Esileht Pereelu ja suhted mida arvata

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: mida arvata

Postitas:

Mul on suhe ühe mehega umbes aasta. Suhtleme igapäevaselt on-lines, nädalavahetused veedame tihti koos. Tunneme üksteist juba päris hästi, st teame mis teineteisele meeldib ja mis mitte. no näiteks selliseid pisidetaile, et talle ei meeldi paprikat süüa, mulle ei meeldi lambaliha, temale meeldib osta suveniire ja panna neid endale klaasiga kappi vaatamiseks välja. Ta teab, et mulle ei meeldi suveniirid ja pean neid mottetuks kräpiks ja üldse ei meeldi mulle koguda üleliigseid asju. Minu meelest on oluline selliseid asju teada oma kallima kohta, et siis saaks seda igapäeva elus arvesse votta. Aga ma ei saa aru, miks mu kallim ei arvesta sellise infoga, mida olen talle selgesonaliselt öelnud.

No näiteks:
1. Ta teab, et vihkan noude pesemist. Olen talle öelnud, et kui ta minu pool olles kasutab nousid, siis tuleb need tal endal ära pesta, mitte mulle kraanikaussi jätta. Kui ma ise voi kui koos midagi süüa teeme minu köögis, siis ikka pesen ise nousid, sest tema on mu külaline. Aga millegipärast ikka jätab ta oma nousid mulle pesemiseks ja see teeb mulle meelehärmi, et jälle pean ma seda sama asja meelde tuletama jne.

2. Olime reisil ja saabus meie kohtumise aastapäev. Ta hiilis hommikul välja ja kui tagasi tuli, siis äratas mind üles, öeldes onneliku ja salapärase näoga, et tal on mulle üllatuskingitus meie kohtumise aastapäeva puhul. Olin väga roomus ja ootusärevuses. Ja siis ta vottis seljatagant välja pisikese suveniirijubina, mis on just täpselt see, mida ma iial endale ei ostaks ja olen talle seda konkreetselt öelnud. Ma tean, et talle endale väga meeldivad sellised minu arvates mottetud jubinad, kuid milleks mulle sellist jama kinkida???

Olen ise arvestanud tema soovide ja eelistustega, nt mitte pakkunud talle paprikat sisaldavat toitu, kuna tean et ta vihkab seda jne. Kingituste tegemisel arvestanud sellega, mis just talle meeldib (no varasemast jutust korva taha pannud). Ja miks tema sedasama ei tee??? Miks ta kingib mulle mingit kräppi, millest teab, et ma absoluutselt selliseid asju hinnata ei oska jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.06 17:18; 23.06 17:59; 23.06 18:09; 23.06 18:14; 23.06 20:44; 23.06 20:50; 24.06 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sulle on asjad hetkel olulisemad kui inimene. Kui sulle väga kallis inimene kingib midagi, siis pole see enam asi. Vaid kalli inimese poolt südamest ostetud kingitus oma kõige kallimale. Ta ostab kõige parem asja ja paneb sinna kogu oma rõõmu. Ja kui kingituse saajale jääb kõigepealt silma see, et kink ei meeldi, mitte see kes kingib, siis edasi mõtle ise.
Ja ka sinul tuleb rõõmuga minna ja osta suveniire kui teine seda väärtustab. Isegi kui pead seda tühiseks aga teine inimene on oluline ja kallis, siis ostadki talle seda, mis talle väga väga meeldib. Ja on suur vahe, kas asja, mida ei soovita, peab sissesööma võib saa rahulikult leida talle sobiva koha.

Tean näiteks inimest, kelle kodu on väikseid vidinaid täis. Noo minul kellel on ükskõik, oli see ka juba liiast. AGA. Kui see inimene suu lahti tegi, mis selgus. Need väikesed vidinad on ostetud ühiste mälestuste meenutamise jaoks. Ehk siis igal väikesel asjal oli lugu. Ja need oli nii ilusad lood. Ja nagu selgus, et tuba ei olnud kräppi täis, vaid lugusid , mälestusi, emotsioone, mis kõik saadud koos väga kalli inimesega. Tegemist oli pensioni eas oleva naisega. Mees kahjuks surnud. Aga tema kooselatud õnnelik elu oli koguaeg selle naise ümber. Nii et ehk polnud asi suveniiris, vaid mees tahtis kinkida mälestust ja väike ese on selleks väga hea. Võid ju eraldada neile mõne sahtli, mida aegajalt hea vaadata, mida kõike on koos tehtud ja kus oldud.

