Esileht Pereelu ja suhted Mida arvata sellisest mehest

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Teema: Mida arvata sellisest mehest

Postitas:

Tutvusin mehega, kellega aeg-ajalt kohtume. Mina olen vaene ja mul on lapsed ka ülal pidada. Tema on rikas, lastetu. Tema on suhtest rohkem huvitatud pool. Ma pole ise initsiatiivi üles näidanud. Mind häirib tema juures see, et ta loeb sente mingite pisiasjade suhtes, nt püüab vältida tasulist WC-d, kuigi ise kannatab selle tõttu. Ka on ta minu käest küsinud, et kas teeme kulud pooleks (no kui ta mingit üritust või reisi meile planeerib), siis mina olen ausalt öelnud, et mina selliseid kulusid endale lubada ei saa, seega kui ta tahab, et ma temaga mingil üritusel ühineksin, siis tuleb temal endal see asi korraldada. Kui me kuskil peol oleme, siis on meil koos iseenesest lõbus ja tore. Ja voodis on ta hea.

Kuulen vahest tema unistusi meie mingist ühisest tulevikust. Aga mind jubedalt häirib just see raha teema. Ma tahan tulevikus parema töö leida ja rohkem teenida, et pääseksin sellest ahistavast sendiveeretamisest. See on nii ebameeldiv ja mul on endal iga kord lausa vastik, kui ma olen sunnitud jälle valima just selle kõige odavama toote jne. Aga ma annan endale aru, et kui ma kokkuhoidlik ei oleks, siis tuleks laene võtta ja see oleks minu jaoks veelgi hullem.

Tema seevastu ei näe midagi imelikku, et koonerdab ebamõistlikutes kohtades (nt see WC jama ja siis minult oma osa kulude küsimine kuigi teab, et minu elustandard seda ei luba jne). Ma ei tea mida teha. Mida rohkem koos veedame, seda lähedasemaks saame, kuid tunnen, et tänu sellisele koonri olekule ei tule meie suhtest midagi välja. Mõtlen, et peaks selle suhte lõpetama. Kas öelda talle põhjus? Kas kellelgi on koonrite meestega kogemusi olnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.05 00:28; 06.05 08:38; 06.05 09:31; 06.05 13:09; 06.05 20:00; 06.05 21:21; 07.05 16:30; 07.05 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole olnud. Mul on kogemusi vaesete laristajatega, kes elavad üle oma võimete ja kui vähegi saavad, siis teiste kulul. Voodis ka kehvad.

Aga muidu – kas ta siis lihtsalt küsib su käest, kas sa soovid kulud pooleks teha (viisakusest, et sa ennast prostna ei tunneks) või küsib sinult konkreetselt poolt raha, kuigi ise kutsub välja? Ja kuigi sa oled korduvalt oma seisukohti väljendanud, siis ikka küsib?

Aga muidu – kui sa lahku lähed, siis ütle kindlasti põhjus – et mees ei taha tasulise WC eest maksta. Ja anna mulle tema telefoninumber – mulle kõlbaks hetkel selline koonrist hea voodipartner väga ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.05 00:52; 06.05 10:24; 06.05 10:33; 06.05 19:16; 06.05 23:01; 07.05 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhjusest võiks juba enne lahkuminekut rääkida, ehk annab midagi muuta. Saab võib-olla mingid reeglid paika panna, et ei peaks iga kord enne üritusi või reise piinlikku olukorda sattuma.
Aga üldiselt on nii, et kooner jääb koonriks. Mul on ka peaaegu selline tüüp kodus, aga õnneks ei sõltu ma tema rahakotist, seega see mind eriti ei häiri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles väljendub tema rikkus?
Kui need on sõnad, siis loevad teod pigem. Inimene , kes hoiab kokku tasulise wc pealt raha, on kas väga haige või väga vaene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui ta kooselus kontrolli sinu rahakoti üle ei võta,siis poleks ju probleemi.Kui ta tahab kannatada tasuta WC puudumise tõttu,siis on see sügavlt tema isiklik asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Milles väljendub tema rikkus?
Kui need on sõnad, siis loevad teod pigem. Inimene , kes hoiab kokku tasulise wc pealt raha, on kas väga haige või väga vaene. [/tsitaat]

Ma muidugi ei tea tema palka, kuid tean firmat ja ametipositsiooni ja olen näinud tema elustiili. Näiteks ta rahaliselt võimeline ükskõik millal ükskõik kuhu reisima, on väga palju reisinud. Iga päev restoranis õhtustama ja ükskõik milliseid lõbustusi ette võtma. Lisaks on ta maininud, et tal on aktsiainvesteeringud. Laenu ei ole, auto on välja ostetud (5 a vana suur luksusauto).

