Esileht Ilu ja tervis Mid-size ehk keskmise suurusega naised

Näitan 15 postitust - vahemik 181 kuni 195 (kokku 195 )

Teema: Mid-size ehk keskmise suurusega naised

Postitas:
Kägu

Tõsi ta on, et ostmisisu on ära kadunud.

Noh, aga see on planeedi päästmise seisukohalt ju siiski positiivne ????

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

170/63, ja pigem ikkagi 42 ja L suuruses asjad. Osadel firmadel 40 ja M. Ei armasta “ümber” riideid, pigem kerget oversize’i.

Minu arust siin ongi vahe, et kui ümber keegi riideid kannab. Mul umbes samad parameetrid ja kannan ka pigem L-i, kuigi topiks ka S-i selga. Vaatan, et mõni käibki selliste hästi ümber riietega.

Mina olen numbriliselt: 175/63. Riidesuurus, mida kannan, on enamasti M. Meeldivad suht taljesse riided ja pole sealjuures “viiner või sardell kiles”:)

Kuna olen liivakella tüüpi (see teine teema siin, kuhu ma pole kirjutanud), on mul ka laiemad sportlikud õlad (94/70/97), võtan proovikabiini kaasa alati nii M kui L suuruses ülaosa riided.

Sobivad mõlemad, oleneb lõikest, kumb suurus paremini istub. Lindeksist on mul nt. hoopiski S-suuruses helesinine linasest riidest pluus. Istub samuti õlgadest valatult. Muidu leiab sealt pigem pükse, ülemise otsa riided on kõik laiad ja lühikesed: mitte minu maitsele.

Sobivaid teksapükse on mul nt. raske leida. Tuleb (liialdamata) 20 püksipaari eelnevalt läbi proovida, kuni mõni hästi istub. Oli hiljuti mul just teemaks. Lõpuks leidsin Pepelt ühed tumesinised: perfektsed minu jalas ja pepu ümber:) W30/32

Seega samuti: pole ei paks ega ka kõhn, kena keskmik:)

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suurusnumbritele ei ole eriti mõtet tähelepanu pöörata, sest need on tootjati erinevad ja ka muidu lähevad suurused ajaga üha avaramaks. Eriti kiirmoebrändidel on suurused suvalised.

Lisaks inimeste kandmiseelistused (kellele meeldib avaram, kellele rohkem über), mida siin juba mainiti ja lohvakad tegumoed, mis on moes.

Kui üldse suuruseid võrrelda, siis võib-olla vaid klassikaliste rätsepakostüümide või kleitide puhul, kus on istuvus siiski ette määratud ja suurussüsteemid täpsemad. Pliiatsseelikut või kehasse töödeldud kleiti ju ei osta paar nr suuremat, sest meeldib nii kanda. Ja selliseid asju ei saa ka paar nr väiksemat kuidagi selga pressida, sest lukk lihtsalt ei tule kinni.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

170/63, ja pigem ikkagi 42 ja L suuruses asjad. Osadel firmadel 40 ja M. Ei armasta “ümber” riideid, pigem kerget oversize’i.

Minu arust siin ongi vahe, et kui ümber keegi riideid kannab. Mul umbes samad parameetrid ja kannan ka pigem L-i, kuigi topiks ka S-i selga. Vaatan, et mõni käibki selliste hästi ümber riietega.

Ma ei tea kus te oma riideid ostate või kui lohvakaid riideid te kannate, aga mina olen 172/63 ja ma kannan S-M suurust. Osadel riietel on M suurus mulle isegi suur.

Ja ma ei ole viiner kiles.

No siin on nüüd küll midagi väga nihkes. Mina olen samamoodi 172 cm, aga paraku vaid 53-54 kg, soltuvalt aastaajast ja kannan s-m. Ja pole ülemaara suured, ikka taljes on mu riided.  XS on mulle väike.

Pea 10 lisakiloga (mis sul ju on) ma neid riideid selga ei suruks.

Sa pead olema totaalne viiner kiles, lihtsalt ei näe seda ise. Või käid üleni lycras, kõik venib su kumeruste järgi mugavalt, õmblused trimmis?

+4
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

170/63, ja pigem ikkagi 42 ja L suuruses asjad. Osadel firmadel 40 ja M. Ei armasta “ümber” riideid, pigem kerget oversize’i.

Minu arust siin ongi vahe, et kui ümber keegi riideid kannab. Mul umbes samad parameetrid ja kannan ka pigem L-i, kuigi topiks ka S-i selga. Vaatan, et mõni käibki selliste hästi ümber riietega.

