Esileht Pereelu ja suhted Mida arvata?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )

Teema: Mida arvata?

Postitas:

Üks naistuttav on hakanud minuga väga hästi läbi saama. Kiidab mind, teeb komplimente välimuse kohta, kuulab tähelepanelikult juttu, viimasel ajal isegi puudutab mind ja otsib suhtlemist ja muidu kontakti.

Mis põhjusel minust nii sisse võetud ollakse?

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 19.09 18:34; 19.09 22:19; 20.09 20:33; 20.09 21:02; 20.09 22:11; 21.09 16:39; 21.09 19:05; 22.09 14:10; 22.09 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle talle otse, et hoidku oma kämmal eemale.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, aga miks sa lased tal end silitada üldse? Vabalt võid öelda, et lõpeta ära ja ära näpi mind või käed eemale või lihtsalt järsult eemale astuda.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.09 18:51; 20.09 21:59; 21.09 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolikas ei ütle kunagi mitte midagi mitte kellelegi. Sellest ka ju teema.
Ta uurib, kuidas saada see kolleeg samuti foorumisse ja siis saaks anonüümsena juba rääkida.

+15
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.09 19:53; 20.09 07:10; 20.09 07:41; 20.09 07:52; 20.09 09:53; 20.09 18:31; 20.09 21:38; 21.09 18:06; 21.09 20:08; 22.09 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et tuleks karjatada: “Ära käpi mind, vastik ahistaja!” Soovitavalt teiste kolleegide juuresolekul.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 19:57; 20.09 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis võimalused on tuttavaga!? kahekesi olemiseks. Tuttavaga käiakse kohvikus ja see on avalik koht. Lugu on kas väljamõeldud või tugevalt moonutatud. Kui sa lähed tuttavaga kaasa kohta, kus olete kahekesti, oled tuttavale andnud otseselt signaali, et oled temast huvitatud. Nii et miks sa oled temast huvitatud, siin räägid, et tuttav on. Aga räägi endast. Miks sa võimaldad ainult tuttavaga privaatsed olemised?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles asi oligi, et see toimus teiste inimeste ees. Ta absoluutselt ei üritanud isegi varjata, mida teeb. Silitas mul jalgu ja sõrmitses juukseid. Kui küsisin, mida teeb siis ütles, et talle meeldib nii ja ma olen ilus. Nagu help, misasja?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 19.09 18:34; 19.09 22:19; 20.09 20:33; 20.09 21:02; 20.09 22:11; 21.09 16:39; 21.09 19:05; 22.09 14:10; 22.09 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui näost näkkunei julge öelda, et sind see häirib, siis kirjuta talle messengeri. Et kuule, ma olen täheldanud sinu suurt huvi minu vastu ja füüsilist puutumist aga ma annan teada, et ei ole sinust sellisel moel huvitatud.
Ja ongi lihtne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui küsisin, mida teeb siis ütles, et talle meeldib nii ja ma olen ilus. Nagu help, misasja?

Mitte help ja misajsa, vaid ütle, et sulle ei meeldi ja ärgu enam tehku nii. Sa ei pea laskma kellelgi midagi teha seetõttu, et see neile meeldib – sulle peab ka ikka meeldima, et olukord OK oleks.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 01:32; 20.09 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ütles, et talle meeldib nii ja ma olen ilus.

See on nüüd tulemus, et lastakse neil oma vikerkaarega igal pool vabalt lehvitada.