Tuli veel meelde üks koonerdamise koht. Takso. Näiteks kui läheme koos välja, siis pärast koju minu poole tulles taksot võtta ei taha. Samas elan veidi linnast väljas ja ühistransporti kasutades, tuleb umbes 1 km kõndida, mis mulle on kontsakingadega valus, eriti kui oleme terve õhtu tantsinud. Siis võtan muidugi ise takso. See 6 eurot ei tapa kord kuus. Restoraniarved on kuskil 60-70 euro kandis tavaliselt.

Paar korda algusepoole jah küsis, et kuidas me kulud jaotame, et kas kannan talle üle. Ükskord ma andsin talle 20 eurot, siis võttis rõõmsa näoga vastu. Kui aga edaspidi küsis minu osa, siis vastasin, et kahjuks ma ei saa sellist eluviisi viljeleda ja ma ei soovi ka, et ta mind raha küsimusega ebamugavasse olukorda paneb, seega parem loobun sellistest üritustest. Siis ta enam ei küsinud, vaid korraldas ja maksis ise.

Varasemas suhtes ei olnud iial sellist probleemi. Kui tutvusime, olime üliõpilased, ja mõlemad väikse sissetulekuga. Hakkasime koos elama ja jagasime omavahel kõike. Alguses teenisime võrdselt, siis lõime pere: mina koju, mees tegi edasi karjääri. Mees hakkas minust mitu korda rohkem teenima, aga toimisime ühtse perena. Lahku läksime, kuna ta leidis peale 10 aastat kooselu noorema naise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.05 00:28; 06.05 08:38; 06.05 09:31; 06.05 13:09; 06.05 20:00; 06.05 21:21; 07.05 16:30; 07.05 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

otsi endale endasugune rott. kukkusid kohe elujärge parandama, kui ‘rikast’ meest said? hakka prostituudiks, vastav mõttemaailm on sul täitsa olemas. saaksid siis ehk kah eluga järje peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 09:08; 06.05 09:35; 07.05 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]otsi endale endasugune rott. kukkusid kohe elujärge parandama, kui ‘rikast’ meest said? hakka prostituudiks, vastav mõttemaailm on sul täitsa olemas. saaksid siis ehk kah eluga järje peale.[/tsitaat]
jajah, võta peale nüüd

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.05 00:28; 06.05 08:38; 06.05 09:31; 06.05 13:09; 06.05 20:00; 06.05 21:21; 07.05 16:30; 07.05 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

jajah, võta peale nüüd[/tsitaat]

ehk võtangi. sest saan seda endale lubada ja ei pea kepi eest endale väljategemist lunima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 09:08; 06.05 09:35; 07.05 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ehk võtangi. sest saan seda endale lubada ja ei pea kepi eest endale väljategemist lunima.[/tsitaat]
Kes on kepi eest raha luninud? Minu meelest ikka vastupidi – naine pidi OMA rahakotti kergendama sellepärast, et mees teda kuskile üritustele kaasa tahab.

Aga no mina tegelikult probleemi ei näe. Kui mees maksab nüüd ise, siis kustotsast ta kooner on? Mina ka pelleri eest tihti ei maksa sellepärast, et mul pole münte taskus, olen harjunud kaardiga maksma. Sama on taksoga. Mõnele mehele meeldibki jalutada pärast umbses siseruumis olemist, kust tema teab, et sinu jalad valutavad, kui sa seda ei ütle – ei pruugi sellepärast \”kooner\” olla. Tundub, et sa lihtsalt otsid põhjust lahku minnna – no mine siis! Ei pea üldse mingit põhjust olema või siis piisab põhjusest, et mees sind ei huvita ja ärritab vaid.

Ja milline on selle mehe taust? on ta alati jõukast perest olnud? Ehk on hoopis pidanud kunagi väga vaeselt elama – neil on ka kombeks mingil hetkel priisata (nagu restoranid, vabanda, aga mitte eriti koonerlik käik selliseid arveid maksta), samas enda jaoks mõttetutelt kulutustelt kokku hoida. Nagu II maailmasõja üleelanud vanainimesed – armastavad palju süüa ja koguvad igaks juhuks koju toiduvarusid, mine tea, millal nälg uuesti tuleb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.05 00:52; 06.05 10:24; 06.05 10:33; 06.05 19:16; 06.05 23:01; 07.05 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

NB!