Nii et ära asju ja sööki küll segi aja. Asjal on emotsionaalne väärtus lisaks. Söögi mittesobimisel võib olla tervislik põhjus. Ja ära sa seda viga ka tee, et jätad endale paprika ostmata. Lihtsalt paned seda ise oma toitu.

Nõudepesemise näide aga ütleb, et ühist peret ei saa teist iial. Nii et võta vabalt. Kui pesemisest kõrini, ära enam külla kutsu. Käi tema pool ja jäta kõik oma nõud pesemata. Las peseb tema ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 17:50; 23.06 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on suhe ühe mehega umbes aasta. Suhtleme igapäevaselt on-lines, nädalavahetused veedame tihti koos. Tunneme üksteist juba päris hästi, st teame mis teineteisele meeldib ja mis mitte. no näiteks selliseid pisidetaile, et talle ei meeldi paprikat süüa, mulle ei meeldi lambaliha, temale meeldib osta suveniire ja panna neid endale klaasiga kappi vaatamiseks välja. Ta teab, et mulle ei meeldi suveniirid ja pean neid mottetuks kräpiks ja üldse ei meeldi mulle koguda üleliigseid asju. Minu meelest on oluline selliseid asju teada oma kallima kohta, et siis saaks seda igapäeva elus arvesse votta. Aga ma ei saa aru, miks mu kallim ei arvesta sellise infoga, mida olen talle selgesonaliselt öelnud.

No näiteks:
1. Ta teab, et vihkan noude pesemist. Olen talle öelnud, et kui ta minu pool olles kasutab nousid, siis tuleb need tal endal ära pesta, mitte mulle kraanikaussi jätta. Kui ma ise voi kui koos midagi süüa teeme minu köögis, siis ikka pesen ise nousid, sest tema on mu külaline. Aga millegipärast ikka jätab ta oma nousid mulle pesemiseks ja see teeb mulle meelehärmi, et jälle pean ma seda sama asja meelde tuletama jne.

2. Olime reisil ja saabus meie kohtumise aastapäev. Ta hiilis hommikul välja ja kui tagasi tuli, siis äratas mind üles, öeldes onneliku ja salapärase näoga, et tal on mulle üllatuskingitus meie kohtumise aastapäeva puhul. Olin väga roomus ja ootusärevuses. Ja siis ta vottis seljatagant välja pisikese suveniirijubina, mis on just täpselt see, mida ma iial endale ei ostaks ja olen talle seda konkreetselt öelnud. Ma tean, et talle endale väga meeldivad sellised minu arvates mottetud jubinad, kuid milleks mulle sellist jama kinkida???

Olen ise arvestanud tema soovide ja eelistustega, nt mitte pakkunud talle paprikat sisaldavat toitu, kuna tean et ta vihkab seda jne. Kingituste tegemisel arvestanud sellega, mis just talle meeldib (no varasemast jutust korva taha pannud). Ja miks tema sedasama ei tee??? Miks ta kingib mulle mingit kräppi, millest teab, et ma absoluutselt selliseid asju hinnata ei oska jne. [/tsitaat]
1. suht jabur on külaliselt nõuda seda, et ta ise oma nõud peseks.
2. kingitud hobuse suhu ei vaadata!
pealegi kinkis ta sulle midagi endaga seonduvat! mis teda sulle meenutaks.

sa siiski ei võta ju teda sellisena nagu ta on.
sa eeldad ja loodad ning ootad temalt mingit kindlat käitumist.
ilmselgelt te ei sobi kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. vbl vihkab tema ka nõude pesemist?

