Esileht Pereelu ja suhted Mida arvata sellisest mehest

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Mida arvata sellisest mehest

Postitas:

me küll ei käi kaugetesse kohtadesse,aga minu mees nt maksab ainult kommunaalid + telekas internet + oma auto kindlustus. ja teenib minust rohkem kui topelt palka. mina maksan üüri, mõlemad telefoniarved,sest tal kõnekaart,meie lapse lasteaia arve + enamik söök,majapidamistarbed ja kõigi riided.
riietega on eriti imelik,sest tema muudkui käib toas närviliselt ringi,et tal ei ole pesu ja tal ei ole seda-teist-kolmandat. ja kui ütlen,et mine osta omale poest,siis öeldakse,et ega mul polegi vaja.no ja ei lase ju päris palja peega ka ringi käia,ikka ostan.või toidupoega.ta teab,kuna mul palgapäev on ja kui on poes käik,paneb enne kärusse igast tavaari,olgu see siis alkohol või mõttetu nänn ja siis sujuvalt ütleb,et me lähme auto juurde lapsega vms:S vihale ajab.ja muidugi see,et ma aeg-ajalt kasutan ka tema autot,sest mul ei ole oma.siis kohe hädaldama,et mul on bens autost otsas,et mine osta ka ja kusjuures ongi,ta võtab nii vähe,kui palju tal sõiduks kulub ja kui mina tahan sõita pean ise ostma.mitte et sest halba oleks,ostan ka,iga kord.aga ma võtan alati nii palju,et saaksin mõni kord veel sõita.ma ei tea kas ta imeb välja selle paagist või kuskohta ta paneb selle. ja muidugi auto remont.ei tal pole raha ja kas ma annan talle remondiks ja mina ju sõitsin ka see kuu 2 päeva sellega ja niikuinii mina lõhkusim midagi ära.ja kui mina julgen talt küsida kuu lõpus,et kas sa käid poes ka ära,et mul on natuke vähe raha,siis hakkatakse ahhetama,et kuidas mina ikka laristan nii palju ja kuu lõpus pole raha ja et tema peab kõik ostma.
väljas söömas käib lapsega kahekesi siis kui mina tööl olen ja kui ütleb mulle,et lähme välja sööma,siis enamasti maksan mina arve,sest tal tuleb alati meelde maksmise ajal,et ta unustas oma rahakoti koju.ükskord kui pani kapi peale,siis ma võtsin meelega selle kaasa ja kui maksmise aeg oli,hakkas samuti ütlema,et pole kaasas ja kui ma ta jaki tastkust välja selle võlusin,vabandas,et näe ikkagi võtsin kaasa.aga arve läks pooleks ikkagi:s

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei tea, tundub küll imelik mees olevat kirjelduse põhjal. Olen ka sellisega kokku puutunud. See ei raatsinud autot tasulisse alasse panna, loomulikult mitte wc eest maksta ja ka prügikonteinerit ei raatsinud oma majja panna, vedas prügikottidega prügi värava taha. ei olnud ka vaene inimene, aga teatud asjadega oli jah nii kooner kui kooner.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 10:52; 07.05 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei jääks sellise mehega kokku. Pärast ostab veel vetsu enda nimega vetsupaberi ka.
Mõtle ikka nüüd loogiliselt. Mis tulevik võib veel tuua? Pulmad, lapse saamine, muud huvid….päris hirmutav, kui pea tööle panna. PS. pulmad kahekesi pole siinkohal üldse maha tehtud, vaid ma ise mõtlen, et kas isegi see poleks mehe jaoks liiga kallis?
Ma ise olen natuke aega kokku puutunud selliste inimestega ja kuna ise olen vastupidi, just, lahke, siis ei kannata selliseid. Kui lähen vahel välja, siis teen tihti tuttavatele välja ka. Ei ootagi samasugust suhtumist vastu, aga koonerlus on nõme.
Usu mind, head nahka sellest ei tule. Ja eks see on ka üks põhjustest, miks ta veel üksi on.
Muide mul oli üks tuttav kes paistis väga jõukas välja. Aga seda olid tegelikult ta vanemad. Luksauto, vägagi kallis korter jne. Aga poisil endal polnud hinge taga krossigi. Ostsin ikka toidu lauale ja muud asjad, kuid leian, et pole õige üksi ainult tõmmelda heaolu nimel. Vahel oleks võinud siis mees vastutasuks kasvõi lilleoksa mulle tuua.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.05 11:02; 07.05 11:22; 07.05 11:28; 07.05 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tahan siia vahele öelda, et piknik ja kanuumatk jmt kõlab küll kenasti, aga minu jaoks isiklikult oleks see ebamugavuse tipp.
Kuskilt muru/rohu peal ebamugavas asendis, mingite sitikate, satikate ja sääskede keskel, ühekordsetelt nõudelt või siis mingite karbikeste seest söömine… Väkk, käed kleebivad, kondid jäävad kangeks, satikad ronivad püksisäärest sisse, sääskede peletamine… Igal juhul väldin selliseid olukordi, kui vähegi saan, kindlasti eelistan söömist siseruumides ja laua ääres, mis sest et tuleb rohkem maksta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mina ei jääks sellise mehega kokku. Pärast ostab veel vetsu enda nimega vetsupaberi ka.
Mõtle ikka nüüd loogiliselt. Mis tulevik võib veel tuua? Pulmad, lapse saamine, muud huvid….päris hirmutav, kui pea tööle panna. PS. pulmad kahekesi pole siinkohal üldse maha tehtud, vaid ma ise mõtlen, et kas isegi see poleks mehe jaoks liiga kallis?
Ma ise olen natuke aega kokku puutunud selliste inimestega ja kuna ise olen vastupidi, just, lahke, siis ei kannata selliseid. Kui lähen vahel välja, siis teen tihti tuttavatele välja ka. Ei ootagi samasugust suhtumist vastu, aga koonerlus on nõme.
Usu mind, head nahka sellest ei tule. Ja eks see on ka üks põhjustest, miks ta veel üksi on.
Muide mul oli üks tuttav kes paistis väga jõukas välja. Aga seda olid tegelikult ta vanemad. Luksauto, vägagi kallis korter jne. Aga poisil endal polnud hinge taga krossigi. Ostsin ikka toidu lauale ja muud asjad, kuid leian, et pole õige üksi ainult tõmmelda heaolu nimel. Vahel oleks võinud siis mees vastutasuks kasvõi lilleoksa mulle tuua.
[/tsitaat]

