Esileht Pereelu ja suhted Mida arvate meestest, kes mängivad arvutimänge?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 227 )

Teema: Mida arvate meestest, kes mängivad arvutimänge?

Postitas:
Kägu

Sellised mängud võtavad jube palju aega. Päevas mitu tundi. Ma ei saa aru, kust inimesed selle võtavad. Tundub ebaloogiline. Ise tulen kl 18 — 19 koju, lihtsalt kodusteks tőődeks ja abikaasaga suhtlemiseks läheb 5 — 6 tundi nagu lupsti ära. Siis aeg magama minna. Keegi oskab seletada?

Kust sina võtad aja perekoolis käia?

See võtab aega 15 minutit mitte 3 tundi

Kõik mängud ei võta 3h ja ma garanteerin, et tegelikult see on enam kui 15 minutit.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elan koos arvutimänge mängiva mehega ja olen olnud suhtes arvutimängusõltlasega. Vahe on väga suur ja enamus siin teemas räägivad viimasest.

Kui laps juba magab ja trennis on käidud, siis on iga inimese enda otsus mis ta oma ajaga teeb. Mees mängib arvutis või vaatab youtube videosid. Ma samal ajal mõnikord ka mängin, või vaatan telekat, või loen mõnda foorumit. Pole mingit vahet ju millist meelelahutust seal ekraani taga vaadata.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ei häiri ükski mehe hobi, kui see ei ole just sõltuvushäire. Sõltuvuselaadne hobi ajab küll närvi, kui asju hakatakse tegema pere, töö ja muu olulise arvelt. No oli selline spordihull eks, kes nädalas 11 korda trennis, pooled nädalavahetused jälle mingid võistlused, siis loomulikult pubiõhtud treeningukaaslastega. Pff…pole see parem midagi, kui arvutisõltlane. Sellisega ei saa peret luua, sellepärast eks ongi. Praegu mees mängib vahel ajaviiteks midagi. Lapsega koos Minecrafti ka näiteks, ongi neil ühine tore koos ehitamine. Ise olen mingi perioodi mehega koos ühte mobiilimängu mänginud. Koos alustasime, koos lõpetasime ja nii huvitav oli. Muidu saame käia koos reisimas, lapsed kasvatatud, peredega piisavalt aega veedetud, sporditud mõistlikus koguses jne. Kõik nö asjalik ja muu tore on ka tehtud. Miks siis peaks häirima? Ehk ei vasta kõik sellele stereotüübile, et ilmtingimata mängitakse 24/7 kõige muu arvelt ja muidu ka on mees ilge nõmedik.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellised mängud võtavad jube palju aega. Päevas mitu tundi. Ma ei saa aru, kust inimesed selle võtavad. Tundub ebaloogiline. Ise tulen kl 18 — 19 koju, lihtsalt kodusteks tőődeks ja abikaasaga suhtlemiseks läheb 5 — 6 tundi nagu lupsti ära. Siis aeg magama minna. Keegi oskab seletada?

Sama võtab ka raamatute lugemine või sina ei loegi raamatuid?

Kusjuures ei loegi. Ilukirjandust küll mitte. Aega pole. Kodutőőd ja enese täiendamine (õppimine) on väga ajamahukad.

Ehk et sul pole siis vaba aega, seega see pole vist nagu sinu teema?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellised mängud võtavad jube palju aega. Päevas mitu tundi. Ma ei saa aru, kust inimesed selle võtavad. Tundub ebaloogiline. Ise tulen kl 18 — 19 koju, lihtsalt kodusteks tőődeks ja abikaasaga suhtlemiseks läheb 5 — 6 tundi nagu lupsti ära. Siis aeg magama minna. Keegi oskab seletada?

Kust sina võtad aja perekoolis käia?

See võtab aega 15 minutit mitte 3 tundi

Kõik mängud ei võta 3h ja ma garanteerin, et tegelikult see on enam kui 15 minutit.