Vabalt võiks avada teema \”Mida võiks arvata sellest naisest? – Tutvusin naisega, kellega aeg-ajalt kohtume. Tema on vaene ja tal on lapsed ka ülal pidada. Mina olen heal elujärjel, lastetu. Tundub, et mina olen suhtest rohkem huvitatud pool. Tema pole ise initsiatiivi üles näidanud. Teda häirivad igasugused pisiasjad, näiteks püüan vältida tasulist WC-d (põõsa taga saab ju tasuta, pealegi ei saa WC-s krediitkaardiga maksta), näen, et tõmbab näo kogu aeg vingu. Ka kui ma ta käest käest küsisin, et kas teeme kulud pooleks (no kui ma mingit üritust või reisi meile planeerin), siis ta ütles, et tema selliseid kulusid endale lubada ei saa, seega kui ma tahab, et ta minuga mingil üritusel ühineksin, siis tuleb minul endal see asi korraldada. Nii olen ka teinud, maksnud kõik kinni. Kui me kuskil peol oleme, siis on meil koos lõbus ja tore, ka tema meelest. Ja voodis olen ma hea, seda ka tema meelest. Samas – kui kuskilt ürituselt koju jalutame, mossitab ja teeb vingus nägusid, tundub, et pole millegiga rahul, kuigi väitis hetk tagasi just vastupidist. Mine võta kinni – mida arvata sellisest naisest? Ka s ta tahab, et ma talle ka sularaha annaksin? kas see naist ei häiri, ennast prostituudina tundma ei pane? Solvaksin ehk selle käitumisega teda? Mõni võib isegi ukse avamise ja eelisõiguse pakkumise peale solvuda, olen kuulnud. Siirduksin hea meelega meie suhtes edasi, kuid kahjuks ei saa aru, mis naise peas toimub.\”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.05 00:52; 06.05 10:24; 06.05 10:33; 06.05 19:16; 06.05 23:01; 07.05 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rikas pole mitte see, kes palju teenib, vaid see, kes vähe kulutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]NB!

Vabalt võiks avada teema \”Mida võiks arvata sellest naisest? – Tutvusin naisega, kellega aeg-ajalt kohtume. Tema on vaene ja tal on lapsed ka ülal pidada. Mina olen heal elujärjel, lastetu. Tundub, et mina olen suhtest rohkem huvitatud pool. Tema pole ise initsiatiivi üles näidanud. Teda häirivad igasugused pisiasjad, näiteks püüan vältida tasulist WC-d (põõsa taga saab ju tasuta, pealegi ei saa WC-s krediitkaardiga maksta), näen, et tõmbab näo kogu aeg vingu. Ka kui ma ta käest käest küsisin, et kas teeme kulud pooleks (no kui ma mingit üritust või reisi meile planeerin), siis ta ütles, et tema selliseid kulusid endale lubada ei saa, seega kui ma tahab, et ta minuga mingil üritusel ühineksin, siis tuleb minul endal see asi korraldada. Nii olen ka teinud, maksnud kõik kinni. Kui me kuskil peol oleme, siis on meil koos lõbus ja tore, ka tema meelest. Ja voodis olen ma hea, seda ka tema meelest. Samas – kui kuskilt ürituselt koju jalutame, mossitab ja teeb vingus nägusid, tundub, et pole millegiga rahul, kuigi väitis hetk tagasi just vastupidist. Mine võta kinni – mida arvata sellisest naisest? Ka s ta tahab, et ma talle ka sularaha annaksin? kas see naist ei häiri, ennast prostituudina tundma ei pane? Solvaksin ehk selle käitumisega teda? Mõni võib isegi ukse avamise ja eelisõiguse pakkumise peale solvuda, olen kuulnud. Siirduksin hea meelega meie suhtes edasi, kuid kahjuks ei saa aru, mis naise peas toimub.\” [/tsitaat] Muidugi ta teeb koduteel mossis nägu, kui sa põõsa taga end kergendama lähed! Osta mõni kukkel vms vähem js kuluta see tasulise wc raha. Mitmes kohas saab nii ka, et passid jalad ristis wc ukse taha, kuni keegi teine mündi ohverdab, ja siis tormad koos temaga sisse. Ma ei usu, et Eestis on eriti palju heteronaisi, kes solvuvad, kui mees neile ukse avab vms teeb, nii et seepärast ole mureta. Väljategemise peale ka üldjuhul nina ei kirtsutata. Ühesõnaga kooner on õnnelikem teise koonriga, kuigi mõne kooner on kohanemisvõimelisem ja vähem jäik, nii et teemaalgataja peab lihtsalt ise otsustama, kui härivad need mehe harjumused on. Ja wc kohapealt ma kas või laenaks selle raha, sest see on ikka naeruväärne juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]NB!