Juba ahistavad heteronaisi ka, vahet tegemata.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.09 19:53; 20.09 07:10; 20.09 07:41; 20.09 07:52; 20.09 09:53; 20.09 18:31; 20.09 21:38; 21.09 18:06; 21.09 20:08; 22.09 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mm. No kas ei või olla, et inimene ongi lihtsalt sõbralik sinu vastu ja meeldidki talle? Mis selles halba on? Kas teine naine ei või olla ilus ja meeldida? Peab siis teistesse naistesse halvasti suhtuma, muidu peetakse lesbiks? Äkki sa räägiksid temaga? Kujutan juba ette kui suured silmad sealt kogu selle jutu peale võivad tulla 🙂 Ei pruugi ka muidugi, võib ka lesbi olla. Aga no püha taevas, räägi temaga need asjad lahti.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.09 07:38; 20.09 07:46; 20.09 08:19; 20.09 08:30; 20.09 11:26; 22.09 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kas ei või olla, et inimene ongi lihtsalt sõbralik sinu vastu ja meeldidki talle? Mis selles halba on?

Ütle, palun, MIKS, sa kriiskama hakkad, kui mina su juukseid sõrmitsen ja jalgu silitan, kuigi me veel nii tuttavad ei ole, kui võiks?

Mees.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.09 19:53; 20.09 07:10; 20.09 07:41; 20.09 07:52; 20.09 09:53; 20.09 18:31; 20.09 21:38; 21.09 18:06; 21.09 20:08; 22.09 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kas ei või olla, et inimene ongi lihtsalt sõbralik sinu vastu ja meeldidki talle? Mis selles halba on?

Ütle, palun, MIKS, sa kriiskama hakkad, kui mina su juukseid sõrmitsen ja jalgu silitan, kuigi me veel nii tuttavad ei ole, kui võiks?

Mees.

No aga nad ju on tuttavad? Kui võõras inimene tuleks, siis oleks küll hämmingus. Olen minagi sõbrannande juukseid silitanud ja nemad minu omi. Jalgade silitamist küll ei mäleta, kuid ei saa ka välistada, eks igasugu lollusi on tehtud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.09 07:38; 20.09 07:46; 20.09 08:19; 20.09 08:30; 20.09 11:26; 22.09 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga nad ju on tuttavad?

Mina märkasin, et teemaalgataja on pisut häiritud.
Sa ei märganud? Ometigi sina, kui naine, võiks nagu suurema empaatiavõimega olla, aga ometigi ei ole.
Ja ajad mingit oma joru, et aga nad on tuttavad ja miks ei võiks.

Ju siis teemaalgataja jaoks ei ole veel see kogus soola koos ära söödud, et jalgu hakata silitama, kuidas sa sellest aru ei saa?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.09 19:53; 20.09 07:10; 20.09 07:41; 20.09 07:52; 20.09 09:53; 20.09 18:31; 20.09 21:38; 21.09 18:06; 21.09 20:08; 22.09 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga nad ju on tuttavad?

Mina märkasin, et teemaalgataja on pisut häiritud.

Sa ei märganud? Ometigi sina, kui naine, võiks nagu suurema empaatiavõimega olla, aga ometigi ei ole.

Ja ajad mingit oma joru, et aga nad on tuttavad ja miks ei võiks.

Ju siis teemaalgataja jaoks ei ole veel see kogus soola koos ära söödud, et jalgu hakata silitama, kuidas sa sellest aru ei saa?

Saan väga hästi aru, vihjasin lihtsalt võimalusele, et inimene on ilma tagamõteteta sõbralik ( ausalt, see on ka võimalik). Soovitasin teise inimesega rääkida. Ma pole ka kuidagi vihjanud, et võiks. See on ikkagi iga sõbruskonna asi mismoodi neil suhted on. Mõnes seltskonnas istutakse teineteisest meetri kaugusel ja vesteldakse, mõnes seltskonnas ollakse kaelakuti koos ja see on ok.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.09 07:38; 20.09 07:46; 20.09 08:19; 20.09 08:30; 20.09 11:26; 22.09 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles asi oligi, et see toimus teiste inimeste ees. Ta absoluutselt ei üritanud isegi varjata, mida teeb. Silitas mul jalgu ja sõrmitses juukseid. Kui küsisin, mida teeb siis ütles, et talle meeldib nii ja ma olen ilus. Nagu help, misasja?

