Esileht Ilu ja tervis Mid-size ehk keskmise suurusega naised

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 195 )

Teema: Mid-size ehk keskmise suurusega naised

Postitas:
Kägu

TA ei küsi ju, kas ta peaks alla võtma – ta on kehaga rahul, aga oma stiiliga mitte. Milleks siis talle need “võta 4 kilo maha” soovitused?

Ülekaalulise seljas ei istugi midagi hästi. Võidki jääda seda “oma stiili” otsima. Oleks 10 kilo kergem, poleks mingit stiilimuret.

+9
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vööümbermõõt 80 cm on keskmist kasvu naistel juba selline, mida peetakse tervisele kahjulikuks, nt tõuseb diabeedirisk. Teemaalgatajal on paar cm sellest puudu.

Sünnita 3 last ja saa 55 aastat vanaks, siis mõõdame ka sinu vööümbermõõdu uuesti üle. 170cm+ pikkusel keskealisel naisel on 78 cm vägagi OK.

Diabeet ja südame-veresoonkonna haigused ei küsi, mitu last sa oled sünnitanud.

Ja vanus on lisaks riskitegur. Kui 20 aastasel on vöõ 80 cm, siis tema tervisele ei kujuta see mingit ohtu. 50+ vanuses juba kujutab. Aga no arstid on nagunii lollid ja ei tea midagi.

88 cm ja enam on naiste vööümbermõõt mida suurenenud diabeediriskiga seostatakse, ei ole vaja inimesi eksitada.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene on täielikult normaalkaalus ja ikka leidub keegi pooletoobine, kes arvab, et tuleks veel 10 kilo alla võtta. Mis sindrima kompleksides küll perekoolikad vaevlevad?? Miks peaks alla võtma, kelle või mille jaoks? Inimene on endaga rahul ja soovib abi riiete valikul, jessus küll… Aga teemaalgatajale – eks see sõltub vanusest ka. Ma jälgin instas mõnda inimest, kelle stiil mulle meeldib, sealt saan vahel ideid. Vahel proovin poes asju selga, lihtsalt et näha, kuidas mulle sobiks. On ka juhtunud, et ostan mõne esialgu mõeldamatu asja, kui sobib. Kvaliteetsed riided oleks hea mõte, aga mina olen näiteks hilpharakas, kellele homme meeldib üks asi, ülehomme teine. Nii et ostan pigem odavamaid asju.

Kui kõik inimesed on ülekaalulised, eestis üle 60% inimestest, siis normaalne sale on nende kõrval nagu haige elukas. Lihtsam on ikka kaalust alla võtta ja kui paljud asjad on siis seljas ilusad. Milleks jonnida ja põhjendada oma suutmatust pidada distsipliini mis viib eduka kaalulangetamiseni.

+5
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suurusest ja paksusest tähtsam on kehakuju, internet on tuhandeid lehekülgi täis soovitusi Dress for your body type taolisi soovitusi.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vööümbermõõt 80 cm on keskmist kasvu naistel juba selline, mida peetakse tervisele kahjulikuks, nt tõuseb diabeedirisk. Teemaalgatajal on paar cm sellest puudu.

Sünnita 3 last ja saa 55 aastat vanaks, siis mõõdame ka sinu vööümbermõõdu uuesti üle. 170cm+ pikkusel keskealisel naisel on 78 cm vägagi OK.

Diabeet ja südame-veresoonkonna haigused ei küsi, mitu last sa oled sünnitanud.

Ja vanus on lisaks riskitegur. Kui 20 aastasel on vöõ 80 cm, siis tema tervisele ei kujuta see mingit ohtu. 50+ vanuses juba kujutab. Aga no arstid on nagunii lollid ja ei tea midagi.

88 cm ja enam on naiste vööümbermõõt mida suurenenud diabeediriskiga seostatakse, ei ole vaja inimesi eksitada.