Vabalt võiks avada teema \”Mida võiks arvata sellest naisest? – Tutvusin naisega, kellega aeg-ajalt kohtume. Tema on vaene ja tal on lapsed ka ülal pidada. Mina olen heal elujärjel, lastetu. Tundub, et mina olen suhtest rohkem huvitatud pool. Tema pole ise initsiatiivi üles näidanud. Teda häirivad igasugused pisiasjad, näiteks püüan vältida tasulist WC-d (põõsa taga saab ju tasuta, pealegi ei saa WC-s krediitkaardiga maksta), näen, et tõmbab näo kogu aeg vingu. Ka kui ma ta käest käest küsisin, et kas teeme kulud pooleks (no kui ma mingit üritust või reisi meile planeerin), siis ta ütles, et tema selliseid kulusid endale lubada ei saa, seega kui ma tahab, et ta minuga mingil üritusel ühineksin, siis tuleb minul endal see asi korraldada. Nii olen ka teinud, maksnud kõik kinni. Kui me kuskil peol oleme, siis on meil koos lõbus ja tore, ka tema meelest. Ja voodis olen ma hea, seda ka tema meelest. Samas – kui kuskilt ürituselt koju jalutame, mossitab ja teeb vingus nägusid, tundub, et pole millegiga rahul, kuigi väitis hetk tagasi just vastupidist. Mine võta kinni – mida arvata sellisest naisest? Ka s ta tahab, et ma talle ka sularaha annaksin? kas see naist ei häiri, ennast prostituudina tundma ei pane? Solvaksin ehk selle käitumisega teda? Mõni võib isegi ukse avamise ja eelisõiguse pakkumise peale solvuda, olen kuulnud. Siirduksin hea meelega meie suhtes edasi, kuid kahjuks ei saa aru, mis naise peas toimub.\” [/tsitaat]
Siit tekstist tuleb võtta välja see, mille meelevaldselt oled juurde lisanud ilma mind tundmata: mossitamine, vingumine ja solvumine. Vastupidi, ma olen ausalt öelnud talle otse, ilma vingumata, et minul pole võimalik sellist elustandardit endale lubada. Oskan muudmoodi elu nautida ja mul pole ilmtingimata vaja reisida ja kallites restoranides käia. Kõik. Mina ei hakka tsirkust tegema, mossitama või vinguma või inimest muutma. Ma tean, et teist inimest muuta ei saa. Tuleb kas leppida või lahku minna, kui ta just ise ei taha muutuda ja leppida, et minusuguse vaese rotiga elades kahjuks nii ongi. Nagu ma juba ütlesin, on tema suhtest rohkem huvitatud. Mina tal järel ei jookse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.05 00:28; 06.05 08:38; 06.05 09:31; 06.05 13:09; 06.05 20:00; 06.05 21:21; 07.05 16:30; 07.05 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütleme nii, et sünnitanud naise kohta peab siis päris kobeda raamiga lits olema, kes sellise rikkurmehe endale külje alla meelitas. Aga oh häda, teenuse eest ei saa piisavalt meest nöörida.

Aga tõesti, nagu keegi siin kirjutas, mine tasuliseks hooraks, rahakott ju jalgevahel olemas, kindel klientuur tuleb ja papp jookseb ludinal, hooramentaliteet on täiesti olemas igaljuhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Siit tekstist tuleb võtta välja see, mille meelevaldselt oled juurde lisanud ilma mind tundmata: mossitamine, vingumine ja solvumine. Vastupidi, ma olen ausalt öelnud talle otse, ilma vingumata, et minul pole võimalik sellist elustandardit endale lubada. Oskan muudmoodi elu nautida ja mul pole ilmtingimata vaja reisida ja kallites restoranides käia. Kõik. Mina ei hakka tsirkust tegema, mossitama või vinguma või inimest muutma. Ma tean, et teist inimest muuta ei saa. Tuleb kas leppida või lahku minna, kui ta just ise ei taha muutuda ja leppida, et minusuguse vaese rotiga elades kahjuks nii ongi. Nagu ma juba ütlesin, on tema suhtest rohkem huvitatud. Mina tal järel ei jookse.[/tsitaat]
Tegemist oligi meelevaldse fantaseeringuga, mis ei pretendeerigi tõele. pole ka kuskil väitnud, et naine SOLVUS. Minu proosatükis arutles mees, kas naine võiks rahapakkumis epeale solvuda. mul on juba ammu selge, et sina tegelikult ei solvuks, vaid just ootadki, et mees raha pakuks.
Seda, kas sinu käitumine kõrvaltvaatajale mossitamise või vingus näona paistab, pole sa nüüd küll adekvaatne hindama. Pidev rahulolematus paraku ikka paistab küll inimese näost välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.05 00:52; 06.05 10:24; 06.05 10:33; 06.05 19:16; 06.05 23:01; 07.05 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga arvesta siis sellega, kui välja lähed temaga, et kulub 6 eurot takso peale. Kõik ülejäänu tehakse ju välja. Ja tema pissihäda- miks peaks see sind üldse morjendama? Ise oled ka veits imelik ausaltöeldes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ütleme nii, et sünnitanud naise kohta peab siis päris kobeda raamiga lits olema, kes sellise rikkurmehe endale külje alla meelitas. Aga oh häda, teenuse eest ei saa piisavalt meest nöörida.