No help tõesti. Lesbi üritab sind ära rääkida ja sina vahid suu ammuli. Käratanud täiesti avalikult vastu et sulle ei meeldi nii ja lõpetagu kohe ära, vastik on!

No mamma mia, kas tõesti isegi Weinsteini- ja meetoojärgsel ajastul ei oska naine ennast soovimatu seksuaalse lähenemise eest kaitsta? Lesbi peab samamoodi vastu vahtimist saama kui tiirane vanamees. Ja just avalikult! Rääkida tuleb, kõigile sõpradele, et Laura ajab ligi, kas ta on mingi pervert või, olge ettevaatlikud! Ainult julguse, kohese vastuhaku ja avalikustamisega saab sellistest tiirastest tegelastest jagu. Vähemalt sind jäetakse rahule.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles asi oligi, et see toimus teiste inimeste ees. Ta absoluutselt ei üritanud isegi varjata, mida teeb. Silitas mul jalgu ja sõrmitses juukseid. Kui küsisin, mida teeb siis ütles, et talle meeldib nii ja ma olen ilus. Nagu help, misasja?

No help tõesti. Lesbi üritab sind ära rääkida ja sina vahid suu ammuli. Käratanud täiesti avalikult vastu et sulle ei meeldi nii ja lõpetagu kohe ära, vastik on!

No mamma mia, kas tõesti isegi Weinsteini- ja meetoojärgsel ajastul ei oska naine ennast soovimatu seksuaalse lähenemise eest kaitsta? Lesbi peab samamoodi vastu vahtimist saama kui tiirane vanamees. Ja just avalikult! Rääkida tuleb, kõigile sõpradele, et Laura ajab ligi, kas ta on mingi pervert või, olge ettevaatlikud! Ainult julguse, kohese vastuhaku ja avalikustamisega saab sellistest tiirastest tegelastest jagu. Vähemalt sind jäetakse rahule.

Jah, vaata et sa tänaval ka kellelegi ei naerata! Kui naisele naeratad, siis oled lesbi ja mehele naeratad, siis oled l$%s!
Peaasi, et kõiki rahule jäetaks ja ikka kõva häälega tuleb kõik imelikud tüübid paika panna!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.09 07:38; 20.09 07:46; 20.09 08:19; 20.09 08:30; 20.09 11:26; 22.09 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kas ei või olla, et inimene ongi lihtsalt sõbralik sinu vastu ja meeldidki talle? Mis selles halba on?

Ütle, palun, MIKS, sa kriiskama hakkad, kui mina su juukseid sõrmitsen ja jalgu silitan, kuigi me veel nii tuttavad ei ole, kui võiks?

Mees.

Ma tegelikult just mõtlesin teemaalgatajale soovitada, et kui tal on mõni hea tuttav meeskolleeg, et see niisuguse situatsiooni kordudes teeks kõike seda sama tolle naisega – silitab ta jalgu, sõrmitseb juukseid, ütleb, et naine on ilus ja et talle meeldib nii teha. Soovitavalt muidugi sõna-sõnalt korrates seda, mida too naine ise hetk tagasi ütles, et igale tolale oleks selge, et tegu on asja puust ja punaseks värvimisega ohmu jaoks, kes muidu aru ei saa.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 19:57; 20.09 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, vaata et sa tänaval ka kellelegi ei naerata! Kui naisele naeratad, siis oled lesbi ja mehele naeratad, siis oled l$%s!

Sa nüüd panid jalgade ja juuste silitamise ning naeratamise ühte patta ja arvad, et see oli sinu geniaalne argument?
Tõsiselt?
Sellest hoolimata, et esimesed kaks on juba füüsiliselt teise inimese ruumi tungimine (= ahistamine, kui inimene ise pole nõus).

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.09 19:53; 20.09 07:10; 20.09 07:41; 20.09 07:52; 20.09 09:53; 20.09 18:31; 20.09 21:38; 21.09 18:06; 21.09 20:08; 22.09 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaasi, et kõiki rahule jäetaks ja ikka kõva häälega tuleb kõik imelikud tüübid paika panna!