Vale! Tervisele ohtlikuks vööümbermõõduks loetakse meestel üle 94 cm ja naistel üle 80 cm suurenenud keskkohta. Vööümbermõõt üle 102 cm meestel ja 88 cm naistel annab juba alust diagnoosida ainevahetus- ehk metaboolset sündroomi

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See naiste õllekõht on juba nii tavaline nähtus, et vü-ga 80 cm ollakse figuuriga rahul. Tervel naistel koguneb rasv veelkõige rindadele, puusadele, kintsudele, viimasena kõhule. Siin tundub, et rind ja tagumik on lamedad ja ümber naba on päästerõngas.
Mis riietumisstiili siis nii väga otsida on. Kuigi juba aastaid kantakse õhupallilõikega kleite, st kõige laiem osa on vöökohas. Eks see peakski sobima.

+6
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Võta 10 kilo alla ja istuvadki riided paremini seljas. 10 kilo võtad poole aastaga alla ja pead selleks kõigest natuke vähem sööma, võidad isegi rahas.

Jälle üks kõiketeadev (noor?) plärtsuja. Ma olen TA-ga enam-vähem samas kaalus, aga paar cm pikem. Kui minusugune 10 kg alla võtaks, oleksid tulemuseks teravad kondised õlad ja põlved. Lisaks vajuksin ka näost ära.

Nii lühikesel nainel nii suure kehakaaluga ongi poest raske riideid leida. Sest riidepoed tahavad müüa ilusaid riideid saledatele naistele, see müüb rohkem. Lihtsam on viia end kehaliselt vastavusse riidepoe valikutega, kui ujuda vastu voolu.

Isegi mehed ei kaalu nii palju kui ebaviisakas sina ja teemategija.

Ma ka keskmine naine 171/71kg ja H&Mis käies viimane kord olin just hädas, kuna suuruses 32-36 oli kõiki rõivaid stangetel ja riiulitel veel lademetes sh sooduses olevaid rõivaid, aga sealt edasi jäin mitmest meeldivast mudelist ilma, kuna minu suurus oli läbi müüdud. Küsisin teenindaja käest, kas neil laos on või kas nad toodavad suuri numbreid vähem ja ta vastas, et ikka kõiki sama palju, aga suuremad saavad enne otsa.

Olen ise kunagi olnud pikalt suuruses 32. Terve teismeea ja natukene edasi. Peale kahe lapse sündi olin 34. Enam ei tahaks nii palju alla võtta, kuna ma ei näinud siis välja naine, vaid tüdruk. Polnud ei rinda (B-korv) ega tagumikku. Selline figuur oli viimati in 90datel. Mulle meeldib veidi ümaram vorm, samas mitte lodev, vaid nii et on aru saada et tegelen spordiga. Maitseid on erinevaid ja oluline on, et igaüks end oma kehas hästi tunneks. Mina vaatan imetlusega just neid keskmises kaaluklassis naisi, alakaalu piiril või alakaalus olevad pilku ei tõmba või kui, siis negatiivses mõttes et kui üle on pingutatud või kas on mõni haigus vms.

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naljakas, kuidas mõni aru ei saa, et teemaalgataja küsib stiilinõu. Ta ei maini kusagil poole sõnagagi, et riided ei istuks seljas. Ta küsib selgesõnaliselt inspiratsiooni oma stiili kujundamisel. Ja ikka leiab mõni pooletoobine, et inimene peaks oma keha (!) kohandama riidepoodide valiku järgi (!) ja mitte vastupidi.

Sa siis vist ei oska lugeda või ei saa loetust aru. TA ütleb, et ta tahaks õppida oma keha paremini riietama ja et…see on kohati väga vaevarikas.

Seetõttu on need kommentaarid, mis soovitavad kaalust alla võtta, absoluutselt omal kohal. Nii kui mõned kilod alla saaks ja 40 asemel nt 38 kannaks, oleks keha riietamine TA jaoks palju vähem vaevarikas.

+6
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kui mõned kilod alla saaks ja 40 asemel nt 38 kannaks, oleks keha riietamine TA jaoks palju vähem vaevarikas.