Millised strateegia/põnevus jms mängud ei võta min 2 — 3 tundi kord? Tooge mõni näide.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millised strateegia/põnevus jms mängud ei võta min 2 — 3 tundi kord? Tooge mõni näide.

On üks, aga ei ütle. 2-3h päevas on nagu teise inimese jõusaal koos teleri õhtuse vaatamisega. Miks sind häirib mängimine, ilmselt seetõttu, et mees siis on omas mullis, klapid peas vms ja sind ei kuule.
Samas peres peab olema 1-2h päevas, kus teine saab minna teise tuppa akusid laadima või välja minna, midakeegi doovib. Ja vahetada, et mõlemad saaksid. Seljas istumine on kohutav.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peab andma sulle ka aega trenni minna või mängida vm hobiga tegeleda. Siis on võrdne. Ütlled, et kl 19 jõuad koju. Saabki 2h ja 2h kummalegi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Virtuaalseid mänge (elu)  eelistavad inimesed on ehk mugavamad kui tavaelus/reaalis toimetavad inimesed. Oma peas saab luua endale meeldiva olukorra, karakteri/inimtüübi, suhte jne.  Ei ole vaja tegelikku elulist kontakti, mis suures osas on koostöö teise inimesega ning enda painutamine teise jaoks. Raske ja ebamugav ju.

See, kes kirjutas, et tutvumis äpis mõni mees ütleb, et ta mängib arvutis vabal ajal- no ma ei tea. Kõlab tiba libalt. Seda võib muidugi küll olla, et räägitakse midagi lahku kasvamisest aga tegelikkuses oli mehe mängurlus lahku mineku põhjuseks. Lahku mindi probleemi pärast, mitte seepärast, et koos oleks olnud paha või armastus oleks otsa saanud.

Eks virtuaalselt saab mängida erinevat moodi, mitte ainult konkreetset (strateegia) mäng(e)u kirjutuslaua taga:

  1. saab kehastuda erinevateks karakteriteks erinevates foorumites, kommenteerides vastavalt oma ’tüübile’, teha libateemasid, mis põhinevad ehk elule aga on  moonutatud faktidega ja ohtrate liialdustega.
  2. erinevates tutvumis äppides saab kehastuda erinevateks tüüpideks, täita rolle, korraldada ’tünga kohtamisi’ jne jne. Proovida kas virtuaalne sex läheb läbi mõne naisega. Võib ka naiseks kehastuda ja mõnda meest hullutada.
  3. instagramis saab genereerida erinevaid tüüpe ja karaktereid, kelle kaudu oma uusi väljavalituid jälgida ja  pommitada jne jne.

 Kurb on selline päris eluga ja teiste inimestega mängimine siis, kui ta teeb seda oma pere arvelt. Igal sammul peab mitmes telefonis samaaegselt erinevate kontode alt postitama/suhtlema. Ehk, et inimese kogu vaba aeg on sellest haaratud.  Kord nägin ühte pereisa tankla ukse ees, keset teed, samaaegselt kahte telefoni tippimas, pere istus autos. Tundsin ta ära. Kurjast on ka see, kui laupäeva keskhommikul oma lapsukese kõrvalt virtuaalselt flirditakse/mängitakse v mõnele Skype kõnele, pildita/hääleta vastatakse, et teist poolt kuulda  jms. See aeg peab olema lapse jaoks! Eks iga mäng tekitab hasarti ja viib adreka ülesse ning seegi pole hea, kui mõnel hetkel närv mustaks läheb ka nendes rolli- ja inimsuhete mängudes. Justkui on mäng aga tunded ja frustratsioon on reaalsed…. Keeruline ümber lülituda päriselulistesse tegevustesse jne.

