Esileht Hobinurk Milline tuleb suvi?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 104 )

Teema: Milline tuleb suvi?

Postitas:

No oleneb ju mis kellegile pikk mees on?

Mingid objektiivsed kriteeriumid on ju ka ometi olemas. 180 cm on Eestis keskmine mehe pikkus, järelikult pole see pikk. Keskmisest pikem mees on 185+ ja pikk 190+.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saatpalu on mu sugulane ja ta võib ikka väga matslikult käituda avalikus kohas. Aga pikaks teda nimetada ei saaks. Samuti lillelised püksid oleksid pidanud mingile kihlveole järgnema.
Mart Sanderit olen näinud mõned aastad tagasi pärnus nikolai lehtlas nii matslikult ja inetult pidutsemas, et meie seltskond otsustas lahkuda enne kui seal kakluseks läheb tema pärast. Nilbed kommentaarid, live ansamblilt mikrofoni rabamine, üle laudade karjumine. See on niigi väga lärmakas koht, aga ta suutis veel see kõige-kõigem olla. Seltskonnas oli üllatavalt veel Luule Komissarov ja too pidutses ka ikka Laine tasemel ???? Matslikkus välja jätta. Purjus oli terve see seltskond omajagu.

Mina pakuksin Margus Vaherit. 190cm, korduvalt näinud teda söögikohtades ülbitsemas ja isegi ütleks et end täiesti tühja koha pealt välja elamas teenindaja peale.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saatpalu on mu sugulane ja ta võib ikka väga matslikult käituda avalikus kohas. Aga pikaks teda nimetada ei saaks. Samuti lillelised püksid oleksid pidanud mingile kihlveole järgnema.

Mart Sanderit olen näinud mõned aastad tagasi pärnus nikolai lehtlas nii matslikult ja inetult pidutsemas, et meie seltskond otsustas lahkuda enne kui seal kakluseks läheb tema pärast. Nilbed kommentaarid, live ansamblilt mikrofoni rabamine, üle laudade karjumine. See on niigi väga lärmakas koht, aga ta suutis veel see kõige-kõigem olla. Seltskonnas oli üllatavalt veel Luule Komissarov ja too pidutses ka ikka Laine tasemel ???? Matslikkus välja jätta. Purjus oli terve see seltskond omajagu.

Mina pakuksin Margus Vaherit. 190cm, korduvalt näinud teda söögikohtades ülbitsemas ja isegi ütleks et end täiesti tühja koha pealt välja elamas teenindaja peale.

Kumba Margus Vaherit Sa nüüd mõtled? Seda, kes näitleb või seda kes raamatukesi kirjutab ja laulab?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saatpalu on mu sugulane ja ta võib ikka väga matslikult käituda avalikus kohas. Aga pikaks teda nimetada ei saaks. Samuti lillelised püksid oleksid pidanud mingile kihlveole järgnema.

Mart Sanderit olen näinud mõned aastad tagasi pärnus nikolai lehtlas nii matslikult ja inetult pidutsemas, et meie seltskond otsustas lahkuda enne kui seal kakluseks läheb tema pärast. Nilbed kommentaarid, live ansamblilt mikrofoni rabamine, üle laudade karjumine. See on niigi väga lärmakas koht, aga ta suutis veel see kõige-kõigem olla. Seltskonnas oli üllatavalt veel Luule Komissarov ja too pidutses ka ikka Laine tasemel ???? Matslikkus välja jätta. Purjus oli terve see seltskond omajagu.

Mina pakuksin Margus Vaherit. 190cm, korduvalt näinud teda söögikohtades ülbitsemas ja isegi ütleks et end täiesti tühja koha pealt välja elamas teenindaja peale.

Kumba Margus Vaherit Sa nüüd mõtled? Seda, kes näitleb või seda kes raamatukesi kirjutab ja laulab?

Seda nooremat ikka. Ta on näitlemist ka teinud, nt mingeid pisirolle seriaalides ja Jesper Parve ning teistega oli neil oma tükk, millega mööda Eestit käidi. Näitlejaks muidugi palju nimetada, aga no midagi sellelaadset on ta teinud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisele kirjeldusele vastab mu peas automaatselt V. P. Teda kujutab ette küll lilleliste pükstega, olgugi, et nüüd juba vana mees, ülbust võib ka ette kujutada. Kas õige, ei tea – isiklik interpretatsioon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisele kirjeldusele vastab mu peas automaatselt V. P. Teda kujutab ette küll lilleliste pükstega, olgugi, et nüüd juba vana mees, ülbust võib ka ette kujutada. Kas õige, ei tea – isiklik interpretatsioon.

