Esileht Ilu Michael Korsi kott ja Guessi rõivad

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 180 )

Teema: Michael Korsi kott ja Guessi rõivad

Postitas:
Kägu

Vot see ongi üks nendest maitsetutest kottidest. See näeb ikka väga jube välja.

Palun pilti maitsekast kotist!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru, miks kellelgi korda läheb, mis kotti, riideid või kingi keegi kannab? Tõesti põrnitsete siis neid kaubamärke ja tulete siia ahhetana.   Minul suva, mis kott kellelgi käevangus on või kuidas keegi turult kartuleid koju toob.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru, miks kellelgi korda läheb, mis kotti, riideid või kingi keegi kannab? Tõesti põrnitsete siis neid kaubamärke ja tulete siia ahhetana. Minul suva, mis kott kellelgi käevangus on või kuidas keegi turult kartuleid koju toob.

Kui on kena hoolitsetud naine, siis see kott ei oma mingit tähtsust. Mul on 1 originaalbrändi kott, mille logo varjan käega ära, kui ta mul üle õla on. Soetasin ta ca aasta tagasi ja kannan igapäevaselt (sobib nii piduliku kui igapäevase riietusega). Uue koti ostaks siis, kui see kulumismärke hakkab ilmutama.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 1 originaalbrändi kott, mille logo varjan käega ära, kui ta mul üle õla on.

Miks sellist tsirkust teed?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sajad firmad teevad tuhandeid ühesuguseid “suuri kotte”. Et mõni peab seda “töökotiks”, siis tahaks öelda, et lõbutüdrukul on kotis vahetuspesu ja pesuvahendid ja kilo meiki…

/mina kannan läpakat pikkade sangadega riidest kotis/

Muidu on iga kaubamärgi ainus mõte, et näidata, et kandja on maksejõuline. Sest ssmasuguse koti saab ka 15 euro eest.

PS See Sicely kott on nii kole, et ei kannaks ka siis, kui peale makstaks.

Ma arvan, et see Sicily kott ei sobigi kõigile. Aga kui ma vaatasin pinterestist pilte, siis mulle meeldis. Tundub, et see konkreetne kott on üsna populaarne.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalsed mured tädidel. ????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi kui mõni ese meeldib, siis ei suuda osta neid OssiEluEesmärk brände.

Ei ole kunagi selle Guessi populaarsusest aru saanud. Materjal vilets ja asjad on lihtsalt koledad.

Kunagi töökaaslane näitas oma stuudios tehtud pidulikke perepilte  kus mehel oli suure Armani kirjaga särk seljas ja temal Guessi pluus. Maitsetumat riietust annab ette kujutada, aga no tema arust oli ikka nii ilus.

 

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot see ongi üks nendest maitsetutest kottidest. See näeb ikka väga jube välja.

Palun pilti maitsekast kotist!

https://www.zalando.se/esprit-handvaeska-black-es151h12q-q11.html

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on DG Sicily kott(mitte, et see oluline oleks).

Muumimamma kott ????

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teemat ei teinud. Ja Korsi ning Guessi mul tõesti ei ole. Asi ei ole rahas vaid selles, et ka minu arust on need inetud. Mul on DG Sicily kott(mitte, et see oluline oleks).

Minu arust see Sicily on ikka koledam. Korsil on täitsa okei kotte ka.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teemat ei teinud. Ja Korsi ning Guessi mul tõesti ei ole. Asi ei ole rahas vaid selles, et ka minu arust on need inetud. Mul on DG Sicily kott(mitte, et see oluline oleks).

Minu arust see Sicily on ikka koledam. Korsil on täitsa okei kotte ka.

Milliseid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on DG Sicily kott(mitte, et see oluline oleks).

Selles mõttes on oluline, et tõenäoliselt oled vanem inimene ja siis on selline kerge üleolek ehk isegi arusaadav. Mitte et noored endale seda kotti osta ei jõuaks, vaid need kotid sobivadki pigem kostüümis vanadaami kui noorusliku ja aktiivse olemisega naise käe otsa.