ilge kooner on jah see teemaalgataja seksisõber. teeb 70eurosid restoranilõunaid välja ja tassib naist euroopasse lõbutsema.
teemaalgataja on lihtsalt väikestviisi libu, kes ootab iga kord öökapile 20eurost rahatähte konkreetselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 09:08; 06.05 09:35; 07.05 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ilge kooner on jah see teemaalgataja seksisõber. teeb 70eurosid restoranilõunaid välja ja tassib naist euroopasse lõbutsema.
teemaalgataja on lihtsalt väikestviisi libu, kes ootab iga kord öökapile 20eurost rahatähte konkreetselt.[/tsitaat]

Ma küll ei pannud tähele, et ta oli naist euroopasse tarinud. Ja restos lähebki selline summa umbes kahe peale. Vahel vähem, vahel rohkem. Kuid alati võib pooleks ka arve maksta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.05 11:02; 07.05 11:22; 07.05 11:28; 07.05 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mina ei jääks sellise mehega kokku. Pärast ostab veel vetsu enda nimega vetsupaberi ka.
Mõtle ikka nüüd loogiliselt. Mis tulevik võib veel tuua? Pulmad, lapse saamine, muud huvid….päris hirmutav, kui pea tööle panna. PS. pulmad kahekesi pole siinkohal üldse maha tehtud, vaid ma ise mõtlen, et kas isegi see poleks mehe jaoks liiga kallis?
Ma ise olen natuke aega kokku puutunud selliste inimestega ja kuna ise olen vastupidi, just, lahke, siis ei kannata selliseid. Kui lähen vahel välja, siis teen tihti tuttavatele välja ka. Ei ootagi samasugust suhtumist vastu, aga koonerlus on nõme.
Usu mind, head nahka sellest ei tule. Ja eks see on ka üks põhjustest, miks ta veel üksi on.
Muide mul oli üks tuttav kes paistis väga jõukas välja. Aga seda olid tegelikult ta vanemad. Luksauto, vägagi kallis korter jne. Aga poisil endal polnud hinge taga krossigi. Ostsin ikka toidu lauale ja muud asjad, kuid leian, et pole õige üksi ainult tõmmelda heaolu nimel. Vahel oleks võinud siis mees vastutasuks kasvõi lilleoksa mulle tuua.
[/tsitaat]
Sa ikka üldse lugesid teemaalagataja mehe kohta või niisama lahmid? Kogu aeg teeb ju naisele välja, naine vingub mingi WC pärast. Jumal teab, MIKS tegelikult mees neid tasulisi WC-sid väldib, see on teemaalgataja tõlgendus, et koonerluse pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.05 00:52; 06.05 10:24; 06.05 10:33; 06.05 19:16; 06.05 23:01; 07.05 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin üks kirjutas kuidas mees oli kassasse jõudmise ajaks kadunud kui tinatuhka 🙂
Mul oli selline situatsioon ühe mehega, et läksin temaga poodi. Pidin ostma süüa ja sama lugu oli. Kadus kui tinatuhka. Ma sain aru küll omast arust mida ta kartis. Kartis, et äkki peab tema maksma. Aga minu jaoks on selline asi lubamatu, et lähen ise poodi ja siis paluksin teisel maksta. Aga no ju siis temaga oli nii käitutud juba 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.05 11:02; 07.05 11:22; 07.05 11:28; 07.05 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sa ikka üldse lugesid teemaalagataja mehe kohta või niisama lahmid? Kogu aeg teeb ju naisele välja, naine vingub mingi WC pärast. Jumal teab, MIKS tegelikult mees neid tasulisi WC-sid väldib, see on teemaalgataja tõlgendus, et koonerluse pärast.[/tsitaat]

