Esileht Ilu ja tervis Mid-size ehk keskmise suurusega naised

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 195 )

Teema: Mid-size ehk keskmise suurusega naised

Postitas:
Kägu

Kas tõesti on naisi kes vaatavad rasedaid ja nende kõhtu ning mõtlevad peas et kui käest ära rase end lasknud on? Hulluks mindud oma ilukultusega…

Selliseid rasedaid, kes üle keha rasvas, vaatan tõesti põlastusega. Rippuvad pätsid selja peal ei ole päris kindlasti lapsele vajalikud, pigem vastupidi.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole mõtet jälle selle suure skeleti juttu ajama hakata. Naise skelett kaalub 3-5 kg, suurtel ja pikkadel meestel max 10 kg. Ülejäänud kaal on rasv ja lihased.

Ma räägin sulle, 800g sisaldav ja 450g sisaldavad tühjad konservipurgid kaaluvad ka pea sama palju. Erinevus on võib-olla mõnikümmend grammi. Huvitav, kust siis täidetud olekus see pea kahekordne kaaluerinevus tuleb?

Diastaasist

Üritasid ilmselt nalja teha ja irooniline olla, aga näitasid vaid enese kitsast silmaringi ja lollust. Diastaas on tõsine diagnoos, loe selle mõjude kohta. Kanna ära üks või mitu rasedust kõhuümbermõõduga 120+ cm ja tule siis nalju tegema selle kohta. Mingid elukogemuseta vanatüdrukud või 20date alguses beibed vaatavad ilmselge diastaasiga naist tänaval ja kirtsutavad nina, et tegemist on pekiga. Mitte et see üldse nende asi oleks, milline teise inimese keha välja näeb. Tegelikult on sel naisel seal võibolla vähem rasva kui nina kirtsutajal endal. Kirurgid üle maailma on sellest ammu aru saanud, seda on ka hinnakirjadest näha, aga perekooli vanatüdrukutele ja mimmidele võib mitu arsti loengu pidada sel teemal. Neile jääb ikka oma tõde.

kuule jata juba oma jutt ja enesepettus, et lihtsalt ülekaaluline oled.

Diastaas ei puutu asjasse, see diagnoos tähendab lahknenud lihaseid, aga mitte lisarasva.

Oled ülekaaluline.

Normaalse naise kõhuümbermõõt raseduse ajal pole 120 cm:)

Ma ei ole lastetu mimm, olen 50+ kolme lapse ema. Ühegi raseduse lopus pole kaal olnud suurem kui 65 kg ja kõhuümbermõõt rohkem kui 80 cm.

Lõpeta oma olemasolevate pekkide laste kaela ajamine ja võta end käsile.

Ma ka 50+ja kolme lapse ema. Kõigi raseduste ajal olin tublisti üle 70 kg oma 162 pikkuse juures. Ülejäänud elu olen normkaaluline olnud. Ka praegu.

Inimesed on erinevad.

Raseduse ajal 11-15kg normaalkaalus naisel juurde võtta on igati OK. Kui on mitmikrasedus siis ka 20+kg. Kui lõpus suured tursed, võib nende arvelt veel paar kg lisanduda, aga need kaovad suhteliselt kohe peale sünnitust. Alla 10kg kaalutõusu raseduse ajal on jutuks hea, aga reaalsuses kaalub beebi, platsenta, rinnad valmistuvad imetamiseks, verd tuleb juurde, lootevesi jne. Kas tõesti on naisi kes vaatavad rasedaid ja nende kõhtu ning mõtlevad peas et kui käest ära rase end lasknud on? Hulluks mindud oma ilukultusega…

Selle 11-15 kg sisse on arvestatud ka 5 kg rasva. Aastasadu ja tuhandeid oli see ehk vajalik, et imetamise ajal oleks varud olemas, kui emale toitu ei jätku. Tänapäeval täiesti tarbetu, sest valitseb toidu üleküllus.