Ahsoo. Mispärast? Suurust 40 on poodides müügil ju täitsa palju. Kuidas selle 38 selga ajamine vähem vaeva nõuab kui 40?

+13
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tervisele ohtlikuks vööümbermõõduks loetakse meestel üle 94 cm ja naistel üle 80 cm suurenenud keskkohta.

Jah, ma tean ka nii. St kuni 80 on okei, sealt edasi hakkab kerge risk tekkima. Teemaalgatajal on 78 ehk absoluutselt ok.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa siis vist ei oska lugeda või ei saa loetust aru. TA ütleb, et ta tahaks õppida oma keha paremini riietama ja et…see on kohati väga vaevarikas.

“Vaevarikas” ei ole ju tingimata kehakujust tingitud – võimalik et pole stiilitunnetust, ei oska hinnata milles hea välja näeb jms.  Kaubamajas on tegelikult stiilinõustamine täiesti olemas, ja usaldaks küll seda – ütled oma budjeti ja toovad sulle. Vaja vaid parim välja valida.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kui mõned kilod alla saaks ja 40 asemel nt 38 kannaks, oleks keha riietamine TA jaoks palju vähem vaevarikas.

Ahsoo. Mispärast? Suurust 40 on poodides müügil ju täitsa palju. Kuidas selle 38 selga ajamine vähem vaeva nõuab kui 40?

Selle loogika järgi poleks ju mingi vaev ka suurusnumber 36, või veel parem, 34? Mured lahendatud!

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seetõttu on need kommentaarid, mis soovitavad kaalust alla võtta, absoluutselt omal kohal. Nii kui mõned kilod alla saaks ja 40 asemel nt 38 kannaks, oleks keha riietamine TA jaoks palju vähem vaevarikas.

Meghan Markle – talje puudub.
Claire Danes – lühikesed jalad, pikk torso.
Kim Kardashian – puusad oleks nagu valet pidi.
Ka saledatel on keha riietamine vaevarikas.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta 10 kilo alla ja istuvadki riided paremini seljas. 10 kilo võtad poole aastaga alla ja pead selleks kõigest natuke vähem sööma, võidad isegi rahas.

Jälle üks kõiketeadev (noor?) plärtsuja. Ma olen TA-ga enam-vähem samas kaalus, aga paar cm pikem. Kui minusugune 10 kg alla võtaks, oleksid tulemuseks teravad kondised õlad ja põlved. Lisaks vajuksin ka näost ära.

Nii lühikesel nainel nii suure kehakaaluga ongi poest raske riideid leida. Sest riidepoed tahavad müüa ilusaid riideid saledatele naistele, see müüb rohkem. Lihtsam on viia end kehaliselt vastavusse riidepoe valikutega, kui ujuda vastu voolu.

Isegi mehed ei kaalu nii palju kui ebaviisakas sina ja teemategija.

Ma ka keskmine naine 171/71kg ja H&Mis käies viimane kord olin just hädas, kuna suuruses 32-36 oli kõiki rõivaid stangetel ja riiulitel veel lademetes sh sooduses olevaid rõivaid, aga sealt edasi jäin mitmest meeldivast mudelist ilma, kuna minu suurus oli läbi müüdud. Küsisin teenindaja käest, kas neil laos on või kas nad toodavad suuri numbreid vähem ja ta vastas, et ikka kõiki sama palju, aga suuremad saavad enne otsa.

Olen ise kunagi olnud pikalt suuruses 32. Terve teismeea ja natukene edasi. Peale kahe lapse sündi olin 34. Enam ei tahaks nii palju alla võtta, kuna ma ei näinud siis välja naine, vaid tüdruk. Polnud ei rinda (B-korv) ega tagumikku. Selline figuur oli viimati in 90datel. Mulle meeldib veidi ümaram vorm, samas mitte lodev, vaid nii et on aru saada et tegelen spordiga. Maitseid on erinevaid ja oluline on, et igaüks end oma kehas hästi tunneks. Mina vaatan imetlusega just neid keskmises kaaluklassis naisi, alakaalu piiril või alakaalus olevad pilku ei tõmba või kui, siis negatiivses mõttes et kui üle on pingutatud või kas on mõni haigus vms.