Ma ei tea kus te oma riideid ostate või kui lohvakaid riideid te kannate, aga mina olen 172/63 ja ma kannan S-M suurust. Osadel riietel on M suurus mulle isegi suur.

Ja ma ei ole viiner kiles.

No siin on nüüd küll midagi väga nihkes. Mina olen samamoodi 172 cm, aga paraku vaid 53-54 kg, soltuvalt aastaajast ja kannan s-m. Ja pole ülemaara suured, ikka taljes on mu riided. XS on mulle väike.

Pea 10 lisakiloga (mis sul ju on) ma neid riideid selga ei suruks.

Sa pead olema totaalne viiner kiles, lihtsalt ei näe seda ise. Või käid üleni lycras, kõik venib su kumeruste järgi mugavalt, õmblused trimmis?

Haha, need 10 kilo ei ole tolle inimese puhul kindlasti mitte LISAkilod vaid täiesti kena normaalkaal. Pigem oled ise alakaaluline, kui sa just teismeline pole. Jutt on küll lapse oma.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem oled ise alakaaluline, kui sa just teismeline pole.

172/53 ongi juba alakaal ja tõesti tekib küsimus, et kui alakaalulisele ka ei lähe S selga, kellele siis üldse läheb.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

170/63, ja pigem ikkagi 42 ja L suuruses asjad. Osadel firmadel 40 ja M. Ei armasta “ümber” riideid, pigem kerget oversize’i.

Minu arust siin ongi vahe, et kui ümber keegi riideid kannab. Mul umbes samad parameetrid ja kannan ka pigem L-i, kuigi topiks ka S-i selga. Vaatan, et mõni käibki selliste hästi ümber riietega.

Ma ei tea kus te oma riideid ostate või kui lohvakaid riideid te kannate, aga mina olen 172/63 ja ma kannan S-M suurust. Osadel riietel on M suurus mulle isegi suur.

Ja ma ei ole viiner kiles.

No siin on nüüd küll midagi väga nihkes. Mina olen samamoodi 172 cm, aga paraku vaid 53-54 kg, soltuvalt aastaajast ja kannan s-m. Ja pole ülemaara suured, ikka taljes on mu riided. XS on mulle väike.

Pea 10 lisakiloga (mis sul ju on) ma neid riideid selga ei suruks.

Sa pead olema totaalne viiner kiles, lihtsalt ei näe seda ise. Või käid üleni lycras, kõik venib su kumeruste järgi mugavalt, õmblused trimmis?

Haha, need 10 kilo ei ole tolle inimese puhul kindlasti mitte LISAkilod vaid täiesti kena normaalkaal. Pigem oled ise alakaaluline, kui sa just teismeline pole. Jutt on küll lapse oma.

Sellest polnudki teema, kindlasti on minu poolt tsiteeritav normaalkaalus! Küsimus oli selliste numbrite juures S-M riiete kandmisest vaid.

Mina võin sinu jaoks alakaalus olla, aga kannan S-M:)

Seleta siis mulle, kuidas see klapib. Minu riided on mul taljes. Kuidas nad peaksid mulle selga minema, kui oleksin +10kg?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

170/63, ja pigem ikkagi 42 ja L suuruses asjad. Osadel firmadel 40 ja M. Ei armasta “ümber” riideid, pigem kerget oversize’i.

Minu arust siin ongi vahe, et kui ümber keegi riideid kannab. Mul umbes samad parameetrid ja kannan ka pigem L-i, kuigi topiks ka S-i selga. Vaatan, et mõni käibki selliste hästi ümber riietega.

Ma ei tea kus te oma riideid ostate või kui lohvakaid riideid te kannate, aga mina olen 172/63 ja ma kannan S-M suurust. Osadel riietel on M suurus mulle isegi suur.

Ja ma ei ole viiner kiles.

No siin on nüüd küll midagi väga nihkes. Mina olen samamoodi 172 cm, aga paraku vaid 53-54 kg, soltuvalt aastaajast ja kannan s-m. Ja pole ülemaara suured, ikka taljes on mu riided. XS on mulle väike.

Pea 10 lisakiloga (mis sul ju on) ma neid riideid selga ei suruks.

Sa pead olema totaalne viiner kiles, lihtsalt ei näe seda ise. Või käid üleni lycras, kõik venib su kumeruste järgi mugavalt, õmblused trimmis?

Haha, need 10 kilo ei ole tolle inimese puhul kindlasti mitte LISAkilod vaid täiesti kena normaalkaal. Pigem oled ise alakaaluline, kui sa just teismeline pole. Jutt on küll lapse oma.

Ja muidu 50 olen, nii et kaugel teismelisest.