Maailmas on ka praegu kümneid miljoneid inimesi näljas. Meil siin Eestimaa pinnalgi polnud viimane näljahäda mitte aastasadu, vaid aastakümneid tagasi. Nüüd korda üle põhikooli bioloogia.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maailmas on ka praegu kümneid miljoneid inimesi näljas. Meil siin Eestimaa pinnalgi polnud viimane näljahäda mitte aastasadu, vaid aastakümneid tagasi.

Paksude õigustused muutuvad üha absurdsemaks 😀

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil siin Eestimaa pinnalgi polnud viimane näljahäda mitte aastasadu, vaid aastakümneid tagasi

no mida…   Olen 50+, ja no NÄLGA pole siin küll tundnud – jah, 90-ndate alguses olid kehvad ajad ja väga ühekülgne menüü, aga see polnud mingi näljahäda.  Sel ajal rase olles võtsin rasedusega kokku 8 kilo juurde, sünnitasingi praktiliselt tagasi tavakaalu…  Ei mingeid rasvarulle.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka mõtled, kuidas lihtsamalt ja ennast liigutamata läbi saada. Mitte tisse pole suuremaks vaja, vaid tagumikku väiksemaks. Selle jaoks on dieet ja trenn. Ja ära tule ütlema, et pirnikujulise kehaga naistel on hiidvaagen ja eriti jämedad reieluud. Ikka rasv on see, mis sinna allapoole kogunenud on.

Kuule, sa oled ju puhta sassis omadega. Alles sa väitsid, et talje ja puusa erinevus “võiks” olla 30 cm ringis, ja nüüd tuleb puusi/ tagumikku hoopis kõhnemaks saada? Et ikka ei pea siis nii suur see erinevus olema või?

Ja vaata, pirnikujulise kehatüübi puhul hakkab inimene maha võtma ülevalt alla, st rinnad lähevad veel väiksemaks ja puusad/tagumik ei pruugi muutuda midagi.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka mõtled, kuidas lihtsamalt ja ennast liigutamata läbi saada. Mitte tisse pole suuremaks vaja, vaid tagumikku väiksemaks. Selle jaoks on dieet ja trenn. Ja ära tule ütlema, et pirnikujulise kehaga naistel on hiidvaagen ja eriti jämedad reieluud. Ikka rasv on see, mis sinna allapoole kogunenud on.

Kuule, sa oled ju puhta sassis omadega. Alles sa väitsid, et talje ja puusa erinevus “võiks” olla 30 cm ringis, ja nüüd tuleb puusi/ tagumikku hoopis kõhnemaks saada? Et ikka ei pea siis nii suur see erinevus olema või?

Ja vaata, pirnikujulise kehatüübi puhul hakkab inimene maha võtma ülevalt alla, st rinnad lähevad veel väiksemaks ja puusad/tagumik ei pruugi muutuda midagi.

Huvitav on see, et ükski skelett pole pirni- või õunakujuline. Täitsa ühesugused on kõik. Seega tuleb rohkem tähelepanu pöörata neile piirkondadele, kus rasva rohkem.
Mingi reegel see küll ei ole, et rinnad lähevad väiksemaks ja suur tagumik jääb.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka mõtled, kuidas lihtsamalt ja ennast liigutamata läbi saada. Mitte tisse pole suuremaks vaja, vaid tagumikku väiksemaks. Selle jaoks on dieet ja trenn. Ja ära tule ütlema, et pirnikujulise kehaga naistel on hiidvaagen ja eriti jämedad reieluud. Ikka rasv on see, mis sinna allapoole kogunenud on.

Kuule, sa oled ju puhta sassis omadega. Alles sa väitsid, et talje ja puusa erinevus “võiks” olla 30 cm ringis, ja nüüd tuleb puusi/ tagumikku hoopis kõhnemaks saada? Et ikka ei pea siis nii suur see erinevus olema või?

Ja vaata, pirnikujulise kehatüübi puhul hakkab inimene maha võtma ülevalt alla, st rinnad lähevad veel väiksemaks ja puusad/tagumik ei pruugi muutuda midagi.