Ma just googeldasin ja tõesti selle koti kandjad on vanadaamid: Scarlett Johansson, Kate Middleton, Kesha, Selena Gomez, Kate Moss jne

Jah, sul on õigus.

Vanurid!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot see ongi üks nendest maitsetutest kottidest. See näeb ikka väga jube välja.

Palun pilti maitsekast kotist!

https://www.zalando.se/esprit-handvaeska-black-es151h12q-q11.html

See on ju peaaegu täpselt sama kott kui see MK kott, mida maitsetuks nimetad. MK-l on lihtsalt suur metallist märk küljes.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on DG Sicily kott(mitte, et see oluline oleks).

Selles mõttes on oluline, et tõenäoliselt oled vanem inimene ja siis on selline kerge üleolek ehk isegi arusaadav. Mitte et noored endale seda kotti osta ei jõuaks, vaid need kotid sobivadki pigem kostüümis vanadaami kui noorusliku ja aktiivse olemisega naise käe otsa.

Ma just googeldasin ja tõesti selle koti kandjad on vanadaamid: Scarlett Johansson, Kate Middleton, Kesha, Selena Gomez, Kate Moss jne

Jah, sul on õigus.

Need naised ei käi foorumis kraaksumas teiste kottide üle. Käitumine on nii madal, et Dolce & Gabbana seda ka ei päästa. Selle koti eest makstava summaga võiks midagi kasulikumat teha.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on täpselt see teema, mille kohta öeldakse, et heast elust lolliks läinud!

Üks ostab kalli koti ja varjab käega firmamärki, sest piinlik on?! Või mis see probleem oli? Teine teeb kõiki käekotistiile maha, mis ei ühti tema maitsega. Nagu keegi oleks teda valinud universumi käekotieksperdiks … solvub ka veel kui keegi julgeb piiksatada, et tema valikud päris kõigile mokkamööda pole.

Kino täie raha eest ????

 

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on täpselt see teema, mille kohta öeldakse, et heast elust lolliks läinud!

Üks ostab kalli koti ja varjab käega firmamärki, sest piinlik on?! Või mis see probleem oli? Teine teeb kõiki käekotistiile maha, mis ei ühti tema maitsega. Nagu keegi oleks teda valinud universumi käekotieksperdiks … solvub ka veel kui keegi julgeb piiksatada, et tema valikud päris kõigile mokkamööda pole.

Kino täie raha eest ????

Siin ju kirjutavad erinevad inimesed. 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on täpselt see teema, mille kohta öeldakse, et heast elust lolliks läinud!

Üks ostab kalli koti ja varjab käega firmamärki, sest piinlik on?! Või mis see probleem oli? Teine teeb kõiki käekotistiile maha, mis ei ühti tema maitsega. Nagu keegi oleks teda valinud universumi käekotieksperdiks … solvub ka veel kui keegi julgeb piiksatada, et tema valikud päris kõigile mokkamööda pole.

Kino täie raha eest ????

Kus kohas sa välja lugesid, et ma solvusin? Ma üldiselt ei solvu millegi peale, veel vähem PK kommentaaride peale. Lisaks peale meie kahe on siin veel inimesi, kes kommenteerivad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on täpselt see teema, mille kohta öeldakse, et heast elust lolliks läinud!

Üks ostab kalli koti ja varjab käega firmamärki, sest piinlik on?! Või mis see probleem oli? Teine teeb kõiki käekotistiile maha, mis ei ühti tema maitsega. Nagu keegi oleks teda valinud universumi käekotieksperdiks … solvub ka veel kui keegi julgeb piiksatada, et tema valikud päris kõigile mokkamööda pole.

Kino täie raha eest ????