Aga tõesti, nagu keegi siin kirjutas, mine tasuliseks hooraks, rahakott ju jalgevahel olemas, kindel klientuur tuleb ja papp jookseb ludinal, hooramentaliteet on täiesti olemas igaljuhul.

[/tsitaat]
Sina muidugi teeksid niimoodi, kui vähegi mõni rikkam mees sinu poole vaataks. Sorry, aga minul pole meeleheitlikult vaja ei meest ega sponsorit. Ma ei pea leppima iga ettejuhtuva mehega, olgu tal raha kui palju tahes. Kui üldse suhtes olla, siis ikkagi ainult sellise inimesega, kellega on see õige tunne, mitte et erinevad väärtused ja arusaamad tekitavad mingeid pingeid ega lisastressi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.05 00:28; 06.05 08:38; 06.05 09:31; 06.05 13:09; 06.05 20:00; 06.05 21:21; 07.05 16:30; 07.05 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan teemaalgatajal suu lahti teha ja ausalt rääkida. Et sul on paha tunne, et sa ei ole talle elustandardi poolest võrdne. Võiksid ka küsida, kuidas mees teie suhte rahalist külge näeb ja kas teda häirib, et tema peab sulle välja tegema? Siis võid veel pakkuda, et võtaksite aegajalt ette selliseid üritusi, mis ei nõua väga palju raha. Ma nüüd ei tea, mis sind huvitab või toda meest, aga näiteks matkale mõnele matkarajale ja pärast piknik – see ei maksa ju eriti midagi.
Mul tekkis veel küsimus seoses sinu lastega. Kas te kohtute vahel ka koos sinu lastega, võtate nendega koos midagi ette? Kas mees sinu lastele on nõus välja tegema, kui peaks vajadus tekkima?
Ja siis veel, kirjutasid, et sinu eks ja laste isa teenis ka päris hästi. Kuidas nende sissetulekute vahe on selle teise mehega, kumb tundub olevat paremal järjel, su eks või uus austaja? Nt kui tahaksite minna reisile koos su lastega, kas su eks oleks võimeline laste osa kinni maksma, et su uus mees ei peaks seda tegema? Kas su eks toetab lapsi piisavalt, et võimaldada neile endise elustandardiga (enne lahutust) võrdne elustiil?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 20:41; 06.05 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina soovitan teemaalgatajal suu lahti teha ja ausalt rääkida. Et sul on paha tunne, et sa ei ole talle elustandardi poolest võrdne. Võiksid ka küsida, kuidas mees teie suhte rahalist külge näeb ja kas teda häirib, et tema peab sulle välja tegema? Siis võid veel pakkuda, et võtaksite aegajalt ette selliseid üritusi, mis ei nõua väga palju raha. Ma nüüd ei tea, mis sind huvitab või toda meest, aga näiteks matkale mõnele matkarajale ja pärast piknik – see ei maksa ju eriti midagi.
Mul tekkis veel küsimus seoses sinu lastega. Kas te kohtute vahel ka koos sinu lastega, võtate nendega koos midagi ette? Kas mees sinu lastele on nõus välja tegema, kui peaks vajadus tekkima?
Ja siis veel, kirjutasid, et sinu eks ja laste isa teenis ka päris hästi. Kuidas nende sissetulekute vahe on selle teise mehega, kumb tundub olevat paremal järjel, su eks või uus austaja? Nt kui tahaksite minna reisile koos su lastega, kas su eks oleks võimeline laste osa kinni maksma, et su uus mees ei peaks seda tegema? Kas su eks toetab lapsi piisavalt, et võimaldada neile endise elustandardiga (enne lahutust) võrdne elustiil?[/tsitaat]
Eks toetab lapsi. Mina ei nõua ka temalt midagi, ise annab nii palju kui annab ja see on ok. Uus mees teenib (arvestades firmat ja ametipositsiooni) umbes 3 korda rohkem, kui eksmees. Matkale ma muideks kutsusin teda. See oli alguses täitsa tore, kui vesijalgrattaga mööda järvekest sõitsime. Kui aga saarele jõusdime, kus piknik oli plaanis, siis mees hullus sääserünnaku tõttu ja tulime ilma piknikuta tagasi. Telkimise ideed ei ole ma suutnud talle siiamaani meeldivaks teha, kuigi olen üritanud. Ei, talle sobib ainult 4 tärni hotell. Ka kanuumatkale ei taha ta tulla, sest seal peab vahepeal kanuust välja hüppama vette ja paati üle kivide aitama. Ta ei oskagi aerutada. Ka suusatama olen kutsunud, ei sobi. Igasugused kallid ja suured stiilipeod kuskil euroopa suurlinnades on need, kus oleme tema initsiatiivil koos käinud. Mulle sobib nii lihtne meelelahutus, nagu metsas jalutamine, piknik jne, kui ka tema meelelahutused. Tunnen ennast alati hästi ja oskan nautida.

