Esileht Hobinurk Milline tuleb suvi?

Näitan 14 postitust - vahemik 91 kuni 104 (kokku 104 )

Teema: Milline tuleb suvi?

Postitas:

Miks ei või selle restorani nime öelda?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii põnev, kuidas Michelini teema võib pöörduda salapärase lilleliste pühstega meesterahva peale. Mina pakuks esimese hooga Sepo Seemani.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Selline küsimus, et ok, sina istusid nurgas, olid kääbuskasvu, vastu seina surutud jne. Aga sinu kaaslane? Tõenäoliselt tema ei istunud nurgas, vaid oleks täiesti vabalt saanud tõusta püsti, minna selle tolguse nina alla ja talle näkku käratada ‘koristage oma tagumik meie laualt või ma kutsun politsei’. Isegi kui see kaaslane oli naine. Mis teda takistas seda tegemast? Kaks sussi olete ikka küll. Lõpuks ju jäite kaotajaks teie kahekesi (söömata toit, kaebuse kirjutamine jne…), mitte lillepüks.

Mulle polnud see mingi kaotus, puhas võit:

* sain teada, et lillepüks on tohmakas

* kui tema ja teenindajad käitusid matslikult, siis meie suutsime säilitada viisakuse ja ei käratanud midagi

* üks restoran tulevikus nimestikust maas

* laiemale üldsusele kaebuse ja arvustuse kaudu info edasi antud

* sigadele või kes iganes neil seal tagaruumis nuumal on, et nad aavad sellist teenindust lubada, söök annetatud

* suurepärane eine teises restoranis

Inimesi ongi mitut tüüpi, osa naisi võib rämiseda nagu vana meremees, tõesti. Kui viimati ühes kaubanduskeskuse vahekoridoris mult rahakott näpsati, ei hakkanud ka talle järgi kalpsama, röökima et koristagu oma ilge lõust tänavale ja hoidku oma vastikud rasvased näpud mu rahakotist eemale. Ütlesin ilmselt “Oih, mida te endale lubate”, võtsin telefoni, tegin temast paar pilti (ühe sain profiilis, teise selja tagant), astusin 2 sammu lähimasse poodi ja palusin teenindajal kutsuda turvamees. Natuke sahmimist nende poolt (kiitus operatiivsuse eest), vennike kinni võetud, minu rahakott tagasi.

Ei ole see tüüp, kes näiteks korteriühistu koosolekul käed puusa lööb ja siis hakkab elu korraldama ja lärmama.

Asi sai ülimalt positiivse lõpu. Oleksime me hakanud seal kätega vehkima ja räusklema, oleks see olnud lillepüksi tasemele laskumine. Konkreetsele, selgesõnalisele palvele nii mitte käituda ta ju ei reageerinud.

Jälle tüüpiliselt Perekoolile kaks äärmust: oled kas vait nagu tossike või räuskad. Ennast kehtestada saab ka ilma viisakust ja väärikust minetamata. Ühel matsil enda restoraniskäiku siiski sedasi rikkuda ei laseks.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle tüüpiliselt Perekoolile kaks äärmust: oled ka vait nagu tossike või räuskad. Ennast kehtestada saab ka ilma viisakust ja väärikust minetamata. Ühel matsil enda restoraniskäiku siiski sedasi rikkuda ei laseks.

Restoraniskäik on ju rikutud juba nagunii. Uhke lahkumine on iga kell parem lahendus kui mingi kohapeal seletamine. Kui olukorda see seletamine parandanuks, siis muidugi võib ka seletada, aga õhustik on ju juba lõhutud, kui sellisel juhtumil toimuda lastakse. Kujutlege näiteks, et soovite teha abieluettepanekut, aga enne, nii möödaminnes, selgitate mingile tolgusele, et ärgu laual istugu. No ja kuhu me jäimegi, kallis, ahjaa, kas sa tuleksid palun mulle naiseks?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.

Jälle tüüpiliselt Perekoolile kaks äärmust: oled ka vait nagu tossike või räuskad. Ennast kehtestada saab ka ilma viisakust ja väärikust minetamata. Ühel matsil enda restoraniskäiku siiski sedasi rikkuda ei laseks.