HM on just see koht, kus numbrid kirjutatakse kliendile meeldivamaks. 32-36 seal poes vastab suurusele 38-40 mujal. XS suuruses teksade värvel on 80 cm, tegu pole puusapükstega. Ma olen XS ja mu vöö on 60 cm, tõmban rihmaga 20 cm kokku? Läksin lasteosakonda, ehk seal on kitsamad mudelid. Asi veel hullem, 170 cm kasvule värvel suisa 90 cm ja veniv, et kõhuke ikka ära mahuks.
Arvestades seda, et Eestis on üle 60 % rahvastikust ülekaalulised või rasvunud, siis ei imesta, et suuremad numbrid esimesena kaovad. Pakse on nii palju, et normkaalus inimene tundub juba haiglaselt kõhn.

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen olnud piitspeenike(kuni 30 alguseni 48kg)  ja nüüd kogukam(hetkel 160cm ja 63kg).

Enda kogemusest ütlen, et mõlematpidi on raske riideid leida.

Kui olin peenike, ei sobinud nagu miski ja nüüd tunnen samuti, et riided nagu ei istu seljas.

 

Tundub, et tänasel päeval tehakse riideid ei tea kellele. Proportsioonid riietel on paigast nihkunud. Olgu need siis kallid või odav masstoodang.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen olnud piitspeenike(kuni 30 alguseni 48kg) ja nüüd kogukam(hetkel 160cm ja 63kg).

Enda kogemusest ütlen, et mõlematpidi on raske riideid leida.

Kui olin peenike, ei sobinud nagu miski ja nüüd tunnen samuti, et riided nagu ei istu seljas.

Tundub, et tänasel päeval tehakse riideid ei tea kellele. Proportsioonid riietel on paigast nihkunud. Olgu need siis kallid või odav masstoodang.

No räägi, räägi! Kõhnemana istuvad mul riided küll palju paremini. Üks põhjus, miks ma normaalkaalu ülemipiiril dieeti hakkasin pidama oligi just see, et  võimatu oli riideid leida. Mul on muidu väga tavaline kehakuju, rind ja vöö enam-vähem samas suuruses. Nii kui juurde võtsin olid riided, mis rinna ja puusa ümbert kinni oleks läinud õlgadest silmnähtavalt laiad.  Saledamana on kõik omal kohal.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen olnud piitspeenike(kuni 30 alguseni 48kg) ja nüüd kogukam(hetkel 160cm ja 63kg).

Enda kogemusest ütlen, et mõlematpidi on raske riideid leida.

Kui olin peenike, ei sobinud nagu miski ja nüüd tunnen samuti, et riided nagu ei istu seljas.

Tundub, et tänasel päeval tehakse riideid ei tea kellele. Proportsioonid riietel on paigast nihkunud. Olgu need siis kallid või odav masstoodang.

No räägi, räägi! Kõhnemana istuvad mul riided küll palju paremini. Üks põhjus, miks ma normaalkaalu ülemipiiril dieeti hakkasin pidama oligi just see, et võimatu oli riideid leida. Mul on muidu väga tavaline kehakuju, rind ja vöö enam-vähem samas suuruses. Nii kui juurde võtsin olid riided, mis rinna ja puusa ümbert kinni oleks läinud õlgadest silmnähtavalt laiad. Saledamana on kõik omal kohal.

rind ja PUUS (loomulikult!) enam-vähem samas suuruses

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Vaevarikas” ei ole ju tingimata kehakujust tingitud – võimalik et pole stiilitunnetust, ei oska hinnata milles hea välja näeb jms.

Täpselt! Minul on ka vaevarikas endale kaubandusest riideid leida, sest mulle lihtsalt ei meeldi tänapäeva mood.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle loogika järgi poleks ju mingi vaev ka suurusnumber 36, või veel parem, 34? Mured lahendatud!