2. tema annab enda arust parima, aga sinul on nina vingus. kas sa ise oled talle mõttetuid suveniire kinkinud? kui ei, siis miks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, just vastupidi. Asjad pole mulle üldse tähtsad, vaid elamused. Mu austaja ju teab, et mulle ei meeldi igasugu vidinad. Mina olengi ostnud talle kingitusteks just selliseid asju mida ta väga-väga armastab, mitte selliseid, mis teda külmaks jätavad voi suisa vastumeelsed on. Ma lihtsalt ootaksin oma partnerilt samasugust oskust teise inimese (ehk siis minu) soovide-eelistustega arvestamist, nagu ma ise praktiseerin. Ja mind kurvastab, et ta seda ei tee. Ja ma motlen, et kas selle pohjuseks on see, et ta ei hooli tegelikult minust. Kui inimene teab, et ma ei taha mingeid suveniire oma koju tolmu koguma, siis pole seda ju vaja kinkida, isegi kui ta ise suur suveniiride fänn on. On ju ka palju muid voimalusi, nt lihtsalt lilled kinkida (mida ma väga armastan ja ta teab seda).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.06 17:18; 23.06 17:59; 23.06 18:09; 23.06 18:14; 23.06 20:44; 23.06 20:50; 24.06 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sina temal külas, peseb tema nõud. kui tema sinul, siis sina. lihtne.

paprikast – olekski ju imelik, kui teades, et inimene paprikat ei söö talle täidetud paprikat valmistada.

kingituste kallal mina iriseda ei oska. ja tegelikult on lisaks kingisaaja rõõmule ka kingitegija rõõm. või oled kogu aeg rääkinud, et ainus normaalne kingitus on raha, et siis ise ostad, mis sulle meeldib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

1. suht jabur on külaliselt nõuda seda, et ta ise oma nõud peseks.
2. kingitud hobuse suhu ei vaadata!
pealegi kinkis ta sulle midagi endaga seonduvat! mis teda sulle meenutaks.

sa siiski ei võta ju teda sellisena nagu ta on.
sa eeldad ja loodad ning ootad temalt mingit kindlat käitumist.
ilmselgelt te ei sobi kokku.
[/tsitaat]

Jah, mulle hakkab järjest rohkem tunduma, et me ei sobi. Kui mul on partner, siis ma ei taha tema elu ebamugavamaks-halvemaks muuta, vaid arvestan tema soovidega. Sama ootan ka paariliselt. Noude pesemise näide oli ka tegelikult samast kategooriast, st ma olen selgelt oelnud, et vihkan noude pesemist, aga ta ei arvesta sellega, vaid tekitab mulle pahameelt sellega, et ise enda järelt ei pese. Mina pesen nousid oma kodus siis kui ise süüa teen meile. Aga kui temal mingil hetkel tekib soov külkapist midagi votta ja soojendada, siis voiks ise enda järelt ära ka koristada, mitte mulle noud jätta. See on minu meelest elementaarne. Mina ei jäta kunagi tema juures enda järelt kasimata, ei nousid pesemata ega muud, sest ma ei taha oma kallimale tüli ja pahameelt valmistada. Sama oota ka temalt. Aga jah, tundub, et meie väärtushinnangud absoluutselt ei kattu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.06 17:18; 23.06 17:59; 23.06 18:09; 23.06 18:14; 23.06 20:44; 23.06 20:50; 24.06 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kingitustest veel. Miskipärast ma arvan, et kui ma kingiksin talle spordiajakirja, siis valmistaksin talle ebameeldiva üllatuse ja pettumuse. Mulle endale näiteks meeldib väga sport ja loen ka spordiajakirju aga meest ei huvita see üldse ja ta ei teeks seda isegi lahti. Kinkides talle see ajakiri oleks minu meelest täiesti rumal ja empaatiavoimetu. Täpselt sama lugu selle suveniirijubinaga. Olen talle selgesonaliselt öelnud, et mind need ei huvita ja ma neid ei soovi oma koju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.06 17:18; 23.06 17:59; 23.06 18:09; 23.06 18:14; 23.06 20:44; 23.06 20:50; 24.06 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on küll normaalne eeldada, et kaaslane peseb ise nõud. Jah, kui mulle tuleb külla tuttav, töökaaslane, lihtsalt sõber, pesen ma muidugi ise nõud. Aga kui külla tuleb mõni parim sõbranna, siis tal on moraalne õigus nii mu külmikust endale luba küsimata tomatisaia teha, kui kohustus taldrik hiljem ise ära pesta. Ja kui mehele on juba mitu korda öeldud, et pesku nõud ära, ja ta seda eirab, ei ole see normaalne. Kui nad veel kokku kolima peaks, ei teeks ta köögis enam üldse midagi, kui teda varakult veepritsiga treenima ei hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei, just vastupidi. Asjad pole mulle üldse tähtsad, vaid elamused. Mu austaja ju teab, et mulle ei meeldi igasugu vidinad. Mina olengi ostnud talle kingitusteks just selliseid asju mida ta väga-väga armastab, mitte selliseid, mis teda külmaks jätavad voi suisa vastumeelsed on. Ma lihtsalt ootaksin oma partnerilt samasugust oskust teise inimese (ehk siis minu) soovide-eelistustega arvestamist, nagu ma ise praktiseerin. Ja mind kurvastab, et ta seda ei tee. Ja ma motlen, et kas selle pohjuseks on see, et ta ei hooli tegelikult minust. Kui inimene teab, et ma ei taha mingeid suveniire oma koju tolmu koguma, siis pole seda ju vaja kinkida, isegi kui ta ise suur suveniiride fänn on. On ju ka palju muid voimalusi, nt lihtsalt lilled kinkida (mida ma väga armastan ja ta teab seda).[/tsitaat]