Jah, ilmselt peaksime avatult korra rääkima, ega teda ei häiri, et peab mulle alati välja tegema. Korra muuseas olen küsinud, et ega see talle probleem pole. Siis vastas, et ei ole. Ma ise olen selles suhtes imelik küll, et ma ei oska raha teemal eriti hästi rääkida. Ma ei nõua kelleltki midagi ja viimane asi, mida tahan on olla kellelegi koormaks. Samas ei taha, et ka minult mingeid ülejõu käivaid asju oodatakse. Kui aga mees ise tahab vabatahtlikult välja teha ja hoolitseda, siis lasen tal seda teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.05 00:28; 06.05 08:38; 06.05 09:31; 06.05 13:09; 06.05 20:00; 06.05 21:21; 07.05 16:30; 07.05 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ütleme nii, et sünnitanud naise kohta peab siis päris kobeda raamiga lits olema, kes sellise rikkurmehe endale külje alla meelitas. Aga oh häda, teenuse eest ei saa piisavalt meest nöörida.

Aga tõesti, nagu keegi siin kirjutas, mine tasuliseks hooraks, rahakott ju jalgevahel olemas, kindel klientuur tuleb ja papp jookseb ludinal, hooramentaliteet on täiesti olemas igaljuhul.

[/tsitaat]
kuidas sa nii loll saad küll olla :)? sul pole vist elus olnud meest, kes välja teeks :). oh sa vaeseke küll. teeb ikka viha küll, kui teistele naistele mees restoranis välja teeb, eksju. kui restoranis oma prae eest ise ei maksa, siis on ikka prostituut valmis, onju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sa pole üldse ainuke, kes ei oska raha teemal eriti hästi rääkida. Eks see üks piinlik teema olegi. Siis peab üritama signaale lugeda, kuidas teisele poolele tundub olevat ok. Kui aga teine saadab segaseid signaale, nagu sinu austaja, siis peakski julguse kokku võtma ja mõnel sobival hetkel asja rahulikult kõneks võtma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 20:41; 06.05 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ka kooner, kuigi on paremaks muutunud. 🙂 Samas temalt raha kätte saada on tõeline kunst, eeldab, et kuna mul suur palk, siis pean tema ja lapsed ka üleval, selle nipiga sai ka majalaen minu kraesse, siiani kahetsen. Muidu normaalne mees, aga vahest ikka viskab siibrisse. Sinu puhul on küsimuseks just see, et kuidas ta sinu lastesse suhtub, minu jaoks oleks see võtmeküsimus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 21:51; 07.05 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avalikud käimlad, kus peab sente maksma on jubedad. Mis siis, et näiliselt seal tädike lapiga tilku pühib. Bussijaamad, kaubanduskeskused, turuhooned, vahest mõnes linnas on veel avalikud wc-d ka. Ise püüan ka neid kohti vältida. Kord pidin lapsega minema Selveri vetsu, see oli lihtsalt jube! Ma arvan, et asi pole tasus. Mees vahest ei söanda öelda, et ta kardab mustust, talle on vastu desikandi lõhn (või kusehais) ning ütleb siis naljaga pooleks, et hoiab kokku. Restoranides, kus käite, on ju tasuta ja enam-vähem normaalsed wc-d.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minul oli eks selline imelik, et mõne koha pealt nõmedalt koonerdas ja siis mõne teise koha pealt jälle laristas. Kuidas kunagi. Tihti jäi mulje, et üritas minu (üksikema) arvel veel ise lihtsamalt ja odavamalt hakkama saada – armastas minult veel raha ka küsida, et äkki mul sula – ta ei hakka kaardiga maksma – ma ei saanud sellest kuidagi teisiti aru kui et tema ei raatsinud maksta. Tavaliselt tuiskas poes kohe minema ja kui muidu mitte, siis enne kassasse jõudmist oli kohe kindlasti kadunud.