Mulle meeldiks ka mängida, aga ma eelistan, et oleks 1 kindel virtuaalne sõber, kellega oleks võimalik aeg ajalt mängu ka päris ellu viia ning kes ka minu mängulisusest oleks huvitatud ning seda vastu võtaks. Mäng ei tohiks ära võtta minu trenni aega ega lugemise aega.

Mis on meelelahutus? Millest tuleb meel lahutada? Kust see sõna on tekkinud? Kas see sõna tuleb kreeka keelest?Mis tema algne tähendus oli? Palju küsimusi sügavamalt

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja enda hobisid ei tohiks olla?

Ikka võib. Trenn ja tervislikud eluviisid. Spordivõistluste vaatamine. Reisimine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usu või mitte, aga paljude naiste unistus ei ole nonstop lastega tegelev mees. Sellised mehed muutuvad igavaks, etteaimatavaks ja enam ei pea pingutama, kõik on juba olemas. Siis hakatakse otsima kõrvalt endale mehi.

Misasi on juba olemas? Ega siis lastega tegelemine ei välista teiste naistega põrutamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja enda hobisid ei tohiks olla?

Ikka võib. Trenn ja tervislikud eluviisid. Spordivõistluste vaatamine. Reisimine.

Miks peaks mängimine välistama trenni, reisimise, spordi vaatamise ja tervislikud eluviisid?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peab andma sulle ka aega trenni minna või mängida vm hobiga tegeleda. Siis on võrdne. Ütlled, et kl 19 jõuad koju. Saabki 2h ja 2h kummalegi.

See 5 tundi peale tőőd ongi aeg kus me saame koos olla. Muidu oleme lahus ju. Mis mõte on koos elada kui isegi tőővälisel ajal tegeleme eraldi hobidega? Siis võib ju lahus ka elada, ei sega hobisid ega midagi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peab andma sulle ka aega trenni minna või mängida vm hobiga tegeleda. Siis on võrdne. Ütlled, et kl 19 jõuad koju. Saabki 2h ja 2h kummalegi.

See 5 tundi peale tőőd ongi aeg kus me saame koos olla. Muidu oleme lahus ju. Mis mõte on koos elada kui isegi tőővälisel ajal tegeleme eraldi hobidega? Siis võib ju lahus ka elada, ei sega hobisid ega midagi.

Sa teed kõiki asju oma mehega koos või? Miks sa klammerdud?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja enda hobisid ei tohiks olla?

Ikka võib. Trenn ja tervislikud eluviisid. Spordivõistluste vaatamine. Reisimine.

Miks peaks mängimine välistama trenni, reisimise, spordi vaatamise ja tervislikud eluviisid?

Kust te selle aja võtate? Hakake arvutama. Kell 18 — 19 jõuab normaalne tőőinimene koju. Magama kl 23. Vahele jääb 4 — 5 tundi. See ongi  aeg paaril/perel üksteise jaoks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peab andma sulle ka aega trenni minna või mängida vm hobiga tegeleda. Siis on võrdne. Ütlled, et kl 19 jõuad koju. Saabki 2h ja 2h kummalegi.

See 5 tundi peale tőőd ongi aeg kus me saame koos olla. Muidu oleme lahus ju. Mis mõte on koos elada kui isegi tőővälisel ajal tegeleme eraldi hobidega? Siis võib ju lahus ka elada, ei sega hobisid ega midagi.

Sa teed kõiki asju oma mehega koos või? Miks sa klammerdud?

Miks ma peaks üldse mehega koos elama kui me tööst vabal ajal koos ei ole? Olen visitkat ka elanud, 2 — 3 korda kuus saime toonase boyfriendiga kokku. Tõesti tõesti, palju aega jäi mõlemal oma hobideks, natuke liiga palju mõnele.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja enda hobisid ei tohiks olla?

Ikka võib. Trenn ja tervislikud eluviisid. Spordivõistluste vaatamine. Reisimine.

Miks peaks mängimine välistama trenni, reisimise, spordi vaatamise ja tervislikud eluviisid?

