Esileht Pereelu ja suhted mida arvata sellisest mehe käitumisest?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: mida arvata sellisest mehe käitumisest?

Postitas:

olen paar kuud pärast eelmisest mehest lahkuminekut,ühe teise mehega suhelnud.tema tahab,et suhe areneks aeglaselmalt,aga mina tunnen tema vastu juba kiindumust.samas ta ükskõikne ka pole,kutsub enda juurde jne.aga ütleb,ka seda et nii tugevat tunnet veel pole,see pidi ajaga tekkima.ma ei tea,mida arvata,mis teie arvate?algul arvasin ise ka et sellest suhtest midagi ei tule,aga nüüd on juba harjumus ja igatsus tekkinud.äkki olen ise liiga pealetükkiv,mis teie arvate sellest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.02 15:06; 20.02 15:21; 20.02 15:22; 20.02 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käituksin nii, et lõpetaksin ise suhtlemise.
Ära tõesti käi peale ja ära alusta kõnesid ei msn.-is, kui ka telefonis.
Ja veel soovitan kui ta kutsub sind enda poole, siis valeta ja ütle, et sul seekord teised plaanid.
Lihtsalt teegi nii.
Tean, et võib väga halb olla, aga usu, siis saad teada, mida mees sinust tegelikult tahab.
Kaks võimalust siis – hakkab sul ise järgi jooksma või tal on äkki ka keegi teine silmapiiril

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga ma ei suuda nii,ma olen jube ülemõtleja ja pabistaja üldse,võibolla polegi midagi,aga kedagi teist tal pole,seda ma tean

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.02 15:06; 20.02 15:21; 20.02 15:22; 20.02 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

piisab sellest,kui ta telefoni näiteks ei võta või kuidagi torssis on ja juba mul kujutlusvõime mõllab

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.02 15:06; 20.02 15:21; 20.02 15:22; 20.02 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kas see on õige,et suhted ja tunded on õiged,kui nad aeglaselt tekivad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.02 15:06; 20.02 15:21; 20.02 15:22; 20.02 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta rahulikult nüüd. See, mida sa praegu teed, on meeleheitlikult endale uue mehe meeldivaks mõtlemine, et täita tühja kohta, mis lahkuminekust jäi.
Katsu üksinda õnnelik olla, siis leiad ka sellise mehe, kelle puhul ei ole kahtlust, kas ikka on õige asi.
Kui sa aga tahad tingimata selle mehe kavatsustes selgusele jõuda, siis jäta ta rahule, nagu eespool soovitati. Pealekäimine ei tee midagi head nagunii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meeleheite lõhn on kõige parem peletaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted mida arvata sellisest mehe käitumisest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.