Esileht Ilu ja tervis Microblading/nanoblading Tallinnas

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Microblading/nanoblading Tallinnas

Postitas:

Sooviksin poolpüsimeiki kulmudele ning ei tahaks kohe iga ettejuhtuva juurde minna. Kuulaks teiste kogemusi ning soovitusi ka. Olen aru saanud, et nanotehnikas on kulmude püsimeik nö. loomulikuma tulemusega.
Kas oskaksite soovitada professionaalset ja hea käega tegijat Tallinnas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka huvitatud inimeste isiklikest kogemustest microblading kulmudega. Juba tükk aega olen mõelnud, et tahaks minna, aga kuna ükski tuttav pole käinud ja ka netist ei ole inimeste isiklikke kogemusi kuskilt lugeda saanud, siis ei ole julenud minna. Vahepeal lugesin (vist Lana Vallo) väga kriitilist artiklit microbladingu kohta ja see tekitas veelgi kahtlusi. Nii et kui keegi on lasknud endale seda protseduuri teha, siis heameelega loeksin nii headest kui halbadest kogemustest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen üks nendest, kes sellel ajal just endale selles micro tehnikas kulmud sai, kui käis suuremat sorti sellevastane kisa. Tol ajal ma mõtlesin, et no jumala normaalne, igal asjal on alati vastaseid.

Nüüd mingi poolteist aastat hiljem näen, mille eest mind hoiatati. Mul on kulmudes keskel armistunud koht, kus ei püsi hahjuks ka pliiats peal. Kriipsud ise on kohati sinakad. Tegijaks oli üks tuntud nimega jumestaja. Ma ei hakka siin seda nime välja tooma, sest selle pooleteise aastaga on ka tema käsi vilunum ja kui ta veel kellelegi sellist tööd on teinud nagu mulle, küllap on olnud ka julgeid kritiseerijaid.
Ütlen ausalt, et ma teeks enda kulmud korda mõne kulmutatoveerija juures, kes julgeks neid korralikult üle teha, aga hetkel on minu silmis ainult normaalsed tegijad need, kes teevad kõige kallimalt ja sinna taha see jääbki.

Lisan veel, et see tegemine on kuradima piinarikas protsess!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks https://www.pusimeik.ee/ olen tulemusega väga rahul ja ei olnud üldsegi valus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen aastate jooksul lasknud 3 x püsimeiki teha, kahjuks üsna kiiresti kadus ära, lasin teha nii karvtehnikas kui ka ühtlase hajutusega, tulemus ei püsinud. Kevadel lasin microbladingu teha ja üllatavalt hea tulemus jäi. Püsib võrreldes eelnevaga ilusti. Arvan et mul vedas ka tehnikuga, väga hea käega tegija oli, kulmude kuju on ka oluliselt ilusam, kui enne oli. Ma muidugi ei tea, mis aasta pärast on, eks siis ole näha. Kuna mul on loomulikult niikuinii heledad ja hõredad kulmud, siis kui kusagile isegi augud sisse tulevad, pilt eriti ei muutu niikuinii 😀 Et kulm oleks peas, pean nii või teisiti need kas pähe joonistama või tätoveerima mis iganes tehnikas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Kristel Suvi tehtud kulmud (tätoveering) ja olen ülirahul. Arvestab loomuliku nahatooniga ja kulmude kujuga ega lajata mingeid tumedaid argry birdse kulmude asemele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen aastate jooksul lasknud 3 x püsimeiki teha, kahjuks üsna kiiresti kadus ära, lasin teha nii karvtehnikas kui ka ühtlase hajutusega, tulemus ei püsinud. Kevadel lasin microbladingu teha ja üllatavalt hea tulemus jäi. Püsib võrreldes eelnevaga ilusti. Arvan et mul vedas ka tehnikuga, väga hea käega tegija oli, kulmude kuju on ka oluliselt ilusam, kui enne oli. Ma muidugi ei tea, mis aasta pärast on, eks siis ole näha. Kuna mul on loomulikult niikuinii heledad ja hõredad kulmud, siis kui kusagile isegi augud sisse tulevad, pilt eriti ei muutu niikuinii ???? Et kulm oleks peas, pean nii või teisiti need kas pähe joonistama või tätoveerima mis iganes tehnikas.

Kuidas kulmud nüüd on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Microblading/nanoblading Tallinnas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.