Esileht Beebi ja mitmikud Mida anda mängimiseks?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mida anda mängimiseks?

Postitas:

Äkki teil on häid ideid, mida tavalistest kodus olevatest asjadest võiks anda 6-7kuusele beebile mängimiseks? Meil on selline periood käsil, kus beebi on oma mänguasjadest tüdinud, päris mänguasju sakutab 2 minutit ja virin on lahti: emme, igav! Anna aga kätte kilepiima pakk või kinkekott, on tükiks ajaks tegevust.
Mis koduseid asju olete teie beebidele mängimiseks andnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil olid lemmikud väike kinnine tops hernestega, tühjad actimeli purgikesed, beebipurgitoitude kaaned ja emme uus keedupottide komplekt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kasutamata jäänud pannilabidas, juuksehari, tühi kaanega soolatops, kasutult seisev videomaki pult, vanaema ajas tohutult palju seisma jäänud nööpe pika tugeva paela otsa-neid uuritakse ka pidevalt nagu uut asja. Tühi, pestud 0,5l Kellukese limonaadi pudel. Ikka leidub neid asju 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil ka nn alumise köögisahtli kraam sõeladest pottideni, karbid-kaaned jms, samuti juuksehari, kasutult seisnud vhs-mängija pult, kinnised salvrätipakid ja sõlme pusserdatud hommikumantlivöö

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun ärge andke kilekotte vms, mida saab pähe tõmmata ja/või suhu toppida- lämbumisoht!

Meil oli juuksehari, kingalusikas, tühi limonaadipudel kus sees herned või tangud(kork kinni teipida), tühi lahustuva kohvi plekkpurk, sõel, pudrunui, puulusikas…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Palun ärge andke kilekotte vms, mida saab pähe tõmmata ja/või suhu toppida- lämbumisoht!

‘[/tsitaat]

Olen krabisevat kilekotti andnud näperdada küll, aga ainult nii, et laps on mul süles või olen ise temaga põrandal tekil.

Muudest asjadest aga: purgikaaned, pannilabidas, vana telekapult, du¨inuustik, riidest kotike (kuhu on krabisevaid kommipabereid pandud), tühi veepudel.

Endalgi mõnikord mõistus otsas, sest paljud kodused asjad on ikka kuidagipidi ohtlikud – kas on kuju vale, et laps võib asja suhu torgates endale haiget teha või on materjal selline, et lapse kätte ei anna. Nii et isegi, kui annan midagi näperdada, siis tuleb tihtipeale kõrval olla, kuni laps asja ära on uudistanud. Aga muidu meil 6,5-kuusega sama lugu – mänguasjad enam ei huvita, tahaks kõike seda, mida korteri peal näha on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lapsele meeldib ajakirju kortsutada, ja telekapult, eurokalkulaator on ka suured sõbrad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mida anda mängimiseks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.