Esileht Pereelu ja suhted Mida arvate lahkuminekust?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Teema: Mida arvate lahkuminekust?

Postitas:
Kägu

Alles nad vandusid igavest armastust, kihlumine ja muu sinna juurde käiv ilus kombestik. Nüüd järsku on kõik läbi. Ma leian, et keegi PEAB olema süüdi. Kas kellelgi kolmandal on õigus sekkuda abielupaari ellu?

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120045872/tippkokk-ja-telenagu-joel-ostrat-laks-naisest-lahku-oleme-otsustanud-oma-kooselu-lopetada

 

0
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt tänapäeval ongi paljud mingi meditsiinilise näidustusega, st peab elama nii et kõik teavad kellega oled suhtes ja kui lähed lahku. Ma võtan kõiki neid kui vaimupuudega inimesi, abs kõiki. Aga las neil olla ka elu.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis süüdlast sa otsid? Armastus läbi, minnakse laiali. Kogu muusika.

Mõttetus oli lihtsalt ametlikult abielluda, nüüd hakkavad ametnikke lahutamisega tüütama. Milleks see tsirkus? Ei tea.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina imestan selliste inimeste  egosid. Kust kohast nad võtavad oma superegod ja arusaamad? Teed mõne saate oma töö raames ja kohe pead end avaliku elu tegelaseks, kes peaks nagu teatama nagu kuninglik paar oma kokku-lahku käimistest. Jube piinlik mu meelest. Üle võlli.

+26
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alles nad vandusid igavest armastust, kihlumine ja muu sinna juurde käiv ilus kombestik. Nüüd järsku on kõik läbi. Ma leian, et keegi PEAB olema süüdi. Kas kellelgi kolmandal on õigus sekkuda abielupaari ellu?

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120045872/tippkokk-ja-telenagu-joel-ostrat-laks-naisest-lahku-oleme-otsustanud-oma-kooselu-lopetada

Miks keegi PEAB olema süüdi? Ütleme siis, et mõlemad on süüdi, kas see sobib? Ja kuidas see on pereelu teema?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on vaimupuudega need ajakirjanikud, kes igal sammul oma küsimustega ründavad. Ei tea kas mõni perekool okas arvab, et Ostrat läks ise kroo

Lihtsalt tänapäeval ongi paljud mingi meditsiinilise näidustusega, st peab elama nii et kõik teavad kellega oled suhtes ja kui lähed lahku. Ma võtan kõiki neid kui vaimupuudega inimesi, abs kõiki. Aga las neil olla ka elu.

Sa arvad tõesti, et Ostrat läks kroonika toimetusse küsima, et kuule, kas ikka nägite mind uue sexika tibiga restorani x terrassil? Ja et millal suur uudis avaldatakse?

Bizniz käib ju  vastupidi, kui sa ei tea – kammitakse (ja follow’dakse) nende sotsmeedia kontosid ja iga pildi kohta treitakse “uudis”.

Eriti haiged on need, kes kohviku terrassil iga “kuulsust” pildistavad ja ” ajakirjanikuhakatistega” jagavad.

Vägev kõmu küll! (abielluvad ja lahutavad täpselt samamoodi nagu kõik teisedki).

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis süüdlast sa otsid? Armastus läbi, minnakse laiali. Kogu muusika.

Mõttetus oli lihtsalt ametlikult abielluda, nüüd hakkavad ametnikke lahutamisega tüütama. Milleks see tsirkus? Ei tea.

Joel oli juba abielludes suure tuntuse ja varanduse kokku ajanud. Tibi on sisuliselt tühi koht, kes läks Ostrati restosse teenindajaks ja lõi mehe tolleaegsely elukaaslaselt üle. Milleks? Aga kuidas see naine muidu endale sellist elustiili, kodu ja rikkust oleks lubada saanud? Nüüd on neil laps ka ja mugav elu kenasti kindlustatud.

+8
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alles nad vandusid igavest armastust, kihlumine ja muu sinna juurde käiv ilus kombestik. Nüüd järsku on kõik läbi. Ma leian, et keegi PEAB olema süüdi. Kas kellelgi kolmandal on õigus sekkuda abielupaari ellu?

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120045872/tippkokk-ja-telenagu-joel-ostrat-laks-naisest-lahku-oleme-otsustanud-oma-kooselu-lopetada

Arvestades, et see naine alustas ise Ostrati armukesena elukaaslase kõrvale, siis eks ta ise info süüdi. Karma vist oli selle nimi. Mida Sa mõtled, et kas keegi kolmas võib sekkuda? Tahad minna nende lahutust takistama või ????