Näieks toiduaineid ostab kõige odavamad – favoriit ja alpenrose – mida mina reeglina üldse ei tarbi – kõige odavama saia, mis minu arust mõttetu saepuru ja margariini, mis nagu saapamääre. Samas alkoholi peale kulutab mõtlematult – ostab kalleid jooke – isegi viin ei kõlba mingi eesti oma – ikka ilus pudel jne peab olema. ükskord ostis 4 liitrise red labeli ja siis läks jõi selle suvalt sõpradega ära – pärast polnud maksude jaoks raha.
Mina ostan kõike selliste keskmiste hindadega, et ikka oleks hea toode ja norm hind – kõik tasakaalus.
Ei raatsi endale kunagi sokke osta või trussasid (isegi maximast!). Muudkui näpib poes ja siis jätab ikka ostmata, mis ajas mind jumala närvi – samas oli tal siis raha ja hea palk.
Tema jaoks polnud isegi kuidagi alandav minu kulul pidutseda ja elada. Võtsin teemaks ja see asi enam-vähem lahenes.
Olen teda koonriks nimetanud ja siis ta nagu kompensatsiooniks vahel laristas ja siis jälle harjumusest koonerdas – nagu sassis omadega.
Eriti tigedaks tegi mind see, kui minu sünnipäeva puhul tõi ühe roosi, mis maksis 1.60 5 päeva hiljem – peale seda, kui oli öö otsa pidutsenud ja kulutanud kõrtsis ainuüksi 50 eurot lisaks veel küte suht kaugele jne.
Sellisega lihtne pole – koonerdamise pärast ma teda maha ei jätnud – suutsin sellega ikka kuidagi leppida ja sõdida, tüli tuli sellest ikka. Maha jätsin muudel põhjustel.
Mind häiriks selline mehe käitumine – ei ole ikka päris normaalne. Armastatu jaoks ei tohi olla oma rahast kahju – eriti kui seda veel on ka.
Mina naisena leian, et kui mees ei jaksa naisele isegi välja teha (kino, teater, klubi, söömised), siis mida ta üldse jaksab. Mees kui potentsiaalne peretoitja – teisiti nagu pole eriti ok minu arust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis tööd sa ise teed ja kui suur on su sissetulek? Võib-olla on mehele jäänud mulje, et sul on raha, aga tahad tema kulul lõbutseda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võrdleks postitusi:
Esimene:
[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]… Mind häirib tema juures see, et ta loeb sente mingite pisiasjade suhtes, nt püüab vältida tasulist WC-d, kuigi ise kannatab selle tõttu. …
Kuulen vahest tema unistusi meie mingist ühisest tulevikust. Aga mind jubedalt häirib just see raha teema. …
Tema seevastu ei näe midagi imelikku, et koonerdab ebamõistlikutes kohtades (nt see WC jama ja siis minult oma osa kulude küsimine kuigi teab, et minu elustandard seda ei luba jne). … Mida rohkem koos veedame, seda lähedasemaks saame, kuid tunnen, et tänu sellisele koonri olekule ei tule meie suhtest midagi välja. Mõtlen, et peaks selle suhte lõpetama. Kas öelda talle põhjus? Kas kellelgi on koonrite meestega kogemusi olnud? [/tsitaat]

Viimane:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jah, ilmselt peaksime avatult korra rääkima, ega teda ei häiri, et peab mulle alati välja tegema. Korra muuseas olen küsinud, et ega see talle probleem pole. Siis vastas, et ei ole. Ma ise olen selles suhtes imelik küll, et ma ei oska raha teemal eriti hästi rääkida. Ma ei nõua kelleltki midagi ja viimane asi, mida tahan on olla kellelegi koormaks. Samas ei taha, et ka minult mingeid ülejõu käivaid asju oodatakse. Kui aga mees ise tahab vabatahtlikult välja teha ja hoolitseda, siis lasen tal seda teha. [/tsitaat]