Huvitav on see, et ükski skelett pole pirni- või õunakujuline. Täitsa ühesugused on kõik. Seega tuleb rohkem tähelepanu pöörata neile piirkondadele, kus rasva rohkem.

Mingi reegel see küll ei ole, et rinnad lähevad väiksemaks ja suur tagumik jääb.

Laiad puusad ja kitsad õlad on igatahes ka skeletil näha.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka mõtled, kuidas lihtsamalt ja ennast liigutamata läbi saada. Mitte tisse pole suuremaks vaja, vaid tagumikku väiksemaks. Selle jaoks on dieet ja trenn. Ja ära tule ütlema, et pirnikujulise kehaga naistel on hiidvaagen ja eriti jämedad reieluud. Ikka rasv on see, mis sinna allapoole kogunenud on.

Kuule, sa oled ju puhta sassis omadega. Alles sa väitsid, et talje ja puusa erinevus “võiks” olla 30 cm ringis, ja nüüd tuleb puusi/ tagumikku hoopis kõhnemaks saada? Et ikka ei pea siis nii suur see erinevus olema või?

Ja vaata, pirnikujulise kehatüübi puhul hakkab inimene maha võtma ülevalt alla, st rinnad lähevad veel väiksemaks ja puusad/tagumik ei pruugi muutuda midagi.

Huvitav on see, et ükski skelett pole pirni- või õunakujuline. Täitsa ühesugused on kõik. Seega tuleb rohkem tähelepanu pöörata neile piirkondadele, kus rasva rohkem.

Mingi reegel see küll ei ole, et rinnad lähevad väiksemaks ja suur tagumik jääb.

Laiad puusad ja kitsad õlad on igatahes ka skeletil näha.

Loomulikult ei ole. Tavainimene ei tee isegi mehe ja naise skeletil vahet.
Õlgade laius sõltub suuresti lihastest, puusa laius rasvast.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea palju tal puusa ja talje vahe on?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tervel naistel koguneb rasv veelkõige rindadele, puusadele, kintsudele, viimasena kõhule. Siin tundub, et rind ja tagumik on lamedad ja ümber naba on päästerõngas.

Idioodi arvamus, kes ei tunnista erinevaid kehatüüpe

https://www.fitness.ee/artikkel/76/erinevad-kehatuubid

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimase aja teemaks on height to waist ratio. Lühidalt – kui vöömõõt on alla poole su pikkusest, siis on kaalu mõttes su tervisega kõik korras. Ülejäänu on puhas esteetika, ütlen ma veel kord siin müravale sixpacki entusiastile. Naised on tuhandeid aastaid ilma sixpackita hakkama saanud ja saavad hakkama tervislikul moel edadpidigi.

Ja tuhandeid aastaid ongi inimeste keskmine eluiga olnud nii umbes 40 aastat. Tuleks ehk tänapäeva?

Olengi tänapäevas. 62 aastat vana, ei mingit diabeeti, kuigi sixpacki kägu manab diabeeti kõigile, kelle vöömõõt ei ole 60 cm:)

Jap, aga sa ei vasta sixpack käole, hoopis teine olen. Oma seisukohtade juurde jaan, suhkruhaigusest pole mina sõnagi poetanud küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole lastetu mimm, olen 50+ kolme lapse ema. Ühegi raseduse lopus pole kaal olnud suurem kui 65 kg ja kõhuümbermõõt rohkem kui 80 cm.

Aga see on täiesti tavaline, et vanemaks saades mäletatakse noorust valesti, ikka parema ja ilusamana kui ta tegelikult oli.

Lõpuraseda kõhuümbermõõt 80 cm tähendab tugevalt alakaalulist last. Normaalne võib ta olla ainult juhul, kui nii sinu kui su lapse isa pikkus on 150cm ringis, siis võib arvata, et laps on oma kribususe lihtsalt pärinud.

