Esileht Ilu Microneedlingul null efekt

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Microneedlingul null efekt

Postitas:

Lasin 2,5 nädalat tagasi microneedlingu protseduuri teha. Täielik pettumus, kallis ja kiidetud protseduur, kuid tulemus null. Mitte mingit vahet ei ole. Läksin, et nägu pisut turgutada, vanus 42.
Kuidas teil kogemused?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 29.07 22:16; 01.08 19:28; 07.12 13:37; 15.01 18:17; 15.01 18:25; 17.01 19:58; 26.01 20:45; 23.02 13:41; 19.10 17:26; 26.10 18:01; 18.02 20:10; 07.03 13:28; 17.03 21:18; 25.03 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pole ka miski aidanud, olen mitu laserprotseduuri teinud (fotonoorendus, mingi muu laserprotseduur Marju Karini firmas), mingeid niisutajaid olen lasknud süstida, microneedlingut teinud, pole efekti märganud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks pole tegu mingi imerohuga ja ühe korraga eisaagi olla mingit tundmatusenimuutvat efekti. Ja vastutustundetu on inimestele seda nii reklaamida, aga nende reklaamidega ongi nii nagu juba vanasti öeldi, et usud poolt, saad ka poolega petta.
Aga muidugi on 100.- või rohkem selle ühe korra peale magama panna üsna vihastav, kui midagi ei muutu.
Esimese korraga ei näinud mina ka mingit vahet. Aga mina näen tulemust alles 3. korra järel, juba päris märgatavat- poorid on väiksemad, nahatoon ühtlasem, kortsud juba silenevad. Kas sa ei tahaks tellida omale see masin ja teha seda kodus ise? Amazonis on, ma tellisin täpselt sama masina aliexpressist koos nõeltega ca 25.- eest ja teen seda ca 4-6ndl tagant kodus. Lisaks osta korralik hüaruloonhappe seerum. Kolmanda korraga ausalt on juba tulemust märgata. Ja kuna see kollageen moodustub pikaldaselt ja jääb nahka aastateks, siis mulle see masin meeldib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 14:43; 26.01 10:45; 27.01 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda tuleks teha kuurina. Olen käinud iga kolme nädala tagant 60 eurot kord u 6 korda ehk ja tulemus oli suurepärane. Aga esmast tulemust nägin juba pärast esimest korda. Äkki sulle tehti liiga nõrgalt? Mõnikord on mulle ka kuuri jooksul tehtud liiga nõrgalt ja selle korra järel mingit erinevust ei näe. Enda puhul olen aru saanud, et tulemust näen siis, kui nägu õhetab pärast protseduuri veel mitu tundi, veel parem kui terve järgmine päev ka. Mõnikord on kohe pärast protseduuri tavaline näotoon peas. Oleneb ka seerumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks pole tegu mingi imerohuga ja ühe korraga eisaagi olla mingit tundmatusenimuutvat efekti. Ja vastutustundetu on inimestele seda nii reklaamida, aga nende reklaamidega ongi nii nagu juba vanasti öeldi, et usud poolt, saad ka poolega petta.

Aga muidugi on 100.- või rohkem selle ühe korra peale magama panna üsna vihastav, kui midagi ei muutu.

Esimese korraga ei näinud mina ka mingit vahet. Aga mina näen tulemust alles 3. korra järel, juba päris märgatavat- poorid on väiksemad, nahatoon ühtlasem, kortsud juba silenevad. Kas sa ei tahaks tellida omale see masin ja teha seda kodus ise? Amazonis on, ma tellisin täpselt sama masina aliexpressist koos nõeltega ca 25.- eest ja teen seda ca 4-6ndl tagant kodus. Lisaks osta korralik hüaruloonhappe seerum. Kolmanda korraga ausalt on juba tulemust märgata. Ja kuna see kollageen moodustub pikaldaselt ja jääb nahka aastateks, siis mulle see masin meeldib.

Millist seerumit kasutad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid on ju amazonis ja poodides palju, üsna head ja puhtad. Mul on konkreetselt see:
https://www.amazon.de/gp/product/B07MQ26MJX/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
Need sobivad ka niisama pealemäärimiseks, aga vast”augustatud” nahale pääseb see toimeaine palju sügavamale. See seerum rahustab ka maha kenasti pärast protseduuri kibelevat nahka, panen mitu korda.

Kasutan 0,5- 0,75 nõelasügavust, ninal ja muudel luistel kohtadel vähem, põskedel pikemaid nõelu, verd pole veel välja tulnud. Tihti ei kasuta, vähemalt 4 nädalat vahet.
Kõige parem tulemus on paar päeva pärast protseduuri, nahk on kohe beebipehme ja sile, ühtlane. Hiljem nagu efekt natuke väheneb kuhtub, aga loodan, et järjepideva kasutamisega pikapeale paraneb nahk ka alatiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 14:43; 26.01 10:45; 27.01 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasin 2,5 nädalat tagasi microneedlingu protseduuri teha. Täielik pettumus, kallis ja kiidetud protseduur, kuid tulemus null. Mitte mingit vahet ei ole. Läksin, et nägu pisut turgutada, vanus 42.

Kuidas teil kogemused?

Tegin dermarollerit ja sain sellest pisikesed kortsukesed näkku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki tegid liiga tihti, see hoopis lagundab kollageeni, mõni hull teeb iga päev (jah, väga väikese nõelaga võib, öeldakse).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 14:43; 26.01 10:45; 27.01 10:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu Microneedlingul null efekt