Ei saa päris hästi aru sinu positsioonist. Miks ei tohi öelda, et palun jäta mind rahule, kui ma tõesti soovin, et mind jäetaks rahule? Miks ei tohi *imelikule* tüübile sõnadega väljendada, et tema tegevus ei sobi mulle? Mis probleem sinul on?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 10:35; 21.09 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaasi, et kõiki rahule jäetaks ja ikka kõva häälega tuleb kõik imelikud tüübid paika panna!

Ei saa päris hästi aru sinu positsioonist. Miks ei tohi öelda, et palun jäta mind rahule, kui ma tõesti soovin, et mind jäetaks rahule? Miks ei tohi *imelikule* tüübile sõnadega väljendada, et tema tegevus ei sobi mulle? Mis probleem sinul on?

Loomulikult tohib, oleks lausa soovitav, aga see tähendaks inimesega rääkimist. Mitte midagi ei pea, ei pea laskma enda pead silitada, ei pea rääkima, ega otsa vaatamagi inimesele kes ei meeldi. Aga teemaalgataja kirjutab, et inimene iseenesest on meeldiv. Minu algse kirjutamise mõte on see, et tonti pole vaja näha, see võib vabalt olla lihtsalt sõbralikkus, ehk ka liigne familiaarsus, inimestel on erinevad piirid. Palun suhelge omavahel!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.09 07:38; 20.09 07:46; 20.09 08:19; 20.09 08:30; 20.09 11:26; 22.09 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naistuttavana tore ja meeldib suhelda, vii teema kohvinurgas meestele ja suhetele…saad aru, keda eelistab…

Kui naisi ja sind, saad ilusti ja otse nelja silma all, solvanguteta ütelda, et sa ei taha, et sind puudutab ja läheneb…täpselt nagu mõnele meeskolleegilegi ju tuleb ütelda, kui katseid teeb.

Loe oma teemapüstitus läbi ja ütle nelja silma all täpselt seda, mida meile siin… (ilma selle no help pliis vms’ta), ja lisa ka need laused, et on tore ja meeldiv kolleeg…või mis sa väitsid teemapüstituses…saate edaspidi ka suhelda.

Pe…se saata ja kurjaga tõrjuda saad siis kui normaalne jutt ei mõju.

Kui avalikult silitatakse….siis muidugi reageerin ka avalikult üldiselt… – tõmbun eemale üsna järsult, ütlen isiklikult ja kehtestavalt: ära tee vms.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis võimalused on tuttavaga!? kahekesi olemiseks. Tuttavaga käiakse kohvikus ja see on avalik koht. Lugu on kas väljamõeldud või tugevalt moonutatud. Kui sa lähed tuttavaga kaasa kohta, kus olete kahekesti, oled tuttavale andnud otseselt signaali, et oled temast huvitatud. Nii et miks sa oled temast huvitatud, siin räägid, et tuttav on. Aga räägi endast. Miks sa võimaldad ainult tuttavaga privaatsed olemised?

Erakordne lollus.

Mina näiteks olen tuttavatega kahekesi nelja silma all väga sageli. Tööl on vaja kaheinimese nõupidamisi sageli pidada, mõne samas projektis oleva inimesega, erineva inimesega erinevas töö etapis. Tööruumides teisi ju oma aruteluga segama ei hakka, ikka läheme nõupidamiste ruumi.

Teinekord satud mõne tuttava töökaaslasega kahekesi kööki sööma, kui tavalisest ajalt kas hiljem või varem lähed. Köök on täiesti kinnise uksega, et lõhnad ei leviks ning seal on ka diivanid 🙂 ja lähenev inimene on kaugelt kuulda – köögi ukse taga on mitme meetri taga veel puhveruks, mis esmalt kriiksub ja teiseks vedru tõmbab selle kolksuga kinni 🙂 Oioioi, kui moraalitu, kas pole?