Kust te selle aja võtate? Hakake arvutama. Kell 18 — 19 jõuab normaalne tőőinimene koju. Magama kl 23. Vahele jääb 4 — 5 tundi. See ongi aeg paaril/perel üksteise jaoks.

Sa ikka saad aru, et kõik inimesed ei ela nii nagu sina?
Mina jõuan töölt koju umbes 17.30 ja trenni alustan üldse kell 6.00.

Ahjaa, ma ei pea terve õhtu oma mehe seljas istuma, ma tegelen ka enda asjadega ka vastupidi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ka vastupidi*

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja enda hobisid ei tohiks olla?

Ikka võib. Trenn ja tervislikud eluviisid. Spordivõistluste vaatamine. Reisimine.

Miks peaks mängimine välistama trenni, reisimise, spordi vaatamise ja tervislikud eluviisid?

Kust te selle aja võtate? Hakake arvutama. Kell 18 — 19 jõuab normaalne tőőinimene koju. Magama kl 23. Vahele jääb 4 — 5 tundi. See ongi aeg paaril/perel üksteise jaoks.

Sa ikka saad aru, et kõik inimesed ei ela nii nagu sina?

Mina jõuan töölt koju umbes 17.30 ja trenni alustan üldse kell 6.00.

Ahjaa, ma ei pea terve õhtu oma mehe seljas istuma, ma tegelen ka enda asjadega ka vastupidi.

Ma saan aru et teil lapsi pole, elate linnas korteris ning üksteisega selline okei, sobib, mhm suhe. Siis jah. Aega ehk jätkub. Mul kahjuks lapsed täiesti olemas seega juba nendega on nii palju tegemist et ma ei kujuta ette kuhu me mingid ajamahukad hobid veel paigutame. Pärast tahaks voodis ka  hullata, see võtab omakorda oma tunni ära.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks mängimine välistama trenni, reisimise, spordi vaatamise ja tervislikud eluviisid?

Kui ta mängib nädalas tunnike, okei. Aga kui seda juhtub iga päev, siis sellist teismelist mulle koju vaja pole.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja enda hobisid ei tohiks olla?

Ikka võib. Trenn ja tervislikud eluviisid. Spordivõistluste vaatamine. Reisimine.

Miks peaks mängimine välistama trenni, reisimise, spordi vaatamise ja tervislikud eluviisid?

Kust te selle aja võtate? Hakake arvutama. Kell 18 — 19 jõuab normaalne tőőinimene koju. Magama kl 23. Vahele jääb 4 — 5 tundi. See ongi aeg paaril/perel üksteise jaoks.

Sa ikka saad aru, et kõik inimesed ei ela nii nagu sina?

Mina jõuan töölt koju umbes 17.30 ja trenni alustan üldse kell 6.00.

Ahjaa, ma ei pea terve õhtu oma mehe seljas istuma, ma tegelen ka enda asjadega ka vastupidi.

Ma saan aru et teil lapsi pole, elate linnas korteris ning üksteisega selline okei, sobib, mhm suhe. Siis jah. Aega ehk jätkub. Mul kahjuks lapsed täiesti olemas seega juba nendega on nii palju tegemist et ma ei kujuta ette kuhu me mingid ajamahukad hobid veel paigutame. Pärast tahaks voodis ka hullata, see võtab omakorda oma tunni ära.

Ei olegi lapsi, veel, ma tegelikult ootan juba.

Ja teemaalgatuses ei olnud ka lastest juttu ning see inimene, kellele ma vastasin, ei rääkinud ka lastest, vaid ainult oma elukaaslasest ja endast.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks mängimine välistama trenni, reisimise, spordi vaatamise ja tervislikud eluviisid?

Kui ta mängib nädalas tunnike, okei. Aga kui seda juhtub iga päev, siis sellist teismelist mulle koju vaja pole.