Kle ära eelda, mul kõigi kolme raseduslood alles, seetõttu numbreid tean. 170 cm olen, mees 187 cm. Need pikkused ei loe. Samuti ei ennusta sunnikaal mitte midagi pikkusest täiskasvanuna:) seda Saab kōige varem tuletada aastase lapse pikkuse pealt, tugev meedik:)

120 cm tuleb ikka ainult juba enne rasedust paks olemisest või siis raseduse ajal mõõdutundetult õgimisest, no ikka kahe eest ju vaja:)

Anatoomiliselt ei anna terve rasedus elu sees sellist vööümbermõõdu suurenemist saledale normaalsele naise kehale.

 

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil siin Eestimaa pinnalgi polnud viimane näljahäda mitte aastasadu, vaid aastakümneid tagasi

no mida… Olen 50+, ja no NÄLGA pole siin küll tundnud – jah, 90-ndate alguses olid kehvad ajad ja väga ühekülgne menüü, aga see polnud mingi näljahäda. Sel ajal rase olles võtsin rasedusega kokku 8 kilo juurde, sünnitasingi praktiliselt tagasi tavakaalu… Ei mingeid rasvarulle.

8kg juurde võttes pidid olema juba eelnevalt ülekaaluline või oli tegu enneaegse lapsega. Täiskantud rasedusega võtab keha rohkem juurde, naise keha on niimoodi loodud, et last kaitsta. Perekool kannatab muidugi kõike. Võibolla järgmine väidab, et ei võtnud üldse juurde…

90datel oli ikaldus ja täisväärtusliku toitumisega oli nii ja naa, aga 80a inimesed on ka nälga tundnud lapsepõlves. Lisaks minu point oli see, et see meil siin praegu toitu külluses on, ei tähenda et inimese keha nälja unustanud on. Evolutsioon ei toimu nii kiiresti. Kui toimuks, siis üleliigsed söödud kalorid ka ei talletuks igaks juhuks rasvana tagavaraks, mis ongi ju see põhjus miks inimesed paksuks lähevad. Inimeste organismid siiani valmistuvad ette tulevaks näljaks, ka tervislik toitumine baseerub sellel teadmisel.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul endal diastaasi pole, aga olen näinud treenitud naiste pilte,kel on diastaas. Neil tõesti paistab vagu piki kõhtu. Kuidas see aga nii oluliselt ümbermõütu mõjutab. See diastaas ei anna juurde ju 10-20cm.

Muidugi annab diastaas vabalt 10 cm juurde. Võrdle kas või neid pilte siin: https://images.squarespace-cdn.com/content/v1/580ab2d7bebafb8af40baf7c/1567002543133-HBH8B7Y9W11RY3J7EHG0/Brittany+Jenkins+Just+Being+Britt+Motherhood+Diastasis+Recti+Healing?format=1500w

Vabandust, aga ma ei saa üldse aru, mis piltidel vahet.

Mõlemal pildil sama naine, suht normkaalus pehmeke, erinevust ei taba.

Su sixpack näeb siis ka ilmselt välja selline nagu vasakpoolsel pildil. Kuna päris sixpack’i sa lihtsalt ära ei tunnegi, punnkõht tundub su jaoks samasugune ja vahet ei tee.

Ei, minu kõhtu ei meenuta kumbki pilt. Mõlemal fotol on pehme kõhuga treenimata naine. Absoluutselt ei samastu toepoolest nende fotodega.

Sixpacki tähendust tean väga hästi. Sa näed fotodel sixpacki???:)

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

8kg juurde võttes pidid olema juba eelnevalt ülekaaluline või oli tegu enneaegse lapsega.

170/55  pole ilmselt ülekaaluline…  Aga laps sündis paar nädalat varem, seda küll. Täis kandes oleks siis vast 10 kilo olnud juures. Point siiski selles, et sel ajal ei olnud kommet ega võimalust raseduse ajal ohjeldamatult süüa. Arstid ka jälgisid seda.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil siin Eestimaa pinnalgi polnud viimane näljahäda mitte aastasadu, vaid aastakümneid tagasi

no mida… Olen 50+, ja no NÄLGA pole siin küll tundnud – jah, 90-ndate alguses olid kehvad ajad ja väga ühekülgne menüü, aga see polnud mingi näljahäda. Sel ajal rase olles võtsin rasedusega kokku 8 kilo juurde, sünnitasingi praktiliselt tagasi tavakaalu… Ei mingeid rasvarulle.