Kes?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tulen teema enda juurde tagasi. Mul on tunne, et Diether, 180* omanik/peakokk, lootis tegelikult kahte tärni.

Michelini üheks eelduseks on muidu, et peakokal oleks ka omanikuosalus restoranis. Ka on nad öeldnud, et Michelini puhul loeb ikkagi toit, teenindus peab olema vastuvõetaval tasemel.

Kindlasti on väga tervitatav, et Michelin lõpuks Eestisse jõudis.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline pikk ja suur laulev näitleja on ka Hannes Kaljujärv

Inimestel on ikka imelik silmataju. Oled teda päriselus ikka näinud või? Või tundub läbi ekraani, et on koljatimõõtu?

Üle 180 cm ta väga ei ole. Ja suur ei ole ta samuti mitte. Täiesti keskmise kehaehitusega.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siin. Tahaks selle teema siin kinni panna või ära kustutada kui inimesed ei suuda kohe üldse teemad püsida.

+9
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siin. Tahaks selle teema siin kinni panna või ära kustutada kui inimesed ei suuda kohe üldse teemad püsida.

Siis peaks siin kõik teemad ära kustutama, inimesed vastavadki teemaasse ainult alguses, siis läheb teema oma elu elama. Huvitav, et see kellelegi üllatusena tuleb.

+18
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siin. Tahaks selle teema siin kinni panna või ära kustutada kui inimesed ei suuda kohe üldse teemad püsida.

Täiesti arusaamatu reaktsioon! No mis siis, kui kõik kommentaarid täpselt teemaalgatusele ei vasta? Kas sinu elus muutus nüüd sellepärast midagi halvemaks?

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andres Raag? Märt Avandi? Dvinjaninov?

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni Urbide seltskonnast, seal kõik laulavad ja näitlevad. Pikad kolged ka.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline pikk ja suur laulev näitleja on ka Hannes Kaljujärv

Inimestel on ikka imelik silmataju. Oled teda päriselus ikka näinud või? Või tundub läbi ekraani, et on koljatimõõtu?

Üle 180 cm ta väga ei ole. Ja suur ei ole ta samuti mitte. Täiesti keskmise kehaehitusega.

Tunnistan, olen teda vaid läbi telepildi näinud ja on jäänud mulje, et suur ja pikk eesti mees, ei teagi, miks nii.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andres Raag? Märt Avandi? Dvinjaninov?

Enne tõuseks päike kusagilt pangest, kui Avandi sellise käitumisega oleks ????

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andres Raag? Märt Avandi? Dvinjaninov?

Andres Raag on tilluke mees ????

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, ma vist tabasin ära ???? Estonia solist Reigo Tamm. Õppis näitlejaks, on ooperilaulja. On suur mees.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, ma vist tabasin ära ???? Estonia solist Reigo Tamm. Õppis näitlejaks, on ooperilaulja. On suur mees.

Pole halli aimu ka kuidas see mees välja näeb, aga see on ilmselt minu harimatus 😀

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andres Raag? Märt Avandi? Dvinjaninov?

Enne tõuseks päike kusagilt pangest, kui Avandi sellise käitumisega oleks ????

Aga ega me ju kunagi ei tea 😉

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siin. Tahaks selle teema siin kinni panna või ära kustutada kui inimesed ei suuda kohe üldse teemad püsida.

Siis peaks siin kõik teemad ära kustutama, inimesed vastavadki teemaasse ainult alguses, siis läheb teema oma elu elama. Huvitav, et see kellelegi üllatusena tuleb.

Kus ma ütlesin, et see tuleb mulle üllatusena?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni Urbide seltskonnast, seal kõik laulavad ja näitlevad. Pikad kolged ka.

Toomase kohta ei tea, aga Tarmo võiks sobituda küll oma käitumisega. Samas üha rohkem tundub, et seda intsidenti pole olnud ja too kommenteerija soovis end lihtsalt huvitavaks teha.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Andres Raag? Märt Avandi? Dvinjaninov?

Neid küll nii labaselt käitumas ette ei kujuta. Sõbralikud inimesed pealegi. Raag pole üldse pikk ka.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siin. Tahaks selle teema siin kinni panna või ära kustutada kui inimesed ei suuda kohe üldse teemad püsida.