Oi vabandan, tõesti lugenud KÕIKI teemaalgataja postitusi. Aga nüüd ütlen nii, et ma ei läheks lihtsalt kaasa enam ei reisidele ega ka restorani. Ela oma võimete piires edasi ja sa ei tunne ka end halvasti sel juhul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.05 11:02; 07.05 11:22; 07.05 11:28; 07.05 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma küll ei pannud tähele, et ta oli naist euroopasse tarinud. Ja restos lähebki selline summa umbes kahe peale. Vahel vähem, vahel rohkem. Kuid alati võib pooleks ka arve maksta.[/tsitaat]

Aitan sin väheke selle tähelepanuga:

Teemaalgataja kirjutab 06/05/2012 08:38
[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tuli veel meelde üks koonerdamise koht. Takso. Näiteks kui läheme koos välja, siis pärast koju minu poole tulles taksot võtta ei taha. Samas elan veidi linnast väljas ja ühistransporti kasutades, tuleb umbes 1 km kõndida, mis mulle on kontsakingadega valus, eriti kui oleme terve õhtu tantsinud. Siis võtan muidugi ise takso. See 6 eurot ei tapa kord kuus. Restoraniarved on kuskil 60-70 euro kandis tavaliselt.
… Kui aga edaspidi küsis minu osa, siis vastasin, et kahjuks ma ei saa sellist eluviisi viljeleda ja ma ei soovi ka, et ta mind raha küsimusega ebamugavasse olukorda paneb, seega parem loobun sellistest üritustest. Siis ta enam ei küsinud, vaid korraldas ja maksis ise.
[/tsitaat]

Seega mees on kooner sellepärast, et maksab 60-70- eurose restoraniarve ise ja naine, kes jalutada ei viitsi, tahab endale ise taksot ja peab selle, vaeseke, ise kinni maksma?

Edasi kirjutab teemaalgataja juba euroopast 06/05/2012 21:21:
[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Uus mees teenib (arvestades firmat ja ametipositsiooni) umbes 3 korda rohkem, kui eksmees. … Ei, talle sobib ainult 4 tärni hotell. … Igasugused kallid ja suured stiilipeod kuskil euroopa suurlinnades on need, kus oleme tema initsiatiivil koos käinud. …
Jah, ilmselt peaksime avatult korra rääkima, ega teda ei häiri, et peab mulle alati välja tegema. Korra muuseas olen küsinud, et ega see talle probleem pole. Siis vastas, et ei ole. … Kui aga mees ise tahab vabatahtlikult välja teha ja hoolitseda, siis lasen tal seda teha. [/tsitaat]

Kõlab tõesti, kui kooner?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma arvan et te ei sobi omavahel. ja see mees, sinu kirjelduse põhjal, ei meeldi mulle üldse. minu arvates oled sina paremat väärt.[/tsitaat]
Olen nõus, et nad omavahel ei sobi. Aga et naine on väärt paremat? Mille põhjal see naine paremat väärib? Sellepärast, et ta sellise vinguteema perekoolis avas või? Mina teemaalgatajat ei tunne, aga tema postitused ei sisalda mitte ühtki elementi, mis mulle teda suurepärase naisena näitaksid. Võib-olla ta seda on, aga lihtsalt huvitab, mille põhjal sina seda otsustad?

Naisele sobib maalähedane meelelahutus, mehele lksuslik, linlik elustiil. Kuidas sellest järeldada, et üks on parem inimene kui teine+