…Kui toimuks, siis üleliigsed söödud kalorid ka ei talletuks igaks juhuks rasvana tagavaraks, mis ongi ju see põhjus miks inimesed paksuks lähevad. Inimeste organismid siiani valmistuvad ette tulevaks näljaks, ka tervislik toitumine baseerub sellel teadmisel.

Need alakaalulised kõhulihaste hulluses ei suuda ise ka ära otsustada kas ülekaal tekib liigsetest kaloritest või mitte ja miks inimese organism talletab. Mingid elementaarsed teadmised inimkeha toimimisest võiksid ju olla?! Iga personaaltreener on alati rõhutanud vahepalade olulisust ja seletanud tagamaid. Ise saab ka uurida.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

8kg juurde võttes pidid olema juba eelnevalt ülekaaluline või oli tegu enneaegse lapsega.

170/55 pole ilmselt ülekaaluline… Aga laps sündis paar nädalat varem, seda küll. Täis kandes oleks siis vast 10 kilo olnud juures. Point siiski selles, et sel ajal ei olnud kommet ega võimalust raseduse ajal ohjeldamatult süüa. Arstid ka jälgisid seda.

Arstid/ämmakad jälgivad tänapäeval ka, raseduskaardil olemas ka lahtrid kaalu kohta ja igal visiidil peab kaaluma. Mina ühe raseduse esimesel trimestril ei suutnudki süüa suurt midagi, kuna nii suur iiveldus oli, teine trimester langes erakordselt kuumadesse suvekuudesse, kus jõin enamasti jääga sidrunivett ja sõin kõike värsket (raskem toit ei isutanud), kolmandal trimestril hakkasin “normaalset” toitu sööma tasapisi, aga tekkisid ka suured tursed ja jalga mahtusid vaid vanad Nike plätud. Tursete tõttu kutsuti lõpuks sünnitus 40+1 ka esile, kaalutõus oli 16kg, kohe kodus peale sünnitusmaja kaaludes oli pool läinud. Laps kaalus 4200g, üleliigset vett võis ka omajagu olla ja lisaks platsenta, nabanöör, lootevesi jne. Muu läks ise tasapisi maha imiku kõrvalt, lõpuks olin oma endisest kaalust paar kg kergem kuigi keha oli muutunud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea palju tal puusa ja talje vahe on?

No ilmselt mitte nii palju kui ta sooviks, egas ta muidu pilti nii karmilt töödelnud poleks. Ei tea, kas ta jalad ongi nii lühikesed või on lihtsalt töötlemise käigus proportsioonid paigast läinud?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

8kg juurde võttes pidid olema juba eelnevalt ülekaaluline või oli tegu enneaegse lapsega.

170/55 pole ilmselt ülekaaluline… Aga laps sündis paar nädalat varem, seda küll. Täis kandes oleks siis vast 10 kilo olnud juures. Point siiski selles, et sel ajal ei olnud kommet ega võimalust raseduse ajal ohjeldamatult süüa. Arstid ka jälgisid seda.

Tänapäeval tõesti ükski arst ega ämmaemand ei tohi rasedale öelda,  et söögu vähem. Proovitakse väänata diabeedi diagnoosi,  aga see on ka kõik mida saab teha kaasaegse raseda ohjeldamiseks. Kui niisama öelda midagi kaalutõusu kohta,  võib kaebuse saada,  isegi kui rasedusaegne kaalutõus on 20-40-60 kilo.