Loogikaga pole sinu jutul küll midagi pistmist, proovi veel ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta 10 kilo alla ja istuvadki riided paremini seljas. 10 kilo võtad poole aastaga alla ja pead selleks kõigest natuke vähem sööma, võidad isegi rahas.

Jälle üks kõiketeadev (noor?) plärtsuja. Ma olen TA-ga enam-vähem samas kaalus, aga paar cm pikem. Kui minusugune 10 kg alla võtaks, oleksid tulemuseks teravad kondised õlad ja põlved. Lisaks vajuksin ka näost ära.

Nii lühikesel nainel nii suure kehakaaluga ongi poest raske riideid leida. Sest riidepoed tahavad müüa ilusaid riideid saledatele naistele, see müüb rohkem. Lihtsam on viia end kehaliselt vastavusse riidepoe valikutega, kui ujuda vastu voolu.

Isegi mehed ei kaalu nii palju kui ebaviisakas sina ja teemategija.

Lugupeetud pruoa , palun minge tänavale ja vaadake inimesi. Ideaalseid inimesi on ikka väga vähe.

Inimesi on igasuguseid ja ka keskmise suuruse või suurema suurusega naised tahavad viisakalt riides käia .

Teemaalgataja ei ole ei lühike ega ka paks.

Teemaalgatajale – sobivad, heast materjalist jne. riided maksavad lihtsalt rohkem ja neid nn. kiirmoepoodidest ei leia.

Ise kannan pigem A lõikelisi kleite , kuid varrukad on liibuvamad. Teksapüksid ja pikemad pluusid on samuti kasutuses.

Ei tööta kontoris ja eelistan natuke  mugavamaid riideid.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen olnud piitspeenike(kuni 30 alguseni 48kg) ja nüüd kogukam(hetkel 160cm ja 63kg).

Enda kogemusest ütlen, et mõlematpidi on raske riideid leida.

Kui olin peenike, ei sobinud nagu miski ja nüüd tunnen samuti, et riided nagu ei istu seljas.

Tundub, et tänasel päeval tehakse riideid ei tea kellele. Proportsioonid riietel on paigast nihkunud. Olgu need siis kallid või odav masstoodang.

No räägi, räägi! Kõhnemana istuvad mul riided küll palju paremini. Üks põhjus, miks ma normaalkaalu ülemipiiril dieeti hakkasin pidama oligi just see, et võimatu oli riideid leida. Mul on muidu väga tavaline kehakuju, rind ja vöö enam-vähem samas suuruses. Nii kui juurde võtsin olid riided, mis rinna ja puusa ümbert kinni oleks läinud õlgadest silmnähtavalt laiad. Saledamana on kõik omal kohal.

Loomulikult istuvad kõhnemana “paremini.” Aga tol hetkel oli 34 ja xs ka isegi suur mulle. 32 väga väike valik. Nüüd neid on jaa rohkem saada.

Pükse oli lausa võimatu leida, mis ka normaalselt jalga istuks. Tihtipeale pidin üldse oma lühikese pikkuse pärast asju otsima tüdrukute 164/174 osakonnast. Aga laste osakonnast väga naiselikke asju ei ole valida.

 

Ainult kaalunumber ei loe. Loeb väga palju ka kehaehitus üleüldiselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Stiili osas võid asjale sedasi läheneda, et vaatad märkssõnana casual ja tuleb igasugusied vahvaid lehekülgi ette.

Soovitan kuulata ka FB-s videotes olevaid stiilinõustajaid – väga häid soovitusi sealt saanud.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi mehed ei kaalu nii palju kui ebaviisakas sina ja teemategija.

