Esileht Beebi ja mitmikud mida arvate H&M talvekombedest

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: mida arvate H&M talvekombedest

Postitas:

neid Lennesid ja Reimasid ja Lassiesid on saanud näha ja katsuda, aga HM kohta puudub kogemus.Mida üldiselt arvate materjalist, tegumoest, vastupidavusest? just 1-2 aastasele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellisest suurusest kahjuks ei tea midagi neist kombedest. Vanemal lapsel on olnud mitmed H&M joped, nii talve kui ka kevade ning nendega olen küll väga rahul. Näevad ilusad välja, vastupidavad ning soojad jne 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kutil on H&M-i kombe. Kasutanud on seda alates sünnist praeguseni (3,5-kuune). Olen rahul, kombekas on väga soe, alati kui poisi tuppa toon, siis käed on soojad, kuigi kindaid ma sinna alla polegi pannud. Seest on mõnus pehme ja väljast selline tavaline ”kombekakile” (no ei oska muud sõna mõelda välja kiiruga :D). Näeb armas välja ka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina just soetasin oma lapsele järgmiseks aastaks!! ette nii HM komplekti kui kombe. Üks neist juba käes ja sellega olen ülirahul. Pildi põhjal otsustades saavutab sama tulemuse ka kombe 🙂 Üks asi, mis mulle nende juures meeldib, on see, et neil on varruka otsas ka lumetõke (st varrukas, millel on pöidlaauk). Ja pluss on see, et nad natuke erinevad siin müüdavatest… väike vaheldus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud mida arvate H&M talvekombedest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.