Ma ei varja koti brändi meelega, lihtsalt kott lühikese rihmaga ja kui üle õla on, siis võimatu mitte varjata. Ostsin koti Stockmannist, sest mulle meeldis tegumood ja suurus. Tegemist on väga hea kotiga, mis on kvaliteetne ja klassikaline.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ei paneks neid selga, aga ikkagi suudan möönata, et need on paremad valikud, kui pooltel naistel mingid Pepcost ostetud nartsud. Üks asi on stiil, mis mulle nende guessitibide juures ei meeldi, aga vähemalt on neil õmblused korrektsed ja midagi ei narmenda ega vea seljas viltu. Selles mõttes ei riiva silma. Värvid, logod ja lõiked on juba maitse asi.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks – mitte kunagi pole võimalik kõigile meele järgi olla ja kanda kõigi maitsejärgi asju, teiseks oleks see ülimalt igav. Ka kuulsustel on mingit “it” kotid, mis mingi hetk on moes ja on kõigil, pärast vaadatakse kahetstusega, et noh, tegelikult oli päris kole.

MK kott on minu arust võrdlemisi neutraalne asi mille peale absoluutselt ei viitsiks kulmu ka liigutada. No las kannavad kui tahavad. Ei ole need teised lingitud kotid siin kuidagi ilusamad olnud. Guess noh… vahet pole kas guess või armani – need logode ja kivikestega t-särgid on nõmedad igaljuhul, aga on mõlemal ka ilma logodeta riideid, mille puhul ei saa pealtvaadates arugi, et guess nt.

 

Selle jaoks, et keegi Kägu perekoolis foorumis end stiiliteadlaseks peab ja arvab, et just TEMA maitse ja arvamus on kõige õigem on huvitav fenomen, et tulla tõde kuulutama. Ja kui keegi ei nõustu siis nemad eksivad. Midagi peab ikka väga kibestumust tekitama, et nii huvitab, mida teised kannavad ja ennast kõige targemaks pidama, et just “minu” maitse on see õige.

See DG kott on ausalt öeldes ka üpriski maitsetu, mis sellest, et kuulsused kannavad (kunagi olid ka teksakostüümid – britney ja timberlake) moes, mis ei tähenda, et see nüüd mega “stiilne ja ilus” oleks.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks – mitte kunagi pole võimalik kõigile meele järgi olla ja kanda kõigi maitsejärgi asju, teiseks oleks see ülimalt igav. Ka kuulsustel on mingit “it” kotid, mis mingi hetk on moes ja on kõigil, pärast vaadatakse kahetstusega, et noh, tegelikult oli päris kole.

MK kott on minu arust võrdlemisi neutraalne asi mille peale absoluutselt ei viitsiks kulmu ka liigutada. No las kannavad kui tahavad. Ei ole need teised lingitud kotid siin kuidagi ilusamad olnud. Guess noh… vahet pole kas guess või armani – need logode ja kivikestega t-särgid on nõmedad igaljuhul, aga on mõlemal ka ilma logodeta riideid, mille puhul ei saa pealtvaadates arugi, et guess nt.

Selle jaoks, et keegi Kägu perekoolis foorumis end stiiliteadlaseks peab ja arvab, et just TEMA maitse ja arvamus on kõige õigem on huvitav fenomen, et tulla tõde kuulutama. Ja kui keegi ei nõustu siis nemad eksivad. Midagi peab ikka väga kibestumust tekitama, et nii huvitab, mida teised kannavad ja ennast kõige targemaks pidama, et just “minu” maitse on see õige.

See DG kott on ausalt öeldes ka üpriski maitsetu, mis sellest, et kuulsused kannavad (kunagi olid ka teksakostüümid – britney ja timberlake) moes, mis ei tähenda, et see nüüd mega “stiilne ja ilus” oleks.

Mina seda teemad muide ei teinud, ma ainult vastasin sellele. Ja ma poleks oma kotist rääkinud KUI üks poleks küsinud.
Rääkides sellest teemast, siis siin on sarnaseid ikka palju olnud – ei ole see esimene ega viimane. Ja miks ei tohi siis arvamust avaldada, sina ju ka tegid seda. ????