Alla 73 kilo kaaluv mees on küll väga hale vaatepilt. Kui on 170 pikk, siis on selline kaal enam-vähem, ongi lihtsalt väikest kasvu mees. Aga kui on 180 ja peale, siis näeb selline mees küll väga kuivetu välja.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma ei tea. Ma ka aastaid nr 40 kandnud ja ei kurda, et riietevalikut pole. 172cm juures on mul proportsioonid suht paigas ja hästiistuvaid riideid pole keeruline leida.
Mulle meeldivadki pigem sellised hea lõikega kleidid, jakid, püksid. Laiemad tuunikad ja muu selline vormitu kraam teeb ka figuuri vormituks.
Väike kehakaal ei tähenda automaatselt ilusat figuuri. Täitsa paljudel kõhnadel on vormitud lahjad kintsud, keppsääred, olematu rind, längus õlad või kühm seljas. Suurusnumber võib vabalt olla 34 või 36. Tänan, ei.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on huvitav. Sul peaks olema ju ilus naiselik figuur. Ma olen küll 10kg kergem, aga vöö on 10cm jämedam. Mulle ei meeldi endale ja pigem ma paigutaks selle 10kg endal kas üles või allapoole vööd.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta 10 kilo alla ja istuvadki riided paremini seljas. 10 kilo võtad poole aastaga alla ja pead selleks kõigest natuke vähem sööma, võidad isegi rahas.

Jälle üks kõiketeadev (noor?) plärtsuja. Ma olen TA-ga enam-vähem samas kaalus, aga paar cm pikem. Kui minusugune 10 kg alla võtaks, oleksid tulemuseks teravad kondised õlad ja põlved. Lisaks vajuksin ka näost ära.

Nii lühikesel nainel nii suure kehakaaluga ongi poest raske riideid leida. Sest riidepoed tahavad müüa ilusaid riideid saledatele naistele, see müüb rohkem. Lihtsam on viia end kehaliselt vastavusse riidepoe valikutega, kui ujuda vastu voolu.

Isegi mehed ei kaalu nii palju kui ebaviisakas sina ja teemategija.

Ma ka keskmine naine 171/71kg ja H&Mis käies viimane kord olin just hädas, kuna suuruses 32-36 oli kõiki rõivaid stangetel ja riiulitel veel lademetes sh sooduses olevaid rõivaid, aga sealt edasi jäin mitmest meeldivast mudelist ilma, kuna minu suurus oli läbi müüdud. Küsisin teenindaja käest, kas neil laos on või kas nad toodavad suuri numbreid vähem ja ta vastas, et ikka kõiki sama palju, aga suuremad saavad enne otsa.

Olen ise kunagi olnud pikalt suuruses 32. Terve teismeea ja natukene edasi. Peale kahe lapse sündi olin 34. Enam ei tahaks nii palju alla võtta, kuna ma ei näinud siis välja naine, vaid tüdruk. Polnud ei rinda (B-korv) ega tagumikku. Selline figuur oli viimati in 90datel. Mulle meeldib veidi ümaram vorm, samas mitte lodev, vaid nii et on aru saada et tegelen spordiga. Maitseid on erinevaid ja oluline on, et igaüks end oma kehas hästi tunneks. Mina vaatan imetlusega just neid keskmises kaaluklassis naisi, alakaalu piiril või alakaalus olevad pilku ei tõmba või kui, siis negatiivses mõttes et kui üle on pingutatud või kas on mõni haigus vms.

HM on just see koht, kus numbrid kirjutatakse kliendile meeldivamaks. 32-36 seal poes vastab suurusele 38-40 mujal. XS suuruses teksade värvel on 80 cm, tegu pole puusapükstega. Ma olen XS ja mu vöö on 60 cm, tõmban rihmaga 20 cm kokku? Läksin lasteosakonda, ehk seal on kitsamad mudelid. Asi veel hullem, 170 cm kasvule värvel suisa 90 cm ja veniv, et kõhuke ikka ära mahuks.

Arvestades seda, et Eestis on üle 60 % rahvastikust ülekaalulised või rasvunud, siis ei imesta, et suuremad numbrid esimesena kaovad. Pakse on nii palju, et normkaalus inimene tundub juba haiglaselt kõhn.