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama, ainult et mees pole kooner. Tegin talle kohe alguses selgeks, et ma olen temast kordi vaesem, laps ka ülal pidada. Ja tasuvamat tööd ei plaani otsida, sest olen oma õpetajaametiga rahul ja teen seda väga hästi.
Kohe tutvuse algul võtsime ette suurejoonelise reisi. Ütlesin, et suudan sellest tasuda vast 10%. Seevastu oli kogu planeerimis- ja organiseerimistöö nii enne kui reisi ajal minu teha. Mees ütleski, et eks sa panustad siis muul viisil.
Nüüdseks oleme 5a koos, abielus, peale minu lapse on meil veel kaks ühist. Sissetulekute suhe on sama. Raha on meil ühine (ühisrahasse lisandub ka minu lapse elatis) ja raha teemal pole olnud mitte ühtegi lahkarvamust (muidu kakleme küll). Meie kolme last (üks neist vaid minu oma) kasvatame igas mõttes, ka rahaliselt, võrdselt koos.
Tahan oma pika jutuga öelda seda, et minu meelest ei saa peret luua võrdse panustamise põhimõttel, kui sissetulekud on erinevad. Nii saaks elada vaid vaesema poole tasemel, aga vaevalt see rikkamale poolele sobiks. Samuti ei kujuta ma ette laste erinevat elatustaset ühes peres.
Ma ei usu ka, et mees oma põhimõtteid muudab. Praegu on ta ju kõrvuni armunud ja kõigeks valmis. Pigem võib vastupidi olla – algul lahke mees muutub algse kire jahtumisel koonriks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]me küll ei käi kaugetesse kohtadesse,aga minu mees nt maksab ainult kommunaalid + telekas internet + oma auto kindlustus. ja teenib minust rohkem kui topelt palka. mina maksan üüri, mõlemad telefoniarved,sest tal kõnekaart,meie lapse lasteaia arve + enamik söök,majapidamistarbed ja kõigi riided.
riietega on eriti imelik,sest tema muudkui käib toas närviliselt ringi,et tal ei ole pesu ja tal ei ole seda-teist-kolmandat. ja kui ütlen,et mine osta omale poest,siis öeldakse,et ega mul polegi vaja.no ja ei lase ju päris palja peega ka ringi käia,ikka ostan.või toidupoega.ta teab,kuna mul palgapäev on ja kui on poes käik,paneb enne kärusse igast tavaari,olgu see siis alkohol või mõttetu nänn ja siis sujuvalt ütleb,et me lähme auto juurde lapsega vms:S vihale ajab.ja muidugi see,et ma aeg-ajalt kasutan ka tema autot,sest mul ei ole oma.siis kohe hädaldama,et mul on bens autost otsas,et mine osta ka ja kusjuures ongi,ta võtab nii vähe,kui palju tal sõiduks kulub ja kui mina tahan sõita pean ise ostma.mitte et sest halba oleks,ostan ka,iga kord.aga ma võtan alati nii palju,et saaksin mõni kord veel sõita.ma ei tea kas ta imeb välja selle paagist või kuskohta ta paneb selle. ja muidugi auto remont.ei tal pole raha ja kas ma annan talle remondiks ja mina ju sõitsin ka see kuu 2 päeva sellega ja niikuinii mina lõhkusim midagi ära.ja kui mina julgen talt küsida kuu lõpus,et kas sa käid poes ka ära,et mul on natuke vähe raha,siis hakkatakse ahhetama,et kuidas mina ikka laristan nii palju ja kuu lõpus pole raha ja et tema peab kõik ostma.
väljas söömas käib lapsega kahekesi siis kui mina tööl olen ja kui ütleb mulle,et lähme välja sööma,siis enamasti maksan mina arve,sest tal tuleb alati meelde maksmise ajal,et ta unustas oma rahakoti koju.ükskord kui pani kapi peale,siis ma võtsin meelega selle kaasa ja kui maksmise aeg oli,hakkas samuti ütlema,et pole kaasas ja kui ma ta jaki tastkust välja selle võlusin,vabandas,et näe ikkagi võtsin kaasa.aga arve läks pooleks ikkagi:s[/tsitaat]
Vabanda – loen ja loen ja aru ei saa. Miks mees oma telefoni ei maksa? Miks sina maksad? Ise oled lasknud endale pähe istuda. Poes ma sellisega ei käiks või küsiks siis poole poearvest kohe endale. kui raha pole, tõstaks tema nänni rahumeeli kassalindilt maha. Oma kogemusest räägin, mul kippus ka üks nii tegema.
Miks sa talle trussareid ostad?! Arvad tõesti, et käiks muidu palja tagumikuga ringi? Sa ise kohtled ju teda, nagu 7-aastast ja tal on nii mugav. Mina viskaskin ta kulunud trussikud järgmise pesukorra ajal lihtsalt minema, küll ta siis läheks ise endale uusi ostma. Edukalt võib poodi minna ka nii, et teksased palja ihu peale tõmmatud. Kasvata ometi endale selgroog ja ära lase ennast ära kasutada. Tee arved pooleks ja osta parem endale oma auto. Või rendi nendeks paariks päevaks kuus auto – usu, tuleb sulle palju kasulikum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aitan sin väheke selle tähelepanuga:

Teemaalgataja kirjutab 06/05/2012 08:38
[small]Kägu kirjutas:[/small]

Seega mees on kooner sellepärast, et maksab 60-70- eurose restoraniarve ise ja naine, kes jalutada ei viitsi, tahab endale ise taksot ja peab selle, vaeseke, ise kinni maksma?

Edasi kirjutab teemaalgataja juba euroopast 06/05/2012 21:21:
[small]Kägu kirjutas:[/small]

Kõlab tõesti, kui kooner?

[/tsitaat]

Ausalt, mulle kõlab tõepoolest kui kooner. Selline kooner, kes hoiab kokku väga veidrate asjade pealt. Ei ole normaalne, et mehe jaoks pole probleem maksta taksosõidust 10 korda kallimaid restoraniarveid, aga pärast koju seigeldakse ühistranspordiga ja jalgsi. Tuletab meelde mu kunagist ülemust-firmaomanikku, kes ostis kauplusse kõige-kõige odavamaid pastakaid, sest allkirja andvad kliendid nagunii võtavad hajameelselt kaasa ja pastakad kaovad ruttu ära. Firma logoga pastakaid hoidis oma sahtlis ja andis jaopärast müügiesindajatele kundede juurde kaasa. Samas töötajate palkade pealt ei koonerdanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kubujuss kirjutas:[/small]