Olen kolm last saanud,  kõigiga jälgisin kaalu, viimase rasedusega oli pre-e ja siis oli lõpuks 11kg haiglasse minnes 36 nädalal,  teistega 9-10 ja kõigiga peale sünnitust tagasi tavakaalus, +- kilo. Sõin tavaliselt,  liikusin tavaliselt,  käisin tööl tavaliselt. Mingit keset ööd autoga jäätise järele sõitmist ei harrastanud, aga üksi kook ka sünnipäeval maitsmata ei jäänud.

Äe

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

8kg juurde võttes pidid olema juba eelnevalt ülekaaluline või oli tegu enneaegse lapsega.

170/55 pole ilmselt ülekaaluline… Aga laps sündis paar nädalat varem, seda küll. Täis kandes oleks siis vast 10 kilo olnud juures. Point siiski selles, et sel ajal ei olnud kommet ega võimalust raseduse ajal ohjeldamatult süüa. Arstid ka jälgisid seda.

Tänapäeval tõesti ükski arst ega ämmaemand ei tohi rasedale öelda, et söögu vähem. Proovitakse väänata diabeedi diagnoosi, aga see on ka kõik mida saab teha kaasaegse raseda ohjeldamiseks. Kui niisama öelda midagi kaalutõusu kohta, võib kaebuse saada, isegi kui rasedusaegne kaalutõus on 20-40-60 kilo.

Olen kolm last saanud, kõigiga jälgisin kaalu, viimase rasedusega oli pre-e ja siis oli lõpuks 11kg haiglasse minnes 36 nädalal, teistega 9-10 ja kõigiga peale sünnitust tagasi tavakaalus, +- kilo. Sõin tavaliselt, liikusin tavaliselt, käisin tööl tavaliselt. Mingit keset ööd autoga jäätise järele sõitmist ei harrastanud, aga üksi kook ka sünnipäeval maitsmata ei jäänud.

Äe

Tänapäeval räägitakse toitumisest igal visiidil, isegi kui põhjust pole ja kaalutõus täiesti normaalsuse piirides või eelmisest visiidist pole midagi juurde tulnud. Beebigruppides on näha, kuidas sajad naised räägivad oma kogemustest sellega. Mingeid kaebusi küll selle peale ei esitata. Gestatsioonidiabeeti ei saa määrata puhtalt kaalutõusu järgi, seega tuhkagi sa mingi ämmaemand oled.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänapäeval jauratakse toitumisest igas foorumis ja iga nurga peal. Samas süüakse rohkem kui kunagi varem

Ma juba vanem inimene ja mind kasvstati nii, et tänaval pole viisakas süüa. Et süüakse kodus, laua taga. Või siis kohvikus, restoranis. Ei olnud nii, et olenemata kohast või kellaajast suu pidevalt matsus.
No ei olnud meie peres kunagi toidupuudust. Lihtsalt pidevat närimist peeti labaseks.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänapäeval jauratakse toitumisest igas foorumis ja iga nurga peal. Samas süüakse rohkem kui kunagi varem

Ma juba vanem inimene ja mind kasvstati nii, et tänaval pole viisakas süüa. Et süüakse kodus, laua taga. Või siis kohvikus, restoranis. Ei olnud nii, et olenemata kohast või kellaajast suu pidevalt matsus.

No ei olnud meie peres kunagi toidupuudust. Lihtsalt pidevat närimist peeti labaseks.

See ongi labane. Nagu on labased need tänaval pidevalt endale midagi näost sisse ajavad noored paksud tüdrukud ka igas muus mõttes. Nad riietuvad labaselt, kiskudes oma pekised kõhudja kintsud paljaks kõigile vaatamiseks. Käituvad labaselt, valjuhäälselt, väljakutsuvalt jne.
Eks see suurem rasvumine ongi omane alamklassile igas mõttes.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ongi labane. Nagu on labased need tänaval pidevalt endale midagi näost sisse ajavad noored paksud tüdrukud ka igas muus mõttes. Nad riietuvad labaselt, kiskudes oma pekised kõhudja kintsud paljaks kõigile vaatamiseks. Käituvad labaselt, valjuhäälselt, väljakutsuvalt jne.