Kust selline arusaam? Eile alles ostsin endale rõivaid juurde ja käisin ka H&M kaupluses, kust sain ühed teksad ja ühe jaki suuruses 40. Ivo Nikkolost sain samas suuruses kontorisse kostüümi ja Vero Modast samuti 40 suuruses rõivad.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta 10 kilo alla ja istuvadki riided paremini seljas. 10 kilo võtad poole aastaga alla ja pead selleks kõigest natuke vähem sööma, võidad isegi rahas.

Jälle üks kõiketeadev (noor?) plärtsuja. Ma olen TA-ga enam-vähem samas kaalus, aga paar cm pikem. Kui minusugune 10 kg alla võtaks, oleksid tulemuseks teravad kondised õlad ja põlved. Lisaks vajuksin ka näost ära.

Nii lühikesel nainel nii suure kehakaaluga ongi poest raske riideid leida. Sest riidepoed tahavad müüa ilusaid riideid saledatele naistele, see müüb rohkem. Lihtsam on viia end kehaliselt vastavusse riidepoe valikutega, kui ujuda vastu voolu.

Isegi mehed ei kaalu nii palju kui ebaviisakas sina ja teemategija.

Ma ka keskmine naine 171/71kg ja H&Mis käies viimane kord olin just hädas, kuna suuruses 32-36 oli kõiki rõivaid stangetel ja riiulitel veel lademetes sh sooduses olevaid rõivaid, aga sealt edasi jäin mitmest meeldivast mudelist ilma, kuna minu suurus oli läbi müüdud. Küsisin teenindaja käest, kas neil laos on või kas nad toodavad suuri numbreid vähem ja ta vastas, et ikka kõiki sama palju, aga suuremad saavad enne otsa.

Olen ise kunagi olnud pikalt suuruses 32. Terve teismeea ja natukene edasi. Peale kahe lapse sündi olin 34. Enam ei tahaks nii palju alla võtta, kuna ma ei näinud siis välja naine, vaid tüdruk. Polnud ei rinda (B-korv) ega tagumikku. Selline figuur oli viimati in 90datel. Mulle meeldib veidi ümaram vorm, samas mitte lodev, vaid nii et on aru saada et tegelen spordiga. Maitseid on erinevaid ja oluline on, et igaüks end oma kehas hästi tunneks. Mina vaatan imetlusega just neid keskmises kaaluklassis naisi, alakaalu piiril või alakaalus olevad pilku ei tõmba või kui, siis negatiivses mõttes et kui üle on pingutatud või kas on mõni haigus vms.

HM on just see koht, kus numbrid kirjutatakse kliendile meeldivamaks. 32-36 seal poes vastab suurusele 38-40 mujal. XS suuruses teksade värvel on 80 cm, tegu pole puusapükstega. Ma olen XS ja mu vöö on 60 cm, tõmban rihmaga 20 cm kokku? Läksin lasteosakonda, ehk seal on kitsamad mudelid. Asi veel hullem, 170 cm kasvule värvel suisa 90 cm ja veniv, et kõhuke ikka ära mahuks.

Arvestades seda, et Eestis on üle 60 % rahvastikust ülekaalulised või rasvunud, siis ei imesta, et suuremad numbrid esimesena kaovad. Pakse on nii palju, et normkaalus inimene tundub juba haiglaselt kõhn.

Kust selline arusaam? Eile alles ostsin endale rõivaid juurde ja käisin ka H&M kaupluses, kust sain ühed teksad ja ühe jaki suuruses 40. Ivo Nikkolost sain samas suuruses kontorisse kostüümi ja Vero Modast samuti 40 suuruses rõivad.