Ausalt, mulle kõlab tõepoolest kui kooner. Selline kooner, kes hoiab kokku väga veidrate asjade pealt. Ei ole normaalne, et mehe jaoks pole probleem maksta taksosõidust 10 korda kallimaid restoraniarveid, aga pärast koju seigeldakse ühistranspordiga ja jalgsi. Tuletab meelde mu kunagist ülemust-firmaomanikku, kes ostis kauplusse kõige-kõige odavamaid pastakaid, sest allkirja andvad kliendid nagunii võtavad hajameelselt kaasa ja pastakad kaovad ruttu ära. Firma logoga pastakaid hoidis oma sahtlis ja andis jaopärast müügiesindajatele kundede juurde kaasa. Samas töötajate palkade pealt ei koonerdanud. [/tsitaat]

Sinu firmaomaniku näide on täiesti nõme. Inimesel olid ilmselgelt prioriteedid paigas – maksis inimestele head palka, mitte ei raisanud firma raha mingite pastakate peale. Oled ka üks nendest, kes arvab, et kõik firmaomanikud on miljonärid, kes peaksid raha suvaliselt laristama. Ja kui nad seda ei tee, siis on koonrid?
No mina olen ka siis kooner. Vaatan alati, millise hinnaga ostan ja ei tee mõttetuid kulutusi.

Mul on mitu sportlikku tuttavat, kellel on põhimõte – mitte sõita ei oma auto, takso või ühistranspordiga juhul, kui jalgsimatk on kuni 2 km.
Miks üldse on mees kooner sellepärast, et naisesele taksot välja ei tee? ma olen imelik vist, aga ma pole kunagi eeldanud, et keegi peab mulle taksoraha välja tegema, kui koju sõidan. ja kui mehega koos koju sõidan ja tema on kogu õhtu pidustused mulle välja teinud, siis on loomulik, et vajadusel maksan takso mina. Minu meelest oleks äärmine häbematus nimetada meest koonriks, kui mees maksab 90% lõbustusega kaasnevatest kulutustest või rohkem ja mina alla 10%. Tundub tänamatu. Aga eks siis ilmselt osad naised ongi sellised, palju õnne.
Ja siis võtab mees kätte ja jätab naise maha \”noorema\” pärast. Minu arusaamist lihtsalt normaalsema naise pärast, kes ei leia, et mees peab olema jalgadega rahakott ja kuulama alandavaid märkusi koonerluse kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]me küll ei käi kaugetesse kohtadesse,aga minu mees nt maksab ainult kommunaalid + telekas internet + oma auto kindlustus. ja teenib minust rohkem kui topelt palka. mina maksan üüri, mõlemad telefoniarved,sest tal kõnekaart,meie lapse lasteaia arve + enamik söök,majapidamistarbed ja kõigi riided.
riietega on eriti imelik,sest tema muudkui käib toas närviliselt ringi,et tal ei ole pesu ja tal ei ole seda-teist-kolmandat. ja kui ütlen,et mine osta omale poest,siis öeldakse,et ega mul polegi vaja.no ja ei lase ju päris palja peega ka ringi käia,ikka ostan.või toidupoega.ta teab,kuna mul palgapäev on ja kui on poes käik,paneb enne kärusse igast tavaari,olgu see siis alkohol või mõttetu nänn ja siis sujuvalt ütleb,et me lähme auto juurde lapsega vms:S vihale ajab.ja muidugi see,et ma aeg-ajalt kasutan ka tema autot,sest mul ei ole oma.siis kohe hädaldama,et mul on bens autost otsas,et mine osta ka ja kusjuures ongi,ta võtab nii vähe,kui palju tal sõiduks kulub ja kui mina tahan sõita pean ise ostma.mitte et sest halba oleks,ostan ka,iga kord.aga ma võtan alati nii palju,et saaksin mõni kord veel sõita.ma ei tea kas ta imeb välja selle paagist või kuskohta ta paneb selle. ja muidugi auto remont.ei tal pole raha ja kas ma annan talle remondiks ja mina ju sõitsin ka see kuu 2 päeva sellega ja niikuinii mina lõhkusim midagi ära.ja kui mina julgen talt küsida kuu lõpus,et kas sa käid poes ka ära,et mul on natuke vähe raha,siis hakkatakse ahhetama,et kuidas mina ikka laristan nii palju ja kuu lõpus pole raha ja et tema peab kõik ostma.
väljas söömas käib lapsega kahekesi siis kui mina tööl olen ja kui ütleb mulle,et lähme välja sööma,siis enamasti maksan mina arve,sest tal tuleb alati meelde maksmise ajal,et ta unustas oma rahakoti koju.ükskord kui pani kapi peale,siis ma võtsin meelega selle kaasa ja kui maksmise aeg oli,hakkas samuti ütlema,et pole kaasas ja kui ma ta jaki tastkust välja selle võlusin,vabandas,et näe ikkagi võtsin kaasa.aga arve läks pooleks ikkagi:s[/tsitaat]
eriti kummaline perekond teil. elate nagu korterikaaslased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei tohiks naiselt raha küsida. Enne kooselu peaks sellised asjad kokku leppima, et nt üür tehakse pooleks vms, aga selliste jooksvate kulude poolitamine on ajuvabadus. Pidage mind vanamoeliseks kui tahate.

