Esileht Hobinurk Milline tuleb suvi?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 104 )

Teema: Milline tuleb suvi?

Postitas:

Mu kaaslane viipas teisele teenindajale, see kehitas õlgu ja läks ka minema. Ehk siis müstiline suhtumine oma klientidesse, neid teenindajaid jalutas seal ikka mitmeid mööda ja mitte keegi ei teinud meie žestidest väljagi

Järgmisel korral tehke ikka žestikuleerimise asemel ise suu lahti ja lahendage probleem koheselt. Rohkem enesekindlust, ega suu pole ainult söömiseks.

Mis sellest restorani elamusest siis enam järele jääb, kui on vaja mliseda? Sama ju teeb välja. Kas oled vait või tõmbad vile üles.  Igal juhul on kõik rikutud.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa huvitab kes see näitleja/ laulja oli

Tahaks ka teada.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa huvitab kes see näitleja/ laulja oli

Tahaks ka teada.

No kui palju on neid, kes kirjeldusele vastaksid?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa huvitab kes see näitleja/ laulja oli

Tahaks ka teada.

Ok, aga hakkame siis nuputama ????

Ja Agathe ütleb, kui soojaks läheb.

Tsiteerin: Ning ühes teemaalgatuses mainitud restoranidest juhtus nii, et üks suur ja pikk tuntud meesnäitleja ja laulja tuli pärastlõunal lillelistes rannapükstes ja plätudes sinna restorani (ranna ega merega pole sel midagi pistmist).

Suur ja pikk, näitleb ja laulab… mina pakun Sepo Seeman või Marko Matvere.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur ja pikk, näitleb ja laulab… mina pakun S S või M M.

L S ka.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mart Sander?

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur ja pikk, näitleb ja laulab… mina pakun Sepo Seeman või Marko Matvere.

Lauri Saatpalu ka.

Ma ei tea, Saatpalu mingites lillelistes rannapükstes küll eriti ette ei kujuta. Ja tahaks loota, et selline mühakas ka ei ole.. ????

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ms arvasin ka, et S.S. äkki.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa huvitab kes see näitleja/ laulja oli

Tahaks ka teada.

Ok, aga hakkame siis nuputama ????

Ja Agathe ütleb, kui soojaks läheb.

Tsiteerin: Ning ühes teemaalgatuses mainitud restoranidest juhtus nii, et üks suur ja pikk tuntud meesnäitleja ja laulja tuli pärastlõunal lillelistes rannapükstes ja plätudes sinna restorani (ranna ega merega pole sel midagi pistmist).

Suur ja pikk, näitleb ja laulab… mina pakun Sepo Seeman või Marko Matvere.

Matvere pole pikk.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa huvitab kes see näitleja/ laulja oli

Tahaks ka teada.

Ok, aga hakkame siis nuputama ????

Ja Agathe ütleb, kui soojaks läheb.

Tsiteerin: Ning ühes teemaalgatuses mainitud restoranidest juhtus nii, et üks suur ja pikk tuntud meesnäitleja ja laulja tuli pärastlõunal lillelistes rannapükstes ja plätudes sinna restorani (ranna ega merega pole sel midagi pistmist).

Suur ja pikk, näitleb ja laulab… mina pakun Sepo Seeman või Marko Matvere.

Matvere pole pikk.

Ei ole või ????

Telepildist küll tundub..

Edit: jah, google ütleb 182cm. Pikk mees algab pigem tõrsti ~190cm.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes rohkem maksab, see tärni saab. Toiduga pole eriti midagi pistmist

+2
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui uudised tulid, et Eestist keegi tärni saab, siis me mehega arutasime, kas saab 180 või Noa peakokk. Uudis oli algul sellise sõnastusega, nagu ainult üks restoran saaks. Ja ega lisaks ei oskakski kedagi pakkuda ka.

Bib Gourmandide seas on enamus minu lemmikuid üles loetud. Mantel&Korsten, Lore, Mon Repos, Ruhe, Lee, Tšaikovski … Käinud ei ole sellest nimekirjast Wiccas, Smakis, Fiis ja Võsu 38-s. See viimane tundubki kõige intrigeerivam ja plaanis suvel kindlasti järele proovida.

Mainitud kohad on toredad kõik ja kellegi Michelini nimekirja sattumise üle üllatunud pole. Eks ole vahel endal ka mõni restoranikülastus aia taha läinud, nt Eestis parim ja halvim kogemus pärinevad minul samast restoranist.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur ja pikk, näitleb ja laulab… mina pakun Sepo Seeman või Marko Matvere.

Lauri Saatpalu ka.

Ma ei tea, Saatpalu mingites lillelistes rannapükstes küll eriti ette ei kujuta. Ja tahaks loota, et selline mühakas ka ei ole.. ????

Saatpalu käib tihti restoranis, kus ma töötan ja on alati väga viisakas ja tore.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tchaikovskys olen küll ainult korra käinud, aga tol korral oli teenindus tõeliselt aeglane ja toit maitsetu.  Ruhe mulle ka mingit erilist elamust ei jätnud.

Tuljak, Hõim, Vicca, NOA ja Lore  on OK, teistes pole käinud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mart Sander?