Pidid ju modell olema

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand kui tüütu! Lootsin teemat avades leida mônd huvitavat riietumislinki vm kasulikku, aga no ei saa. Ehk teeks eraldi kaaluteemalise alajaotuse ja jätaks ülejäänud teemad solkimata?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://theeverygirl.com/10-fashion-bloggers-i-love-following-because-they-share-my-body-type/

 

ise küsin ise vastan ????

tegelikult oli hea tipp ka see, et uurida välja oma kehakuju. Internetis on kalkulaatorid, kuhu saab sisestada oma mõõdud (ôlad, rind, vöö, puusa ülemine osa, alumine osa) . Ma olen spoon. 115-94-78-95-109. Veel oleks vaja head artiklit nt kleidisiluettide soovituste kohta per kehatüûp. Soovitavalt mid-size.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta 10 kilo alla ja istuvadki riided paremini seljas. 10 kilo võtad poole aastaga alla ja pead selleks kõigest natuke vähem sööma, võidad isegi rahas.

Jälle üks kõiketeadev (noor?) plärtsuja. Ma olen TA-ga enam-vähem samas kaalus, aga paar cm pikem. Kui minusugune 10 kg alla võtaks, oleksid tulemuseks teravad kondised õlad ja põlved. Lisaks vajuksin ka näost ära.

Nii lühikesel nainel nii suure kehakaaluga ongi poest raske riideid leida. Sest riidepoed tahavad müüa ilusaid riideid saledatele naistele, see müüb rohkem. Lihtsam on viia end kehaliselt vastavusse riidepoe valikutega, kui ujuda vastu voolu.

Isegi mehed ei kaalu nii palju kui ebaviisakas sina ja teemategija.

Ma ka keskmine naine 171/71kg ja H&Mis käies viimane kord olin just hädas, kuna suuruses 32-36 oli kõiki rõivaid stangetel ja riiulitel veel lademetes sh sooduses olevaid rõivaid, aga sealt edasi jäin mitmest meeldivast mudelist ilma, kuna minu suurus oli läbi müüdud. Küsisin teenindaja käest, kas neil laos on või kas nad toodavad suuri numbreid vähem ja ta vastas, et ikka kõiki sama palju, aga suuremad saavad enne otsa.

Olen ise kunagi olnud pikalt suuruses 32. Terve teismeea ja natukene edasi. Peale kahe lapse sündi olin 34. Enam ei tahaks nii palju alla võtta, kuna ma ei näinud siis välja naine, vaid tüdruk. Polnud ei rinda (B-korv) ega tagumikku. Selline figuur oli viimati in 90datel. Mulle meeldib veidi ümaram vorm, samas mitte lodev, vaid nii et on aru saada et tegelen spordiga. Maitseid on erinevaid ja oluline on, et igaüks end oma kehas hästi tunneks. Mina vaatan imetlusega just neid keskmises kaaluklassis naisi, alakaalu piiril või alakaalus olevad pilku ei tõmba või kui, siis negatiivses mõttes et kui üle on pingutatud või kas on mõni haigus vms.

HM on just see koht, kus numbrid kirjutatakse kliendile meeldivamaks. 32-36 seal poes vastab suurusele 38-40 mujal. XS suuruses teksade värvel on 80 cm, tegu pole puusapükstega. Ma olen XS ja mu vöö on 60 cm, tõmban rihmaga 20 cm kokku? Läksin lasteosakonda, ehk seal on kitsamad mudelid. Asi veel hullem, 170 cm kasvule värvel suisa 90 cm ja veniv, et kõhuke ikka ära mahuks.

Arvestades seda, et Eestis on üle 60 % rahvastikust ülekaalulised või rasvunud, siis ei imesta, et suuremad numbrid esimesena kaovad. Pakse on nii palju, et normkaalus inimene tundub juba haiglaselt kõhn.

Kust selline arusaam? Eile alles ostsin endale rõivaid juurde ja käisin ka H&M kaupluses, kust sain ühed teksad ja ühe jaki suuruses 40. Ivo Nikkolost sain samas suuruses kontorisse kostüümi ja Vero Modast samuti 40 suuruses rõivad.

Pidid ju modell olema

Mhh?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 195 )


Esileht Ilu ja tervis Mid-size ehk keskmise suurusega naised