Aga sa ise tee üldse mitte midagi? Tunnike raamatu lugemist, telekat või muud sellist? Koguaeg oled kodus rakkes?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja enda hobisid ei tohiks olla?

Ikka võib. Trenn ja tervislikud eluviisid. Spordivõistluste vaatamine. Reisimine.

Miks peaks mängimine välistama trenni, reisimise, spordi vaatamise ja tervislikud eluviisid?

Kust te selle aja võtate? Hakake arvutama. Kell 18 — 19 jõuab normaalne tőőinimene koju. Magama kl 23. Vahele jääb 4 — 5 tundi. See ongi aeg paaril/perel üksteise jaoks.

Sa ikka saad aru, et kõik inimesed ei ela nii nagu sina?

Mina jõuan töölt koju umbes 17.30 ja trenni alustan üldse kell 6.00.

Ahjaa, ma ei pea terve õhtu oma mehe seljas istuma, ma tegelen ka enda asjadega ka vastupidi.

Ma saan aru et teil lapsi pole, elate linnas korteris ning üksteisega selline okei, sobib, mhm suhe. Siis jah. Aega ehk jätkub. Mul kahjuks lapsed täiesti olemas seega juba nendega on nii palju tegemist et ma ei kujuta ette kuhu me mingid ajamahukad hobid veel paigutame. Pärast tahaks voodis ka hullata, see võtab omakorda oma tunni ära.

Ei olegi lapsi, veel, ma tegelikult ootan juba.

Ja teemaalgatuses ei olnud ka lastest juttu ning see inimene, kellele ma vastasin, ei rääkinud ka lastest, vaid ainult oma elukaaslasest ja endast.

Kui lapse saad küll näed kuidas su ideaalne ajakasutus, mida teistele eeskujuks sead, hävib igaveseks. Tundi aega endale saab olema meeletu luksus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja enda hobisid ei tohiks olla?

Ikka võib. Trenn ja tervislikud eluviisid. Spordivõistluste vaatamine. Reisimine.

Miks peaks mängimine välistama trenni, reisimise, spordi vaatamise ja tervislikud eluviisid?

Kust te selle aja võtate? Hakake arvutama. Kell 18 — 19 jõuab normaalne tőőinimene koju. Magama kl 23. Vahele jääb 4 — 5 tundi. See ongi aeg paaril/perel üksteise jaoks.

Sa ikka saad aru, et kõik inimesed ei ela nii nagu sina?

Mina jõuan töölt koju umbes 17.30 ja trenni alustan üldse kell 6.00.

Ahjaa, ma ei pea terve õhtu oma mehe seljas istuma, ma tegelen ka enda asjadega ka vastupidi.

Ma saan aru et teil lapsi pole, elate linnas korteris ning üksteisega selline okei, sobib, mhm suhe. Siis jah. Aega ehk jätkub. Mul kahjuks lapsed täiesti olemas seega juba nendega on nii palju tegemist et ma ei kujuta ette kuhu me mingid ajamahukad hobid veel paigutame. Pärast tahaks voodis ka hullata, see võtab omakorda oma tunni ära.

Ei olegi lapsi, veel, ma tegelikult ootan juba.

Ja teemaalgatuses ei olnud ka lastest juttu ning see inimene, kellele ma vastasin, ei rääkinud ka lastest, vaid ainult oma elukaaslasest ja endast.

Kui lapse saad küll näed kuidas su ideaalne ajakasutus, mida teistele eeskujuks sead, hävib igaveseks. Tundi aega endale saab olema meeletu luksus.

Eks see oleneb lapse vanusest, kas pole? Ma eriti ei kujuta ette, et ma ei saa 18 aastat nii paljugi aega, et lugeda raamatut. Ma tõesti ei kujuta ette seda olukorda.
Jah, imiku kõrvalt ilmselt oleks keeruline, aga hiljem?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millised strateegia/põnevus jms mängud ei võta min 2 — 3 tundi kord? Tooge mõni näide.