Teinekord lähen mõne töökaaslasest tuttavaga ühe autoga poodi, kui tööruumis tuleb juttu, et keegi läheb poodi ja teine ütleb, et mul ka vaja, lähme minu autoga.

Mõnikord kutsub keegi kaasa lõunasöögile kuskile veidi kaugemal asuvasse restorani. Kui teisi soovijaid ei ole, aga minule pakub see koht huvi, lähemegi töökaaslasega kahekesi, sõltumata tema soost vms.

Või helistab endine klassikaaslane ja kutsub lõunale. Ma küll ei oskaks nii arvata, et kohe kui ma lähen, siis on see signaal, et ma olen temast kuidagi eriliselt huvitatud. Kui inimesest, ilmselt jah, aga see teema on ju seksuaalsusest. Ja vana tuttavaga ühe prae ja klaasi veini nahka panemine küll ei signaliseeri kummalegi mingit intiimset huvi.

Aga selge, see on üks neist kägudest, kes ise käi ja mehel ka ei luba pärast abiellumist mitte kunagi ja mitte kuskil üksi või mõne kaaslasega.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 15:04; 22.09 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan teemaalgatajast väga hästi aru. Endal ei ole sellist olukorda olnud, aga kujutan väga hästi ette. Oleksin ka selline, et otse öelda ei julgeks ja ilmselt teeksin sarnase teema siia. Võib ju loota, et siin ka lesbinaisi käib ja siis saaks siin küsida, et kuidas teile meeldiks, et üks heteronaine teile märku annaks, et ta ei ole intiimsemast suhtlemisest huvitatud?
Minu meelest on väike vahe sees, kas sellist ebameeldivat tähelepanu osutab mees või teine naine. Mehe taolised lähenemiskatsed on minu meelest ühesemalt mõistetavad. Kui mees ei meeldi, siis saabki kenasti öelda, et hei, ära näpi mind niimoodi! Mehel oleks ilmselt ka raskem teha nägu, et misasja, ta ei näpigi, et hoopis mina kujutan asju ette.
Naiste puhul, siis mõned sõbrannad (tean kindlalt, et mõlemad heterod) tõepoolest hoiavad ka rohkem füüsilist kontakti, kui mulle isiklikult oma sõbrannaga meeldiks. Hoiavad ümbert kinni, kallistavad mitte ainult sünnipäevaks õnne soovides või lähedase surma puhul kaastunnet avaldades. Teemaalgataja kirjeldatud olukorras kardaksin ma lolliks jääda, juhul kui too tuttav naine ei olegi lesbi, vaid tahabki olla sõbranna ja tema privaattsoon on kitsam kui minu oma.
Olen isiklikult veendunud, et kui mulle teeb lähenemiskatseid inimene, kelle suhtes mina tõmmet ei tunne, olgu see siis mees või naine, ei peaks teda sellepärast veel risti lööma. Tahaks talle omapoolsest soovimatusest märku anda delikaatselt, nii et ta ei solvuks või kui solvumine on antud juhul möödapääsmatu, siis ma ei solvaks teda vähemalt rohkem, kui just hädavajalik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase keelekat teha, äkki teeb hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase keelekat teha, äkki teeb hästi.

Pigem sellised tahavad, et neile tehtaks. “Naist” ju otsitakse.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.09 19:53; 20.09 07:10; 20.09 07:41; 20.09 07:52; 20.09 09:53; 20.09 18:31; 20.09 21:38; 21.09 18:06; 21.09 20:08; 22.09 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase keelekat teha, äkki teeb hästi.

Pigem sellised tahavad, et neile tehtaks. “Naist” ju otsitakse.

