musti muusikuid, MJ kasutas nende võtteid lihtsalt. Jah, oli fenomen tõesti, aga ei midagi epohhiloovat ega ainulaadset. Selliseid kuulsusi on teisigi, igaüks omas ajastus.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jackson oli musternäide absoluutselt täppi pandud produktsioonist. Muidugi oli ta hea laulja ja tantsija, kuid paketi pani siiski kokku hoopis Quincy Jones. See, et asi mingiks ajaks “elust suuremaks” kätte ära läks, oli puhas juhus ja vedamine. Geeniuseks oleks Jacksonit vast palju nimetada, väga andekas küll.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 90 )


Esileht Hobinurk Michael Jackson oli ikka geniaalne!