Ja mida sa mehele kinkisid aastapäevaks ? Enamasti kingitakse ikka teisele seda, mida ise oodatakse ja kõige enam väärtustakse ? Arvan…. et kuna pead temast lugu ja austad teda….käisid suveniiri ostmas :):):):) Sa ei osta ja ei kingi ju teisele iial asja, millel pole väärtust. Kui sa ise ei suuda osta teisele enda jaoks väärtusetut, miks sa ootad seda siis teiselt. Alusta endast. Asu talle suveniire kinkima 🙂 Ehk jõuab kohale, et sina vajad lilli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 17:50; 23.06 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”temale meeldib osta suveniire ja panna neid endale klaasiga kappi vaatamiseks välja. \”

te olete vanemad inimesed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]\”temale meeldib osta suveniire ja panna neid endale klaasiga kappi vaatamiseks välja. \”

te olete vanemad inimesed?[/tsitaat]
oleneb kellega vorreldes 🙂 mina 30, tema 32

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.06 17:18; 23.06 17:59; 23.06 18:09; 23.06 18:14; 23.06 20:44; 23.06 20:50; 24.06 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja mida sa mehele kinkisid aastapäevaks ? Enamasti kingitakse ikka teisele seda, mida ise oodatakse ja kõige enam väärtustakse ? Arvan…. et kuna pead temast lugu ja austad teda….käisid suveniiri ostmas :):):):) Sa ei osta ja ei kingi ju teisele iial asja, millel pole väärtust. Kui sa ise ei suuda osta teisele enda jaoks väärtusetut, miks sa ootad seda siis teiselt. Alusta endast. Asu talle suveniire kinkima 🙂 Ehk jõuab kohale, et sina vajad lilli. [/tsitaat]