Funktsionaalne lugemisoskus teeks asja lihtsamaks – lause oli kümnest lisakilost võrreldes kaaluga 53-54 kg. Mis on tõsi. Kordagi polnud juttu ülekaalust!

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja muidu 50 olen, nii et kaugel teismelisest.

Kui nii vana oled, siis on arusaadav. Ma olen eluaeg olnud ühesuguses kaalus, aga nüüd vanemana on riidenumber suuremaks läinud. Nooremana on vist keha natuke kompaktsem, kaalub sama palju, aga on väiksem. Minu poeg kaalub minust näiteks üle 10 kg rohkem, aga tema riided mulle ei lähe selga, tema ongi teismeline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina võin sinu jaoks alakaalus olla, aga kannan S-M:) Seleta siis mulle, kuidas see klapib. Minu riided on mul taljes. Kuidas nad peaksid mulle selga minema, kui oleksin +10kg?

Siin ei ole midagi seletada. Mõõda ennast ära – rind, vöö, puus. Ja siis võta lahti mõne oma kantava riidebrändi suurustabel, kus on ära toodud igale suurusele vastavad kehamõõdud. Võrdle neid enda mõõtudega. Kui on samad, siis järelikult see bränd teebki sinu mõõtudega inimese jaoks suurust M. Kui aga suurustabel soovitab M suurust suurematele mõõtudele kui sinul, siis on lihtsalt sinu istuvuseelistus teine, kui brändi ideaal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

170/63, ja pigem ikkagi 42 ja L suuruses asjad. Osadel firmadel 40 ja M. Ei armasta “ümber” riideid, pigem kerget oversize’i.

Minu arust siin ongi vahe, et kui ümber keegi riideid kannab. Mul umbes samad parameetrid ja kannan ka pigem L-i, kuigi topiks ka S-i selga. Vaatan, et mõni käibki selliste hästi ümber riietega.

Ma ei tea kus te oma riideid ostate või kui lohvakaid riideid te kannate, aga mina olen 172/63 ja ma kannan S-M suurust. Osadel riietel on M suurus mulle isegi suur.

Ja ma ei ole viiner kiles.

No siin on nüüd küll midagi väga nihkes. Mina olen samamoodi 172 cm, aga paraku vaid 53-54 kg, soltuvalt aastaajast ja kannan s-m. Ja pole ülemaara suured, ikka taljes on mu riided. XS on mulle väike.

Pea 10 lisakiloga (mis sul ju on) ma neid riideid selga ei suruks.

Sa pead olema totaalne viiner kiles, lihtsalt ei näe seda ise. Või käid üleni lycras, kõik venib su kumeruste järgi mugavalt, õmblused trimmis?

Ma ei tea, mis rõivaid sa kannad, et sa nii kõhna naisena sama suurust kannad, mis mina. Viiner kiles ma pole kunagi olnud – ma olen ikka üsna kriitiline oma välimuse suhtes.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No siin on nüüd küll midagi väga nihkes. Mina olen samamoodi 172 cm, aga paraku vaid 53-54 kg, soltuvalt aastaajast ja kannan s-m. Ja pole ülemaara suured, ikka taljes on mu riided.  XS on mulle väike.

Midagi on tõesti väga nihkes, kui sa sellise alakaalulisena lausa M-riideid kannad ja need on taljes. Mina arvan, et kui sa seejuures veel 50a oled, siis on sul lihtsalt talje täis ja käed-jalad kepid ja ilma lihasteta. Teisiti ei ole selline asi võimalik.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et kui sa seejuures veel 50a oled, siis on sul lihtsalt talje täis ja käed-jalad kepid ja ilma lihasteta.

Vanemad mutid lähevad jah selliseks ära vägisi. Endal sama lugu. Olen sale, aga talje kippus kaduma ja pidin minema kõhuplastikale ja rasvaimule, sest figuur muutus mutilikuks. Poleks seda veel viis aastat tagasi iialgi arvanud, et minusugune sale inimene peab rasvaimu tegema.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läheb ikka 50aastasena ka kaal alla, kui vähem süüa. No aga seda ju ei suuda niisama. Ma olen nüüd üle nädala koroonas olnud, vähe söönud, sest isu pole. Mul on talje tekkinud. Midagi head ka sest haigusest.  ma kardan muidugi et kui nüüd isu tagasi tuleb, muutun jälle samasuguseks nagu olin, ümaraks õunaks. Sest siis ma söön ja vahepeal söön igavusest ja näksin.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga kord, kui näen seda mid-size, liigub mõte autodele (mid-size SUV).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 181 kuni 195 (kokku 195 )


Esileht Ilu ja tervis Mid-size ehk keskmise suurusega naised