Rääkida ma temaga ei julge, kuid täna puudutas mind JÄLLE, seekord ekstra käest kinni võttes ja siis ütlesin, et lõpetagu ära ja see ei sobi, mis ta teeb. Soovis ka emmata ja küsis mult kas arvan, et tal on mingid tagamõtted? Täiesti jultunud ka veel.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 19.09 18:34; 19.09 22:19; 20.09 20:33; 20.09 21:02; 20.09 22:11; 21.09 16:39; 21.09 19:05; 22.09 14:10; 22.09 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kisub nüüd tõesti libaks või on midagi jäetud rääkimata. Ilmselt oled ise selle naisega kas flirtinud või loonud mulje, et oled tema pidevast tähelepanust meelitatud, sest mitte kuidagi ei kujuta ette situatsiooni, kus üritatakse pidevalt füüsiliselt läheneda otsest vastikust väljendavale isikule. Olen ise biseksuaalne naine ja no ausõna, sa ei lähene 200% heteronaisele, kes sind nähes juba kaugelt oksele hakkab. Eks muidugi jääb ka väike võimalus, et su austaja on psühho, aga vaevalt.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 20:54; 20.09 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kisub nüüd tõesti libaks või on midagi jäetud rääkimata. Ilmselt oled ise selle naisega kas flirtinud või loonud mulje, et oled tema pidevast tähelepanust meelitatud, sest mitte kuidagi ei kujuta ette situatsiooni, kus üritatakse pidevalt füüsiliselt läheneda otsest vastikust väljendavale isikule. Olen ise biseksuaalne naine ja no ausõna, sa ei lähene 200% heteronaisele, kes sind nähes juba kaugelt oksele hakkab. Eks muidugi jääb ka väike võimalus, et su austaja on psühho, aga vaevalt.

Mind ei ole ükski naine varem taga ajanud ja ise pole bi ega lesbi, seega ei tea sellest midagi. Alguses olingi tema vastu sõbralik. Võimalik, et ta tõlgendas seda flirdina. Vältida teda suht ka ei saa, sest töötame koos. Täna juba vihastasin end välja. Kuidas saab niimoodi tulla töö juures krabama ja pidevalt vestlema kuigi asja justkui pole. Pidevalt kõnnib minu juurde ja teeb kas komplimente või küsib midagi. Töölt ära minna ühe imeliku pärast? Või mis lollitamine see on tema poolt? Ma ei saa temaga riidu ka minna, sest siis ta keeraks kõik seal minu vastu. Ülemus on temast väga heal arvamusel ja tegu pole mingi psühhoga. Vastupidi, intelligent on. Ma ei looda isegi ülemuse toele antud olukorras.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 19.09 18:34; 19.09 22:19; 20.09 20:33; 20.09 21:02; 20.09 22:11; 21.09 16:39; 21.09 19:05; 22.09 14:10; 22.09 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks naistuttav on hakanud minuga väga hästi läbi saama. Kiidab mind, teeb komplimente välimuse kohta, kuulab tähelepanelikult juttu, viimasel ajal isegi puudutab mind ja otsib suhtlemist ja muidu kontakti. Soovib kahekesi olla palju ja puudutuste koha pealt väga õrnalt riivab, silitab kusagilt nii mööda minnes. Vaatab sügavalt ja kaua silma. Püüan olla sõbralik, kuid puudutamised on juba liig. Päriselt pole asi enamani jõudnud, sest lesbi ma ei ole ja tuttav pole julgenud mulle otseseid ettepanekuid ka teha. Ilmselt hakkaksin teda väga kartma kui ta midagi “üritaks”. Kahtlustan, et asi on enamas kui kahe naise heas läbisaamises, sest tuttav jätab mulle meheliku mulje ja ilmselt otsib suhet. Miks muidu peaks mulle pugema ja mind silitama? Mulle muidu tuttavana see naine meeldib, kuid mis nagu toimub?

Mida nüüd teha?

Või kujutan ette, et tuttav on lesbi? Otse küsida ma ei julge. Mis põhjusel muidu minust nii sisse võetud ollakse?

Kui mõni mees nii käituks siis oleks ok sinu meelest? Või mehe puhul tead, kuidas käituda, aga naise puhul mitte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida arvata?