Sa peaksid temaga need asjad läbi arutama ja küsima talt, et kuidas tema kujutab ette ühist kooselu. Kuidas rahaasjad oleks jaotatud jne. Kui sulle ei sobi, siis nii ütledki. Kui ta oma suhtumist muuta ei taha, siis lähete lahku. Leiad uue.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks juhtum tuli veel meelde. Läksime teise linna (Eestis). Kui kohale jõudsime, siis ütles mees, et ta viib ise meie kohvri hotelli ja registreerib sisse. Mina oodaku autos. Küsisin miks. Ta vastas, et võttis hotellis toa ainult 1-le inimesele, kuna see on odavam ja seetõttu tuleb mul mängida tema külalist. Ok, tegime nii. Järgmisel hommikul ärkasin selle peale, et ta oli juba vaikselt üles tõusnud, riietunud ja ütles, et läheb nüüd hommikusööki sööma. Ja läkski. Tundsin ennast alandatuna. Panin riidesse ja otsustasin minema minna. Pakkisingi oma asjad oma käekotti ja olin valmis juba lahkuma, kui sain temalt sõnumi, et hotelli restoranis keegi midagi ei kontrolli (st, et kust toast ja kes hommikusöögile tuleb), tulgu ma ka sinna…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.05 00:28; 06.05 08:38; 06.05 09:31; 06.05 13:09; 06.05 20:00; 06.05 21:21; 07.05 16:30; 07.05 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kubujuss kirjutas:[/small]

Ausalt, mulle kõlab tõepoolest kui kooner. Selline kooner, kes hoiab kokku väga veidrate asjade pealt. Ei ole normaalne, et mehe jaoks pole probleem maksta taksosõidust 10 korda kallimaid restoraniarveid, aga pärast koju seigeldakse ühistranspordiga ja jalgsi. Tuletab meelde mu kunagist ülemust-firmaomanikku, kes ostis kauplusse kõige-kõige odavamaid pastakaid, sest allkirja andvad kliendid nagunii võtavad hajameelselt kaasa ja pastakad kaovad ruttu ära. Firma logoga pastakaid hoidis oma sahtlis ja andis jaopärast müügiesindajatele kundede juurde kaasa. Samas töötajate palkade pealt ei koonerdanud. [/tsitaat]

Tõeline proletariaadi jutt:)
Firmaomanik nii paha, ei raatsi klientidele kalleid pastakaid tasuta jagada.
Minu meelest on tal just prioriteedid paigas – pmaksab töötajatele head palka, aga niisama välise bling-blingi pärast raha tuulde ei loobi.

Võiksid veidi majanduse põhitõdesid tudeerida, ei teeks paha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No enne oleks vaja ikka see teema selgeks rääkida. Nagu ma aru saan, on see mees sinu olukorrast teadlik. Rääkige asjad läbi, enne kui juba lahku minema hakkad. Mehed ei saa aru vihjetest. Vaja väga otsekoheselt ja konkreetselt rääkida.See psühholoogidel kindlaks tehtud.
Siin naistel on ikka huvitavaid mehi. Ma ei ole eluski kokku puutunud mitte ühegagi, kes küsinud oleks,kuidas me kulud jaotame.Olen praegu abielus 13 a mees maksab kõik arved, käime poes-tema maksab, kõik riided jm ostab mees. Vasttasuks olen mina hea nane ja ema.Hoian kodu korras ja muu.Minu palk jääb mulle ja kulutan nagu tahan. Noorena oli mul palju mehi, kellega väljas käia ja pidutseda. Mitte kunagi ei küsinud keegi,kuidas kulud jagame…alati maksid mehed.Keegi ei koonerdanud ja polnud kellegil ka probleemi.Nüüd ilma meheta väljas käies ei ole ka meestest puudu,kes hea meelega klubi pileti ostaks või mulle joogi. Nüüd maksan ise!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No enne oleks vaja ikka see teema selgeks rääkida. Nagu ma aru saan, on see mees sinu olukorrast teadlik. Rääkige asjad läbi, enne kui juba lahku minema hakkad. Mehed ei saa aru vihjetest. Vaja väga otsekoheselt ja konkreetselt rääkida.See psühholoogidel kindlaks tehtud.
Siin naistel on ikka huvitavaid mehi. Ma ei ole eluski kokku puutunud mitte ühegagi, kes küsinud oleks,kuidas me kulud jaotame.Olen praegu abielus 13 a mees maksab kõik arved, käime poes-tema maksab, kõik riided jm ostab mees. Vasttasuks olen mina hea nane ja ema.Hoian kodu korras ja muu.Minu palk jääb mulle ja kulutan nagu tahan. Noorena oli mul palju mehi, kellega väljas käia ja pidutseda. Mitte kunagi ei küsinud keegi,kuidas kulud jagame…alati maksid mehed.Keegi ei koonerdanud ja polnud kellegil ka probleemi.Nüüd ilma meheta väljas käies ei ole ka meestest puudu,kes hea meelega klubi pileti ostaks või mulle joogi. Nüüd maksan ise! [/tsitaat]