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tibi on sisuliselt tühi koht, kes läks Ostrati restosse teenindajaks ja lõi mehe tolleaegsely elukaaslaselt üle.

No nüüd juhtus temaga täpselt sama asi. Jälle Ostrati restorani töötaja hakkas liini ajama ja lõi elukaaslaselt üle. Ei tohiks siis üllatusena eriti tulla, kui ise alustas samamoodi.

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alles nad vandusid igavest armastust, kihlumine ja muu sinna juurde käiv ilus kombestik. Nüüd järsku on kõik läbi. Ma leian, et keegi PEAB olema süüdi. Kas kellelgi kolmandal on õigus sekkuda abielupaari ellu?

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120045872/tippkokk-ja-telenagu-joel-ostrat-laks-naisest-lahku-oleme-otsustanud-oma-kooselu-lopetada

Noh naised saunas rääkisid, et on nähtud ohumärke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tibi on sisuliselt tühi koht, kes läks Ostrati restosse teenindajaks ja lõi mehe tolleaegsely elukaaslaselt üle.

No nüüd juhtus temaga täpselt sama asi. Jälle Ostrati restorani töötaja hakkas liini ajama ja lõi elukaaslaselt üle. Ei tohiks siis üllatusena eriti tulla, kui ise alustas samamoodi.

Täpselt nii ????????????

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armastus läbi

Armastus ei saa läbi, viitsimine saab otsa. Mees ju lausa voolab läbi elu. Elurõõmus, kõik sujub. Ja kui seda voolamist piirama hakata, siis võibki juhtuda nii, et kõik, ma ei viitsi enam. Vahest nii ongi, las mees voolab, ja sina naudi lihtsalt. Elu on ju üks suur teatrimäng.

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui seda voolamist piirama hakata, siis võibki juhtuda nii, et kõik, ma ei viitsi enam

Mis sellega tahad öelda? Et naine kannatagu aga liiderdamine välja, kui see raha sisse toob ja kõik tore?

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alles nad vandusid igavest armastust, kihlumine ja muu sinna juurde käiv ilus kombestik. Nüüd järsku on kõik läbi. Ma leian, et keegi PEAB olema süüdi. Kas kellelgi kolmandal on õigus sekkuda abielupaari ellu?

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120045872/tippkokk-ja-telenagu-joel-ostrat-laks-naisest-lahku-oleme-otsustanud-oma-kooselu-lopetada

Ära usu midagi, mida ajakirjandusest näed ja kuuled. Üks osa suhteid on sisuliselt leping ja raha. Seal on kirjas, nii abielu, tülid ja lahutus ja tegemist on näitlejatega, kes täidavad lepinguid. Mina ei arva midagi nendest inimestest, keda ma isiklikult ei tunne. Nii et selle loo peale ütleks, et mina ei usu ei nende abielu ega suhteid. Ja kui suhteid ei ole, siis ei saa ka lahutada, lihtsalt tööleping lõpeb ära.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bizniz käib ju  vastupidi, kui sa ei tea – kammitakse (ja follow’dakse) nende sotsmeedia kontosid ja iga pildi kohta treitakse “uudis”.

Bizniz käib absoluutselt teistpidi – ükski reporter ei viitsi enam ammu kedagi põõsas passida, et fotosid teha. Ikka staari(kese)d annavad oma asukohast teada, samuti saadavad ajakirjanikele teavet oma tööde-tegemiste ja eraelu kohta.

Juba printsess Diana tavatses ajakirjanikele helistada ja teada anda, kus ta parajasti viibib, et siis paparazzod saaksid pilti teha ja Diana hiljem pisaraid valada, et kuidas teda ikka kiusatakse. Win-win-olukord.

 

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alles nad vandusid igavest armastust, kihlumine ja muu sinna juurde käiv ilus kombestik. Nüüd järsku on kõik läbi. Ma leian, et keegi PEAB olema süüdi. Kas kellelgi kolmandal on õigus sekkuda abielupaari ellu?

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120045872/tippkokk-ja-telenagu-joel-ostrat-laks-naisest-lahku-oleme-otsustanud-oma-kooselu-lopetada

Ära usu midagi, mida ajakirjandusest näed ja kuuled. Üks osa suhteid on sisuliselt leping ja raha. Seal on kirjas, nii abielu, tülid ja lahutus ja tegemist on näitlejatega, kes täidavad lepinguid. Mina ei arva midagi nendest inimestest, keda ma isiklikult ei tunne. Nii et selle loo peale ütleks, et mina ei usu ei nende abielu ega suhteid. Ja kui suhteid ei ole, siis ei saa ka lahutada, lihtsalt tööleping lõpeb ära.