Kas saledad tüdrukud ei riietu labaselt, või saledal oma kõhtu ja kintsu kõigile näidata ei ole labane? Väljakutsuv käitumine, kui seda teeb sale, pole ka labane? Topeltstandardid.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea palju tal puusa ja talje vahe on?

No ilmselt mitte nii palju kui ta sooviks, egas ta muidu pilti nii karmilt töödelnud poleks. Ei tea, kas ta jalad ongi nii lühikesed või on lihtsalt töötlemise käigus proportsioonid paigast läinud?

Ta on alla 160 cm, jalad ongi lühikesed. Lihtsalt muu on midagi ära imetud ja midagi juurde pandud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

8kg juurde võttes pidid olema juba eelnevalt ülekaaluline või oli tegu enneaegse lapsega.

170/55 pole ilmselt ülekaaluline… Aga laps sündis paar nädalat varem, seda küll. Täis kandes oleks siis vast 10 kilo olnud juures. Point siiski selles, et sel ajal ei olnud kommet ega võimalust raseduse ajal ohjeldamatult süüa. Arstid ka jälgisid seda.

Tänapäeval tõesti ükski arst ega ämmaemand ei tohi rasedale öelda, et söögu vähem. Proovitakse väänata diabeedi diagnoosi, aga see on ka kõik mida saab teha kaasaegse raseda ohjeldamiseks. Kui niisama öelda midagi kaalutõusu kohta, võib kaebuse saada, isegi kui rasedusaegne kaalutõus on 20-40-60 kilo.

Olen kolm last saanud, kõigiga jälgisin kaalu, viimase rasedusega oli pre-e ja siis oli lõpuks 11kg haiglasse minnes 36 nädalal, teistega 9-10 ja kõigiga peale sünnitust tagasi tavakaalus, +- kilo. Sõin tavaliselt, liikusin tavaliselt, käisin tööl tavaliselt. Mingit keset ööd autoga jäätise järele sõitmist ei harrastanud, aga üksi kook ka sünnipäeval maitsmata ei jäänud.

Äe

Mul ka 3 last ja üldse ei jälginud kaalu raseduse ajal,sõin millele isu oli. Liikusin ka tavaliselt. Võtsin juurde iga kord 20-25kg ja see läks suht kiiresti peale sünnitust tagasi. Hetkel vanust 50+ja olen samas kaalus mis keskkooli lõpetades. Normkaalus.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna nägin linnas noort naist (20+) tõuksiga. Issand. Ma imestan, et see tõuks üldse vastu pidas. Pekine kõht võlvumas ja võbelemas üle püksivärvli. Munakujuline keskkoht. Tihked rasvased reied ja sääred surutud vaese tõuksi peale, omavahel puseriti, vaevu ära mahtudes. Jube, jube. Kas see noor inimene üldse peeglisse vaatab või milles on tema probleem?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema on mid-size naistest, kas on mõni teema, kuhu need alakaalu piiril kaalufanaatikud ei tule oma kehaideaale peale suruma? Mitte kõik ei ela 90dates, kus piitspeenike oli moes. Tänapäeval pigem soovitaksegi olla kergete kurvidega, aga normaalkaalus. A’la Kardashianid või Ariana Grande. Tehke oma 172/55kg oma teema, kus sellise keha austajad saavad lobiseda. Las see teema jääda neile, kes on päriselt mid-size ja sellega rahul, pole kellegi teise asi oma ilumeelt peale suruda. Keskmise kehaehitusega naiste puhul ei saa ka maksumaksja ja tervise kaarti lauale panna, kuigi see alati libe tee. Palju haigem võib olla mõni alakaaluline või endine paks.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ongi labane. Nagu on labased need tänaval pidevalt endale midagi näost sisse ajavad noored paksud tüdrukud ka igas muus mõttes. Nad riietuvad labaselt, kiskudes oma pekised kõhudja kintsud paljaks kõigile vaatamiseks. Käituvad labaselt, valjuhäälselt, väljakutsuvalt jne.