On üks, aga ei ütle. 2-3h päevas on nagu teise inimese jõusaal koos teleri õhtuse vaatamisega. Miks sind häirib mängimine, ilmselt seetõttu, et mees siis on omas mullis, klapid peas vms ja sind ei kuule.

Samas peres peab olema 1-2h päevas, kus teine saab minna teise tuppa akusid laadima või välja minna, midakeegi doovib. Ja vahetada, et mõlemad saaksid. Seljas istumine on kohutav.

No just nimelt tuleb ju välja, et selline arvutimängude mängimine võtabki päevas 2-3h ära. Ja kui inimestel on täiskohaga töö, lapsed, kaaslane, kodused toimetused, siis see 2-3h päevas on ikka natuke liiga suur osa ajast. Ma käinud nii jõusaalis kui rühmatrennis. Telekat pole ega vaata, samuti ei vaata filme ega seriaale. Lapsi mul pole ja hetkel ka mitte elukaaslast. Aga ka nii kohustustsevaba eluga ei kujuta ette, et ma leiaksin iga päev aega 2-3h õhtul lihtsalt arvutimängude mängimiseks või igal õhtul 2-3h kas või filmi vaadata. Kui on pikad 12h vahetused vahel, siis jõuangi koju nii hilja, et surfan netis heal juhul max 1h, üldiselt siiski 30 min ja ongi uneaeg. Ka lühematel päevadel käin õhtuti alati trennis ning jõuan koju ikkagi juba u kl 20-21 paiku, mis tähendab seda, et ei oleks tõesti mingit aega veel 2-3h filmi vahtida, arvutimänge mängida. Kui mul oleks veel lapsed, elukaaslane, siis ei tuleks see kõne allagi, et oleks sellist aega.

Loomulikult vajab iga inimene oma aega ja akude laadimist. Ja kui on lapsed, elukaaslane, siis on tõesti super, kui saab absoluutselt iga päev 1h vähemalt täiesti iseendale lubada. Usun, et paljudele siiski see reaalne pole, et iga päev sedasi 1h täiesti üksi olla saaks pere ja kaaslase kõrvalt. Mängida arvutimänge ehk korra-paar nädalas oleks ok, aga kui laste kõrvalt läheb igal õhtul 2-3h siis see aeg peab siiski tulema millegi arvelt, kasvõi uneaja ja kaaslasega läheduse arvelt. Üldiselt väiksemate lastega pereinimesed ei saagi kahjuks endale igapäevaselt 2-3h hobisid ja oma aega lubada. Mul on nii palju oma hobisid ja tegevusi puhtalt seetõttu, et pole lapsi. Ja tühi ekraani vaatamine suures koguses sinna ei kuulu. Netis surfates, kui õhtuti rohkem ajuvabamat tegevust vaja, loen ka pigem mingeid artikleid, ideid, vaatan Pinteresti vms. Midagi, mis inspireerib.

Ütlen ikkagi, et mulle kindlast ei meeldiks mees, kes igapäevaselt või pea igapäevaselt veedaks igal õhtul 2-3h lihtsalt arvutimängude taga. Selle asemel eelistaks, et vaatakasime koos näiteks mingit filmi või kas või seks, muu lähedane kvaliteetaeg. Niigi tundnud suhtes olles, et ühist aega jääb väheks töö ja hobide kõrvalt (mis on eraldi). Kui lähedust ja ühiseid tegevusi päevas pole, siis jäädaksegi kaugeks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja muide, ma ei teadnud, et ma räägin lapsevanemaga, sest ta ei maininud oma lapsi kordagi(ju nad polnud piisavalt olulised).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millised strateegia/põnevus jms mängud ei võta min 2 — 3 tundi kord? Tooge mõni näide.