Tegu pole ometi hollywoodi staaridega.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sellega tahad öelda? Et naine kannatagu aga liiderdamine välja, kui see raha sisse toob ja kõik tore?

Naine saab ise otsustada, kas läheb selle vooluga kaasa või lahkub. Mõte panna mees pudelisse ja kork kinni, siis see ei tööta ju.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui seda voolamist piirama hakata, siis võibki juhtuda nii, et kõik, ma ei viitsi enam

Mis sellega tahad öelda? Et naine kannatagu aga liiderdamine välja, kui see raha sisse toob ja kõik tore?

Kusjuures ei olnud alguses tegu liiderdamisega. Pigem kibestumisega, et teisel läheb nii hästi, aga ise ei jõia isegi kõrvalise abiga eneseteostuseni ega üldse mingite tulemusteni. Ja siis hakati teise poole seljas sõitma, tühjalt kohalt süüdistama, nõudma, piirama. Ehk enda pettumust iseendas ja kadedust teise suhtes välja elama. Nii ta läks.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on vaimupuudega need ajakirjanikud, kes igal sammul oma küsimustega ründavad. Ei tea kas mõni perekool okas arvab, et Ostrat läks ise kroo

Lihtsalt tänapäeval ongi paljud mingi meditsiinilise näidustusega, st peab elama nii et kõik teavad kellega oled suhtes ja kui lähed lahku. Ma võtan kõiki neid kui vaimupuudega inimesi, abs kõiki. Aga las neil olla ka elu.

Sa arvad tõesti, et Ostrat läks kroonika toimetusse küsima, et kuule, kas ikka nägite mind uue sexika tibiga restorani x terrassil? Ja et millal suur uudis avaldatakse?

Bizniz käib ju vastupidi, kui sa ei tea – kammitakse (ja follow’dakse) nende sotsmeedia kontosid ja iga pildi kohta treitakse “uudis”.

Eriti haiged on need, kes kohviku terrassil iga “kuulsust” pildistavad ja ” ajakirjanikuhakatistega” jagavad.

Vägev kõmu küll! (abielluvad ja lahutavad täpselt samamoodi nagu kõik teisedki).

Aga inimene ise toodab oma sotsiaalmeedia kontole sisu, st ta ise avaldab oma eraelu teadlikult ja nartsisslikult. Eks kuulsuse pahu pool on olla kuulus ka siis kui taha olla kuulus. Aga need kes igapäev meedias kirjutavad oma elust ja olust, suhetest, nad ongi mingi eneseimetlejad.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis süüdlast sa otsid? Armastus läbi, minnakse laiali. Kogu muusika.

Mõttetus oli lihtsalt ametlikult abielluda, nüüd hakkavad ametnikke lahutamisega tüütama. Milleks see tsirkus? Ei tea.

Joel oli juba abielludes suure tuntuse ja varanduse kokku ajanud. Tibi on sisuliselt tühi koht, kes läks Ostrati restosse teenindajaks ja lõi mehe tolleaegsely elukaaslaselt üle. Milleks? Aga kuidas see naine muidu endale sellist elustiili, kodu ja rikkust oleks lubada saanud? Nüüd on neil laps ka ja mugav elu kenasti kindlustatud.

No näed siis, naised on mehega ainult raha pärast. Kui piisavalt on raha saadud, siis minnakse mehest lahku ja säratakse, kuidas pääseti sellest õudusest jne jne jne. Kogu kihu käib ümber raha.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis süüdlast sa otsid? Armastus läbi, minnakse laiali. Kogu muusika.

Mõttetus oli lihtsalt ametlikult abielluda, nüüd hakkavad ametnikke lahutamisega tüütama. Milleks see tsirkus? Ei tea.

Joel oli juba abielludes suure tuntuse ja varanduse kokku ajanud. Tibi on sisuliselt tühi koht, kes läks Ostrati restosse teenindajaks ja lõi mehe tolleaegsely elukaaslaselt üle. Milleks? Aga kuidas see naine muidu endale sellist elustiili, kodu ja rikkust oleks lubada saanud? Nüüd on neil laps ka ja mugav elu kenasti kindlustatud.

No näed siis, naised on mehega ainult raha pärast. Kui piisavalt on raha saadud, siis minnakse mehest lahku ja säratakse, kuidas pääseti sellest õudusest jne jne jne. Kogu kihu käib ümber raha.

Kõigi naiste kohta ma küll sõna võtta ei julgeks. Konkreetne naine küll jah.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teie ei tee oma välimust rahaks? Kindlasti mõni tõttab kinnitama, et ei tee, kuid küsiks vastu, et kas üldse on välimust, mida teha rahaks?