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Guessil on palju suurem valik kui need slaavipärased GUESS jubedused.

Mul on mitmeid tagasihoidlikke Guesse kapis, logod kas peidus või vaevumärgatavad. Ostnud olen kuna on meeldinud ja istunud väga hästi. Suurte logodega asjad minu kappi teed ei leia.

 

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuidas te suudate neid nahast suuri kotte tassida – need ju tühjanagi rasked??

Ma just vaatasin oma kotimajandust, ja ei ole ÜHTEGI nahast kotti, üks väike Chanel’i tüüpi teatrikas välja arvatud. Kõik ostetud reisidelt või e-poodidest üle ilma, kerged, ilusad, normaalse hinnaga On karvaseid, vettpidavaid, lihtsaid tekstiilist. Logo pole ühelgi silmatorkav.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuidas te suudate neid nahast suuri kotte tassida – need ju tühjanagi rasked??

Ma just vaatasin oma kotimajandust, ja ei ole ÜHTEGI nahast kotti, üks väike Chanel’i tüüpi teatrikas välja arvatud. Kõik ostetud reisidelt või e-poodidest üle ilma, kerged, ilusad, normaalse hinnaga On karvaseid, vettpidavaid, lihtsaid tekstiilist. Logo pole ühelgi silmatorkav.

Kas nahk on siis kuidagi eriti raske materjal?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot see ongi üks nendest maitsetutest kottidest. See näeb ikka väga jube välja.

Palun pilti maitsekast kotist!

https://www.zalando.se/esprit-handvaeska-black-es151h12q-q11.html

Kuidas see erineb sellest kotist, mida maitsetuks nimetasid?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on mitmeid tagasihoidlikke Guesse kapis, logod kas peidus või vaevumärgatavad. Ostnud olen kuna on meeldinud ja istunud väga hästi. Suurte logodega asjad minu kappi teed ei leia.

Mul on ka üks klassikaline põhijakk Guessilt, mis sobib iga riietuse juurde, ei lähe iial moest. Istub hästi, hea rätsepatöö, väga hea materjal, mingeid logosid ei ole. Ainuke asi, mis Guessile viitab, on leopardimustriline vooder, aga see ei häiri. Kulumisele on vastu pidanud paremini kui Boss, igasugu nimeta hilpudest rääkimata.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest need rõhutatult brändidest mittehoolivad inimesed on kummaliselt hästi brändidega kursis. Ma ise ei suuda küll linnapildis niimoodi silmadega haarata, mis kaubamärkidesse suvaline inimene rõivastunud on, ammugi veel igale riidetükile või kotile semiootilist analüüsi teha.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot see ongi üks nendest maitsetutest kottidest. See näeb ikka väga jube välja.

Palun pilti maitsekast kotist!

https://www.zalando.se/esprit-handvaeska-black-es151h12q-q11.html

Kuidas see erineb sellest kotist, mida maitsetuks nimetasid?

See polnud mina, kes MK kotti maitsetuks nimetas. Lihtsalt tsiteerisin seda kommentaari.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See polnud mina, kes MK kotti maitsetuks nimetas. Lihtsalt tsiteerisin seda kommentaari.

Ma tahaks just selle käo käest linki.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See polnud mina, kes MK kotti maitsetuks nimetas. Lihtsalt tsiteerisin seda kommentaari.

Ma tahaks just selle käo käest linki.

Kas sa pisut solvusid ta peale, et siin mitu päeva hiljem ka linki nõuad? Mulle ka see kott ei meeldi – selle rõveda kuldse märgi pärast. Kui seda poleks, siis oleks täitsa normaalne. See teema ilmselt ongi nende märkide pärast – need lihtsalt karjuvad näkku. Minu tean mitmeid Guessi tsikke ja kõik on ossid. Mulle isegi veidi tundub, et maine teevad sellel konkreetsel tootjal maha kandja, mitte tootja ise.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 180 )


Esileht Ilu Michael Korsi kott ja Guessi rõivad