On üks, aga ei ütle. 2-3h päevas on nagu teise inimese jõusaal koos teleri õhtuse vaatamisega. Miks sind häirib mängimine, ilmselt seetõttu, et mees siis on omas mullis, klapid peas vms ja sind ei kuule.

Samas peres peab olema 1-2h päevas, kus teine saab minna teise tuppa akusid laadima või välja minna, midakeegi doovib. Ja vahetada, et mõlemad saaksid. Seljas istumine on kohutav.

Selline mees sisustabki kogu vaba aja arvutimängude mängimisega ja seetõttu on sellised mehed pigem üldiselt lodevad ja kehvas vormis. Teised mehed on selle 2-3h sees kuskil trennis vms hobiga tegelemas, olgu siis jõusaal või mingid pallimängud vms. See, kes iga päev  2-3h arvutimänge mängib, ilmselt muud teha ei jõuagi pereelu kõrvalt, st muid hobisid ja tegevusi väga pole. Lööbki aega surnuks, oma vähesel vabal ajal. Arvan jah, et selle ajaga oleks midagi tervislikumat teha, mis mõjuks paremini nii füüsilisele kui vaimsele tervisele.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sa ise tee üldse mitte midagi? Tunnike raamatu lugemist, telekat või muud sellist? Koguaeg oled kodus rakkes?

Ei ole rakkes, aga lolluste ja lapsikustega ei tegele. Ja pidevalt arvutimänge mängiv mees on titt ja luuser ning minu kodu uksest saab ta ainult edaspidi väljuda. Mingit austust sellise vastu enam poleks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sa ise tee üldse mitte midagi? Tunnike raamatu lugemist, telekat või muud sellist? Koguaeg oled kodus rakkes?

Ei ole rakkes, aga lolluste ja lapsikustega ei tegele. Ja pidevalt arvutimänge mängiv mees on titt ja luuser ning minu kodu uksest saab ta ainult edaspidi väljuda. Mingit austust sellise vastu enam poleks.

Ega sina ei peagi minema sellise mehega suhtesse, seega sinu koju selline inimene ei satu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millised strateegia/põnevus jms mängud ei võta min 2 — 3 tundi kord? Tooge mõni näide.

On üks, aga ei ütle. 2-3h päevas on nagu teise inimese jõusaal koos teleri õhtuse vaatamisega. Miks sind häirib mängimine, ilmselt seetõttu, et mees siis on omas mullis, klapid peas vms ja sind ei kuule.

Samas peres peab olema 1-2h päevas, kus teine saab minna teise tuppa akusid laadima või välja minna, midakeegi doovib. Ja vahetada, et mõlemad saaksid. Seljas istumine on kohutav.

Selline mees sisustabki kogu vaba aja arvutimängude mängimisega ja seetõttu on sellised mehed pigem üldiselt lodevad ja kehvas vormis. Teised mehed on selle 2-3h sees kuskil trennis vms hobiga tegelemas, olgu siis jõusaal või mingid pallimängud vms. See, kes iga päev 2-3h arvutimänge mängib, ilmselt muud teha ei jõuagi pereelu kõrvalt, st muid hobisid ja tegevusi väga pole. Lööbki aega surnuks, oma vähesel vabal ajal. Arvan jah, et selle ajaga oleks midagi tervislikumat teha, mis mõjuks paremini nii füüsilisele kui vaimsele tervisele.

Sa arvad, et kõik mehed, kes ei mängi, on heas vormis ja tegelevad mõistlike asjadega?
Tegelt? Heas vormis mehi ei ole meie riigis eriti palju.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega sina ei peagi minema sellise mehega suhtesse, seega sinu koju selline inimene ei satu.

Tahaks näha, kui pereelu kõrvalt sulgen end igal õhtul 2-3h teise tuppa nukkudega mängima, kui normaalseks mees seda peab ja tolereerib.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 227 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida arvate meestest, kes mängivad arvutimänge?