Eks ole! Kujutad ette, kuidas Mart Sander liigub ringi lühikestes, lillelistes pükstes, plätud jalas ja viskab hooletult oma “lillelise tagumiku” söögilauale, mille taga keegi sööb?

See mees võib meeldida või mitte, aga tema maneeridele ei saa midagi ette heita. Nagu ka tema riietumisstiilile.

+33
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

NOA auhind pani mind imestama, aga et Cru, Ruhe, Mon Repos, Tuljak ja Moon ära märkimist leidsid, on küll tore. Nendes kohtades pole ma kunagi pettunud.

Eestis on see suur asi ja kindlasti mõjub selline kajastus toiduturismile positiivselt. Eriti pärast pandeemiat, kui mitmed head kohad igavikku kadusid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa huvitab kes see näitleja/ laulja oli

Tahaks ka teada.

Ok, aga hakkame siis nuputama ????

Ja Agathe ütleb, kui soojaks läheb.

Tsiteerin: Ning ühes teemaalgatuses mainitud restoranidest juhtus nii, et üks suur ja pikk tuntud meesnäitleja ja laulja tuli pärastlõunal lillelistes rannapükstes ja plätudes sinna restorani (ranna ega merega pole sel midagi pistmist).

Suur ja pikk, näitleb ja laulab… mina pakun Sepo Seeman või Marko Matvere.

Matvere ei ole pikk ega suur, mingi 180 cm ehk. Olles temaga tööalaselt üsna palju kokku puutunud, siis lilleline rannapüks ja selline käitumine ei ole talle kindlasti omased. Ühte kirjeldusele vastavat näitlejat ma oskaksin nimetada, aga selline käitumine oli talle omane pigem siis kui ta jõi. Hetkel on juba aastaid kaine olnud. Samas ma reaalselt ei saa aru, miks need inimesed ei öelnud talle midagi ja rahulikult “p…e näos” söömist jätkasid.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas ma reaalselt ei saa aru, miks need inimesed ei öelnud talle midagi ja rahulikult “p…e näos” söömist jätkasid.

Mina ka ei saa sellest aru. Mina oleks läinud teenindaja juurde ja palunud minu asjad ümber kolida teise lauda, sest see tagumik laual segab toidu nautimist.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmisel korral tehke ikka žestikuleerimise asemel ise suu lahti ja lahendage probleem koheselt. Rohkem enesekindlust, ega suu pole ainult söömiseks.

Ma ju kirjutasin, et ütlesin talle, kusjuures isegi koputasin ta seljale, see mees ei teinud väljagi. Muidugi, on võimalik, et ta ei kuulnud, kuna minu kasvu juures jäi istudes minu pea tema rannapükste kummi kõrgusele. Püsti tõusta oli keeruline, sest tema rindkere külg oli minu näo kohal ja ma oleksin peaga tale kaenlaauku põrutanud, milist himu mul polnud….aga 100x pigem ta siiski ei soovinud kuulda. Mis teen siis – lähen endast kolm korda raskemale ja pool meetrit pikemale mehele kallale? Kui ütluse ja puudutuste peale ei reageerita, loomulikult püüame töötajate tähelepanu. Nende asi on hoolitseda, et külastajaid ei häiritaks, eriti kui olime selgelt märku andnud, et palume midagi ette võtta ning nad ju nägid, et me püüdsime teda kõnetada ja puudutustega märku anda, et hei, ära tee seda. Minu restoranistaaži juures nii külastaja kui ka töötajana oleks igas muus restoraninimelises kohas töötajatest keegi kohe kohal ka ilma viibeteta, nähes kedagi teiste klientide laua peal istumas. PS meie arvates ta oli kaine, vähemalt ta ei tuikunud, lämisenud ega haisenud..

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas ma reaalselt ei saa aru, miks need inimesed ei öelnud talle midagi ja rahulikult “p…e näos” söömist jätkasid.

Ütlesin ju. Loe 🙂 Ei jätkanudki söömist, kuist sa seda võtad? Söömist isegi ei lõpetanud, minuti püüdsin teda sõnadega ära ajada mõne lausega, koputasin, siis viiplesime teenindajaid ja mu kaaslane togis teda veel. Artist ei teinud väljagi, kohendas vaid selja taga klaasi eemale, et mugavam oleks. Ta läks umbes 3-4-5 minuti pärast minema (ajaarvamine pole mu tugevaim külg), mina tasusin letis arve ja esitasin sealsamas kaebuse. Pärast kordasin seda kirjalikult. Söök jäi lauda. Andku sigadele vms nende äriplaan on. Kuna istusin nurgas, siis tõesti ei hakanud ennast tema ja seina vahelt läbi litsuma, sest tegu on suure mehega ja ma oleksin pidanud teda lausa embama, et mööda pressida 🙂 Kraakleja ma ei ole, kui olen kaks viisakat lauset öelnud ja ka puudutustega oma olemasolust märku andnud, siis sama matslikult küünistama ja sülitama ei hakka, viipan või hüüan turvamehe, antud juhul teenindajad.

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjelduse järgi oled sa Pöial-Liisi ????

