Esileht Ilu Michael Korsi kott ja Guessi rõivad

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 180 )

Teema: Michael Korsi kott ja Guessi rõivad

Postitas:
Kägu

muudkui topi asju siia-sinna ja istu neil siis peal?

Kus peal? Telefoni ja kaarditasku (mul näiteks ilus Gucci kaarditasku nii endale kui mehele ostetud) asetad ju lauale nagunii, kui istud. Ega sinna otsa ei istu.

Mina nt. ei aseta telefoni väljas söömas käies lauale (rahakotti ammugi mitte). Jääbki kotti ja lisaks panen hääletu peale. Selle pisku tunnikese pyhendan kyll endale ja oma kaaslasele (olgu selleks mees v6i naine) ja meie vestlusele. Kyll hiljem helistan tagasi, kui keegi on vahepeal “puudust tundnud”. Ja muud postitused (viber, whatsapp) ei vaja ka koheselt vastamist.

Sa oled erand! Enamus inimesi siiski teeb sotsmeediasse postituse oma einestamisest!

Vahvad tuttavad siis sul.

Sa tead vaid seda, mida sinu tuttavad teevad? Mulle piisab küll sellest, et teha sotsiaalmeedia lahti ja näen, mida võõrad inimesed teevad.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei jälgi võõraid inimesi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina nt. ei aseta telefoni väljas söömas käies lauale (rahakotti ammugi mitte). Jääbki kotti ja lisaks panen hääletu peale. Selle pisku tunnikese pyhendan kyll endale ja oma kaaslasele (olgu selleks mees v6i naine) ja meie vestlusele. Kyll hiljem helistan tagasi, kui keegi on vahepeal “puudust tundnud”. Ja muud postitused (viber, whatsapp) ei vaja ka koheselt vastamist.

Sa oled erand! Enamus inimesi siiski teeb sotsmeediasse postituse oma einestamisest!

Vale. Enamus NORMAALSEID inimesi EI filmi ega pildista oma söömist.

Tuleb tõdeda, et enamus on ebanormaalsed, sest nad teevad seda!

Tuleb tunnistada, et tegelikult nii ongi!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks kannan kaasas poeotti, taasaksutavaid puuviljakotte – ei pea õiges poesti uute kottide ostmist.  Peav ikka suured tagataskud olema – telefon, kaarditasku, autovõtmed ära mahutada.  Mul on võtme kipm juba selline – autovõtmed, koduvõtmed, töökohavõtmed.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peav ikka suured tagataskud olema – telefon, kaarditasku, autovõtmed ära mahutada.  Mul on võtme kipm juba selline – autovõtmed, koduvõtmed, töökohavõtmed.

Sa kannad koduvõtmeid ja töökohavõtmeid kaasas? Mul on need loomulikult autos ja autol pole mingi võti vaid pisike pult. Mahub teksade esitaskusse/jopetaskusse või kuhu iganes.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa kannad koduvõtmeid ja töökohavõtmeid kaasas? Mul on need loomulikult autos

Jah, see on sinust väga tark. Siis on mõnel  pisut targemal pätil  tõesti lihtsam, kõik võtmed kenasti ühes kohas.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, see on sinust väga tark. Siis on mõnel  pisut targemal pätil  tõesti lihtsam, kõik võtmed kenasti ühes kohas.

Ei tea, kuidas need pätid teavad, kus ma elan või töötan ja signalisatsiooni koode ja 😀 Vaata vähem ulmekaid. Autosse tuleb ka kuidagi eelnevalt sisse murda.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa kannad koduvõtmeid ja töökohavõtmeid kaasas? Mul on need loomulikult autos

Jah, see on sinust väga tark. Siis on mõnel pisut targemal pätil tõesti lihtsam, kõik võtmed kenasti ühes kohas.

On suur vahe, kas võtmed on kõik koos ühes käekotis või autos? Käekotist/taskust on suurem võimalus need millegagi välja tõmmata ja ära kaotada kui, et keegi autosse sisse murrab ja viitsib võtmeid kaasa võtta.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa kannad koduvõtmeid ja töökohavõtmeid kaasas? Mul on need loomulikult autos

Jah, see on sinust väga tark. Siis on mõnel pisut targemal pätil tõesti lihtsam, kõik võtmed kenasti ühes kohas.

On suur vahe, kas võtmed on kõik koos ühes käekotis või autos? Käekotist/taskust on suurem võimalus need millegagi välja tõmmata ja ära kaotada kui, et keegi autosse sisse murrab ja viitsib võtmeid kaasa võtta.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On suur vahe, kas võtmed on kõik koos ühes käekotis või autos? Käekotist/taskust on suurem võimalus need millegagi välja tõmmata ja ära kaotada kui, et keegi autosse sisse murrab ja viitsib võtmeid kaasa võtta.

Lisaks palju lihtsam see käekott tal käest tõmmata, kui autosse murda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks palju lihtsam see käekott tal käest tõmmata, kui autosse murda.

Käekoti käest tõmmates saab rahulikult auto ka kätte, lisaks kodule ja tööle.