Kas saledad tüdrukud ei riietu labaselt, või saledal oma kõhtu ja kintsu kõigile näidata ei ole labane? Väljakutsuv käitumine, kui seda teeb sale, pole ka labane? Topeltstandardid.

Sale noor tüdruk tõesti võib oma kõhtu ja kintsu näidata ja see on ok ja isegi ilus. Enamasti nad seda muidugi ei teegi, ikka rasvarullid on meil nabatoppides ja mikropükstes.
Mine mõnda spordisaali, kus noori palju koos – paksud on kõik poolpaljad ja tegelevad seal kõige muu kui treenimisega, sportlikud ja peenikesed on kaetud ja teevad vaikselt trenni.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ongi labane. Nagu on labased need tänaval pidevalt endale midagi näost sisse ajavad noored paksud tüdrukud ka igas muus mõttes. Nad riietuvad labaselt, kiskudes oma pekised kõhudja kintsud paljaks kõigile vaatamiseks. Käituvad labaselt, valjuhäälselt, väljakutsuvalt jne.

Kas saledad tüdrukud ei riietu labaselt, või saledal oma kõhtu ja kintsu kõigile näidata ei ole labane? Väljakutsuv käitumine, kui seda teeb sale, pole ka labane? Topeltstandardid.

Sale noor tüdruk tõesti võib oma kõhtu ja kintsu näidata ja see on ok ja isegi ilus. Enamasti nad seda muidugi ei teegi, ikka rasvarullid on meil nabatoppides ja mikropükstes.

Mine mõnda spordisaali, kus noori palju koos – paksud on kõik poolpaljad ja tegelevad seal kõige muu kui treenimisega, sportlikud ja peenikesed on kaetud ja teevad vaikselt trenni.

Väga selektiivne nägemine. Neid crop top’e ja bralette kannavadki rohkem peenikesed neiud, harva näeb mõnd paksukest ilma enesekriitikata neis avalikus kohas. Praegu on mood lihtsalt selline ja poed on selliseid rõivaesemeid täis.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ongi labane. Nagu on labased need tänaval pidevalt endale midagi näost sisse ajavad noored paksud tüdrukud ka igas muus mõttes. Nad riietuvad labaselt, kiskudes oma pekised kõhudja kintsud paljaks kõigile vaatamiseks. Käituvad labaselt, valjuhäälselt, väljakutsuvalt jne.

Kas saledad tüdrukud ei riietu labaselt, või saledal oma kõhtu ja kintsu kõigile näidata ei ole labane? Väljakutsuv käitumine, kui seda teeb sale, pole ka labane? Topeltstandardid.

Sale noor tüdruk tõesti võib oma kõhtu ja kintsu näidata ja see on ok ja isegi ilus. Enamasti nad seda muidugi ei teegi, ikka rasvarullid on meil nabatoppides ja mikropükstes.

Mine mõnda spordisaali, kus noori palju koos – paksud on kõik poolpaljad ja tegelevad seal kõige muu kui treenimisega, sportlikud ja peenikesed on kaetud ja teevad vaikselt trenni.

Väga selektiivne nägemine. Neid crop top’e ja bralette kannavadki rohkem peenikesed neiud, harva näeb mõnd paksukest ilma enesekriitikata neis avalikus kohas. Praegu on mood lihtsalt selline ja poed on selliseid rõivaesemeid täis.

Harva??? Ära aja naerma. Kui sa metsas elad, siis võib-olla tõesti. Linnas ei ole võimalik paari sammugi teha, ilma et mingi poolpaljas tünn silma ei riivaks. Praegugi just nägin ühte – räigelt tselluliidised jämedad kintsud lühikestes pükstes. Ja mitte lihtsalt lühikestes pükstes, vaid ikka nii lühikestes, et kannivolt ka paistab. No milleks? Suht perversne vaatepilt. Nagu mingid odavad hoorad.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 195 )


Esileht Ilu ja tervis Mid-size ehk keskmise suurusega naised