Aga jah, ükskõik mis, täiesti arusaamatu, kuidas sa ei suutnud enda eest seista ja lasid sellisel asjal juhtuda.

+9
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga jah, ükskõik mis, täiesti arusaamatu, kuidas sa ei suutnud enda eest seista ja lasid sellisel asjal juhtuda.

Mhmh, ammu teada tõde, et kõik tundub lihtne sellele, kes seda tegema ei pea. Ning siit järelduvalt tunduvad ka kõik olukorrad lihtsad neile, kes neis olnud ei ole.

Mina ka ei hakkaks pingutama selleks, et mölakas mind märkaks. Lahkumine on manifest.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et see suur mühakas oli Indrek Taalma.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kohe hirmsalt tahaks teada sellise tuntud mats laulja/näitleja nime ja restorani. Miks see peaks nii suur saladus olema?

Muide kas restoran ka mingi vabanduse või kahjutasu pakkus? Soliidne oleks küll olnud, juba sellepärast tahaks teada. Aga üldse ei imestaks kui ei teinud midagi, kas polnud hiljuti kus kuumal suvepäeval keegi palus klaasi vett oma lapsele ühest tärniga restoranist ja seal keelduti seda andmast. Kraaniveest oli jutt.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kohe hirmsalt tahaks teada sellise tuntud mats laulja/näitleja nime ja restorani. Miks see peaks nii suur saladus olema?

Muide kas restoran ka mingi vabanduse või kahjutasu pakkus? Soliidne oleks küll olnud, juba sellepärast tahaks teada. Aga üldse ei imestaks kui ei teinud midagi, kas polnud hiljuti kus kuumal suvepäeval keegi palus klaasi vett oma lapsele ühest tärniga restoranist ja seal keelduti seda andmast. Kraaniveest oli jutt.

No näed, polegi ainus, kes põleb uudishimust, kes see meeldiv meesisend oli ????

See kraanivee teema lapsele oli Margna lugu. Et oli tulnud lapsega rattaga sõitma ja rahakotti polnud kaasas. Küsis siis teel olevast restoranist (nime ei mäleta) lapsele klaasi kraanivett, millest keelduti.

 

Mart Sanderi kohta käiva kommentaariga nõus, et selliselt teda käitumas ja riietumas juba iialgi ette ei kujutaks.

Selline pikk ja suur laulev näitleja on ka Hannes Kaljujärv, kuid ka teda ei kujutaks sellise käitumisega ette. Ma oleks siis ikka väga kurb – ta nii hea mulje endast jätnud.

Agathe, kas on õige nimi juba läbi käinud?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline pikk ja suur laulev näitleja on ka Hannes Kaljujärv, kuid ka teda ei kujutaks sellise käitumisega ette. Ma oleks siis ikka väga kurb – ta nii hea mulje endast jätnud.

Vanasti ta jõi (ise on rääkinud), äkki siis, nüüd küll ei usu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa huvitab kes see näitleja/ laulja oli

Tahaks ka teada.

Ok, aga hakkame siis nuputama ????

Ja Agathe ütleb, kui soojaks läheb.

Tsiteerin: Ning ühes teemaalgatuses mainitud restoranidest juhtus nii, et üks suur ja pikk tuntud meesnäitleja ja laulja tuli pärastlõunal lillelistes rannapükstes ja plätudes sinna restorani (ranna ega merega pole sel midagi pistmist).

Suur ja pikk, näitleb ja laulab… mina pakun Sepo Seeman või Marko Matvere.

Seeman. See on juba olekult selline…oss.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mart Sander?

Sanderit olen ainult väga väljapeetud käitumisega näinud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kohe hirmsalt tahaks teada sellise tuntud mats laulja/näitleja nime ja restorani. Miks see peaks nii suur saladus olema?

Muide kas restoran ka mingi vabanduse või kahjutasu pakkus? Soliidne oleks küll olnud, juba sellepärast tahaks teada. Aga üldse ei imestaks kui ei teinud midagi, kas polnud hiljuti kus kuumal suvepäeval keegi palus klaasi vett oma lapsele ühest tärniga restoranist ja seal keelduti seda andmast. Kraaniveest oli jutt.

No näed, polegi ainus, kes põleb uudishimust, kes see meeldiv meesisend oli ????

See kraanivee teema lapsele oli Margna lugu. Et oli tulnud lapsega rattaga sõitma ja rahakotti polnud kaasas. Küsis siis teel olevast restoranist (nime ei mäleta) lapsele klaasi kraanivett, millest keelduti.

Mart Sanderi kohta käiva kommentaariga nõus, et selliselt teda käitumas ja riietumas juba iialgi ette ei kujutaks.

Selline pikk ja suur laulev näitleja on ka Hannes Kaljujärv, kuid ka teda ei kujutaks sellise käitumisega ette. Ma oleks siis ikka väga kurb – ta nii hea mulje endast jätnud.

Agathe, kas on õige nimi juba läbi käinud?

Kaljujärv pole samuti pikk.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No oleneb ju mis kellegile pikk mees on?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 104 )


Esileht Hobinurk Milline tuleb suvi?