See näitab, et kellegi kommentaar on rahva jaoks huvitavam kui sinu teemaalgatus ja sina. Saa üle, las inimesed lõbutsevad, ära ole solvunud, et sina tähelepanu keskpunktis ei ole.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fotografiska selles nimekirjas pani kulmu kergitama. Olen 2 x söömas käinud. Toit on väga keskpärane. Hinnataseme kohta, mis kirjas menüüs, on toit pehmelt öeldes lausa kehvake 🙂 kontseptsioon ja õhustik aga vinge. Kolmas kord lähen ainult klaasikest veini jooma, söömine seal on raiskamine.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et pole seda “tuult väljalt” vaja isegi püüda. Eks kõigil inimestel ole halvemaid ja paremaid päevi ja kunsti- ja teatriinimesed on paratamatult veidi teistsugused ja pole ilmselt ka mingi saladus, et seal on ka alko ja muud meelemürgid asjad, mis lihtsalt mingil perioodil on. Päris paljud on seda ise tunnistanud. Väga paljud on selle deemoni ka võitnud ja enam seal lõksus ei ole. Ma üldse ei õigusta siin kedagi, aga tegelikult on ikkagi asutuse asi enda klientide heaolu tagada. Mida iganes ka mingi klient teeb, on ta kuulsus või suvaline inimene tänavalt, siis lahendused on alati teeninduasutuse käes. Teenindajate asi on reageerida. Isegi ilma mingi märguandeta. Teenindaja kohustus on märgata ja reageeerida. Niiet tegelikult võiks siin tõesti kaikaid kodaraisse loopida vaid teenindusasutusele. Iga kliendi puhul, kes käitub asutuse ja teiste klientide suhtes ebasündsalt või mõistlikele tavadele mittevastavalt, peab teenindaja reageerima. Kuna intsidendi kirjeldaja ei ole nimetanud seda toitlustusasutust, kus selline asi toimus, siis polegi justkui millestki rääkida. Iga suvaline inimene võib astuda kuskile kohvikusse, restorani ja istuda kellegi lauale. See ei ole tegelikult isegi teema. Väga palju ebameeldivaid intsidente juhtub ilmselt igas teenindusasutuses iganädalaselt. Point on selles, kuidas selliseid situatsioone personali poolt lahendatakse. Siin väidetavalt seda ei lahendatud. Kui inimene tahab öelda, kus see juhtus ja kes istus tema lauale, siis ok, aga suvalisi nimesid siia tuua on tegelikult ebaõiglane nende inimeste suhtes ja seda ei peaks ehk tegema.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlesin ju. Loe ???? Ei jätkanudki söömist, kuist sa seda võtad? Söömist isegi ei lõpetanud, minuti püüdsin teda sõnadega ära ajada mõne lausega, koputasin, siis viiplesime teenindajaid ja mu kaaslane togis teda veel. Artist ei teinud väljagi, kohendas vaid selja taga klaasi eemale, et mugavam oleks. Ta läks umbes 3-4-5 minuti pärast minema (ajaarvamine pole mu tugevaim külg), mina tasusin letis arve ja esitasin sealsamas kaebuse. Pärast kordasin seda kirjalikult. Söök jäi lauda. Andku sigadele vms nende äriplaan on. Kuna istusin nurgas, siis tõesti ei hakanud ennast tema ja seina vahelt läbi litsuma, sest tegu on suure mehega ja ma oleksin pidanud teda lausa embama, et mööda pressida ???? Kraakleja ma ei ole, kui olen kaks viisakat lauset öelnud ja ka puudutustega oma olemasolust märku andnud, siis sama matslikult küünistama ja sülitama ei hakka, viipan või hüüan turvamehe, antud juhul teenindajad.

Selline küsimus, et ok, sina istusid nurgas, olid kääbuskasvu, vastu seina surutud jne. Aga sinu  kaaslane? Tõenäoliselt tema ei istunud nurgas, vaid oleks täiesti vabalt saanud tõusta püsti, minna selle tolguse nina alla ja talle näkku käratada ‘koristage oma tagumik meie laualt või ma kutsun politsei’. Isegi kui see kaaslane oli naine. Mis teda takistas seda tegemast? Kaks sussi olete ikka küll. Lõpuks ju jäite kaotajaks teie kahekesi (söömata toit, kaebuse kirjutamine jne…), mitte lillepüks.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.

Väga tüüpiline ohvrisüüdistamine – mis sa ise valesti tegid, miks sa nii ei käitnud. Tuletame meelde, inimene istus restoranis ja ei teinud ise midagi valesti. Kas peab samasuguseks matsiks muutuma ja nö sigadega püherdama poris hakkama, sest teine tegi ka. Samuti ootaks, et resotorani töötajad lahendaks probleemi ja kui nad seda ei tee, siis rohkem sinna ei läheks.