Et alguses muudkui kooner, kooner, kooner ja lõpuks tuleb välja, et mees plekib kogu aeg kõik kinni ja sina küsiksid, kas teda see ehk ei häiri, et peab kogu aeg maksma? Kas ainult mina näen siin mingit \”väikest\” vastuolu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Muidugi ta teeb koduteel mossis nägu, kui sa põõsa taga end kergendama lähed! Osta mõni kukkel vms vähem js kuluta see tasulise wc raha. Mitmes kohas saab nii ka, et passid jalad ristis wc ukse taha, kuni keegi teine mündi ohverdab, ja siis tormad koos temaga sisse. Ma ei usu, et Eestis on eriti palju heteronaisi, kes solvuvad, kui mees neile ukse avab vms teeb, nii et seepärast ole mureta. Väljategemise peale ka üldjuhul nina ei kirtsutata. Ühesõnaga kooner on õnnelikem teise koonriga, kuigi mõne kooner on kohanemisvõimelisem ja vähem jäik, nii et teemaalgataja peab lihtsalt ise otsustama, kui härivad need mehe harjumused on. Ja wc kohapealt ma kas või laenaks selle raha, sest see on ikka naeruväärne juba.[/tsitaat]
Mina aga mõtlen, et naine, keda ma mööda euroopa trendipidusid sõidutan ja kellele tuhandeid eurosid kulub, võiks lihtsalt mitte mind koonriks nimetada, kui ma põõsas pissimist eelistan. Paha siga, mitu viga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.05 00:52; 06.05 10:24; 06.05 10:33; 06.05 19:16; 06.05 23:01; 07.05 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan et te ei sobi omavahel. ja see mees, sinu kirjelduse põhjal, ei meeldi mulle üldse. minu arvates oled sina paremat väärt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 23:21; 07.05 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No minul oli eks selline imelik, et mõne koha pealt nõmedalt koonerdas ja siis mõne teise koha pealt jälle laristas. Kuidas kunagi. Tihti jäi mulje, et üritas minu (üksikema) arvel veel ise lihtsamalt ja odavamalt hakkama saada – armastas minult veel raha ka küsida, et äkki mul sula – ta ei hakka kaardiga maksma – ma ei saanud sellest kuidagi teisiti aru kui et tema ei raatsinud maksta. Tavaliselt tuiskas poes kohe minema ja kui muidu mitte, siis enne kassasse jõudmist oli kohe kindlasti kadunud.
Näieks toiduaineid ostab kõige odavamad – favoriit ja alpenrose – mida mina reeglina üldse ei tarbi – kõige odavama saia, mis minu arust mõttetu saepuru ja margariini, mis nagu saapamääre. Samas alkoholi peale kulutab mõtlematult – ostab kalleid jooke – isegi viin ei kõlba mingi eesti oma – ikka ilus pudel jne peab olema. ükskord ostis 4 liitrise red labeli ja siis läks jõi selle suvalt sõpradega ära – pärast polnud maksude jaoks raha.
Mina ostan kõike selliste keskmiste hindadega, et ikka oleks hea toode ja norm hind – kõik tasakaalus.
Ei raatsi endale kunagi sokke osta või trussasid (isegi maximast!). Muudkui näpib poes ja siis jätab ikka ostmata, mis ajas mind jumala närvi – samas oli tal siis raha ja hea palk.
Tema jaoks polnud isegi kuidagi alandav minu kulul pidutseda ja elada. Võtsin teemaks ja see asi enam-vähem lahenes.
Olen teda koonriks nimetanud ja siis ta nagu kompensatsiooniks vahel laristas ja siis jälle harjumusest koonerdas – nagu sassis omadega.
Eriti tigedaks tegi mind see, kui minu sünnipäeva puhul tõi ühe roosi, mis maksis 1.60 5 päeva hiljem – peale seda, kui oli öö otsa pidutsenud ja kulutanud kõrtsis ainuüksi 50 eurot lisaks veel küte suht kaugele jne.
Sellisega lihtne pole – koonerdamise pärast ma teda maha ei jätnud – suutsin sellega ikka kuidagi leppida ja sõdida, tüli tuli sellest ikka. Maha jätsin muudel põhjustel.
Mind häiriks selline mehe käitumine – ei ole ikka päris normaalne. Armastatu jaoks ei tohi olla oma rahast kahju – eriti kui seda veel on ka.
Mina naisena leian, et kui mees ei jaksa naisele isegi välja teha (kino, teater, klubi, söömised), siis mida ta üldse jaksab. Mees kui potentsiaalne peretoitja – teisiti nagu pole eriti ok minu arust.

[/tsitaat]

No nii ja naa. Samas – mees teenib ja sina teenid, sinu last toetab tema oma isa. Kas su eksil endal lapsi oli, ei tea, aga sel juhul toetab ta neid ise.
Kui teil oleks ühine laps olnud, siis ei usu, et mehel nüüd millestki kahju oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida arvata sellisest mehest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.