Tõesti, on ikka turakas, kes neid koos kõiki kannab 😀

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa kannad koduvõtmeid ja töökohavõtmeid kaasas? Mul on need loomulikult autos

Autosse sissemurdmine meil nii igapäevane nähtus tõesti ei ole, hoia pealegi oma võtmeid autos. Aga kas tead, minul ei ole auto käekoti asemel. Tööl käin jala (soojemal ajal rattaga), poes jm kohtades enamasti samuti. Auto on meil ainult pikemate sõitude jaoks. Ja ilmselt on minusuguseid autoomanikke teisigi (rääkimata neist, kellel polegi autot). Nii et see “loomulikult autos” ei ole mingi universaalne lahendus.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuhu me selle teemaga lõpuks jõudsime? Vargusteni!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuhu me selle teemaga lõpuks jõudsime? Vargusteni!

Jõudsime selleni, et kõige õigem käekott on hoopis auto, kus saab kõike ladustada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuhu me selle teemaga lõpuks jõudsime? Vargusteni!

Jõudsime selleni, et kõige õigem käekott on hoopis auto, kus saab kõike ladustada.

Jap. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuhu me selle teemaga lõpuks jõudsime? Vargusteni!

Jõudsime selleni, et kõige õigem käekott on hoopis auto, kus saab kõike ladustada.

Siit saaks veel teemat edasi arendada, mis auto see olema peaks ja kui oluline on mark? Pakun, et opel ei sobi käekotiks aga bmw on must have.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siit saaks veel teemat edasi arendada, mis auto see olema peaks ja kui oluline on mark? Pakun, et opel ei sobi käekotiks aga bmw on must have.

Loomulikult. Mul näiteks juba viimased 28 aastat.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuhu me selle teemaga lõpuks jõudsime? Vargusteni!

Jõudsime selleni, et kõige õigem käekott on hoopis auto, kus saab kõike ladustada.

Siit saaks veel teemat edasi arendada, mis auto see olema peaks ja kui oluline on mark? Pakun, et opel ei sobi käekotiks aga bmw on must have.

Mulle meeldib Infiniti, aga hetkel sõidan hoopis Mersuga (linnaliini buss).

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuhu me selle teemaga lõpuks jõudsime? Vargusteni!

Jõudsime selleni, et kõige õigem käekott on hoopis auto, kus saab kõike ladustada.

Siit saaks veel teemat edasi arendada, mis auto see olema peaks ja kui oluline on mark? Pakun, et opel ei sobi käekotiks aga bmw on must have.

Meil on bmw jah. ????Kuigi jah, ma ise sõidan enamasti bussiga.

Mulle isiklikult meeldib Škoda Superb. Mage ilmselt paljude jaoks, aga mulle meeldib.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on bmw jah. ????Kuigi jah, ma ise sõidan enamasti bussiga. Mulle isiklikult meeldib Škoda Superb. Mage ilmselt paljude jaoks, aga mulle meeldib.

Igati vajalik info brändiriiete teemas.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on bmw jah. ????Kuigi jah, ma ise sõidan enamasti bussiga. Mulle isiklikult meeldib Škoda Superb. Mage ilmselt paljude jaoks, aga mulle meeldib.

Igati vajalik info brändiriiete teemas.

Ma vastasin küsimusele, nagu sa nägid. ????

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida ilusamad riided, seda edevam auto.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on bmw jah. ????Kuigi jah, ma ise sõidan enamasti bussiga. Mulle isiklikult meeldib Škoda Superb. Mage ilmselt paljude jaoks, aga mulle meeldib.

Igati vajalik info brändiriiete teemas.

Kui juba tsiteerida, siis tsiteeri kogu teema. Ta ilmselgelt vastas küsimusele. Mis asja sa jahud siin?

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mida ilusamad riided, seda edevam auto.

No see nüüd küll mingi reegel pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida ilusamad riided, seda edevam auto.

No see nüüd küll mingi reegel pole.

Enamasti siiski kipub nii olema. Gutši-mutši fännidel on enamasti ka läikiv BMW või Audi istumise all. Peaasi, et kallis välja paistaks. ????

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida ilusamad riided, seda edevam auto.

No see nüüd küll mingi reegel pole.

Enamasti siiski kipub nii olema. Gutši-mutši fännidel on enamasti ka läikiv BMW või Audi istumise all. Peaasi, et kallis välja paistaks. ????

Ja eriti hea oleks, kui see auto oleks valge!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, kuidas need pätid teavad, kus ma elan või töötan

Seda on tõesti ulmekeeruline teada saada 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda on tõesti ulmekeeruline teada saada ????

No ja edasi-signalisatsiooni paroolid arvavad ka ära?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja eriti hea oleks, kui see auto oleks valge!

Mul eelmine cabrio oli valge, nüüd võtsin uueks musta jälle tagasi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamasti siiski kipub nii olema. Gutši-mutši fännidel on enamasti ka läikiv BMW või Audi istumise all. Peaasi, et kallis välja paistaks. ????

No tonnise saapaga mingi Citroeniga ju ei sõida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 180 )


Esileht Ilu Michael Korsi kott ja Guessi rõivad