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on vaimupuudega need ajakirjanikud, kes igal sammul oma küsimustega ründavad. Ei tea kas mõni perekool okas arvab, et Ostrat läks ise kroo

Lihtsalt tänapäeval ongi paljud mingi meditsiinilise näidustusega, st peab elama nii et kõik teavad kellega oled suhtes ja kui lähed lahku. Ma võtan kõiki neid kui vaimupuudega inimesi, abs kõiki. Aga las neil olla ka elu.

Sa arvad tõesti, et Ostrat läks kroonika toimetusse küsima, et kuule, kas ikka nägite mind uue sexika tibiga restorani x terrassil? Ja et millal suur uudis avaldatakse?

Bizniz käib ju vastupidi, kui sa ei tea – kammitakse (ja follow’dakse) nende sotsmeedia kontosid ja iga pildi kohta treitakse “uudis”.

Eriti haiged on need, kes kohviku terrassil iga “kuulsust” pildistavad ja ” ajakirjanikuhakatistega” jagavad.

Vägev kõmu küll! (abielluvad ja lahutavad täpselt samamoodi nagu kõik teisedki).

Aga inimene ise toodab oma sotsiaalmeedia kontole sisu, st ta ise avaldab oma eraelu teadlikult ja nartsisslikult. Eks kuulsuse pahu pool on olla kuulus ka siis kui taha olla kuulus. Aga need kes igapäev meedias kirjutavad oma elust ja olust, suhetest, nad ongi mingi eneseimetlejad.

Need fotod ei pärinenud ju Ostrati sots.meediast! Ilmselgelt kõrvallaua inimese tehtud.

Huvitav miks tema oma pulmafotot ei või sotsmeediasse panna? Ta ei või tuttavaid teavitada, eriti kui naine nime ära vahetab…

Imelik we?

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis imeline pealkiri on teemale pandud ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teie ei tee oma välimust rahaks? Kindlasti mõni tõttab kinnitama, et ei tee, kuid küsiks vastu, et kas üldse on välimust, mida teha rahaks?

Aga milleks teha välimus rahaks, kui on mõistus peas?

Valikuvariandid oleksid mõlemad, aga eelistan igal juhul väärikamat varianti ehk olla ise oma rahavoogude allikas.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga milleks teha välimus rahaks, kui on mõistus peas? Valikuvariandid oleksid mõlemad, aga eelistan igal juhul väärikamat varianti ehk olla ise oma rahavoogude allikas.

Kust on pärit arvamus, et üks on halb ja teine on hea?

Olen saanud aru, et supermodellid on püstirikkad. Nad on mitu suurusjärku rikkamad kui sina suudad saavutada oma 2ooo-eurose igakuise rahavooga.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen saanud aru, et supermodellid on püstirikkad. Nad on mitu suurusjärku rikkamad kui sina suudad saavutada oma 2ooo-eurose igakuise rahavooga.

No ja palju neid supermodelle on? Ei ole ju nii, et nänna-nänna olen nii ilus, kandke sulli kontole.

Maailmas on miljoneid ilusaid naisi, paljud kaunimad kui supermodellid, kuid keegi ei maksa neil miljoneid.

Ja suur osa Hollywoodi kaunitar-wannabe’dest teenib elatist lihtsalt m**nni imedes. Ei teeni eriti, aga nats ikka rohkem kui ettekandjana.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga milleks teha välimus rahaks, kui on mõistus peas? Valikuvariandid oleksid mõlemad, aga eelistan igal juhul väärikamat varianti ehk olla ise oma rahavoogude allikas.

Kust on pärit arvamus, et üks on halb ja teine on hea?

Olen saanud aru, et supermodellid on püstirikkad. Nad on mitu suurusjärku rikkamad kui sina suudad saavutada oma 2ooo-eurose igakuise rahavooga.

Kõik narkomaanid, mis nendest miljonitest kui peab koguaeg kokaiini nuusutama? Vaene mõtleb ikka rahast eks:D

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen saanud aru, et supermodellid on püstirikkad. Nad on mitu suurusjärku rikkamad kui sina suudad saavutada oma 2ooo-eurose igakuise rahavooga.

No ja palju neid supermodelle on? Ei ole ju nii, et nänna-nänna olen nii ilus, kandke sulli kontole.

Maailmas on miljoneid ilusaid naisi, paljud kaunimad kui supermodellid, kuid keegi ei maksa neil miljoneid.

Ja suur osa Hollywoodi kaunitar-wannabe’dest teenib elatist lihtsalt m**nni imedes. Ei teeni eriti, aga nats ikka rohkem kui ettekandjana.

Ilu ja moemaailm on kaks erinevat asja.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida arvate lahkuminekust?