Restoranide teemal, sai käidud talvel 38 restoranis, mis oli selleks ajaks Tallinna kolinud ja oli küll väga hea elamus. Päris need tärni omad on käimata, aga neid kes lihtsalt kiita said võib küll julgelt soovitada, minul mitmega keskmisest paremad kogemused. Ma küll ei käi ka vigu otsimas ja olen enamasti heas tujus juba minnes, nii et minuga ei ole teenindajatel keeruline 🙂

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline küsimus, et ok, sina istusid nurgas, olid kääbuskasvu, vastu seina surutud jne. Aga sinu  kaaslane? Tõenäoliselt tema ei istunud nurgas, vaid oleks täiesti vabalt saanud tõusta püsti, minna selle tolguse nina alla ja talle näkku käratada ‘koristage oma tagumik meie laualt või ma kutsun politsei’. Isegi kui see kaaslane oli naine. Mis teda takistas seda tegemast? Kaks sussi olete ikka küll. Lõpuks ju jäite kaotajaks teie kahekesi (söömata toit, kaebuse kirjutamine jne…), mitte lillepüks.

Mulle polnud see mingi kaotus, puhas võit:
* sain teada, et lillepüks on tohmakas
* kui tema ja teenindajad käitusid matslikult, siis meie suutsime säilitada viisakuse ja ei käratanud midagi
* üks restoran tulevikus nimestikust maas
* laiemale üldsusele kaebuse ja arvustuse kaudu info edasi antud
* sigadele või kes iganes neil seal tagaruumis nuumal on, et nad aavad sellist teenindust lubada, söök annetatud
* suurepärane eine teises restoranis

Inimesi ongi mitut tüüpi, osa naisi võib rämiseda nagu vana meremees, tõesti. Kui viimati ühes kaubanduskeskuse vahekoridoris mult rahakott näpsati, ei hakkanud ka talle järgi kalpsama, röökima et koristagu oma ilge lõust tänavale ja hoidku oma vastikud rasvased näpud mu rahakotist eemale. Ütlesin ilmselt “Oih, mida te endale lubate”, võtsin telefoni, tegin temast paar pilti (ühe sain profiilis, teise selja tagant), astusin 2 sammu lähimasse poodi ja palusin teenindajal kutsuda turvamees. Natuke sahmimist nende poolt (kiitus operatiivsuse eest), vennike kinni võetud, minu rahakott tagasi.
Ei ole see tüüp, kes näiteks korteriühistu koosolekul käed puusa lööb ja siis hakkab elu korraldama ja lärmama.
Asi sai ülimalt positiivse lõpu. Oleksime me hakanud seal kätega vehkima ja räusklema, oleks see olnud lillepüksi tasemele laskumine. Konkreetsele, selgesõnalisele palvele nii mitte käituda ta ju ei reageerinud.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru MIKS te selle toidu ja teeninduse eest veel maksite?

Teiseks – ka mina ei oleks kraaklema hakanud, peamiselt enesealalhoiuinstinktist, äkki tuleb veel kallale. Aga oleksin võtnud oma telefoni ja teinud pilte… pärast hea “Kroonikale” maha müüa näiteks 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru MIKS te selle toidu ja teeninduse eest veel maksite?

Teiseks – ka mina ei oleks kraaklema hakanud, peamiselt enesealalhoiuinstinktist, äkki tuleb veel kallale. Aga oleksin võtnud oma telefoni ja teinud pilte… pärast hea “Kroonikale” maha müüa näiteks ????

Maksin, et keegi ei saaks pärast öelda, et tegin külma arve. Niikuinii soovisin ka teha märkuse, mille ka ühe lausega tegin. Lahkusin vastust ootamata, sest vastus algas itsitusega. Ehk siis põhjus maksmiseks oli, et ei soovinud astuda nende inimestega mingisse arutellu, kas ja kui palju maksma pean, sest mölakatega vestlemine pole mu lemmikharrastus. Ja lõpuks polnud mul vähimatki soovi seal veel midagi süüa ega saada “kompensatsiooniks” selliste inimeste käest mõnd tasuta praadi. Mingi õnnetu 25 euroga end sellest vabaks osta on lihtsam, kui astuda keskustellu inimestega, kes äsja su pärastlõuna ära on rikkunud. Võtku see raha ja rõõmustagu teenistuse eest. Ostku uued sisetallad või mis neid rõõmsaks teeb. Lõpuks oli mu kaaslane mõned päevad varem gümnaasiumi lõpetanud neiu, kel oli parajasti sünnipäev. Ma parema meelega ei lämiseks pikalt sellisel puhul, vaid püüaksin situatsiooni nii valutult kui võimalik ja nii helgel noodil, kui võimalik, lõpetada.

Kroonikale mingite piltide müümine pole ka see tase, millel sooviksin püsida 🙂

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 104 )


Esileht Hobinurk Milline tuleb suvi?