mul on olnud ka kokkupuuteid mehega, kes ei raatsi endale näitusepiletitki osta, vaid proovis ilma sisse hiilida…lihtsalt piinlik on sellisega üldse kusagil käia. Enda elukaaslane ei kutsu mind siis välljagi kui tal raha ei ole, ta ei eeldagi, et naine peaks maksma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 10:52; 07.05 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üks juhtum tuli veel meelde. Läksime teise linna (Eestis). Kui kohale jõudsime, siis ütles mees, et ta viib ise meie kohvri hotelli ja registreerib sisse. Mina oodaku autos. Küsisin miks. Ta vastas, et võttis hotellis toa ainult 1-le inimesele, kuna see on odavam ja seetõttu tuleb mul mängida tema külalist. Ok, tegime nii. Järgmisel hommikul ärkasin selle peale, et ta oli juba vaikselt üles tõusnud, riietunud ja ütles, et läheb nüüd hommikusööki sööma. Ja läkski. Tundsin ennast alandatuna. Panin riidesse ja otsustasin minema minna. Pakkisingi oma asjad oma käekotti ja olin valmis juba lahkuma, kui sain temalt sõnumi, et hotelli restoranis keegi midagi ei kontrolli (st, et kust toast ja kes hommikusöögile tuleb), tulgu ma ka sinna…

[/tsitaat]
ma saan aru, et sa saad ise ka aru kui jabur mees see on. käigu kuu külge.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 23:21; 07.05 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üks juhtum tuli veel meelde. Läksime teise linna (Eestis). Kui kohale jõudsime, siis ütles mees, et ta viib ise meie kohvri hotelli ja registreerib sisse. Mina oodaku autos. Küsisin miks. Ta vastas, et võttis hotellis toa ainult 1-le inimesele, kuna see on odavam ja seetõttu tuleb mul mängida tema külalist. Ok, tegime nii. Järgmisel hommikul ärkasin selle peale, et ta oli juba vaikselt üles tõusnud, riietunud ja ütles, et läheb nüüd hommikusööki sööma. Ja läkski. Tundsin ennast alandatuna. Panin riidesse ja otsustasin minema minna. Pakkisingi oma asjad oma käekotti ja olin valmis juba lahkuma, kui sain temalt sõnumi, et hotelli restoranis keegi midagi ei kontrolli (st, et kust toast ja kes hommikusöögile tuleb), tulgu ma ka sinna…

[/tsitaat]
Vot see on nüüd küll tase 🙂
Sellist käitumist võib küll klassikaliseks koonerluseks pidada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Mõtle ikka nüüd loogiliselt. Mis tulevik võib veel tuua? Pulmad, lapse saamine, muud huvid….päris hirmutav, kui pea tööle panna. PS. pulmad kahekesi pole siinkohal üldse maha tehtud, vaid ma ise mõtlen, et kas isegi see poleks mehe jaoks liiga kallis?

[/tsitaat]
Halloo, lugesid või, et teemaalgatajal juba on mitu last. Ega ei hakka ju järgmise mehega ka neid ometi tegema. Elu võib niisama ka nautida, päev korraga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]me küll ei käi kaugetesse kohtadesse,aga minu mees nt maksab ainult kommunaalid + telekas internet + oma auto kindlustus. ja teenib minust rohkem kui topelt palka. mina maksan üüri, mõlemad telefoniarved,sest tal kõnekaart,meie lapse lasteaia arve + enamik söök,majapidamistarbed ja kõigi riided.
riietega on eriti imelik,sest tema muudkui käib toas närviliselt ringi,et tal ei ole pesu ja tal ei ole seda-teist-kolmandat. ja kui ütlen,et mine osta omale poest,siis öeldakse,et ega mul polegi vaja.no ja ei lase ju päris palja peega ka ringi käia,ikka ostan.või toidupoega.ta teab,kuna mul palgapäev on ja kui on poes käik,paneb enne kärusse igast tavaari,olgu see siis alkohol või mõttetu nänn ja siis sujuvalt ütleb,et me lähme auto juurde lapsega vms:S vihale ajab.ja muidugi see,et ma aeg-ajalt kasutan ka tema autot,sest mul ei ole oma.siis kohe hädaldama,et mul on bens autost otsas,et mine osta ka ja kusjuures ongi,ta võtab nii vähe,kui palju tal sõiduks kulub ja kui mina tahan sõita pean ise ostma.mitte et sest halba oleks,ostan ka,iga kord.aga ma võtan alati nii palju,et saaksin mõni kord veel sõita.ma ei tea kas ta imeb välja selle paagist või kuskohta ta paneb selle. ja muidugi auto remont.ei tal pole raha ja kas ma annan talle remondiks ja mina ju sõitsin ka see kuu 2 päeva sellega ja niikuinii mina lõhkusim midagi ära.ja kui mina julgen talt küsida kuu lõpus,et kas sa käid poes ka ära,et mul on natuke vähe raha,siis hakkatakse ahhetama,et kuidas mina ikka laristan nii palju ja kuu lõpus pole raha ja et tema peab kõik ostma.
väljas söömas käib lapsega kahekesi siis kui mina tööl olen ja kui ütleb mulle,et lähme välja sööma,siis enamasti maksan mina arve,sest tal tuleb alati meelde maksmise ajal,et ta unustas oma rahakoti koju.ükskord kui pani kapi peale,siis ma võtsin meelega selle kaasa ja kui maksmise aeg oli,hakkas samuti ütlema,et pole kaasas ja kui ma ta jaki tastkust välja selle võlusin,vabandas,et näe ikkagi võtsin kaasa.aga arve läks pooleks ikkagi:s[/tsitaat]