Restoraniskäik on ju rikutud juba nagunii. Uhke lahkumine on iga kell parem lahendus kui mingi kohapeal seletamine. Kui olukorda see seletamine parandanuks, siis muidugi võib ka seletada, aga õhustik on ju juba lõhutud, kui sellisel juhtum toimuda lastakse. Kujutlege näiteks, et soovite teha abieluettepanekut, aga enne, nii möödaminnes, selgitate mingile tolgusele, et ärgu laual istugu. No ja kuhu me jäimegi, kallis, ahjaa, kas sa tuleksid palun mulle naiseks?

No milleks selliseid dramaatilisi ja ekstreemseid näiteid tuua? Antud juhul – nii nagu ka enamasti – ei olnud ju tegemist abieluettepanekuga, kus iga detail peab paigas olema.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No milleks selliseid dramaatilisi ja ekstreemseid näiteid tuua? Antud juhul – nii nagu ka enamasti – ei olnud ju tegemist abieluettepanekuga, kus iga detail peab paigas olema.

A mis siis? Kui ma lähen sööma ja keegi oma tagumiku minu lauale toetab ning teenindaja ei reageeri, siis ma ei tahagi ju enam seal olla, miks peaks tahtma?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Agathe – ok, sa vist ei ütle, mis restoga tegemist ja kes oli lillepüks. Kuid arusaamatu, miks, kui tegu ei ole laimuga (kaebuse näol ju lihtsasti tuvastav).

Järgi mõeldes olen nõus, et suvalt siia Eesti laulvate näitlejate nimede panek ei ole hea mõte, seda enam, et postituse autor ei ütle, kellega tegu. Rohkem ei tee ☹️

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgi mõeldes olen nõus, et suvalt siia Eesti laulvate näitlejate nimede panek ei ole hea mõte, seda enam, et postituse autor ei ütle, kellega tegu. Rohkem ei tee ☹️

Tegelikult saab oma postitust muuta ja nimesid kustutada. Kui sind tsiteeritud on ei ole, on sellega viga parandatud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle tüüpiliselt Perekoolile kaks äärmust: oled ka vait nagu tossike või räuskad. Ennast kehtestada saab ka ilma viisakust ja väärikust minetamata. Ühel matsil enda restoraniskäiku siiski sedasi rikkuda ei laseks.

Restoraniskäik on ju rikutud juba nagunii. Uhke lahkumine on iga kell parem lahendus kui mingi kohapeal seletamine. Kui olukorda see seletamine parandanuks, siis muidugi võib ka seletada, aga õhustik on ju juba lõhutud, kui sellisel juhtum toimuda lastakse. Kujutlege näiteks, et soovite teha abieluettepanekut, aga enne, nii möödaminnes, selgitate mingile tolgusele, et ärgu laual istugu. No ja kuhu me jäimegi, kallis, ahjaa, kas sa tuleksid palun mulle naiseks?

No milleks selliseid dramaatilisi ja ekstreemseid näiteid tuua? Antud juhul – nii nagu ka enamasti – ei olnud ju tegemist abieluettepanekuga, kus iga detail peab paigas olema.

Kallist restoranist siiski eeldaks paremat elamust kui kellegi pepu kõrvalt söömine. Meie pere jaoks on iga restoraniskäik tähtis ja oluline elamus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teemal on pealkiri ära muudetud? Arvasin, et kirjutasin valesse teemasse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teemal on pealkiri ära muudetud? Arvasin, et kirjutasin valesse teemasse.

Imelik jah. Hea teema oli, olgugi, et vahepeal siin mingite lillepükste üle arutleti. Nii lappama see teema ju ometi ei läinud.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uhke lahkumine on iga kell parem lahendus kui mingi kohapeal seletamine.

Vaevalt sealset personali see uhkus huvitas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teemal on pealkiri ära muudetud? Arvasin, et kirjutasin valesse teemasse.

Pealkiri muudeti ära ja ilmajutu tõstsid moded hobinurka ära. Sest ilma üle arutlemine ju tuntud hobi, kohe teleri vaatamise järel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teemal on pealkiri ära muudetud? Arvasin, et kirjutasin valesse teemasse.

Pealkiri muudeti ära ja ilmajutu tõstsid moded hobinurka ära. Sest ilma üle arutlemine ju tuntud hobi, kohe teleri vaatamise järel.

No eriti adekvaatne muutus modedel tehtud! See on vist mingi uus mäng, kus tuleb ära arvata,  mis teema pealkirja taga tegelikult peitub.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 91 kuni 104 (kokku 104 )


Esileht Hobinurk Milline tuleb suvi?