Sünnipäevaks kinkisin toesti ühe suveniiri ja tal oli selle üle väga hea meel. See seisab tema klaaskapis koige silmapaistvamal kohal. Ma austan tema soove ja eelistusi ja loomulikult järgin neid, isegi kui ma ise sellist asja kräpiks pean. Tegelikult on see toest paras eneseületus, et kinkida midagi sellist mis minu silmis on üks tühi-tähi mottetus. Paljude meeste silmis on näiteks lilled ja ehted mottetud asjad aga ikka püüavad mehed naitele roomu valmistada neid kinkides, sest nad teavad, et just tema kallimale need meeldivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.06 17:18; 23.06 17:59; 23.06 18:09; 23.06 18:14; 23.06 20:44; 23.06 20:50; 24.06 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei, just vastupidi. Asjad pole mulle üldse tähtsad, vaid elamused. Mu austaja ju teab, et mulle ei meeldi igasugu vidinad. Mina olengi ostnud talle kingitusteks just selliseid asju mida ta väga-väga armastab, mitte selliseid, mis teda külmaks jätavad voi suisa vastumeelsed on. Ma lihtsalt ootaksin oma partnerilt samasugust oskust teise inimese (ehk siis minu) soovide-eelistustega arvestamist, nagu ma ise praktiseerin. Ja mind kurvastab, et ta seda ei tee. Ja ma motlen, et kas selle pohjuseks on see, et ta ei hooli tegelikult minust. Kui inimene teab, et ma ei taha mingeid suveniire oma koju tolmu koguma, siis pole seda ju vaja kinkida, isegi kui ta ise suur suveniiride fänn on. On ju ka palju muid voimalusi, nt lihtsalt lilled kinkida (mida ma väga armastan ja ta teab seda).[/tsitaat]
ma ei ütle sulle muud, kui et: see ei muutu. see jääbki nii. ta ei ole paha, ta lihtsalt ongi selline. sama hästi tean, et ka sina oled selline nagu oled ja sa võid sellega leppida mõne aja, aga mitte igavesti. nii et võta rahulikult, aga kooselust ära mõtle, see oleks viga, sest kui asjad häirivad nüüd, häirivad need kooselus kordi rohkem. ja inimene ei muutu. minu mees muide ei mäletanud peale 15-aastast kooselu, kas tahan muna praetuna ühelt- või kahelt poolt. tänaseks me koos ei ela, sest …. no suht sama case. võid rääkid palju tahes, ega aru niikuinii ei saa :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ma ei ütle sulle muud, kui et: see ei muutu. see jääbki nii. ta ei ole paha, ta lihtsalt ongi selline. sama hästi tean, et ka sina oled selline nagu oled ja sa võid sellega leppida mõne aja, aga mitte igavesti. nii et võta rahulikult, aga kooselust ära mõtle, see oleks viga, sest kui asjad häirivad nüüd, häirivad need kooselus kordi rohkem. ja inimene ei muutu. minu mees muide ei mäletanud peale 15-aastast kooselu, kas tahan muna praetuna ühelt- või kahelt poolt. tänaseks me koos ei ela, sest …. no suht sama case. võid rääkid palju tahes, ega aru niikuinii ei saa :).
[/tsitaat]
vaevalt et valesti praetud mina tegelikult suhtele saatuslikuks saab. Ma ise küll nii nõudlik ei ole, kui näha et mees teeb süüa ja pingutab, siis on see niisama ka tore- ehkki ei tee muna nii nagu mina soovin. Mis puudutab neid suveniire ja muud sellist, siis kui juba alguses kõik nii pinda käib, sis parem mõlda, kas on vaja sellist suhet üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

30 aastased on väljakujunenud inimesed. On nagu on. Minu arust on sul kaks varianti, sa kas lepid tema (sinu arvates) puudustega või lähed oma teed. Naiivne on arvata, et täiskasvanud inimest saab ümber kasvatada.

Minu mehel on ka rida selliseid harjumusi ja arusaamu, mis minu omadega kokku ei lähe. Samas on tal tohutult palju häid külgi ja voorusi ning nende nimel olen nende (minu arvates) veidrustega nõus leppima. Kõik muu kaalub need pisikesed vead üles. Ka mina ostan näiteks lilli endale enamasti ise 😉 ja mis siis sellest – saangi täpset sellised mis mulle meeldivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 14:44; 26.06 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aus olla, siis enamik inimesi ei oska kingitusi teha, vaid kingivad neid asju, mis neid ennast rõõmustaks. Ma küll ei hakkaks ühtegi lähedast seepärast veel maha kandma, las siis olla selline eripära. Ostan endale ise asju, mida tahan, kingitustel on rohkem sümboolne väärtus.
Nõude pesemine on minu silmis palju tõsisem teema, aga selle vastu aitab nõudepesumasin.
Ühesõnaga, kui need on ainsad probleemid, siis minu arust oleks seepärast toreda ja armsa inimesega suhte katkestamine puhas rumalus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 19:02; 24.06 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui aus olla, siis enamik inimesi ei oska kingitusi teha, vaid kingivad neid asju, mis neid ennast rõõmustaks. Ma küll ei hakkaks ühtegi lähedast seepärast veel maha kandma, las siis olla selline eripära. Ostan endale ise asju, mida tahan, kingitustel on rohkem sümboolne väärtus.
Nõude pesemine on minu silmis palju tõsisem teema, aga selle vastu aitab nõudepesumasin.
Ühesõnaga, kui need on ainsad probleemid, siis minu arust oleks seepärast toreda ja armsa inimesega suhte katkestamine puhas rumalus.[/tsitaat]