Vat selline mees on tase. Aga lõpeta enda ära kasutamine ära, see on ju jube!!!! Panustama peab iikka vastavalt sissetulekule. Sul tuleks elu oodavam, kui lähete lahku ja paned talle elatise peale, ausõna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 21:51; 07.05 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Halloo, lugesid või, et teemaalgatajal juba on mitu last. Ega ei hakka ju järgmise mehega ka neid ometi tegema. Elu võib niisama ka nautida, päev korraga.[/tsitaat]
Nõus. Kindlasti mitte rohkem lapsi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.05 00:28; 06.05 08:38; 06.05 09:31; 06.05 13:09; 06.05 20:00; 06.05 21:21; 07.05 16:30; 07.05 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üks juhtum tuli veel meelde. Läksime teise linna (Eestis). Kui kohale jõudsime, siis ütles mees, et ta viib ise meie kohvri hotelli ja registreerib sisse. Mina oodaku autos. Küsisin miks. Ta vastas, et võttis hotellis toa ainult 1-le inimesele, kuna see on odavam ja seetõttu tuleb mul mängida tema külalist. Ok, tegime nii. Järgmisel hommikul ärkasin selle peale, et ta oli juba vaikselt üles tõusnud, riietunud ja ütles, et läheb nüüd hommikusööki sööma. Ja läkski. Tundsin ennast alandatuna. Panin riidesse ja otsustasin minema minna. Pakkisingi oma asjad oma käekotti ja olin valmis juba lahkuma, kui sain temalt sõnumi, et hotelli restoranis keegi midagi ei kontrolli (st, et kust toast ja kes hommikusöögile tuleb), tulgu ma ka sinna…

[/tsitaat]

Sellise mehega ära midagi tegemist tee. Mõtleb praegu ja ka tulevikus ainult enda heaolule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui esimeste postituste järgi ei osanud veel midagi arvata, siis see viimane juhtum pani asja paika. See mees on ikka väga kummaline tüüp. Mina seal hotellis oleks selle sõnumi jätnud tähelepanuta ja sööma (sisuliselt varastama) mineku asemel võtnud oma asjad ja bussi peale läinud ning lugu oleks olnud samas lõppenud.
Kui teemaalgataja närv kannatab, siis võid ju selle mehega vahest nalja teha, kuid vaata et sa ära ei armu ja mingeid püsivamad suhteid ära selle mehega loo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iseenesest võiks selle mehega rääkida ja öelda, mis tunde ja mulje selline käitumine talle jätab. Et kui raha pole, siis pole vaja ju välja kutsuda – või siis vähemalt kaasata sind kulutuste planeerimisse. Et selliste petuskeemide (hotelli mõtlen) eelduseks saab olla siiski ainult see, et mõlemad on sellest alguses saadik teadlikud ja aktsepteerivad seda – mitte nii, et avastad keseet väljasõitu, et oled nagu illegaalne immigrant. Võimalik, et mees on lapsest peale olnud selline susserdaja, kellel meeldibki lihtsalt hasardi korras midagi tasuta saada, mitte ostesesest koonerdamise soovist. Igal inimesel on mingid kiiksud ja paljud mehed hiilgavad taktitunde puudumisega, nad isegi ei saa aru, et nende käitumine kõrvaltvaatajale imelik võib tunduda. Olen isegi abielus olnud ühe sellise kiiksudega inimesega, kes kokkuvõttes oli siiski väga tore inimene. Mulle lihtsalt tundub väheke, et sa otsid põhjust lahkuminekuks – ilmselgelt ei ole sa sellesse mehesse armunud, halvemal juhul igatsed endist meest taga ja ei suuda eluga edasi minna. Igasugused suhted teeb võimalikuks siiski üksteise nurkade järjepidev lihvimine ja koostöö. Sinu nõuetele vastavat ideaalmeest ei pruugi sa kunagi kohata ja kui kohtad, siis avastad hoopis ehk seda, et oled kogu aeg vale asja ideaalseks pidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, see pole mingi mees. Imestan väga, et oled selliseid alandusi alla neelanud. Pakun, et ka tema ei võta sind tõsiselt, sest raha ja iseennast armastab ta igal juhul rohkem kui sind. Kui ta sind päriselt armastaks, ei tule sellised asjad pähegi. Mees on õnnelik, et saab armastatu õnnelikuks teha.
Ütle põhjused otse ja ausalt välja ning lõpeta see suhe. Põhjused on tõenäoliselt lastetoas, seda ei muuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida arvata sellisest mehest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.