Kui mina kingiksin mehele selle spordiajakirja ja paneksin talle söögi sisse paprikat, oleks ju tegu sulaselge hoolimatuse ja isegi häbematusega, kuna ta on mulle öelnud, et need on vastunäidustatud. Ma ei räägi siin ju teadmatusest tehtud ebasobivast kingitusest, vaid konkreetselt sellisest asjast, mille kohta inimene TEAB et saaja seda mõttetuks rämpsuks peab, kuna olen talle seda sõnaselgelt väljendanud ja mitte ainult ühe korra. Asi on selles, et niisugune käitumine on hoolimatu ja ebakohane suhtes. On veel olnud sarnaseid situatsioone, kus ta eirab minu poolt talle antud infot ja palveid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.06 17:18; 23.06 17:59; 23.06 18:09; 23.06 18:14; 23.06 20:44; 23.06 20:50; 24.06 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei pruugigi olla hoolimatus, paljudel meestel on hämmastavalt vilets olmepisiasjade mälu. Mõtle ise, miks ta peaks täiesti tahtlikult hakkama rikkuma teie tähtpäeva, kinkides teadlikult sulle mittemeeldiva asja. Masohhismist? Või tahab ta teie suhet saboteerida? Siis peaks see ka muust käitumisest välja paistma.
Nii et kui need kaks asja on tõesti ainsad, mis sind häirivad, siis polegi muud, kui mõtle järele, kui tähtsad need sulle on. Kui tõepoolest tunned, et see rikub su elu, siis pole seda suhet tõesti mõtet kauem venitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 19:02; 24.06 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui mina kingiksin mehele selle spordiajakirja ja paneksin talle söögi sisse paprikat, oleks ju tegu sulaselge hoolimatuse ja isegi häbematusega, kuna ta on mulle öelnud, et need on vastunäidustatud. Ma ei räägi siin ju teadmatusest tehtud ebasobivast kingitusest, vaid konkreetselt sellisest asjast, mille kohta inimene TEAB et saaja seda mõttetuks rämpsuks peab, kuna olen talle seda sõnaselgelt väljendanud ja mitte ainult ühe korra. Asi on selles, et niisugune käitumine on hoolimatu ja ebakohane suhtes. On veel olnud sarnaseid situatsioone, kus ta eirab minu poolt talle antud infot ja palveid.

[/tsitaat]

Minu meelest näitab see viimane seisukohavõtt, et sina ise oled väga jäik. Ei suuda mõista, et mehele võivad meeldida väikesed suveniirid. No kui talle need meeldivad, so vat?! Kui sa hakkaksid kunagi temaga koos elama, siis oleks teie ühises kodus ju ka see tema vitriin. Siis saad need endale kingitud vidinad ka sinna panna. Aga vaevalt et te selleni jõuate, sa ei talu ju neid, seega üht osa mehest.
Loomulikult sa võid talle veelkord mainida, et sa ei soovi enam kunagi suveniire kingituseks. Ja järgmiseks tähtpäevaks võid ju ise näiteks kusagile kenasse kohta laua kinni panna. Tehke parem meeldejääv õhtu – on need asjad nii tähtsad siis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 14:44; 26.06 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühesõnaga ootasid, et ta sulle kulda/ehteid kellasid jne… kingib ja pettusid mingi odav jama kingiti… 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ei jäta kunagi tema juures enda järelt kasimata, ei nousid pesemata ega muud, sest ma ei taha oma kallimale tüli ja pahameelt valmistada. Sama oota ka temalt.[/tsitaat]Esimene asi, millest pead alustama, on just see, et ära tema pool olles enam ei enda ega \”teie\” järelt nõusid pese. Kui ta on imestunud, siis nii ütlegi, et sina minu pool külas olles ei pese, mina sinu pool külas olles ka mitte. Ja jälgi siis tema reaktsiooni – see on väga paljuütlev. Kui ta omas kodus nurinata sinu ja teie järelt nõud ära peseb, siis polegi asi nii hull.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted mida arvata

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.